4 FIRE Moravská liga TFA 2023
logo ligy
Popis:

Letos již 7. ročník seriálu závodů Moravské ligy TFA.

Jednotlivé závody ligy
1. TFA PODOLÍ 16.04.2023 09:00
2. Olešnický Železňák 07.05.2023 08:00
3. TFA Trpín 25.06.2023 08:00
4. TFA Doubravice 12.08.2023 08:00
5. TFA Velatice 2023 02.09.2023 10:00
6. Železný hasič Velká nad Veličkou 16.09.2023 08:30

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Král Zdeněk (SDH Trpín / HZS Svitavy)
250 - 250 [5 / 6 ]
[
50
50
-
50
50
50
]
2. Tkaný Jiří (SDH Babice)
240 - 286 [6 / 6 ]
[
48
48
50
46
48
46
]
3. Ludvík Marek (Sdh Rakvice)
220 - 220 [5 / 6 ]
[
44
44
-
42
46
44
]
4. Kovář Josef (SDH Borovnice)
202 - 234 [6 / 6 ]
[
38
40
44
32
40
40
]
5. Soukal Jan (SDH Olešnice)
200 - 200 [5 / 6 ]
[
34
42
48
34
42
-
]
6. Mikulica Václav (SDH Kobylí)
171 - 200 [6 / 6 ]
[
29
32
38
31
34
36
]
7. Sochor Josef (HZS PARDUBICKÉHO KRAJE)
170 - 170 [4 / 6 ]
[
42
46
-
40
-
42
]
8. Čandrla Petr (SDH Podolí)
161 - 190 [6 / 6 ]
[
32
31
34
29
32
32
]
9. Mašek Pavel (SDH Vranov)
154 - 181 [6 / 6 ]
[
31
30
32
27
31
30
]
10. Smékal Milan (SDH Lipová - lázně)
152 - 152 [4 / 6 ]
[
36
38
42
-
36
-
]
11. Hajny Radek (SDH Doubravice)
148 - 174 [6 / 6 ]
[
28
28
31
26
30
31
]
12. Víšek Marek (HZS Pardubice)
142 - 142 [3 / 6 ]
[
46
-
-
48
-
48
]
13. Sedlák Martin (SDH Velatice)
112 - 112 [3 / 6 ]
[
-
36
-
-
38
38
]
14. Dědič František (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
110 - 110 [3 / 6 ]
[
-
34
40
36
-
-
]
15. Slouka Petr (SDH Sokolnice)
78 - 78 [2 / 6 ]
[
40
-
-
38
-
-
]
16. Dlabka Ondřej (SDH Žamberk / TFA team Žamberk)
46 - 46 [1 / 6 ]
[
-
-
46
-
-
-
]
17. Tesař Radek (SDH Sebranice)
44 - 44 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
44
-
]
18. Máca Tomáš (SDH Brno Slatina)
44 - 44 [1 / 6 ]
[
-
-
-
44
-
-
]
19. Zolman Jiří (SDH Žamberk)
36 - 36 [1 / 6 ]
[
-
-
36
-
-
-
]
20. Rolenc Jiří (SDH Vracov)
34 - 34 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
34
]
21. Krajčír Filip (SDH Žešov)
30 - 30 [1 / 6 ]
[
-
-
0
30
-
-
]
22. Budař Rostislav (SDH Třešť)
30 - 30 [1 / 6 ]
[
30
-
-
-
-
-
]
23. Appl Miroslav (SDH Olomouc Chválkovice)
29 - 29 [1 / 6 ]
[
-
29
-
-
-
-
]
24. Čech Lukáš (SDH Moravská Nová Ves)
29 - 29 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
29
-
]
25. Prokeš Bronislav (SDH Brumovice na Moravě)
29 - 29 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
29
]
26. Loprais Petr (JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá)
28 - 28 [1 / 6 ]
[
0
0
0
0
-
28
]
27. Krňávek Bohumil (TFA Team Rapotín / SDH Rapotín)
28 - 28 [1 / 6 ]
[
-
-
-
28
0
-
]
28. Schwarz Rostislav (SDH Olomouc Chválkovice)
27 - 27 [1 / 6 ]
[
-
27
-
-
-
-
]
29. Knotek Ivo (Černá Hora)
26 - 26 [1 / 6 ]
[
-
26
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 100
1. Vodičková Kateřina (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
250 - 250 [5 / 6 ]
[
50
50
50
50
-
50
]
2. Vaverková Pavlína (SDH Předměstí)
230 - 272 [6 / 6 ]
[
46
42
48
48
46
42
]
3. Kachlíková Kristýna (SDH Dražovice)
214 - 214 [5 / 6 ]
[
40
46
44
-
40
44
]
4. Pospíšilová Tereza (SDH Petrov nad Desnou)
208 - 244 [6 / 6 ]
[
36
40
40
44
44
40
]
5. Černucká Petra (SDH Lenešice)
190 - 221 [6 / 6 ]
[
42
36
34
40
31
38
]
6. Švajková Miluše (SDH Lipová - lázně)
188 - 188 [4 / 6 ]
[
48
44
46
-
50
-
]
7. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
182 - 214 [6 / 6 ]
[
38
32
36
38
36
34
]
8. Divišová Žaneta (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
163 - 163 [5 / 6 ]
[
32
30
0
31
34
36
]
9. Doležalová Hana (SDH Velké Němčice)
162 - 191 [6 / 6 ]
[
34
31
31
34
29
32
]
10. Gotvaldová Anna (SDH Podolí)
148 - 148 [5 / 6 ]
[
31
29
29
29
-
30
]
11. Mužíková Kristýna (SDH Pavlovice u Přerova)
142 - 142 [3 / 6 ]
[
-
-
-
46
48
48
]
12. Přindišová Kristýna (SDH Ludéřov)
132 - 132 [4 / 6 ]
[
-
34
30
36
32
-
]
13. Zavoralová Lenka (SDH Zderaz)
89 - 89 [3 / 6 ]
[
-
-
32
30
27
-
]
14. Sulková Zuzana (SDH Veverská Bítýška)
84 - 84 [2 / 6 ]
[
-
-
42
-
42
-
]
15. Staňková Hana (SDH újezd)
76 - 76 [2 / 6 ]
[
-
38
38
-
-
-
]
16. Zavoralová Lucie (SDH Zderaz)
62 - 62 [2 / 6 ]
[
-
-
-
32
30
-
]
17. Čaganová Petra (SDH Nižní Lhoty)
48 - 48 [1 / 6 ]
[
-
48
-
-
-
-
]
18. Šebelová Nora (Jaroměřice nad Rokytnou)
46 - 46 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
46
]
19. Smékalová Tereza (SDH Lipová - lázně)
44 - 44 [1 / 6 ]
[
44
-
-
-
-
-
]
20. Rábová Tereza (SDH Knapovec)
42 - 42 [1 / 6 ]
[
-
-
-
42
-
-
]
21. Kulíšková Eva (SDH Brumovice)
38 - 38 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
38
-
]
22. Jurásková Dominika (SDH Březová u Uherského Brodu)
31 - 31 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
31
]
23. Hudečková Tereza (SDH Bohdalov)
30 - 30 [1 / 6 ]
[
30
-
-
-
-
-
]
24. Maráková Marie (SDH Moravská Nová Ves)
28 - 28 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
28
-
]
muž / věk: 15 - 34
1. Rybnikář Ondřej (SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem)
248 - 248 [5 / 6 ]
[
50
48
50
50
-
50
]
2. Skřivánek Michal (SDH Rohatec)
236 - 236 [5 / 6 ]
[
48
46
-
46
48
48
]
3. Navrátil Lukáš (SDH Ludéřov / HZS OLK)
236 - 236 [5 / 6 ]
[
46
44
48
48
50
-
]
4. Maňák Zdeněk (SDH Velká nad Veličkou)
224 - 224 [5 / 6 ]
[
44
-
46
42
44
48
]
5. Veselý Josef (SDH Násedlovice ❤️‍🔥)
214 - 254 [6 / 6 ]
[
42
40
40
44
46
42
]
6. Zábrš Ondřej (SDH Brno-Slatina)
198 - 198 [5 / 6 ]
[
40
42
42
-
38
36
]
7. Knápek Daniel (HZS Pardubického kraje)
198 - 232 [6 / 6 ]
[
34
38
38
40
42
40
]
8. Hovězák Tomáš (Rohatec)
186 - 186 [5 / 6 ]
[
36
-
34
36
36
44
]
9. Cakl Lukáš (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
165 - 165 [5 / 6 ]
[
31
30
30
-
40
34
]
10. Frýbert Viktor (SDH Novosedly)
158 - 158 [5 / 6 ]
[
-
28
31
34
34
31
]
11. Dvořáček Josef (Sdh Koroužné)
156 - 156 [5 / 6 ]
[
30
31
32
31
-
32
]
12. Hajný Rostislav (Doubravice nad Svitavou)
144 - 144 [5 / 6 ]
[
27
29
-
27
32
29
]
13. Novotný Martin (SDH Olešnice)
142 - 142 [5 / 6 ]
[
32
32
29
30
-
19
]
14. Doušek Rostislav (Černá Hora)
135 - 135 [5 / 6 ]
[
25
26
-
29
30
25
]
15. Ševčík Ondřej (SDH Bojkovice)
132 - 132 [4 / 6 ]
[
24
34
36
38
-
-
]
16. Pospíšil Jaroslav (HZS PAK)
128 - 128 [5 / 6 ]
[
28
27
26
26
21
-
]
17. Pavel Tkaný (SDH Babice)
120 - 120 [5 / 6 ]
[
10
21
-
28
31
30
]
18. Frank Jan (SDH Velké Němčice)
119 - 119 [5 / 6 ]
[
26
-
25
24
27
17
]
19. Janečka Vít (SDH Žeranovice)
109 - 121 [6 / 6 ]
[
23
12
22
16
24
24
]
20. Navrátil Vít (SDH Dražovice)
105 - 105 [5 / 6 ]
[
18
24
-
23
20
20
]
21. Krška Daniel (SDH Rokytnice nad Rokytnou)
102 - 102 [5 / 6 ]
[
15
16
-
22
22
27
]
22. Kašpar Jan (TFA Team Rapotín / SDH Rapotín)
97 - 97 [5 / 6 ]
[
14
17
20
21
25
-
]
23. Klimeš Jakub (SDH Útěchov)
96 - 96 [4 / 6 ]
[
17
25
28
-
26
-
]
24. Pilný Michal (HZS PAK)
88 - 88 [3 / 6 ]
[
29
-
27
32
-
-
]
25. Svoboda Štěpán (SDH Podolí)
87 - 87 [5 / 6 ]
[
20
14
17
13
-
23
]
26. Svoboda Ondřej (SDH Podolí)
85 - 85 [5 / 6 ]
[
21
13
15
15
-
21
]
27. Dušek Martin (HZS Pardubice)
74 - 74 [2 / 6 ]
[
38
36
-
-
-
-
]
28. Parák Marek (SDH Rapotín)
73 - 82 [6 / 6 ]
[
9
9
18
14
16
16
]
29. Polach Dominik (SDH Rohatec)
70 - 70 [4 / 6 ]
[
-
11
-
19
12
28
]
30. Kužma Ondřej (SDH Kobylí)
62 - 62 [4 / 6 ]
[
8
-
16
20
18
-
]
31. Maňák Michal (SDH Žeranovice)
57 - 57 [5 / 6 ]
[
12
10
14
8
0
13
]
32. Brousil Michal (Hzs Písek/ Sdh Lom)
50 - 50 [1 / 6 ]
[
-
50
-
-
-
-
]
33. Langer Lukáš (SDH Žeranovice)
47 - 47 [4 / 6 ]
[
-
7
0
9
13
18
]
34. Vymazal Oldřich (SDH Velké Pavlovice)
45 - 45 [2 / 6 ]
[
22
23
-
-
-
-
]
35. Břenek Martin (SDH Trpín)
44 - 44 [1 / 6 ]
[
-
-
44
-
-
-
]
36. Jakubec Michal (SDH Račice (u Vyškova))
44 - 44 [2 / 6 ]
[
19
-
-
25
-
-
]
37. Dobrovolný Jindřich (JSDH Rohovládova Bělá)
42 - 42 [2 / 6 ]
[
-
19
23
-
-
-
]
38. Řihák Martin (SDH Žeranovice)
39 - 39 [2 / 6 ]
[
-
20
19
-
-
-
]
39. Hověžák René (SDH Bojkovice)
38 - 38 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
38
]
40. Hruška Marek (SDH Babice nad Svitavou)
37 - 37 [4 / 6 ]
[
4
-
0
7
15
11
]
41. Šimůnek Karel (KOPIS Brno)
31 - 31 [2 / 6 ]
[
13
18
-
-
-
-
]
42. Kůst Tomáš (SDH Velatice)
29 - 29 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
29
-
]
43. Košina David (SDH Velatice)
28 - 28 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
28
-
]
44. Neveselý Miroslav (SDH Mokrá)
26 - 26 [4 / 6 ]
[
5
3
0
6
-
12
]
45. Kašpar David (TFA Team Rapotín / SDH Rapotín)
26 - 26 [4 / 6 ]
[
3
4
-
5
-
14
]
46. Navrátil Jiří (SDH Žeranovice)
26 - 26 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
26
]
47. Grygera Tomas (SDH Záhlinice)
24 - 24 [1 / 6 ]
[
-
-
24
-
-
-
]
48. Kulhánek Tomáš (SDH Sivice)
23 - 23 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
23
-
]
49. Melichar David (SDH Bobrová)
22 - 22 [1 / 6 ]
[
-
22
-
-
-
-
]
50. Lipár Lukáš (Velká nad Veličkou)
22 - 22 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
22
]
51. Matějek Viktor (SDH Podolí)
21 - 21 [1 / 6 ]
[
-
-
21
-
-
-
]
52. Novotný Jiří (SDH Velatice)
19 - 19 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
19
-
]
53. Vabroušek Vít (SDH-Skuhrov)
18 - 18 [1 / 6 ]
[
-
-
-
18
-
-
]
54. Hordoš Ladislav (SDH knapovec)
17 - 17 [1 / 6 ]
[
-
-
-
17
-
-
]
55. Pálka Ivo (SDH Týnec)
17 - 17 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
17
-
]
56. Skořepa Michal (SDH Rohatec)
16 - 16 [1 / 6 ]
[
16
-
-
-
-
-
]
57. Šlancar Prokop (SDH Velké Pavlovice)
16 - 16 [2 / 6 ]
[
-
5
-
11
-
-
]
58. Lipár David (Velka nad velickou)
15 - 15 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
-
15
]
59. Kalčík David (SDH Miroslav)
15 - 15 [1 / 6 ]
[
-
15
-
-
-
-
]
60. Semerád Tomáš (Veverská Bítýška)
14 - 14 [1 / 6 ]
[
-
-
-
-
14
-
]
61. Řihák Vojtěch (Žeranovice)
13 - 13 [1 / 6 ]
[
-
-
13
-
-
-
]
62. Gric Jaroslav (SDH Černá Hora)
12 - 12 [2 / 6 ]
[
6
6
-
-
-
-
]
63. Havelka Jan (JSDH Brno-Soběšice)
12 - 12 [1 / 6 ]
[
-
-
-
12
-
-
]
64. Neček Matěj (Hasiči Města Žďáru nad Sázavou)
11 - 11 [1 / 6 ]
[
11
-
-
-
-
-
]
65. Ondrášek Tomáš (Babice nad Svitavou)
10 - 10 [1 / 6 ]
[
-
-
-
10
-
-
]
66. Matějek Sebastian (SDH Pustiměř)
8 - 8 [1 / 6 ]
[
-
8
-
-
-
-
]
67. Novotný Miroslav (SDH Škrdlovice)
7 - 7 [1 / 6 ]
[
7
-
-
-
-
-
]
68. Sůsa Lubomír (SDH Jedovnice)
4 - 4 [1 / 6 ]
[
-
-
-
4
-
-
]
69. Kopečný Karel (Krumvíř)
2 - 2 [1 / 6 ]
[
-
2
-
-
-
-
]