II. ročník Hazmburský hasič
logo
Místo závodu:
Parkoviště pod hradem Hazmburk - Klapý
Začátek závodu:
02.10.2021 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Robert Viceník 606 052 777 rovi1@centrum.cz
Propozice:
Popis:

4. závěrečný závod zařazený do TFA ligy SEVERU Krosový výběh v plné výbavě s překážkami; Pro děti stanoviště na parkovišti Registrace od 8:30 9:30 nástup 10:00 start prvního závodníka

Přihlášených jednotlivců:
76 z 100
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 14
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Drátovníková Dita () - SDH Klapý 16:29.02 - - - - - 25
2. OK Vrbová Eliška () - SDH Cítoliby 18:37.03 - - - - - 23
3. OK Drábková Hana () (2) - SDH Štrbice 20:32.06 - - - - - 21
4. OK Hauserová Andrea (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem 21:02.04 - - - - - 18
5. OK Fukalová Lenka () (3) - SDH Klapý 22:36.05 - - - - - 17
6. OK Koštial Šterclová Marcela () - SDH Obora 23:20.00 - - - - - 16
7. OK Černucká Petra () (1) - SDH Brázdim 23:36.06 - - - - - 15
8. OK Svobodová Marcela () - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 24:02.01 - - - - - 14
9. OK Fialová Jana (Ústecký) (5) - SDH Veltěže 24:52.09 - - - - - 13
10. OK Vanclová Barbora () - SDH Studenec 25:52.03 - - - - - 12
11. OK Vlková Simona () - SDH Lenešice 26:36.09 - - - - - 10
12. OK Winterová Eliška () - SDH Poštovice 26:54.03 - - - - - 9
13. OK Strunz Karolina () - SDH Nepomyšl 27:01.07 - - - - - 8
14. OK Šasková Petra () - Sbor dobrovolných hasičů Hrobc 27:50.00 - - - - - 7
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 36
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novák Pavel () - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 14:27.01 - - - - - 25
2. OK Janováč Michal () - SDH Salaš 16:09.01 - - - - - 23
3. OK Prošek Matěj () - SDH Klapý 16:16.09 - - - - - 21
4. OK Lupínek Michal (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem 17:12.03 - - - - - 18
5. OK Pazdera Jakub () - SDH Lenešice 17:17.09 - - - - - 17
6. OK Borl Tomáš () - HZSp Lovochemie a.s. 17:19.07 - - - - - 16
7. OK Sikyta Adam () - SDH Nepomyšl 17:31.01 - - - - - 15
8. OK Drábek Ondřej () - SDH Bílina 17:39.09 - - - - - 14
9. OK Andrle Roman () - SDH Očihov 17:43.00 - - - - - 13
10. OK Podzimek Zdeněk () - HZS Benátky n.J./SDH Bezno 18:08.06 - - - - - 12
11. OK Drátovník Radek () - SDH Klapý 18:25.07 - - - - - 10
12. OK Kočí Dominik () - SDH Mojžíř 18:42.04 - - - - - 9
13. OK Vrba Daniel () - SDH Cítoliby 18:47.06 - - - - - 8
14. OK Laube David (Ústecký) - SDH Klapý 19:02.09 - - - - - 7
15. OK Laube Vít (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 19:09.06 - - - - - 6
16. OK Žáček Petr () - SDH Očihov 19:11.70 - - - - - 5
17. OK Sibera Radek () - SDH Křešice 19:22.00 - - - - - 4
18. OK Řeháček Marcel () - SDH Jezvé 19:22.07 - - - - - 3
19. OK Vázler Dominik () - JSDH Nepomyšl 20:11.06 - - - - - 2
20. OK Laube Filip (Ústecký) - SDH Klapý 21:18.09 - - - - - 1
21. OK Morávek Jiří () - HZS Letiště Praha 21:30.03 - - - - - 1
22. OK Kryner Petr (Ústecký) - SDH Klapý 22:09.10 - - - - - 1
23. OK Krška Vít () - SDH Verneřice 22:44.08 - - - - - 1
24. OK Machata Matěj () - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 23:02.09 - - - - - 1
25. OK Šůla Jan () - SDH Kutrovice/HZSp DPP hl.m.Prahy 23:11.07 - - - - - 1
26. OK Pail Matěj (Ústecký) - SDH Klapý 23:20.60 - - - - - 1
27. OK Fiala Jiří () - JSDH Polepy 23:25.00 - - - - - 1
28. OK buchta patrik () - sdh polepy 23:27.02 - - - - - 1
29. OK Ondrůšek Jan (Ústecký) - JSDH Prackovice nad Labem 23:38.03 - - - - - 1
30. OK Krejčík Patrik (Ústecký) - SDH Klapý 23:48.00 - - - - - 1
31. OK Prokeš Jan () - SDH Bukovina u Čisté 24:30.09 - - - - - 1
32. OK Žížek Martin () - SDH Peruc 24:32.06 - - - - - 1
33. OK Fišer Josef (Ústecký) - SDH Verneřice 25:01.01 - - - - - 1
34. OK Svoboda Václav () - JSDH Poštovice 25:21.00 - - - - - 1
35. OK Čekal Jiří () - SDH Verneřice 29:44.05 - - - - - 1
36. OK Říha Václav () - JSDH Boletice nad Labem 30:51.05 - - - - - 1
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 26
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bureš Robin () - SDH Lenešice 14:33.07 - - - - - 25
2. OK Zapletal Karel () - SDH Nečtiny 15:39.01 - - - - - 23
3. OK Novák Pavel (Ústecký) - SDH Hrobce 16:21.05 - - - - - 21
4. OK Machata Jindřich (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 16:57.06 - - - - - 18
5. OK Mooz Lukáš () - HZSP Spolchemie 17:28.00 - - - - - 17
6. OK Klvač František (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 17:30.01 - - - - - 16
7. OK Kučera Tomáš () - SDH Peruc 17:40.09 - - - - - 15
8. OK Machata David (Ústecký) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 17:49.07 - - - - - 14
9. OK Havlík Jaromír (Ústecký) - SDH Peruc 18:16.09 - - - - - 13
10. OK Zednik David () - SDH Slavětín 18:26.05 - - - - - 12
11. OK Drobný Alexandr () - SDH Klapý 19:09.00 - - - - - 10
12. OK Loukota Petr () - SDH Klapý 19:17.05 - - - - - 9
13. OK Kalík Vladimír () - SDH Peruc 20:35.00 - - - - - 8
14. OK Finstrle Roman () - SDH Peruc 20:48.08 - - - - - 7
15. OK Němeček Pavel () - SDH Hájek 21:17.08 - - - - - 6
16. OK Man Tomáš (Ústecký) - SDH Klapý 21:23.03 - - - - - 5
17. OK Novák Jiří () - SDH Obora 21:48.09 - - - - - 4
18. OK Slunečko Miloš (Ústecký) - SDH Verneřice 22:16.06 - - - - - 3
19. OK Haltuch Zbyšek () - SDH Peruc 22:44.03 - - - - - 2
20. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) - SDH Dobroměřice 22:59.05 - - - - - 1
21. OK Suchý Lukáš () - Sdh Slavětín 23:15.07 - - - - - 1
22. OK Tvrdý Pavel () - JSDH Nepomyšl 24:09.00 - - - - - 1
23. OK Čech Michal () - SDH Peruc 25:33.00 - - - - - 1
24. OK Parpel Richard () - SDH Peruc 27:00.07 - - - - - 1
25. OK Urban Ondřej () - SDH Nepomyšl 28:41.05 - - - - - 1
DNF Pácha Josef () - SDH Peruc - - - - - - 0