Zimní Halové Kvarteto Dolní Břežany
logo
Místo závodu:
Základní škola Dolní Břežany Na Vršku 290, 251 41 Dolní Břežany
Začátek závodu:
18.02.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Mičan Jiří 725 825 631 email: hasicidb@post.cz
Propozice:
Popis:

více na zhk.hasivovo.cz

 ZÁVODNÍK BĚŽÍ POUZE ZA JEDEN TÝM

- pokud závodník věkově splňuje podmínky pro start ve více kategoriích, musí si zvolit pouze jeden tým - například jsem přihlášen za tým Dolní Lhota 21 v tomto týmu poběžím dva pokusy. Dále nepoběžím v žádném jiném týmu,  který bude do soutěže zapsán například  Dolní Lhota 22

                                                Závodník nesmí startovat v jednom závodu ve dvou kategoriích !!!!!!!!!!!

  • Mladší ve starších běžet může, starší v mladších běžet nesmí
  • Dorostenecká a juniorská kategorie je nově od 15 let (2008) dorost za juniory běžet může, junior za dorost NE
  • Vedoucí TÝMU bude mít při prezenci jmenovitou soupisku týmů a k těmto týmům dopsané závodníky.
  • Evidenční číslo=číslo průkazky
  • Vedoucí je povinen po dobu celé soutěže mít u sebe průkazky soutěžících
  • Po vyžádání vedení závodu je vedoucí týmů povinen průkazky soutěžících předložit
  • Půjčení soutěžícího z jiného SDH je povoleno (nutnost dodržení pravidla-závodník běží pouze za JEDEN tým
Přihlášených jednotlivců v týmech:
259 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Jíloviště 11 (Praha Západ) 00:01:42.93 (P) 00:02:09.03 (P) 00:01:42.93 0
2. Starý Kolín A 11 (Kolín) 00:01:43.12 (P) 00:02:05.18 (P) 00:01:43.12 0

tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Hlubočky 21 (Olomouc) [5] 00:01:17.24 (P) 00:01:03.10 (P) 00:01:03.10 0
2. Markvartice 21  (Třebíč) [6] 00:01:08.78 (P) 00:01:07.70 (P) 00:01:07.70 0
3. Starý Kolín A 21 (Kolín) [2] 00:01:15.08 (P) 00:01:18.44 (P) 00:01:15.08 0
4. Poříčany A 31 (Kolín) [3] 00:01:16.30 (P) 00:01:19.16 (P) 00:01:16.30 0
5. Jíloviště 21 (Praha Západ) [1] 00:01:21.19 (P) 00:01:29.90 (P) 00:01:21.19 0
6. Starý Kolín B 22 (Kolín) [7] 00:01:27.76 (P) 00:01:31.26 (P) 00:01:27.76 0
7. Klánovice 21 (Praha) [4] 00:01:30.76 (P) 00:01:41.18 (P) 00:01:30.76 0

tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Stará Říše 31 (Jihlava) [13] 00:00:56.63 (N) PROUDNICE 00:00:56.03 (P) 00:00:56.03 0
2. Markvartice 31  (Třebíč) [12] 00:00:59.41 (P) 00:00:56.36 (P) 00:00:56.36 0
3. Hlubočky 31 (Olomouc) [17] 00:00:59.03 (P) 00:00:58.87 (P) 00:00:58.87 0
4. Klánovice 31 (Praha) [9] 00:01:01.59 (N) PŘEDÁVKA 00:01:01.35 (P) 00:01:01.35 0
5. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [11] 00:01:03.26 (P) 00:01:06.90 (P) 00:01:03.26 0
6. Chvalovice 41 (Znojmo) [18] 00:01:06.89 (P) 00:01:04.03 (P) 00:01:04.03 0
7. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [19] 00:01:06.96 (P) 00:01:07.01 (P) 00:01:06.96 0
8. Turkovice 31 (Praha-Východ) [14] 00:01:08.03 (P) 00:01:11.02 (P) 00:01:08.03 0
9. Herálec 32 (Havlíčkův Brod) [15] 00:01:15.84 (P) 00:01:10.29 (P) 00:01:10.29 0
10. Březové Hory 31 (Příbram) [8] 00:01:01.90 (N) PŘEDÁVKA 00:01:12.63 (P) 00:01:12.63 0
11. Březové Hory 32 (Příbram) [16] 00:01:10.90 (N) PŘEDÁVKA 00:01:21.54 (P) 00:01:21.54 0

tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 41  (Třebíč) [25] 00:00:55.11 (P) 00:00:53.65 (P) 00:00:53.65 0
2. Hlubočky  41 (Olomouc) [22] 00:00:55.18 (P) 00:00:54.99 (P) 00:00:54.99 0
3. Dolní Měcholupy 41 (Praha) [21] 00:00:00.00 (N) ÚRAZ 00:00:57.37 (P) 00:00:57.37 0
4. Jíloviště 41 (Praha Západ) [20] 00:01:07.79 (P) 00:01:01.62 (P) 00:01:01.62 0
5. Baška 41 (Frýdek-Místek) [23] 00:00:56.43 (N) KUŽEL 00:01:01.67 (P) 00:01:01.67 0
6. Jíloviště 42 (Praha Západ) [24] 00:01:28.66 (P) 00:01:23.46 (N) CÍL 00:01:28.66 0
7. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) [26] 00:00:58.66 (N)  CÍL 00:00:58.39 (N) KUŽEL ----- 0

tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [30] 00:00:47.87 (P) 00:00:47.25 (P) 00:00:47.25 0
2. Markvartice 51  (Třebíč) [34] 00:00:47.98 (P) 00:00:50.87 (N) PROUDNICE 00:00:47.98 0
3. Hlubočky 51 (Olomouc) [35] 00:00:48.78 (P) 00:00:50.51 (P) 00:00:48.78 0
4. Lelekovice 52 (Brno venkov) [47] 00:00:50.03 (P) 00:00:49.29 (P) 00:00:49.29 0
5. Březové Hory 51 (Příbram) [27] 00:00:50.41 (P) 00:00:54.29 (P) 00:00:50.41 0
6. Markvartice 52  (Třebíč) [40] 00:00:51.08 (P) 00:00:54.60 (P) 00:00:51.08 0
7. Dolní Měcholupy 51 (Praha) [46] 00:00:51.87 (P) 00:01:00.99 (P) 00:00:51.87 0
8. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [42] 00:00:54.06 (P) 00:00:52.55 (P) 00:00:52.55 0
9. Baška 51 (Frýdek-Místek) [28] 00:00:52.84 (P) 00:00:52.66 (P) 00:00:52.66 0
10. Březové Hory 52 (Příbram) [38] 00:00:53.18 (P) 00:00:53.83 (P) 00:00:53.18 0
11. Chvalovice DD 121 (Znojmo) [44] 00:00:53.68 (N) CÍL 00:00:53.24 (P) 00:00:53.24 0
12. Stará Říše 51 (Jihlava) [48] 00:00:58.43 (N) PŘEDÁVKA 00:00:53.73 (P) 00:00:53.73 0
13. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) [36] 00:00:54.15 (P) 00:00:53.31 (N) PHP 00:00:54.15 0
14. Panská Lhota 51 (Jihlava) [37] 00:00:55.80 (P) 00:00:54.59 (P) 00:00:54.59 0
15. Kšely  51 (Kolín) [32] 00:00:55.18 (P) 00:00:59.55 (P) 00:00:55.18 0
16. Dolní Bukovsko  51 (České Budějovice) [29] 00:00:55.94 (P) 00:01:11.38 (P) 00:00:55.94 0
17. Říčany 51 (Praha - východ) [49] 00:00:56.82 (P) 00:00:56.16 (P) 00:00:56.16 0
18. Březové Hory 53 (Příbram) [43] 00:00:58.07 (P) 00:00:55.58 (N) CÍL 00:00:58.07 0
19. Jíloviště 52 (Praha Západ) [39] 00:00:59.45 (P) 00:00:58.31 (N) KLADINA 00:00:59.45 0
20. Světlá nad Sázavou DS 131 (Havlíčkův Brod) [41] 00:01:00.47 (P) 00:01:00.50 (N) PHP 00:01:00.47 0
21. Jíloviště 51 (Praha Západ) [31] 00:01:04.10 (P) 00:01:03.34 (P) 00:01:03.34 0
22. Turkovice 51 (Praha-Východ) [45] 00:01:07.32 (P) 00:01:04.96 (P) 00:01:04.96 0
23. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) [33] 00:01:08.15 (P) 00:01:13.00 (N) HADICE 00:01:08.15 0

tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Stará - Seč DK 111 (Jihlava) [56] 00:00:43.66 (P) 00:00:42.91 (P) 00:00:42.91 0
2. Březové Hory DK 111 (Příbram) [51] 00:00:45.92 (P) 00:00:50.76 (P) 00:00:45.92 0
3. Chvalovice DK 111 (Znojmo) [50] 00:00:46.03 (P) 00:00:46.01 (N) PROUDNICE 00:00:46.03 0
4. Seč DK 111 (Chrudim) [55] 00:00:46.25 (N) CÍL 00:00:47.27 (P) 00:00:47.27 0
5. Březové Hory DK 112 (Příbram) [53] 00:00:48.78 (P) 00:00:47.70 (P) 00:00:47.70 0
6. Březové Hory DK 113 (Příbram) [57] 00:00:47.26 (N) KUŽEL 00:00:50.20 (P) 00:00:50.20 0
7. Milotice nad Bečvou DK 111  (Přerov) [52] 00:00:50.67 (P) 00:00:45.11 (N) KUŽEL 00:00:50.67 0

tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Panská Lhota DD 123 (Jihlava) [62] 00:00:50.34 (P) 00:00:49.66 (P) 00:00:49.66 0
2. Panská Lhota DD 121 (Jihlava) [58] 00:00:53.15 (P) 00:00:52.75 (P) 00:00:52.75 0
3. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [59] 00:00:53.52 (P) 00:00:52.92 (P) 00:00:52.92 0
4. Markvartice DD 121 (Třebíč) [63] 00:00:53.38 (P) 00:00:53.41 (P) 00:00:53.38 0
5. Kvítkovice DD 121 (Zlín) [61] 00:00:59.75 (P) 00:00:53.50 (P) 00:00:53.50 0
6. Kšely DD 121 (Kolín) [60] 00:01:01.41 (N) PROUDNICE 00:01:02.42 (P) 00:01:02.42 0

tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Počepice DS 131 (Příbram) [68] 00:00:50.16 (P) 00:00:47.80 (P) 00:00:47.80 0
2. Panská Lhota-Markvartice DS 131 (Jihlava, Třebíč) [67] 00:00:48.07 (P) 00:00:53.80 (N) PHP 00:00:48.07 0
3. z (Opava) [66] 00:00:52.02 (P) 00:00:50.83 (P) 00:00:50.83 0
4. Nehvizdy DS 131 (Praha-východ) [65] 00:00:53.78 (P) 00:00:53.99 (P) 00:00:53.78 0
5. Chvalovice JD 221 (Znojmo) [64] 00:00:58.10 (P) 00:58:42.00 (P) 00:00:58.10 0

tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Kvítkovice JK 211 (Zlín) [69] 00:00:46.84 (P) 00:00:47.28 (P) 00:00:46.84 0
2. Lelekovice 132 (Brno venkov) [70] 00:00:46.84 (P) 00:00:50.82 (P) 00:00:46.84 0

tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Kojetice JD 221  (Třebíč) [73] 00:00:48.93 (P) 00:00:48.46 (N) PROUDNICE 00:00:48.93 0
2. Dolní Bukovsko JD 221 (České Budějovice) [71] 00:00:52.98 (P) 00:00:52.76 (P) 00:00:52.76 0
3. Vladislav 51 (Třebíč) [75] 00:00:53.13 (P) 00:00:53.42 (P) 00:00:53.13 0
4. Chábory JD 221 (RK) [72] 00:00:59.97 (P) 00:00:54.16 (P) 00:00:54.16 0

tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Výsledný čas Trest. body
1. Ostrožská Lhota 4 JS 231 (Uherské Hradiště) [78] 00:00:48.14 (P) 00:00:49.60 (N) PHP 00:00:48.14 0
2. Březové Hory JS 231 (Příbram) [76] 00:00:49.44 (P) 00:00:48.83 (P) 00:00:48.83 0
3. Chábory JS 231 (RK) [77] 00:00:58.51 (P) 00:00:50.62 (P) 00:00:50.62 0
4. Starý Kolín VA JS 231 (Kolín) [80] 00:00:52.62 (P) 00:00:51.91 (P) 00:00:51.91 0
5. Počepice JD 221 (Příbram) [79] 00:00:52.18 (P) 00:00:52.35 (N) PROUDNICE 00:00:52.18 0