Miletínská troska
logo
Místo závodu:
Miletín - náměstí
Začátek závodu:
07.04.2023 07:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Marcela Svobodová 731166400
Propozice:
Popis:

1. kolo druhého ročníku TFA ligy KHK, již tradiční závod TFA v Miletíně na náměstí

Přihlášených jednotlivců:
61 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 12
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 06:26.33 06:26.33 - - - - 100
2. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 06:31.76 06:31.76 - - - - 95
3. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 07:21.28 07:21.28 - - - - 90
4. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 07:41.46 07:41.46 - - - - 85
5. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 09:09.35 09:09.35 - - - - 80
6. OK Mandys Josef (Praha) - SDH Praha Satalice/ TFA Team Praha 09:50.78 09:50.78 - - - - 75
7. OK Trutnovský Jiří (Královehradecký) - Skřivany 10:05.27 10:05.27 - - - - 70
8. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 11:10.04 11:10.04 - - - - 65
9. OK Prokeš Jan (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté 11:18.38 11:18.38 - - - - 60
10. OK Sahánek Luboš (Královehradecký) - Rudník -Arnultovice 14:56.15 14:56.15 - - - - 55
11. OK Jirovský Jiří (Praha) - Tfa Praha Sdh Praha Satalice 15:04.22 15:04.22 - - - - 50
DNF Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 21
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzar Roman (Královehradecký) - SDH Habřina 06:14.01 06:14.01 - - - - 100
2. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 06:49.98 06:49.98 - - - - 95
3. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 07:05.00 07:05.00 - - - - 90
4. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 07:12.76 07:12.76 - - - - 85
5. OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 07:16.62 07:16.62 - - - - 80
6. OK Březka Ivo (Vysočina) - SDH Pavlínov 07:17.79 07:17.79 - - - - 75
7. OK Novotný Jakub (Královehradecký) - Radvanice 07:33.99 07:33.99 - - - - 70
8. OK Keller Jan (Královehradecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 08:03.56 08:03.56 - - - - 65
9. OK Sedláček Jan (Královehradecký) - Meziměstí JSDH 08:18.23 08:18.23 - - - - 60
10. OK Roza Dominik (Královehradecký) - SDH Hořice 08:34.84 08:34.84 - - - - 55
11. OK Hlava Ladislav (Liberecký) - SDH Ploukonice 09:24.87 09:24.87 - - - - 50
12. OK Martinek Josef (Královehradecký) - Sdh Bystřice 10:09.05 10:09.05 - - - - 49
13. OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 10:48.33 10:48.33 - - - - 48
14. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 11:06.92 11:06.92 - - - - 47
15. OK Moravec Michael (Královehradecký) - HZSKHK 11:24.02 11:24.02 - - - - 46
16. OK Troščák Michal (Vysočina) - Velké Meziříčí 12:08.24 12:08.24 - - - - 45
17. OK Lacko Jiří (Královehradecký) - Sloupno 17:33.00 17:33.00 - - - - 44
18. OK Mědílek Miroslav (Královehradecký) - Malé Svatoňovice 18:05.69 18:05.69 - - - - 43
DNF Hilscher Martin (Královehradecký) - Česká Metuje - - - - - - 0
DNF Matta Filip (Královehradecký) - SDH Libáň - - - - - - 0
DNF Táborský Michal (Královehradecký) - SDH Libáň - - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 05:51.28 05:51.28 - - - - 100
2. OK Kolář Jan (Praha) - TFA PRAHA SDH Praha Satalice 06:31.79 06:31.79 - - - - 95
3. OK Růžička Dominik (Praha) - TFA PRAHA, SDH Praha Satalice 07:32.53 07:32.53 - - - - 90
4. OK Pacal Lukáš (Vysočina) - SDH Otín 07:37.11 07:37.11 - - - - 85
5. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 08:08.98 08:08.98 - - - - 80
6. OK Peterka Vítek (Vysočina) - SDH Pavlínov 08:13.37 08:13.37 - - - - 75
7. OK Petřina Mikuláš (Praha) - TFA PRAHA / SDH Praha - Satalice 09:12.16 09:12.16 - - - - 70
8. OK Kůta Radek (Královehradecký) - SDH Libáň 16:39.34 16:39.34 - - - - 65
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 4
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany 08:25.19 08:25.19 - - - - 100
2. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky 08:31.04 08:31.04 - - - - 95
3. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 08:32.44 08:32.44 - - - - 90
4. OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice 19:25.66 19:25.66 - - - - 85
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tarantová Marie (Liberecký) - SDH Dalešice/TFA tým Praha 08:04.13 08:04.13 - - - - 100
2. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 09:11.04 09:11.04 - - - - 95
3. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné 09:21.46 09:21.46 - - - - 90
4. OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) - SDH Hořice 10:00.24 10:00.24 - - - - 85
5. OK Nosková Lucie (Královehradecký) - SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany 11:07.39 11:07.39 - - - - 80
6. OK Sršňová Denisa (Královehradecký) - Velichovky 12:08.33 12:08.33 - - - - 75
7. OK Vanclová Barbora () - SDH Studenec 12:57.39 12:57.39 - - - - 70
8. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 13:46.00 13:46.00 - - - - 65
9. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 14:38.21 14:38.21 - - - - 60
10. OK Palonci Natálie (Královehradecký) - Sloupno 19:00.96 19:00.96 - - - - 55
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 07:47.63 07:47.63 - - - - 100
2. OK Ježková Eliška (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté 09:29.59 09:29.59 - - - - 95
3. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 10:09.94 10:09.94 - - - - 90
4. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 11:01.18 11:01.18 - - - - 85
5. OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim 11:56.54 11:56.54 - - - - 80
6. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 16:22.65 16:22.65 - - - - 75