TFA Arnultovice
logo
Místo závodu:
Rudník-Arnultovice
Začátek závodu:
15.04.2023 07:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Dana Čápová
Propozice:
Popis:

2. Kolo TFA ligy KHK 2023

Přihlášených jednotlivců:
55 z 70
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 03:58.09 01:03.40 01:07.28 00:43.78 01:03.63 - 100
2. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:05.54 01:03.13 01:07.06 00:46.60 01:08.75 - 95
3. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:10.21 01:06.13 01:14.79 00:47.32 01:01.97 - 90
4. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 04:55.77 01:50.62 01:16.91 00:45.46 01:02.78 - 85
5. OK Prokeš Jan (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté 05:20.82 01:27.47 01:39.00 00:53.68 01:20.67 - 80
6. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:49.95 01:46.94 01:42.87 00:51.08 01:29.06 - 75
7. OK Sahánek Luboš (Královehradecký) - Rudník -Arnultovice 06:00.55 01:57.56 01:48.03 00:53.10 01:21.86 - 70
8. OK Skalník Jaroslav (Jihočeský) - SDH Kardašova Řečice 06:37.01 02:15.28 01:50.58 00:58.80 01:32.35 - 65
9. OK Tourek Tomáš (Jihočeský) - SDH Kardašova Řečice 07:52.69 01:45.66 02:51.28 01:18.49 01:57.26 - 60
10. OK Pišta Jan (Královehradecký) - SDH Rožnov 16:39.12 02:10.84 05:00.00 01:09.84 03:18.44 05:00.00 55 nedotažení figuríny
11. OK Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 24:50.13 03:15.72 05:00.00 01:34.41 05:00.00 10:00.00 50 figurína + pneu
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 16
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzar Roman (Královehradecký) - SDH Habřina 03:45.87 01:06.15 01:02.24 00:41.15 00:56.33 - 100
2. OK Sirotek Tomáš (Středočeský) - Sdh Doubek/ TFA tým Doubek 03:52.75 01:07.22 00:58.90 00:49.18 00:57.45 - 95
3. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 04:01.63 01:10.90 01:02.09 00:42.25 01:06.39 - 90
4. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 04:14.41 01:15.81 01:09.78 00:46.01 01:02.81 - 85
5. OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 04:18.43 01:25.50 01:11.47 00:44.94 00:56.52 - 80
6. OK Březka Ivo (Vysočina) - SDH Pavlínov 04:20.27 01:22.31 01:05.18 00:47.44 01:05.34 - 75
7. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:22.66 01:09.06 01:13.51 00:46.37 01:13.72 - 70
8. OK Novotný Jakub (Královehradecký) - Radvanice 04:31.74 01:18.28 01:09.12 00:58.32 01:06.02 - 65
9. OK Keller Jan (Královehradecký/Liberecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 04:41.05 01:16.56 01:21.34 00:43.42 01:19.73 - 60
10. OK Hlava Ladislav (Liberecký) - SDH Ploukonice 04:43.45 01:24.10 01:15.94 00:46.47 01:16.94 - 55
11. OK Hrdinka Ondřej (Jihočeský) - SDH Kardašova Řečice 04:54.73 01:11.94 01:36.57 00:47.81 01:18.41 - 50
12. OK Záruba Lukáš (Praha) - HZS Letiště Praha 05:00.18 01:30.53 01:34.86 00:48.48 01:06.31 - 49
13. OK Janda Tomáš (Královehradecký) - SDH Jičín 05:26.80 01:29.81 01:33.25 00:58.60 01:25.14 - 48
14. OK Lacko Jiří (Královehradecký) - Sloupno 05:46.84 01:45.15 01:59.50 00:50.34 01:11.85 - 47
15. OK Podzimek Lukáš (Královehradecký) - SDH Nová Paka 06:09.71 01:39.69 01:50.15 00:58.90 01:40.97 - 46
16. OK Stejskal Aleš (Vysočina) - SDH Otín 07:06.42 01:56.37 01:50.23 01:06.95 02:12.87 - 45
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 03:48.37 01:19.81 00:56.86 00:32.04 00:59.66 - 100
2. OK Kolář Jan (Praha) - TFA PRAHA SDH Praha Satalice 04:14.63 01:14.93 01:08.24 00:33.96 01:17.50 - 95
3. OK Jandík Petr (Královehradecký) - SDH Horní Lánov 04:41.63 01:40.59 01:25.98 00:36.11 00:58.95 - 90
4. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 04:41.90 01:44.44 01:03.03 00:33.13 01:21.30 - 85
5. OK Chromý Alexandr (Královehradecký) - SDH Třebihošť 05:01.43 01:57.88 01:15.24 00:34.54 01:13.77 - 80
6. OK Jiřička Jakub (Královehradecký) - SDH Klášterská Lhota 05:04.47 01:57.81 01:20.18 00:36.68 01:09.80 - 75
7. OK Čivrný Marek (Královehradecký) - SDH Horní Lánov 05:09.36 02:16.75 01:15.11 00:37.64 00:59.86 - 70
8. OK Perný Ladislav (Královehradecký) - SDH Arnultovice 05:32.34 02:16.25 01:19.92 00:41.93 01:14.24 - 65
9. OK Přívratský Milan (Královehradecký) - SDH Horní Lánov 05:39.68 02:17.07 01:21.84 00:38.31 01:22.46 - 60
10. OK Slovák Jindřich (Královehradecký) - SDH Arnultovice 05:50.22 02:15.28 01:35.92 00:41.49 01:17.53 - 55
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 04:51.15 01:42.87 01:23.63 00:36.12 01:08.53 00:00.00 100
2. OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany 05:06.74 01:42.69 01:28.25 00:39.64 01:16.16 - 95
3. OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice 10:09.44 02:27.00 04:35.37 01:37.97 01:29.10 00:00.00 90
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 9
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 03:57.57 01:12.72 01:13.89 00:33.92 00:57.04 - 100
2. OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) - SDH Hořice 04:34.82 01:19.59 01:31.71 00:37.20 01:06.32 - 95
3. OK Tarantová Marie (Liberecký) - SDH Dalešice/TFA tým Praha 04:49.70 01:54.56 01:21.04 00:36.33 00:57.77 - 90
4. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné 04:49.92 01:32.04 01:35.70 00:39.07 01:03.11 - 85
5. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 05:16.25 01:28.00 01:57.19 00:43.65 01:07.41 - 80
6. OK Sršňová Denisa (Královehradecký) - Velichovky 05:35.02 01:51.47 01:50.35 00:41.29 01:11.91 - 75
7. OK Nosková Lucie (Královehradecký) - SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany 05:43.28 01:47.50 01:43.40 00:41.99 01:30.39 - 70
8. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 06:08.93 01:49.22 02:06.25 00:43.26 01:30.20 - 65
9. OK Palonci Natálie (Královehradecký) - Sloupno 06:27.50 02:22.15 01:55.42 00:44.20 01:25.73 - 60
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 04:41.27 01:29.13 01:24.58 00:37.11 01:10.45 - 100
2. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 04:48.80 01:39.28 01:32.84 00:39.47 00:57.21 - 95
3. OK Ježková Eliška (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté 05:04.88 01:42.28 01:36.77 00:38.55 01:07.28 - 90
4. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 05:29.73 01:53.25 01:42.19 00:45.31 01:08.98 - 85
5. OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim 06:22.30 02:25.22 01:59.40 00:43.09 01:14.59 - 80
6. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 14:55.59 02:51.85 05:00.00 00:45.08 01:18.66 05:00.00 75 nedotažená figurína