Žernovský bejk
logo
Místo závodu:
Žernov - pod rozhlednou
Začátek závodu:
24.06.2023 07:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhzernov@email.cz
Propozice:
Popis:

7. ročník závodu TFA v areálu Žernovské rozhledny

Přihlášených jednotlivců:
56 z 60
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 8
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:29.05 03:29.05 P - 100
2. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 03:37.28 03:37.28 P - 95
3. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:47.63 03:47.63 P - 90
4. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 04:11.88 04:11.88 P - 85
5. OK Prokeš Jan (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté 04:32.22 04:32.22 P - 80
6. OK Sahánek Luboš (Královehradecký) - Rudník -Arnultovice 04:57.94 04:57.94 P - 75
7. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:36.10 05:36.10 P - 70
8. OK Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá 08:56.37 08:56.37 P - 65
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 18
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 03:39.25 03:39.25 P - 100
2. OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 03:41.40 03:41.40 P - 95
3. OK Březka Ivo (Vysočina) - SDH Pavlínov 03:42.35 03:42.35 P - 90
4. OK Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje 03:48.41 03:48.41 P - 85
5. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 03:49.00 03:49.00 P - 80
6. OK Keller Jan (Královehradecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 04:08.31 04:08.31 P - 75
7. OK Čáp Tomáš (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:34.94 04:34.94 P - 70
8. OK Křivohlávek Michal (Královehradecký) - SDH Hořice 04:37.85 04:37.85 P - 65
9. OK Stejskal Aleš (Vysočina) - SDH Otín 04:47.55 04:47.55 P - 60
10. OK Zvoníček René (Královehradecký) - Velké Poříčí 04:49.47 04:49.47 P - 55
11. OK Mihok Michael (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 04:54.85 04:54.85 P - 50
12. OK Remeš Štěpán (Královehradecký) - Teplice nad Metují 04:56.59 04:56.59 P - 49
13. OK Řezníček Břetislav (Královehradecký) - Velké Petrovice 05:14.75 05:14.75 P - 48
14. OK Erben Dominik (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:38.41 05:38.41 P - 47
15. OK Lacko Jiří (Královehradecký) - Sloupno 05:47.93 05:47.93 P - 46
OK Janda Tomáš (Královehradecký) - SDH Jičín - - - 0
OK Jiříček Adam (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany - - - 0
OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 10
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 03:04.87 03:04.87 P - 100
2. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 03:04.97 03:04.97 P - 95
3. OK Řezníček Přemysl (Královehradecký) - Velké Petrovice 03:10.31 03:10.31 P - 90
4. OK Nedomanský Lukáš (Vysočina) - SDH Otín 03:17.15 03:17.15 P - 85
5. OK Peterka Vítek (Vysočina) - SDH Pavlínov 03:22.75 03:22.75 P - 80
6. OK Kašpar David (Vysočina) - SDH Otín 03:23.04 03:23.04 P - 75
7. OK Pokorný Martin (Královehradecký) - SDH Hořice 03:25.50 03:25.50 P - 70
8. OK Pažourek Ondřej (Vysočina) - SDH Otín 03:35.82 03:35.82 P - 65
9. OK Slovák Jindřich (Královehradecký) - SDH Arnultovice 04:07.54 04:07.54 P - 60
10. OK Kodeš Michal (Královehradecký) - SDH Ostroměř 05:13.06 05:13.06 P - 55
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky 03:46.65 03:46.65 P - 100
2. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 03:57.94 03:57.94 P - 95
3. OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany 04:16.69 04:16.69 P - 90
4. OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice 05:45.87 05:45.87 P - 85
5. OK Malcová Markéta (Vysočina) - SDH Otín 09:44.66 09:44.66 P - 80
OK Březková Lada (Vysočina) - SDH Otín - - - 0
OK Pacalová Michaela (Vysočina) - SDH Otín - - - 0
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 7
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 03:13.18 03:13.18 P - 100
2. OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) - SDH Hořice 03:32.05 03:32.05 P - 95
3. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:51.09 03:51.09 P - 90
4. OK Nosková Lucie (Královehradecký) - SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany 04:18.03 04:18.03 P - 85
5. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 04:24.28 04:24.28 P - 80
6. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné 04:32.19 04:32.19 P - 75
OK Sršňová Denisa (Královehradecký) - Velichovky - - - 0
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 03:39.94 03:39.94 P - 100
2. OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim 03:53.09 03:53.09 P - 95
3. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 04:09.25 04:09.25 P - 90
4. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 04:09.28 04:09.28 P - 85
5. OK Ježková Eliška (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté 04:24.00 04:24.00 P - 80
6. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 05:30.31 05:30.31 P - 75