VYSOCKÝ IRONMAN
logo
Místo závodu:
Areál Rozhledny Milíř
Začátek závodu:
19.08.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhrudolf@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Soutěž bude provedena dle Směrnic hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy schválené VV SH ČMS dne 16. 6. 2011 s účinností od 1. 1. 2012 I. a II. část. (soubor předpisů SH ČMS-1/17-2011) a Dodatku č. 1 schváleného VV SH ČMS dne 13. 6. 2013 a dle „Pravidel TFA“, upravené těmito propozicemi soutěže.

Přihlášených jednotlivců:
42 z 50
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pelikovský Michal (Pardubický) - HZS Žamberk 04:50.64 04:50.64 P - 100
2. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:55.65 04:55.65 P - 95
3. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 05:00.26 05:00.26 P - 90
4. OK Dlabka Ondřej (Pardubický) - SDH Žamberk / TFA team Žamberk 05:17.68 05:17.68 P - 85
5. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 05:47.81 05:47.81 P - 80
6. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 06:22.81 06:22.81 P - 75
7. OK Pruskavec Zdeněk (Středočeský) - SDH Velvary 06:27.66 06:27.66 P - 70
8. OK Paťava Jaroslav (Královehradecký) - SDH Radvanice 09:28.71 09:28.71 P - 65
DNF Loprais Petr (Středočeský) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
DNF Pišta Jan (Královehradecký) - SDH Rožnov - - - 0
DNS Prokeš Jan (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 11
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzar Roman (Královehradecký) - SDH Habřina 04:52.58 04:52.58 P - 100
2. OK Novotný Petr (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 05:20.81 05:20.81 P - 95
3. OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 05:55.66 05:55.66 P - 90
4. OK Keller Jan (Královehradecký) - SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/ 06:08.43 06:08.43 P - 85
5. OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 06:23.25 06:23.25 P - 80
6. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) - SDH Velichovky 06:59.03 06:59.03 P - 75
7. OK Jiříček Adam (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 07:02.50 07:02.50 P - 70
8. OK Erben Dominik (Královehradecký) - SDH Radvanice 09:49.96 09:49.96 P - 65
9. OK Lacko Jiří (Královehradecký) - Sloupno 13:09.70 13:09.70 P - 60
DNS Hlava Ladislav (Liberecký) - SDH Ploukonice - - - 0
DNS Stejskal Aleš (Vysočina) - SDH Otín - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 3
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 04:24.59 04:24.59 P - 100
2. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 04:52.46 04:52.46 P - 95
3. OK Perný Ladislav (Královehradecký) - SDH Arnultovice 06:14.24 06:14.24 P - 90
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 5
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kadečková Petra (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany 05:41.47 05:41.47 P - 100
2. OK Břízová Veronika (Pardubický) - SDH Líšnice 05:44.24 05:44.24 P - 95
3. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) - SDH Velichovky 06:29.41 06:29.41 P - 90
4. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 07:35.82 07:35.82 P - 85
5. OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice 08:40.24 08:40.24 P - 80
ženy - věk: 18 - 30
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 06:24.09 06:24.09 P - 100
2. OK Křivohlávková Michaela (Královehradecký) - SDH Hořice 06:45.87 06:45.87 P - 95
3. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné 06:53.71 06:53.71 P - 90
4. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 07:31.11 07:31.11 P - 85
5. OK Nosková Lucie (Královehradecký) - SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany 08:25.79 08:25.79 P - 80
6. OK Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice 10:40.74 10:40.74 P - 75
ženy - věk: 31 - 100
závodníků v kategorii: 6
Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 06:13.34 06:13.34 P - 100
2. OK Černucká Petra (Středočeský) - SDH Brázdim 07:09.60 07:09.60 P - 95
3. OK Svobodová Marcela (Královehradecký) - SDH Miletín / TFA team Ohnišťany 07:44.37 07:44.37 P - 90
4. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 09:01.54 09:01.54 P - 85
5. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 13:10.73 13:10.73 P - 80
DNS Ježková Eliška (Liberecký) - SDH Bukovina u Čisté - - - 0