Zimní halové kvarteto Třebíč
logo
Místo závodu:
Třebíč
Začátek závodu:
04.11.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
jan.havlena@seznam.cz
Propozice:
Popis:


Časový rozvrh:
8:00-8:30 prezence pro SDH, která mají přihlášena nejmladší a mladší kategorii
8:00-8:30 trénink nejmladší a mladší kategorie
8:30-9:00 porada vedoucích, nástup závodníků
od 9:00 nejmladší a mladší kategorie provedení štafety oba pokusy, po té 
vyhlášení těchto kategorií(v malé tělocvičně, nachází se vpravo v přízemí haly)
od 9:00 prezence pro SDH,která mají přihlášena starší kategorii
od 11:00 prezence pro SDH,která mají přihlášena kategorie dorost a junior
Následující časy jsou pouze orientační a budou se měnit podle toho jak moc 
budeme Všichni šikovní!!!!!!
11:00-11:30 trénink kategorie starší 
11:30 -14:00 starší kategorie provedení štafety oba pokusy,po té vyhlášení této 
kategorie(v malé tělocvičně., nachází se vpravo v přízemí haly)
14:00-17:00 dorost a junior všechny kategorie trénink a provedení štafety oba 
pokusy, po té vyhodnocení(v hale)
PŘÍPRAVKA:
12:45-13:00 prezence 
cca13:30 -14:30 provedení štafet přípravek mezi kategoriemi starší a dorost,
po té vyhlášení(v malé tělocvičně., nachází se vpravo v přízemí haly)
Startovné: 70,-- Kč na osobu (závodníka), platí se na místě
PŘI PREZENCI VŠECHNA DRUŽSTVA 
ODEVZDAJÍ VYPLNĚNÉ PŘIHLÁŠKY
Info na: tel.724 188 704 jan.havlena@seznam.cz

Přihlášených jednotlivců v týmech:
449 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Stará Říše 11 (Jihlava) 00:01:27.01 (P) 00:01:28.02 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:27.01 0
2. Budíkovice 11 (Třebíč) 00:01:31.82 (N) PROUDNICE 00:01:31.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:31.16 0
3. Veselý Žďár 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:38.95 (N) ROZDĚL 00:01:39.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:39.35 0
4. Veselý Žďár 22 (Havlíčkův Brod) 00:02:03.27 (N) KUŽEL 00:01:49.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:49.68 0
5. Brno Starý Lískovec  11 (Brno město) [1] 00:01:51.34 (P) 00:02:09.89 (N) ČAS 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:51.34 0
6. Herálec 11 (Havlíčkův Brod) 00:01:56.06 (P) 00:01:51.46 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:51.46 0
7. Brno Starý Lískovec 12 (BRNO město) 00:01:55.51 (P) 00:01:56.25 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:55.51 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Panská Lhota  21 (Jihlava) 00:01:01.75 (P) 00:01:02.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.75 0
2. Stará Říše 21 (Jihlava) 00:01:02.39 (P) 00:01:04.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.39 0
3. Vladislav 21 (Třebíč) 00:01:03.91 (P) 00:01:05.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.91 0
4. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) 00:01:04.56 (P) 00:01:09.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.56 0
5. Výčapy 21 (Třebíč) 00:01:05.61 (P) 00:01:05.66 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:05.61 0
6. Malé Hoštice 21 (Opava) 00:01:07.51 (N) PŘEDÁVKA 00:01:06.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:06.93 0
7. Nová Ves u Světlé 22 (Havlíčkův Brod) 00:01:20.18 (P) 00:01:12.75 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:12.75 0
8. Lelekovice 111 (Brno - venkov) 00:01:14.99 (P) 00:01:26.53 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:14.99 0
9. Polná 21 (Jihlava) 00:01:13.60 (N) KLADINA 00:01:18.01 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:18.01 0
10. Budíkovice 21 (Třebíč) 00:01:13.19 (N) PROUDNICE 00:01:18.54 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:18.54 0
11. Vladislav 41 (Třebíč) 00:01:20.53 (P) 00:01:22.69 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:20.53 0
12. Štoky A 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:24.42 (P) 00:01:23.71 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:24.42 0
13. Stará Říše 22 (Jihlava) 00:01:33.33 (P) 00:01:30.64 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:30.64 0
14. Nová Ves u Světlé 21 (Havlíčkův Brod) 00:01:45.71 (P) 00:01:47.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:45.71 0
15. Brno - Starý Lískovec 21 (Brno město) 00:02:31.60 (N) ČAS 00:02:22.86 (N) ČAS 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
15. Panská Lhota 22 (Jihlava) 00:01:13.48 (N) HADICE 00:01:16.00 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) 00:00:57.27 (P) 00:00:55.32 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.32 0
2. Výčapy 31 (Třebíč) 00:00:56.69 (P) 00:00:56.06 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.06 0
3. Stará Říše 32 (Jihlava) 00:00:58.27 (P) 00:00:56.85 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.85 0
4. Mokré Lazce  31 (Opava) 00:00:57.82 (P) 00:00:57.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.60 0
5. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) 00:00:59.18 (P) 00:01:00.79 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.18 0
6. Stará Říše 31 (Jihlava) 00:01:00.62 (N) předávka 00:00:59.70 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.70 0
7. Kojetice A 31 (Třebíč) 00:01:01.98 (P) 00:01:02.64 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.98 0
8. Budíkovice 31 (Třebíč) 00:01:04.67 (N) předávka 00:01:02.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.56 0
9. Luka nad Jihlavou 31 (Jihlava) 00:01:03.16 (P) 00:01:02.67 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.67 0
10. Vizovice  31 (Zlín) 00:00:59.87 (N) kužel 00:01:02.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.74 0
11. Malé Hoštice 32 (Opava) 00:01:04.22 (P) 00:01:05.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.22 0
12. Kojetice  B 32 (Třebíč) 00:01:04.33 (P) 00:01:04.29 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.29 0
13. Litovany 31 (Třebíč) 00:01:06.18 (P) 00:01:06.81 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:06.18 0
14. Herálec 32 (Havlíčkův Brod) 00:01:06.42 (P) 00:01:10.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:06.42 0
15. Malé Hoštice 31 (Opava) 00:01:12.13 (P) 00:01:07.13 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:07.13 0
16. Moravská Chrastová 31 (Svitavy) 00:01:07.91 (P) 00:01:02.69 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:07.91 0
17. Nová Ves u Světlé 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:10.11 (P) 00:01:08.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.23 0
18. Polná 31 (Jihlava) 00:01:10.61 (P) 00:01:08.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.24 0
19. Veselý Žďár 31 (Havlickuv Brod) 00:01:10.03 (P) 00:01:13.32 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:10.03 0
20. Brno Starý Lískovec ml.ž 31 (Brno město) 00:01:11.80 (P) 00:01:12.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:11.80 0
21. Světlá nad Sázavou 31 (Havlíčkův Brod) 00:01:31.97 (N) proudnice 00:01:26.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:26.16 0
22. Lelekovice 121 (Brno venkov) 00:01:30.95 (P) 00:01:29.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:29.90 0
23. Černá Hora 31 (Blansko) 00:00:00.00 (N) proudnice 00:00:00.00 (N) neběžel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
23. Černá Hora B, ml.ž. 31 (Blansko) 00:00:00.00 (N) úraz 00:00:00.00 (N) nebězěl 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Mokré Lazce  41 (Opava) 00:01:01.70 (P) 00:00:51.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.78 0
2. Panská Lhota 41 (Jihlava) 00:00:53.65 (N) předávka 00:00:52.10 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.10 0
3. Mokré Lazce 42 (Opava) 00:00:59.86 (N) předávka 00:00:55.61 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.61 0
4. Výčapy 41 (Třebíč) 00:00:57.94 (P) 00:00:56.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.74 0
5. Vizovice 41 (Zlín) 00:00:58.18 (P) 00:00:57.94 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.94 0
6. Lelekovice 42 (Brno venkov) 00:00:58.49 (P) 00:00:59.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.49 0
7. Veselý Žďár 41 (Havlickuv Brod) 00:00:58.82 (P) 00:00:57.70 (N) hadice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.82 0
8. Polná 41 (Jihlava) 00:01:00.31 (P) 00:00:59.14 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.14 0
9. Vladislav 31 (Třebíč) 00:00:59.31 (P) 00:01:03.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.31 0
10. Chvalovice 41 (Znojmo) 00:00:59.55 (P) 00:00:59.74 (N) hadice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.55 0
11. Panská Lhota 42 (Jihlava) 00:01:06.72 (P) 00:01:01.80 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.80 0
12. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) 00:01:13.22 (N) cíl 00:01:03.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.59 0
13. Litovany 41 (Třebíč) 00:01:07.21 (P) 00:01:05.31 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:05.31 0
14. Luka nad Jihlavou  41 (Jihlava) 00:01:06.59 (P) 00:01:10.34 (N) přešlap 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:06.59 0
15. Štoky 51 (Havlíčkův Brod) 00:01:04.73 (N) přešlap 00:01:11.15 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:11.15 0
16. Světlá nad Sázavou 41 (Havlíčkův Brod) 00:01:17.35 (P) 00:01:18.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:17.35 0
17. Chvalovice 42 (Znojmo) 00:01:18.99 (P) 00:01:20.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:18.99 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:48.50 (N) předávka 00:00:47.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.23 0
2. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) 00:00:48.08 (N) proudnice 00:00:47.94 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.94 0
3. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) 00:00:48.15 (P) 00:00:55.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.15 0
4. Moravská Chrastová 51 (Svitavy) 00:00:50.78 (P) 00:00:49.28 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.28 0
5. Výčapy 51 (Třebíč) 00:00:51.07 (P) 00:00:50.76 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.76 0
6. Budíkovice 52 (Třebíč) 00:00:52.14 (P) 00:00:55.48 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.14 0
7. Veselý Žďár 51 (Havlíčkův Brod) 00:00:53.02 (P) 00:00:52.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.27 0
8. Budíkovice 51 (Třebíč) 00:00:52.29 (P) 00:00:51.99 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.29 0
9. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) 00:00:52.70 (P) 00:00:52.30 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.30 0
10. Stará Říše 51 (Jihlava) 00:00:54.48 (P) 00:01:00.97 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.48 0
11. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) 00:00:54.66 (P) 00:00:55.51 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.66 0
12. Vesely Žďár 52 (Havlíčkův Brod) 00:00:54.92 (P) 00:00:54.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.82 0
13. Kojetice st.A (Třebíč) 00:00:57.10 (P) 00:00:54.98 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.98 0
14. Polná 51 (Jihlava) 00:00:55.39 (P) 00:00:55.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.39 0
15. Lipník 51 (Třebíč) 00:00:50.61 (N) proudnice 00:00:56.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.22 0
16. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) 00:01:06.19 (P) 00:00:56.84 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.84 0
17. Malé Hoštice 51 (Opava) 00:01:04.39 (P) 00:00:58.02 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.02 0
18. Luka nad Jihlavou 51 (Jihlava) 00:00:57.82 (N) proudnice 00:00:59.79 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
18. Litovany 51 (Třebíč) 00:00:57.09 (N) přešlap 00:01:01.88 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Výčapy DK 111 (Třebíč) 00:00:46.76 (P) 00:00:44.49 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:44.49 0
2. Chvalovice DK 111 (Znojmo) 00:00:50.50 (N) proudnice 00:00:47.43 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.43 0
3. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) 00:00:47.49 (P) 00:00:51.83 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.49 0
4. Panská Lhota DK 111 (Jihlava) 00:00:48.25 (P) 00:00:48.32 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.25 0
5. Polná DK 111 (Jihlava) 00:00:49.85 (P) 00:00:49.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.59 0
6. Výčapy DK 111 (Třebíč) 00:00:48.25 (N) proudnice 00:00:50.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.27 0
7. Brno-Vinohrady DK 111 (Brno-město) 00:00:47.67 (N) proudnice 00:00:46.40 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
7. Budíkovice DK 111 (Třebíč) 00:00:46.90 (N) proudnice 00:00:47.57 (N) přešlap 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
7. Dolní Životice DK 111 (Opava) 00:00:48.26 (N) přešlap 00:00:00.00 (N) nedokončeno 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice DD 121 (Opava) 00:00:50.57 (P) 00:00:49.48 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.48 0
2. Panská Lhota DD 122 (Jihlava) 00:00:52.00 (N) kužel 00:00:51.41 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.41 0
3. Lipník DD 121 (Třebíč) 00:00:52.50 (P) 00:00:51.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.90 0
4. Chvalovice DD 121 (Znojmo) 00:00:53.62 (P) 00:00:53.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.38 0
5. Opočno 121 (Rychnov n k) 00:00:53.43 (P) 00:00:54.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.43 0
6. Panská Lhota DD 121 (Jihlava) 00:00:54.38 (P) 00:00:54.44 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.38 0
7. Nová Ves u Světlé DD 121 (Havlíčkův Brod) 00:00:56.94 (P) 00:00:55.11 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.11 0
8. Nová ves u Světlé n S DD122 (Havlíčkův Brod) 00:00:54.89 (N) přešlap 00:00:57.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.26 0
9. Černá Hora B, DD 121 (Blansko) 00:01:12.79 (N) předávka 00:01:09.72 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:09.72 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Hranovnica DS 131 (Poprad) 00:00:47.34 (P) 00:00:46.93 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.93 0
2. Stará Říše DS 131 (Jihlava) 00:00:48.35 (P) 00:00:53.41 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.35 0
3. Dolní Životice DS 131 (Opava) 00:00:59.65 (P) 00:00:50.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.00 0
4. Lipník DS 131 (Třebíč) 00:00:52.22 (P) 00:00:50.87 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.87 0
5. Mokré Lazce DS 131 (Opava) 00:00:51.75 (P) 00:00:50.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.95 0
6. Mokré Lazce DS 133 (Opava) 00:00:49.92 (N) kužel 00:00:58.32 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.32 0
7. Dolní Životice DS 133 (Opava) 00:00:58.49 (P) 00:00:52.80 (N) php 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.49 0
8. Moravská Chrastová DS 131 (Svitavy) 00:00:57.31 (N) předávka 00:01:05.95 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
8. Trutnov H.S.M DS 131 (Trutnov) 00:01:03.94 (N) př. st 00:00:57.76 (N) přešlap 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 211 (JK) (Třebíč) 00:00:44.17 (P) 00:00:43.77 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:44.17 0
2. Lelekovice 132 (Brno venkov) 00:00:45.74 (P) 00:00:45.23 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:45.23 0
3. Dolní Životice JK 211 (Opava) 00:00:48.63 (P) 00:00:48.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.34 0
4. Liptovská Teplá 1 JK 211 (Ružomberok) 00:00:49.32 (P) 00:00:48.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.38 0
5. Hranovnica 1 JK 211 (Poprad) 00:00:45.76 (N) předávka 00:00:51.70 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.70 0
6. Výčapy JK 211 (Třebíč) 00:00:50.08 (N) předávka 00:00:51.84 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.84 0
7. Hranovnica 2 JK 212 (Poprad) 00:00:52.75 (N) proudnice 00:00:48.24 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Kojetice JDD 221 (Třebíč) 00:00:48.51 (P) 00:00:48.64 (N) rozděl. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.51 0
2. Chábory JD 221 (RK) 00:00:52.72 (P) 00:00:52.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.72 0
3. Chvalovice JD 221 (Znojmo) 00:00:53.79 (P) 00:00:56.22 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.79 0
4. Vladislav 51 (Třebíč) 00:00:56.42 (P) 00:00:00.00 (N) nedokončeno 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.42 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Ostrožská Lhota 4 JS 231 (Uherské Hradiště) 00:00:48.18 (P) 00:00:48.10 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.10 0
2. Chábory JS 231 (RK) 00:00:50.54 (N) proudnice 00:00:50.21 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.21 0
3. Malé Hoštice JS 231 (Opava) 00:00:50.21 (P) 00:00:52.02 (N) rozděl 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.21 0
4. Dolní Životice JS 231 (Opava) 00:01:00.68 (N) hadice 00:00:49.02 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0