Zimní halové kvarteto HLUBOČKY - Velká Bystřice
logo
Místo závodu:
Velká Bystřice
Začátek závodu:
10.12.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Klarapazderova3seznam.cz
Propozice:
Popis:

Člunková štafeta 4x60m

Přihlášených jednotlivců v týmech:
462 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Horní Suchá 11 (Karviná) 00:01:19.09 00:01:21.17 (N) 00:01:19.09 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Baška 11 (Frýdek-Místek) 00:01:20.28 00:01:24.26 (N) 00:01:20.28 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) 00:01:20.72 00:01:27.08 (N) 00:01:20.72 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Hlubočky 11 (Olomouc) 00:01:24.05 00:01:24.05 (P) 00:01:26.15 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Vizovice 11 (Zlín) 00:01:25.41 00:01:33.68 (N) 00:01:25.41 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Budíkovice 11 (Třebíč) 00:01:38.35 00:01:38.35 (P) 00:01:46.45 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. HATASPO (Olomouc) 00:01:41.69 00:01:41.69 (P) 00:01:43.27 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Raškovice 11 (Frýdek-Místek) 00:01:42.35 00:01:42.35 (P) 00:01:43.99 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Brno Starý Lískovec  11 (Brno město) 00:01:44.27 00:01:53.26 (N) 00:01:44.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Staré Heřminovy 11 (Bruntál) 00:01:52.25 00:01:52.25 (P) 00:02:08.71 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Vladislav. 21 (Třebíč) 00:01:02.20 00:01:04.29 (N) 00:01:02.20 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Hlubočky 21 (Olomouc) 00:01:02.27 00:01:02.27 (P) 00:01:05.24 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) 00:01:03.63 00:01:04.61 (N) 00:01:03.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Malé Hoštice . 21 (Opava) 00:01:06.81 00:01:06.81 (P) 00:01:08.92 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Baška  21 (Frýdek-Místek) 00:01:07.01 00:01:07.01 (P) 00:01:10.90 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Hrdibořice (Olomouc) 00:01:08.02 00:01:09.26 (N) 00:01:08.02 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Budíkovice 21 (Třebíč) 00:01:08.33 00:01:10.24 (N) 00:01:08.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Zádveřice 42 (Zlín) 00:01:09.27 00:01:09.27 (P) 00:01:11.71 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Dolní Životice 21 (Opava) 00:01:11.04 00:01:11.93 (N) PROUDNICE 00:01:11.04 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Raškovice 21 (Frýdek-Místek) 00:01:11.62 00:01:15.35 (N) 00:01:11.62 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Vizovice  21 (Zlin) 00:01:15.37 00:01:15.37 (P) 00:01:17.75 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Baška 22 (Frýdek-Místek) 00:01:15.98 00:01:15.98 (P) 00:01:18.40 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Vladislav. 22 (Třebíč) 00:01:18.78 00:01:24.97 (N) 00:01:18.78 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Těrlicko Hradiště 21 (Karviná) 00:01:21.34 00:01:29.50 (N) 00:01:21.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Brno - Starý Lískovec 21 (Brno město) 00:01:31.13 00:01:33.57 (N) 00:01:31.13 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Baška 23 (Frýdek-Místek) ----- 00:01:17.12 (N) ROZDĚL. 00:01:09.14 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Heřmanice 31 (Ostrava) 00:00:53.34 00:00:54.44 (N) 00:00:53.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Hlubočky 31 (Olomouc) 00:00:54.86 00:00:55.17 (N) 00:00:54.86 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Mokré Lazce  31 (Opava) 00:00:56.03 00:00:56.01 (N) PHP 00:00:56.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) 00:00:56.52 00:56:17.00 (N) PŘEDÁVKA 00:00:56.52 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Zádveřice 32 (Zlín) 00:00:56.83 00:00:57.36 (N) PHP 00:00:56.83 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Zádveřice 31 (Zlín) 00:00:58.09 00:00:58.09 (P) 00:00:58.80 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Vizovice  31 (Zlín) 00:00:59.25 00:01:02.67 (N) 00:00:59.25 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) 00:00:59.62 00:01:01.27 (N) ROZDĚL 00:00:59.62 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Malé Hoštice. 31 (Opava) 00:01:02.24 00:01:02.24 (P) 00:01:10.08 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Dolany 51 (Olomouc) 00:01:02.31 00:01:02.31 (P) 00:01:31.36 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Budíkovice 31 (Třebíč) 00:01:04.08 00:01:04.08 (P) 00:01:06.52 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Horní Suchá 31 (Karviná) 00:01:04.22 00:01:03.83 (N) SPOJE 00:01:04.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Staré Heřminovy. 31 (Bruntál) 00:01:04.59 00:01:03.84 (N) PŘEDÁVKA 00:01:04.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Baška  31 (Frýdek-Místek) 00:01:05.13 00:01:05.13 (P) 00:01:07.60 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Velký Týnec 31 (Olomouc) 00:01:05.35 00:01:03.94 (N) PŘEDÁVKA 00:01:05.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
17. Hlubočky 32 (Olomouc) 00:01:10.10 00:01:00.79 (N) KLADINA 00:01:10.10 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
18. Hlubočany 31 (Vyškov) 00:01:10.13 00:01:10.13 (P) 00:01:13.35 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
19. Jezdkovice (Opava) 00:01:13.38 00:01:17.15 (N) 00:01:13.38 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Stará Říše. 41 (Třebíč) 00:00:50.36 00:00:50.36 (P) 00:00:50.37 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Hrdibořice 11 (Prostějov) 00:00:50.45 00:00:50.45 (P) 00:00:50.69 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Kvítkovice 41 (Zlín) 00:00:52.27 00:00:52.27 (P) 00:00:54.86 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Budíkovice st. 41 (Třebíč) 00:00:52.59 00:00:52.59 (P) 00:00:53.14 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Markvartice 41 (do 13 let) (Třebíč) 00:00:53.32 00:00:53.32 (P) 00:00:54.04 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Heřmanice 41 (Ostrava) 00:00:53.36 00:00:53.36 (P) 00:00:57.11 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Hlubočky  41 (Olomouc) 00:00:53.69 00:00:53.76 (N) 00:00:53.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Mokré Lazce 42 (Opava) 00:00:54.11 00:00:54.11 (P) 00:00:54.86 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Kyjovice. 41 (Opava) 00:00:54.90 00:00:54.90 (P) 00:00:55.40 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Náměšť na Hané 41 (Olomouc) 00:00:55.60 00:00:56.27 (N) 00:00:55.60 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Vladislav. 41 (Třebíč) 00:00:55.61 00:00:55.61 (P) 00:00:57.69 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Přáslavice 41 (Olomouc) 00:00:56.22 00:00:56.22 (P) 00:01:05.36 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Újezd B 42 (Olomouc) 00:00:56.54 00:00:56.54 (P) 00:00:56.86 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Baška 41 (Frýdek-Místek) 00:00:56.65 00:00:59.57 (N) 00:00:56.65 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Skrbeň B 41 (Olomouc) 00:00:59.91 00:00:59.91 (P) 00:01:01.50 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) 00:00:59.99 00:00:59.99 (P) 00:01:09.65 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
17. Vizovice 41 (Zlín) 00:01:01.32 00:01:01.32 (P) 00:00:00.00 (N) ÚRAZ 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
18. Jívová 41 (Olomouc) 00:01:03.35 00:01:03.35 (P) 00:01:07.45 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
19. Újezd A 41 (Olomouc) 00:01:04.16 00:01:04.16 (P) 00:01:09.55 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
20. Mokré Lazce  41 (Opava) ----- 00:00:50.22 (N) KLADINA 00:01:05.37 (N) RORDĚL. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
20. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) ----- 00:00:52.35 (N) PŘEDÁVKA 00:00:51.58 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
20. Hlubočany 52 (Vyškov) ----- 00:00:58.83 (N) PŘEDÁVKA 00:01:01.89 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Bobrovníky (Opava) 00:00:45.47 00:00:47.27 (N) 00:00:45.47 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) 00:00:47.05 00:00:53.17 (N) ROZDĚL 00:00:47.05 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Budíkovice 52 (Třebíč) 00:00:48.15 00:00:48.15 (P) 00:00:55.21 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Trusovice 51 (Olomouc) 00:00:48.53 00:00:48.53 (P) 00:00:49.74 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) 00:00:48.82 00:00:50.88 (N) 00:00:48.82 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) 00:00:49.16 00:00:49.16 (P) 00:00:51.50 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Horní Suchá  51 (Karviná) 00:00:49.22 00:00:50.89 (N) KUŽEL 00:00:49.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Lipník 51 (Třebíč) 00:00:49.59 00:00:50.57 (N) 00:00:49.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Stará Říše. 51 (Třebíč) 00:00:50.49 00:00:50.49 (P) 00:00:58.70 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) 00:00:50.90 00:00:53.15 (N) 00:00:50.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Nedašov 51 (Zlin) 00:00:51.13 00:00:51.81 (N) 00:00:51.13 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Skrbeň 51 (Olomouc) 00:00:51.29 00:00:50.26 (N) CÍL 00:00:51.29 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) 00:00:51.31 00:00:51.31 (P) 00:00:51.59 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. Hrdibořice (Prostějov) 00:00:51.73 00:00:50.69 (N) PHP 00:00:51.73 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Spišská Teplica 51 (Poprad) 00:00:51.89 00:00:53.58 (N) 00:00:51.89 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Milešovice 51 (Vyškov) 00:00:52.05 00:00:52.05 (P) 00:00:52.45 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
17. Zádveřice 41 (Zlín) 00:00:52.26 00:00:56.96 (N) ROZDĚL. 00:00:52.26 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
18. Hlubočky 51 (Olomouc) 00:00:52.86 00:00:49.27 (N) CÍL 00:00:52.86 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
19. Staré Heřminovy. 51 (Bruntál) 00:00:53.30 00:00:53.30 (P) 00:00:53.52 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
20. Budíkovice 51 (Třebíč) 00:00:53.60 00:00:53.60 (P) 00:00:54.21 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
21. Velký Týnec 51 () 00:00:54.71 00:00:54.71 (P) 00:00:59.33 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
22. Dolní Životice  51 (Opava) 00:00:57.13 00:00:57.13 (P) 00:00:59.74 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
23. Hranovnica 51 (Poprad) 00:00:57.99 00:00:56.64 (N) PHP 00:00:57.99 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
24. Hlubočany 51 (Vyškov) 00:00:58.13 00:00:58.13 (P) 00:00:59.68 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
25. Přáslavice 51 (Olomouc) 00:00:59.00 00:01:01.02 (N) 00:00:59.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Výčapy DK 111 (Třebíč) 00:00:44.04 00:00:44.04 (P) 00:00:56.70 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Chvalovice DK 111 (Znojmo) 00:00:45.51 00:00:48.61 (N) 00:00:45.51 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Neplachovice DK 111 (Opava) 00:00:46.42 00:00:46.42 (P) 00:00:51.33 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Dolní Životice DK 112 (Opava) 00:00:46.82 00:00:46.82 (P) 00:00:57.80 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Černá Hora DK 111 (Blansko) 00:00:46.90 00:00:46.76 (N) kužel 00:00:46.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Pardubice DK 111 (Pardubice) 00:00:46.96 00:00:46.96 (P) 00:00:46.50 (N) rozděl. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Horní Suchá DK 111 (Karviná) 00:00:47.44 00:00:47.44 (P) 00:00:47.44 (N) kužel 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Kvítkovice DK 111 (Zlín) 00:00:48.70 00:00:48.70 (P) 00:00:50.15 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Dolní Životice DK 111 (Opava) 00:00:49.36 00:00:49.36 (P) 00:00:47.23 (N) php 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Hranovnica 2 DK 112 (Poprad) 00:00:49.77 00:00:49.77 (P) 00:00:51.55 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Dolní Životice DKK 113 (Opava) 00:00:50.15 00:00:50.15 (P) 00:00:50.53 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Hlubočany DK 111 (Vyškov) 00:00:50.47 00:00:50.47 (P) 00:00:57.59 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
13. Jívová DK 111 (Olomouc) 00:00:52.22 00:00:52.80 (N) 00:00:52.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
14. HATASPO (Olomouc) 00:00:53.37 00:00:56.31 (N) cíl 00:00:53.37 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
15. Hlubočany DK 112 (Vyškov) 00:00:55.32 00:00:50.64 (N) ROZDĚL. 00:00:55.32 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
16. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) ----- 00:00:48.08 (N) cíl 00:00:00.00 (N) nedokončeno 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Dolní Životice DD 121 (Opava) 00:00:49.55 00:00:49.55 (P) 00:00:50.87 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Lipník DD 121 (Třebíč) 00:00:51.52 00:00:52.33 (N) 00:00:51.52 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Nedašov DD 122 (Zlín) 00:00:51.58 00:00:51.85 (N) 00:00:51.58 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Chvalovice DD 121 (Znojmo) 00:00:51.72 00:00:54.16 (N) CÍL 00:00:51.72 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Hlubočky DD 121 (Olomouc) 00:00:52.63 00:00:52.63 (P) 00:00:53.10 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Kvítkovice DD 121 (Zlín) 00:00:53.00 00:00:53.00 (P) 00:00:53.25 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Jívová DD 121 (Olomouc) 00:00:53.74 00:00:53.74 (P) 00:00:58.63 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Těrlicko Hradiště DD 121 (Karviná) 00:00:53.79 00:00:54.49 (N) 00:00:53.79 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Chořelice A DD 121 (Olomouc) 00:00:54.89 00:00:54.89 (P) 00:00:54.26 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Spišská Teplica. DD 121 (Poprad) 00:00:55.59 00:00:57.51 (N) 00:00:55.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Chořelice B DD 122 (Olomouc) 00:01:02.59 00:01:08.20 (N) 00:01:02.59 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. z (Opava) 00:00:47.24 00:00:47.24 (P) 00:00:45.96 (N) PHP 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Dolní Životice DS 131 (Opava) 00:00:49.22 00:00:49.60 (N) 00:00:49.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Hranovnica DS 131 (Poprad) 00:00:49.42 00:00:49.42 (P) 00:00:50.98 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Mokré Lazce DS 133 (Opava) 00:00:49.55 00:00:58.99 (N) 00:00:49.55 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Ostrov DS 131 (Chrudim) 00:00:49.60 00:00:49.60 (P) 00:01:01.92 (N) ROZDĚL. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Moravská Chrastová DS 131 (Svitavy) 00:00:50.75 00:00:50.75 (P) 00:00:51.83 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
7. Horní Suchá DS 131 (Karviná) 00:00:53.34 00:00:54.29 (N) 00:00:53.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
8. Trutnov H.S.M DS 131 (Trutnov) 00:00:54.20 00:00:55.13 (N) 00:00:54.20 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
9. Mokré Lazce DS 131 (Opava) 00:00:54.52 00:00:54.52 (P) 00:00:55.20 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
10. Chořelice DS 131 (Olomouc) 00:00:55.63 00:00:57.61 (N) 00:00:55.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
11. Trutnov H.S.M DK211 () 00:00:57.89 00:01:02.04 (N) 00:00:57.89 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
12. Opočno DS 131 (RK) 00:00:58.49 00:00:58.49 (P) 00:00:58.88 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Rychvald JK 211 (Karviná) 00:00:45.05 00:00:46.83 (N) 00:00:45.05 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Liptovská Teplá 1 JK 211 (Ružomberok) 00:00:47.31 00:00:49.91 (N) 00:00:47.31 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Nedašov JK 211 (Zlín) 00:00:47.70 00:00:46.78 (N) CÍL 00:00:47.70 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Dolní Životice JK 211 (Opava) 00:00:50.21 00:00:55.17 (N) 00:00:50.21 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Hranovnica 2 JK 212 (Poprad) 00:00:50.69 00:00:50.69 (P) 00:00:50.89 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Hranovnica 1 JK 211 (Poprad) ----- 00:00:57.31 (N) PROUDNICE 00:00:43.50 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
6. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) ----- 00:00:49.72 (N) PHP 00:00:45.45 (N) ROZDĚL. 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
1. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) 00:00:49.45 00:00:54.74 (N) PHP 00:00:49.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
2. Kojetice. JD 221 (Třebíč) 00:00:49.63 00:00:50.35 (N) 00:00:49.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
3. Chvalovice JD 221 (Znojmo) 00:00:54.30 00:00:55.11 (N) 00:00:54.30 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
4. Chořelice JD 221 (Olomouc) 00:01:00.17 00:01:00.17 (P) 00:01:00.47 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
5. Chábory JD 221 (RK) ----- 00:00:56.06 (N) PHP 00:00:52.08 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Výsledný čas Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N)