Finále ZHK Svitávka
logo
Místo závodu:
Sportovní hala Svitávka
Začátek závodu:
13.01.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
ales.filipcik@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Finále Zimního halového kvarteta za r 2023 Svitávka 

Rozvrh časů

8.00 – 9:00 prezence a rozcvičení dorost a junior
9:00 start dorost a junior od st. č. žlutá 1 až 44 první kolo a st č 1 až 44 druhé kolo


9:00-10:00 prezence nejmladší žáci, mladí žáci, starší žáci, nejstarší žáci


10:45 - 11:00 slavnostní nástup zahájení, vyhlášení výsledků dorost, junior a první ocenění pořadatelů z řad SDH

 start  přípravka mezi 11 a 11.30 od st. č. 1až 5 nová obě kola a vyhlášení 


dále rozcvičení žáci nejmladší a mladší, start obě kola st. čísla 6 až 31 nová  vyhlášení výsledků a druhé ocenění – osobnosti ZHK


navazuje rozcvičení a start žáci starší a nejstarši st. čísla obě kola 32 až 66 nová vyhlášení výsledků třetí ocenění - osobností  ZHK

Přihlášených jednotlivců v týmech:
350 z 350
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 0 - 6
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Těrlicko Hradiště 11 (Karviná) [3] 00:01:13.28 (P) 00:01:15.02 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:13.28 0
2. Vizovice 11 (Zlín) [2] 00:01:19.32 (N) 00:01:17.69 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:17.69 0
3. Baška 11 (Frýdek-Místek) [1] 00:01:18.54 (P) 00:01:20.03 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:18.54 0
4. Horní Suchá 11 (Karviná) [5] 00:01:30.09 (N) 00:01:19.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:19.45 0
tým smíšený - věk: 0 - 9
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Vladislav 21 (Třebíč) [18] 00:00:57.40 (P) 00:00:59.38 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.40 0
2. Baška  21 (Frýdek-Místek) [14] 00:01:04.01 (N) 00:01:03.25 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:03.25 0
3. Hlubočky 21 (Olomouc) [17] 00:01:04.98 (P) 00:01:12.03 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.98 0
4. Markvartice 21 (do 9 let) (Třebíč) [16] 00:01:05.06 (P) 00:01:10.64 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:05.06 0
5. Malé Hoštice 21 (Opava) [15] 00:01:05.35 (P) 00:01:06.17 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:05.35 0
6. Baška 22 (Frýdek-Místek) [10] 00:01:09.31 (P) 00:01:10.76 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:09.31 0
7. Vladislav 41 (Třebíč) [9] 00:01:09.33 (P) 00:01:10.45 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:09.33 0
8. Raškovice 21 (Frýdek-Místek) [11] 00:01:09.65 (P) 00:01:11.55 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:09.65 0
9. Těrlicko Hradiště 21 (Karviná) [8] 00:01:11.55 (P) 00:01:14.03 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:11.55 0
10. Hrdibořice (Olomouc) [13] 00:01:12.37 (N) PŘEDÁVKA 00:01:12.62 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:12.62 0
11. Dolní Životice 21 (Opava) [12] 00:01:23.35 (N) 00:01:20.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:20.74 0
12. Brno - Starý Lískovec 21 (Brno město) [7] 00:01:45.66 (P) 00:01:45.92 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:45.66 0
tým smíšený - věk: 0 - 11
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Heřmanice 31 (Ostrava) [31] 00:00:53.08 (P) 00:00:57.23 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.08 0
2. Stará Říše 31 (Jihlava) [27] 00:00:53.88 (P) 00:00:55.60 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.88 0
3. Markvartice 31 (do 11 let) (Třebíč) [30] 00:00:54.06 (P) 00:00:54.26 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.06 0
4. Hlubočky 31 (Olomouc) [29] 00:00:54.85 (P) 00:00:54.85 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.85 0
5. Těrlicko Hradiště 31 (Karviná) [24] 00:00:55.14 (P) 00:01:06.51 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.14 0
6. Mokré Lazce  31 (Opava) [28] 00:00:56.76 (N) 00:00:56.74 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.74 0
7. Herálec 31 (Havlíčkův Brod) [26] 00:00:56.84 (P) 00:00:57.53 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:56.84 0
8. Malé Hoštice 31 (Opava) [25] 00:00:59.34 (P) 00:01:00.04 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.34 0
9. Moravská Chrastová 31 (Svitavy) [23] 00:00:59.79 (P) 00:01:01.78 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.79 0
10. Staré Heřminovy 31 (Bruntál) [21] 00:01:01.84 (N) 00:01:01.49 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:01.49 0
11. Horní Suchá 31 (Karviná) [20] 00:01:05.43 (N) 00:01:04.31 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:04.31 0
12. Baška  31 (Frýdek-Místek) [22] 00:01:06.79 (N) kužel 00:01:08.34 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.34 0
13. Herálec 32 (Havlíčkův Brod) [19] 00:01:08.78 (P) 00:01:09.89 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:08.78 0
tým smíšený - věk: 0 - 13
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Heřmanice 41 (Ostrava) [39] 00:00:50.34 (P) 00:00:59.10 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.34 0
2. Ostrožská Lhota 2 41 (Uherské Hradiště) [40] 00:00:51.01 (P) 00:00:52.01 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.01 0
3. Hrdibořice 11 (Prostějov) [42] 00:00:51.88 (N) 00:00:51.05 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.05 0
4. Markvartice 41 (do 13 let) (Třebíč) [38] 00:00:52.68 (N) 00:00:51.98 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.98 0
5. Mokré Lazce  41 (Opava) [43] 00:00:51.91 (P) CÍL 00:00:52.33 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.33 0
6. Stará Říše 41 (Jihlava) [44] 00:00:52.79 (P) 00:00:54.01 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.79 0
7. Hlubočky  41 (Olomouc) [41] 00:00:52.76 (N) h. přístroj 00:00:53.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.00 0
8. Mokré Lazce 42 (Opava) [37] 00:00:54.41 (P) 00:00:56.79 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.41 0
9. Baška 41 (Frýdek-Místek) [35] 00:00:55.20 (P) 00:00:56.33 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:55.20 0
10. Vladislav 31 (Třebíč) [36] 00:00:58.42 (P) 00:00:59.33 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:58.42 0
11. Trutnov H.S.M 41 (Trutnov) [33] 00:00:59.34 (P) 00:01:03.22 (N) PŘEDÁVKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:59.34 0
12. Vizovice 41 (Zlín) [34] 00:01:02.15 (P) 00:00:57.85 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.15 0
tým smíšený - věk: 0 - 15
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 51 (do 15 let) (Třebíč) [64] 00:00:47.26 (N) 00:00:46.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.92 0
2. Herálec 51 (Havlíčkův Brod) [66] 00:00:48.80 (N) 00:00:47.03 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.03 0
3. Těrlicko Hradiště 51 (Karviná) [65] 00:00:49.64 (N) 00:00:47.04 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.04 0
4. Trusovice 51 (Olomouc) [61] 00:00:47.96 (P) 00:00:48.00 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.96 0
5. Raškovice  51 (Frýdek-Místek) [63] 00:00:48.38 (N) 00:00:48.09 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.09 0
6. Milešovice 51 (Vyškov) [60] 00:00:49.54 (N) 00:00:48.24 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.24 0
7. Hrdibořice (Prostějov) [59] 00:00:48.88 (P) 00:00:54.98 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.88 0
8. Lipník 51 (Třebíč) [56] 00:00:49.55 (P) 00:00:49.51 (N) CÍL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.55 0
9. Hlubočky 51 (Olomouc) [62] 00:00:51.03 (P) 00:00:56.28 (N) předávka 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.03 0
10. Baška 51 (Frýdek-Místek) [51] 00:00:51.08 (N) KUŽEL 00:00:51.27 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.27 0
11. Kvítkovice A 51 (Zlín) [52] 00:00:51.90 (N) 00:00:51.41 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.41 0
12. Stará Říše 51 (Jihlava) [54] 00:00:56.64 (N) 00:00:51.88 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.88 0
13. Markvartice 52 (do 15 let) (Třebíč) [53] 00:00:52.01 (P) 00:00:50.90 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.01 0
14. Horní Suchá  51 (Karviná) [58] 00:00:52.17 (P) 00:00:54.00 (N) PŘEKÁŽKA 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.17 0
15. Staré Heřminovy  51 (Bruntál) [47] 00:00:52.43 (P) 00:00:54.20 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.43 0
16. Moravská Chrastová 51 (Svitavy) [57] 00:00:53.55 (P) 00:00:57.80 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.55 0
17. Trusovice 52 (Olomouc) [49] 00:00:54.10 (P) 00:00:50.77 (N) ROZDĚLOVAČ 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.10 0
18. Ostrožská Lhota 1 51 (Uherské Hradiště) [50] 00:00:54.56 (P) 00:00:56.61 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.56 0
19. Herálec  52 (Havlíčkův Brod) [48] 00:00:52.85 (N) Rozdělovač 00:00:57.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.45 0
20. Dolní Životice  51 (Opava) [55] 00:00:57.64 (P) 00:00:55.81 (N) proudnice 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:57.64 0
21. Malé Hoštice 51 (Opava) [46] 00:01:01.72 (N) 00:01:00.04 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:00.04 0
22. Světlá nad Sázavou 51 (Havlíčkův Brod) [45] 00:01:00.86 (N) 00:01:00.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:00.68 0
tým muži - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Výčapy DK 111 (Třebíč) [48] 00:00:43.82 (P) 00:01:00.19 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:43.82 0
2. Těrlicko Hradiště DK 111 (Karviná) [47] 00:00:45.99 (N) 00:00:44.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:44.90 0
3. Chvalovice DK 111 (Znojmo) [46] 00:00:46.36 (N) 00:00:45.47 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:45.47 0
4. Hranovnica 1 DK 111  (Poprad) [43] 00:00:49.99 (N) kladina 00:00:45.56 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:45.56 0
5. Černá Hora DK 111 (Blansko) [42] 00:00:50.43 (N) 00:00:46.25 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.25 0
6. Pardubice DK 111 (Pardubice) [45] 00:00:46.36 (P) 00:00:46.50 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.36 0
7. Stará Říše DK 111 (Jihlava) [49] 00:00:47.06 (P) 00:00:46.24 (N) ROZDĚLOVAČ 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.06 0
8. Kvítkovice DK 111 (Zlín) [40] 00:00:48.70 (P) 00:00:49.85 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.70 0
9. HATASPO (Olomouc) [39] 00:00:52.42 (P) 00:00:53.21 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.42 0
10. Horní Suchá DK 111 (Karviná) [44] 00:00:53.98 (N) hasičák 00:01:02.94 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:01:02.94 0
11. Dolní Životice DK 111 (Opava) [41] 00:00:47.62 (N) rozdělovač 00:01:00.45 (N) hasičák 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým ženy - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Dolní Životice DD 121 (Opava) [27] 00:00:50.10 (N) 00:00:49.73 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.73 0
2. Nedašov DD 122 (Zlín) [24] 00:00:50.06 (P) 00:00:50.15 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.06 0
3. Mokré Lazce DD 121 (Opava) [26] 00:00:51.38 (P) 00:00:51.92 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.38 0
4. Lipník DD 121 (Třebíč) [25] 00:00:53.05 (N) 00:00:51.75 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.75 0
5. Chvalovice DD 121 (Znojmo) [23] 00:00:53.62 (N) has, přístroj 00:00:52.79 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.79 0
6. Kvítkovice DD 121 (Zlín) [21] 00:00:52.91 (P) 00:00:54.65 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.91 0
7. Hlubočky DD 121 (Olomouc) [22] 00:01:00.06 (N) předávka 00:00:53.13 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.13 0
tým smíšený - věk: 15 - 18
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. z (Opava) [38] 00:00:47.99 (P) 00:00:48.73 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.99 0
2. Hranovnica DS 131 (Poprad) [37] 00:00:50.11 (N) 00:00:48.22 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.22 0
3. Dolní Životice DS 131 (Opava) [28] 00:00:50.62 (N) 00:00:49.68 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.68 0
4. Opočno DS 131 (RK) [35] 00:00:50.97 (P) 00:00:56.25 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:50.97 0
5. Lipník DS 131 (Třebíč) [33] 00:00:51.26 (P) 00:00:51.08 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.26 0
6. Mokré Lazce DS 133 (Opava) [36] 00:00:52.61 (N) 00:00:51.50 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.50 0
7. Mokré Lazce DS 131 (Opava) [31] 00:00:52.20 (N) 00:00:51.90 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.90 0
8. Moravská Chrastová DS 131 (Svitavy) [34] 00:00:57.08 (N) 00:00:52.44 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.44 0
9. Dolní Životice DS 132 (Opava) [32] 00:00:53.94 (P) 00:00:54.75 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.94 0
10. Trutnov H.S.M DS 131 (Trutnov) [30] 00:00:54.68 (P) 00:00:57.11 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:54.68 0
11. Horní Suchá DS 131 (Karviná) [29] 00:00:00.00 (N) PÁD 00:00:51.18 (N) KUŽEL 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) ----- 0
tým muži - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Markvartice 211 (JK) (Třebíč) [8] 00:00:44.36 (N) 00:00:43.44 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:43.44 0
2. Těrlicko Hradiště JK 212 (Karviná) [5] 00:00:44.21 (N) proudnice 00:00:44.35 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:44.35 0
3. Nedašov JK 211 (Zlín) [1] 00:00:46.98 (P) 00:00:49.06 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.98 0
4. Liptovská Teplá 1 JK 211 (Ružomberok) [2] 00:00:47.11 (P) 00:00:48.61 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.11 0
5. Hranovnica 1 JK 211 (Poprad) [6] 00:00:48.19 (N) 00:00:47.92 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:47.92 0
6. Těrlicko Hradiště JK 211 (Karviná) [7] 00:00:45.11 (N) proudnice 00:00:48.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.63 0
7. Trutnov H.S. M DK 111 (Trutnov) [4] 00:00:51.07 (P) 00:00:51.47 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.07 0
8. OSP Lany Jk 211 (GLIWICE) [3] 00:00:51.65 (N) předávka 00:00:51.19 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:51.19 0
tým ženy - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Kojetice JD 221  (Třebíč) [14] 00:00:55.40 (N) rozdělovač 00:00:48.63 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.63 0
2. Těrlicko Hradiště JD 221 (Karviná) [15] 00:00:49.89 (P) 00:00:48.91 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.89 0
3. Chábory JD 221 (RK) [9] 00:00:53.48 (N) 00:00:52.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:52.95 0
4. Vladislav 51 (Třebíč) [11] 00:00:53.68 (N) 00:00:53.07 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.07 0
5. Těrlicko Hradiště JD 222 (Karviná) [12] 00:00:54.09 (N) 00:00:53.37 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.37 0
6. Chvalovice JD 221 (Znojmo) [13] 00:00:55.96 (N) 00:00:53.45 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.45 0
tým smíšený - věk: 18 - 23
Název Čas 1 (P/N) Pozn. 1 Čas 2 (P/N) Pozn. 2 Čas 3 (P/N) Pozn. 3 Čas 4 (P/N) Pozn. 4 Výsledný čas Trest. body
1. Hranovnica JS 231 (Poprad) [16] 00:00:46.19 (P) 00:00:44.79 (N) rozdělovač 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:46.19 0
2. Ostrožská Lhota 4 JS 231 (Uherské Hradiště) [19] 00:00:48.69 (P) 00:00:49.94 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:48.69 0
3. Dolní Životice JS 231 (Opava) [20] 00:00:49.71 (P) 00:00:51.05 (N) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.71 0
4. Chábory JS 231 (RK) [18] 00:00:53.82 (N) 00:00:49.95 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:49.95 0
5. Malé Hoštice JS 231 (Opava) [17] 00:00:54.21 (N) 00:00:53.16 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:53.16 0