Soptík Moravské hasičské jednoty
logo
Místo závodu:
Gymnázium T. G. M. Zastávka
Začátek závodu:
25.11.2023 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Kancelar@mhj.cz
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Soutěž je určena pro kolektivy mladých hasičů Moravské hasičské jednoty. Soutěžit mohou jednotlivci v kategorii přípravka, mladší a starší žáci, dorost. Věková hranice dle pravidel MHJ pro požární sport.

Přihlášených jednotlivců:
215 z 250
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
smíšená - věk: 1 - 6
závodníků v kategorii: 18
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Baumann Jiří (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Červenková Iva (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Červenková Andrea (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Čevenková Andrea (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Dvořák Vojtěch (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Junas Matthias (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Kaufuerová Karolína (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Kolář Adam (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Kraus Viktor (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Kvasnicová Viktorie (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Moural Jonáš (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Moural Eliáš (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Mrtvá Sofie (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Štrobachová Sofie (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Svoboda Nikolas (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Tilp Oliver (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Vrána Dominik (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Zíka Lukáš (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
smíšená - věk: 6 - 11
závodníků v kategorii: 111
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Adamcová Vanesa (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Adamec Matěj (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Baláž Jiří (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Bendeová Klára (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Blatan Matěj (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Bořecká Anna (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Brnková Sabina (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Budínová Julie Anna (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Černý Martin (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Červenka Martin (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Chmelíčková Adéla (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Davidová Tereza (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Doležal Milan (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Doležalová Raisa (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Dominiková Nela (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Dvořáková Michaela (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Fafílek Ondřej (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Ficbauer Kryštof (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Fučík Kryštof (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Fudrová Vendula (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Hájek Kryštof (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK hala Tomáš (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Halíř Ladislav (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Hanušová Alena (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Haraštová Zuzana (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Havel Richard (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Havel Radim (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Havránek Šimon (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Hodain Jakub (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Holomčík Jakub (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Hvězdová Kristýna (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Ingršt Robin (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Jaroš František (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Jaroš Michal (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Jedličková Valerie (Praha) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Jenický Daniel (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Jochová Ema (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Jochová Nela (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Juránek Jiří (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Jurček Adam (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Jurník Adam (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0
OK Kadaňková Anna (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Káňa Kryštof (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Karady Viktorie (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Kašparová Julie (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Kaufuer Matěj (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Koblížková Sofie (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Konečná Julie (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Kotala Martin (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Krátký Jan (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Kraus Lukáš (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Krausová Agáta (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Krausová Scharlotte (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Kroulíková Gabriela (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Kutlvašr David (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Lindnerová Bára (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Majorošová Sára (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Mareček Michal (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Marečková Beata (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Masár Samuel (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Mazačová Kristýna (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Michalík Jan (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Miškelová Ella (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Nagiová Beata (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Nekvapilová Klára (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Pařil Michal (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Pařilová Kristýna (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Patáková Melissa (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Patáková Gita (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Pavková Stela (Jihomoravský) - MHJ HS PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Pelíšek Ondřej (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Pernica Ondřej (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Pernica Marek (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Pidrman Ella (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Pidrman Emma (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Pink Šimon (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Piták Denis (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Plaštiaková Emílie (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Pospíšilová Michaela (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Přibylová Hana (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Procházková Denisa (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Prokopová Zuzana (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Řihošek František (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Šandera Libor (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Šebesta Antonín (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Sedlák Vojta (Jihomoravský) - HS Zakřany - - - 0
OK Šenková Eliška (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Šenková Zuzka (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Simerský Franta (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Šnévajsová Adéla (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Šoltézová Monika (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Spěváková Lucie (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Stavinoha Ondřej (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Stibor Pavel (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Štrobachová Amálie (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Štroblíková Adéla (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Studená Alžběta (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Suchá Natálie Siri (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Šufeislová Emma (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Toula Richard (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Toulová Kamila (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Tyl Hynek (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Tylová Zdeňka (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Věrná Klára (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Věrná Kristýna (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Veselý Marek (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Vlach Tobiáš (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Vögl Lukáš (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Vymazal Viktor (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Vymazal Filip (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Záviška David (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
smíšená - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Černá Eliška (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Dančišák Patrik (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Jaskulka Sebastian (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Koschatzká Eva (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Kroutil Pavel (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Kuňáková Amálie (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Sanitráková Nicole (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Slavíček Tomáš (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Smětáková Nikola (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0
OK Urbanová Martina (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Zapletalová Lili (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Zvonek Lukáš (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
smíšená - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 74
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Balcárek Matěj (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Bartůňková Pavlína (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Bendeová Alexandra (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Blatná Radka (Jihomoravský) - Hrušky - - - 0
OK Boldyová Růžena (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Bouška Adam (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Brůža Pavel (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Bubeníčková Žaneta (Jihomoravský) - Hrušky - - - 0
OK Budín Adam (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Cambalová Petra (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Cambalová Zuzana (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Černý Nikolas (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Chlada Maxmilián (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Čtvrtňák Radek (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Dirdová Aneta (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Dobrovolný Tomáš (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Dušek Pavel (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Fudra Adam (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Hala Lukáš (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Hamerník Matěj (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Havlíček Martin (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Havlíček Jan (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Hnízdilová Natálie (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Horáková Lenka (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Horváth Erik (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Hrůza Tomáš (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Hudec Lukáš (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Ježková Klára (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Jurníková Natálie (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0
OK Karafiát Tomáš (Jihomoravský) - Zbýšov - - - 0
OK Kejdová Tereza (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Klimešová Aneta (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Kobzinková Lucie (Jihomoravský) - Hrušky - - - 0
OK Konečná Sofie (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Koutný Radim (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Kráčmar Jiří (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0
OK Krčková Karolína (Jihomoravský) - Hrušky - - - 0
OK Kroulík Filip (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Kroulík Jakub (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Lepšík Marek (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Macek Richard (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Maštalíř Matěj (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Mayer Daniel (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Mišun Dominik (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Nevyjel Vojtěch (Jihomoravský) - MHJ HS Újezd u Rosic - - - 0
OK Oujezský David (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Pelc Martin (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Pop Aleš (Jihomoravský) - Rajhrad - - - 0
OK Procházková Petra (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Pščolková Nela (Jihomoravský) - Vysoké Popovice - - - 0
OK Řeháková Vanesa (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Řihošek Petr (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Roman Radim (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Rusňák Tobias (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Rusňáková Liliana (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Rypka Daniel (Jihomoravský) - MHJ HASIČSKÝ SBOR PŘÍBRAM NA MORAVĚ - - - 0
OK Slámová Anežka (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Slavíček Vojtěch (Jihomoravský) - Březina - - - 0
OK Slováková Kristýna (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Smětáková Natálie (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0
OK Smištík Adam (Jihomoravský) - Říčany - - - 0
OK Šorf Jaroslav (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Staňková Hana (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Štěpánek Tibor (Jihomoravský) - Žabčice - - - 0
OK Štěpánková Veronika (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Strejčková Michaela (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Svoboda Filip (Jihomoravský) - Rosice - - - 0
OK Svobodová Kristýna (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Valentovič Richard (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0
OK Valoušková Anna (Jihomoravský) - HS Omice - - - 0
OK Zapletal Antonín (Jihomoravský) - MHJ HS Slavkov u Brna - - - 0
OK Zatloukalová Karolína (Olomoucký) - Lobodice - - - 0
OK Záviška Vladimír (Jihomoravský) - HS Zastávka - - - 0
OK Zdařilová Veronika (Olomoucký) - Rokytnice - - - 0