Železný hasič Velká nad Veličkou
logo
Místo závodu:
Velká nad Veličkou
Začátek závodu:
30.06.2024 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
792200650
Propozice:
Popis:

Sbor dobrovolných hasičů Velká nad Veličkou Vás srdečně zve na 4. ročník soutěže: „Železný hasič“ Velká nad Veličkou která je součástí Moravské ligy TFA

KDY: v neděli 30. 6. 2024 v 8:30

KDE: ve Velké nad Veličkou na Velickém náměstí

KATEGORIE:

• Muži do 35let

• Muži nad 35let

• Ženy

• Dorostenci 14 - 17let

• Dorostenky 14 - 17let

Startovné: 250 kč (dorost 200 Kč) Přihlásit se můžete na: http://pozarnisport.hasicovo.cz/ konec přihlašování 28.06.2024 Více informací naší FACEBOOKOVÉ události nebo na telefonu: 792 200 650

Harmonogram:

• 8:00 – 9:00 příjezd soutěžících

• 8:00 – 9:30 registrace (BUDE UPŘESNĚNO)

• 9:00 nástup

• 9:10 – 9:20 prohlídka trati

• 9:30 start prvního závodníka

!!!!!!! POZOR PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ !!!!!!!

Pokud jste mladší 18 let, tak můžete jít za dorost, ale pokud chcete sbírat body do Moravské ligy, tak se musíte přihlásit do starší kategorie (Muži do 35 let nebo ženy), jinak se Vám body počítat nebudou.

Přihlášených jednotlivců:
76 z 120
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tkaný Jiří (Vysočina) (16) 2 SDH Babice 02:29.43 02:29.43 - - 50
2. OK Ludvík Marek (Jihomoravský) (13) 1 Sdh Rakvice 02:50.43 02:50.43 - - 48
3. OK Máca Tomáš () (15) 1 SDH Brno Slatina 02:51.16 02:51.16 - - 46
4. OK Tesař Radek () (7) 1 SDH Sebranice 02:55.89 02:55.89 - - 44
5. OK Novotný Martin (Jihomoravský) (12) 2 SDH Olešnice 03:04.47 03:04.47 - - 42
6. OK Rolenc Jiří (Jihomoravský) (11) 1 SDH Vracov 03:19.19 03:19.19 - - 40
7. OK Vlček Tomáš (Jihomoravský) (8) 2 SDH Výrovice 03:29.58 03:29.58 - - 38
8. OK Kovář Josef (Vysočina) (4) 2 SDH Borovnice 03:42.08 03:42.08 - - 36
9. OK Sedlák Martin () (6) 2 SDH Velatice 03:45.33 03:45.33 - - 34
10. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (10) 2 SDH Kobylí 03:56.63 03:56.63 - - 32
11. OK Čandrla Petr (Jihomoravský) (9) 1 SDH Podolí 04:06.02 04:06.02 - - 31
12. OK Hruška Marek (Jihomoravský) (5) 1 SDH Babice nad Svitavou 04:55.63 04:55.63 - - 30
13. OK Mašek Pavel (Jihomoravský) (1) 1 SDH Vranov 05:18.00 05:18.00 - - 29
14. OK Maňák Michal (Zlínský) (2) 2 SDH Žeranovice 06:02.98 06:02.98 - - 28
15. OK Krajčír Filip (Olomoucký) - SDH Žešov 06:34.18 06:34.18 - - 27
dorostenky - věk: 14 - 17
závodníků v kategorii: 6
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tesařová Lucie (Jihomoravský) (9) 1 SDH Sebranice 04:42.11 04:42.11 - - 0
2. OK Svobodová Tereza (Vysočina) (7) 1 Markvartice 04:46.32 04:46.32 - - 0
3. OK Lukešová Elena (Jihomoravský) (3) 1 SDH Vracov 04:58.25 04:58.25 - - 0
4. OK Dudíková Adéla (Olomoucký) (1) 1 Pavlovice u Přerova 06:19.41 06:19.41 - - 0
5. OK Šikutová Tereza (Olomoucký) (4) 2 Pavlovice u Přerova 07:13.61 07:13.61 - - 0
DNF Vedrová Lucie (Jihomoravský) (6) 2 SDH Velké Němčice - - - - 0
dorostenci - věk: 14 - 17
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Mahovský Vít (Jihomoravský) (6) 2 SDH Velké Němčice 02:44.04 02:44.04 - - 0
2. OK Langweil Vít (Zlínský) (7) 1 SDH Bojkovice 02:53.34 02:53.34 - - 0
3. OK Mužík Pavel (Olomoucký) (13) 1 SDH Pavlovice u Přerova 02:53.60 02:53.60 - - 0
4. OK Pavelka Michal (Zlínský) (12) 2 Velke Karlovice Podťaté 02:58.67 02:58.67 - - 0
5. OK Kubánek Pavel (Jihomoravský) (5) 1 Velatice 02:58.90 02:58.90 - - 0
6. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (10) 2 SDH Podolí 02:59.76 02:59.76 - - 0
7. OK Janečka Adam (Zlínský) (4) 2 SDH Žeranovice 02:59.99 02:59.99 - - 0
8. OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (9) 1 SDH kobylí 03:02.91 03:02.91 - - 0
9. OK Toman Dalibor (Zlínský) (16) 2 SDH Bojkovice 03:03.27 03:03.27 - - 0
10. OK Marada Jan (Jihomoravský) (8) 2 Násedlovice 03:07.46 03:07.46 - - 0
11. OK Zezula Patrik (Jihomoravský) (14) 2 SDH Petrov 03:12.40 03:12.40 - - 0
12. OK Šebesta Patrik (Olomoucký) (15) 1 Pavlovice u Přerova 03:15.08 03:15.08 - - 0
13. OK Doležal Jakub (Jihomoravský) (1) 1 SDH Velké Němčice 04:00.11 04:00.11 - - 0
14. OK Wolf Filip (Jihomoravský) (11) 1 SDH vracov 04:57.41 04:57.41 - - 0
ženy - věk: 15 - 100
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (11) 1 SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:36.63 02:36.63 - - 50
2. OK Čaganová Petra () (12) 2 SDH Nižní Lhoty 02:45.39 02:45.39 - - 48
3. OK Šebelová Nora (Vysočina) (7) 1 Jaroměřice nad Rokytnou 03:05.31 03:05.31 - - 46
4. OK Mužíková Kristýna (Olomoucký) (9) 1 SDH Pavlovice u Přerova 03:19.00 03:19.00 - - 44
5. OK Malcová Karolína (Jihomoravský) (3) 1 Brněnské Ivanovice 03:56.38 03:56.38 - - 42
6. OK Neveselá Bára (Jihomoravský) (5) 1 SDH Velatice 04:16.10 04:16.10 - - 40
7. OK Mokrušová Nicole () (8) 2 Rohatec 04:16.57 04:16.57 - - 38
8. OK Mužíková Magdalena (Olomoucký) (4) 2 SDH Pavlovice u Přerova 04:36.44 04:36.44 - - 36
9. OK Vlček Kateřina (Jihomoravský) (6) 2 SDH Výrovice 05:20.93 05:20.93 - - 34
10. OK Kuřitková Monika (Jihomoravský) (1) 1 SDH Miroslav 05:40.85 05:40.85 - - 32
11. OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (2) 2 SDH Velké Němčice 05:55.65 05:55.65 - - 31
muži - věk: 15 - 34
závodníků v kategorii: 30
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (30) 2 SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem 02:22.23 02:22.23 - - 50
2. OK Skřivánek Michal () (27) 1 SDH Rohatec 02:29.88 02:29.88 - - 48
3. OK Navrátil Lukáš (Olomoucký) (29) 1 SDH Ludéřov / HZS OLK 02:31.94 02:31.94 - - 46
4. OK Hověžák René (Zlínský) (25) 1 SDH Bojkovice 02:48.22 02:48.22 - - 44
5. OK Zábrš Ondřej (Jihomoravský) (24) 2 SDH Brno-Slatina 02:52.48 02:52.48 - - 42
6. OK Cakl Lukáš (Vysočina) (11) 1 SDH Rokytnice nad Rokytnou 02:58.11 02:58.11 - - 40
7. OK Doušek Rostislav (Jihomoravský) (13) 1 Černá Hora 03:01.33 03:01.33 - - 38
8. OK Veselý Josef (Jihomoravský) (28) 2 SDH Násedlovice ❤️‍🔥 03:08.63 03:08.63 - - 36
9. OK Pavel Tkaný (Vysočina) (22) 2 SDH Babice 03:10.95 03:10.95 - - 34
10. OK Dvořáček Josef () (26) 2 Sdh Koroužné 03:12.65 03:12.65 - - 32
11. OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (3) 1 SDH Novosedly 03:14.05 03:14.05 - - 31
12. OK Krška Daniel (Vysočina) (7) 1 SDH Rokytnice nad Rokytnou 03:21.18 03:21.18 - - 30
13. OK Jakubec Michal (Jihomoravský) (4) 2 SDH Račice (u Vyškova) 03:23.04 03:23.04 - - 29
14. OK Hovězák Tomáš (Jihomoravský) (23) 1 Rohatec 03:24.80 03:24.80 - - 28
15. OK Lipár Lukáš (Jihomoravský) (10) 2 Velká nad Veličkou 03:34.84 03:34.84 - - 27
16. OK Klimeš Jakub (Jihomoravský) (5) 1 SDH Útěchov 03:37.54 03:37.54 - - 26
17. OK Dominik Martin (Jihomoravský) (12) 2 Blatnice pod Svatým Antonínkem 03:45.86 03:45.86 - - 25
18. OK Polach Dominik (Jihomoravský) (20) 2 SDH Rohatec 03:48.92 03:48.92 - - 24
19. OK Navrátil Jiří (Zlínský) (16) 2 SDH Žeranovice 03:52.88 03:52.88 - - 23
20. OK Čotek Jan (Jihomoravský) (31) 1 SDH Čejč 04:00.40 04:00.40 - - 22
21. OK Svoboda Štěpán (Jihomoravský) (19) 1 SDH Podolí 04:04.14 04:04.14 - - 21
22. OK Matějek Viktor (Jihomoravský) (15) 1 SDH Podolí 04:20.38 04:20.38 - - 20
23. OK Drahotuský Matouš (Olomoucký) (14) 2 SDH Olomouc - Černovír 04:20.62 04:20.62 - - 19
24. OK Langer Lukáš (Zlínský) (6) 2 SDH Žeranovice 04:28.63 04:28.63 - - 18
25. OK Zich Marián (Moravskoslezský) (18) 2 DHZ Schaeffler Skalica 04:33.87 04:33.87 - - 17
26. OK Pacner Jakub (Jihomoravský) (17) 1 SDH Brno-Vinohrady 04:40.78 04:40.78 - - 16
27. OK Kyněra Pavel (Jihomoravský) (8) 2 SDH Brno-Vinohrady 04:55.63 04:55.63 - - 15
28. OK Čech Marián (Moravskoslezský) (1) 1 Schaeffler Skalica 05:18.77 05:18.77 - - 14
29. OK Lipar David (Jihomoravský) (9) 1 Velká nad Veličkou 06:25.24 06:25.24 - - 13
30. OK Blažek Michal (Jihomoravský) (2) 2 SDH Mutěnice 08:03.05 08:03.05 - - 12