Lišovská stovka 2024
logo
Místo závodu:
Lišov
Začátek závodu:
21.07.2024 09:00
Pro přihlášení týmu nebo mládežníka do závodu, je potřeba se přihlásit pod svým profilem, jinak se tato možnost nezobrazí
Přihlásit do závodu je možné mezi:
30.06.2024 18:00  -  21.07.2024 16:00
Kontakt na organizátora:
Theodor Matouš 721 372 002
Propozice:
Popis:

Lišovská stovka

Přihlášených jednotlivců:
134 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
Mladší dorostenky
dívky - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 20
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bicerová Eliška (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Bláhová Terezie (Jihočeský) - SDH Lhenice - - - - 0
OK Chmelová Pavla (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Čižmárová Michaela (Jihočeský) - Zaliny - - - - 0
OK Dudlíčková Martina (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Hajná Hana (Jihočeský) - Dříteň - - - - 0
OK Hinterholzová Michaela (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) - Nová Ves - - - - 0
OK Jančíková Adéla (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Jehlíková Leona (Jihočeský) - Zhoř u Tábora - - - - 0
OK Kněžínková Veronika (Jihočeský) - Mokré - - - - 0
OK Kovářová Simona (Jihočeský) - Dolní Žďár - - - - 0
OK Křížová Natálie (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Míčková Klára (Jihočeský) - Zaliny - - - - 0
OK Pexová Barbora (Jihočeský) - SDH Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Tlačilová Zuzana (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Tomschková Adéla (Jihočeský) - Dolní Žďár - - - - 0
OK Tvarohová Helena (Jihočeský) - SDH Třísov - - - - 0
OK Vavrochová Martina (Jihočeský) - Dříteň - - - - 0
OK Vorlová Kateřina (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
Střední dorostenky
dorostenky - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 21
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Böhm Victoria (Jihočeský) - Mojné - - - - 0
OK Bužková Veronika (Jihočeský) - Drahotěšice - - - - 0
OK Bužková Zuzana (Jihočeský) - Drahotěšice - - - - 0
OK Černá Natálie (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Danielová Denisa (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Hurtová Lucie (Jihočeský) - Miletín - - - - 0
OK Koubová Šárka (Jihočeský) - Třísov - - - - 0
OK Loritzová Barbora (Plzeňský) - Milavče - - - - 0
OK Merglová Eliška Anna (Plzeňský) - Nové Sedliště - - - - 0
OK Nýdlová Veronika (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Podhorcová Elena Ema (Plzeňský) - SDH Tlučná - - - - 0
OK Procházková Kristýna (Středočeský) - Kostelec nad Černými lesy - - - - 0
OK Schusterová Kamila (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Šístková Šarlota (Jihočeský) - SDH Lhenice - - - - 0
OK Škampová Anna (Jihočeský) - Mojné - - - - 0
OK Smíšková Zuzana (Středočeský) - Březové Hory - - - - 0
OK Sojková Aneta (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Trnková Karolína (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Volfová Žofie (Středočeský) - Svaté Pole - - - - 0
OK Vondrášková Lenka (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Zemanová Kristýna (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
Starší dorostenky
ženy - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Aichmajerová Pavla (Jihočeský) - SDH Lišov - - - - 0
OK Hlaváčová Kateřina (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Jindrová Anděla (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Kopřivová Nela (Plzeňský) - Dešenice - - - - 0
OK Křížová Lucie (Jihočeský) - Prostřední Svince - - - - 0
OK Lubinská Nikoleta (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Machová Martina (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Nohavová Hana (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Pašková Lenka (Jihočeský) - Homole - - - - 0
OK Šimečková Tereza (Jihočeský) - Homole - - - - 0
Ženy
ženy - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Klímová Lucie (Královehradecký) - Libáň - - - - 0
OK Leváková Veronika (Středočeský) - Zahořany - - - - 0
OK Machová Hanka (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Míková Pavla (Středočeský) - Březové Hory - - - - 0
OK Nekolová Pavlína (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Pašková Miluše (Jihočeský) - Homole - - - - 0
OK Polcrová Romana (Středočeský) - Březové Hory - - - - 0
OK Prchlíková Natálie (Praha) - SDH Dolní Měcholupy - - - - 0
OK Rotterová Lucie (Královehradecký) - SHD Česká Metuje - - - - 0
OK Růžičková Tereza (Praha) - SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY - - - - 0
OK Šachová Kateřina (Praha) - SDH Praha - Kolovraty - - - - 0
OK Skalická Eliška (Středočeský) - Nechvalice - - - - 0
OK Strnadová Pavlína (Jihočeský) - SDH Homole - - - - 0
OK Švecová Sára (Jihočeský) - Homole - - - - 0
OK Ženíšková Viktorie (Středočeský) - SDH Březové Hory - - - - 0
Mladší dorostenci
chlapci - věk: 13 - 14
závodníků v kategorii: 6
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bužek Jan (Jihočeský) - Drahotěšice - - - - 0
OK Hovorka Filip (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Klika Stanislav (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Macho ml. Tomáš (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Pangrác Adam (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Volf Šimon (Středočeský) - Svaté Pole - - - - 0
Střední dorostenci
dorostenci - věk: 15 - 16
závodníků v kategorii: 25
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bořuta Jan (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Čabela Jan (Jihočeský) - Soběnov - - - - 0
OK Čermák Matyáš (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Janda Filip (Plzeňský) - Milavče - - - - 0
OK Kašpárek Jan (Plzeňský) - Střížovice - - - - 0
OK Kašpírek Marian (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Kubeš Antonín (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Lorenc Zbyněk (Středočeský) - Svaté Pole - - - - 0
OK Lubinski Arpád (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Mrázek Vilém (Jihočeský) - Miletín - - - - 0
OK Novák Ondřej (Jihočeský) - Dolní Žďár - - - - 0
OK Randlík David (Vysočina) - Božejov - - - - 0
OK Reindl Samuel (Jihočeský) - Dříteň - - - - 0
OK Šafrata Martin (Jihočeský) - Zhoř u Tábora - - - - 0
OK Šístek Miroslav (Jihočeský) - SDH Lhenice - - - - 0
OK Špachmannová Markéta (Plzeňský) - SDH Tlučná - - - - 0
OK Štengl Richard (Jihočeský) - SDH Lhenice - - - - 0
OK Vanda Martin (Jihočeský) - Miletín - - - - 0
OK Vaněk Adam (Plzeňský) - Milavče - - - - 0
OK Velek Martin (Jihočeský) - SDH Nové Homole - - - - 0
OK Vild Daniel (Plzeňský) - Tlučná - - - - 0
OK Vlažný Ondřej (Jihočeský) - Drahotěšice - - - - 0
OK Vojtíšek Tomáš (Jihomoravský) - Hodonice - - - - 0
OK Vorel Tomáš (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Voříšek Tadeáš (Plzeňský) - Letkov SPORT - - - - 0
Starší dorostenci
muži - věk: 17 - 18
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Bláha Prokop (Jihočeský) - SDH Lhenice - - - - 0
OK Blajer Mikuláš (Středočeský) - Březové Hory - - - - 0
OK Buchta Petr (Jihomoravský) - Hodonice - - - - 0
OK Čeman Martin (Jihomoravský) - Hodonice - - - - 0
OK Hanzal Antonín (Jihočeský) - Nové Homole - - - - 0
OK Herda Vilém (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Mihál Mikoláš (Jihočeský) - SDH Tábor - - - - 0
OK Petr Mikuláš (Jihočeský) - Borovany - - - - 0
OK Stehlík Antonín (Středočeský) - Svaté Pole - - - - 0
OK Tomaschko Jakub (Jihočeský) - Dolní Žďár - - - - 0
OK Votruba Martin (Středočeský) - Svaté Pole - - - - 0
OK Zoch Jan (Jihočeský) - Drahonice - - - - 0
Muži
muži - věk: 19 - 100
závodníků v kategorii: 25
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Častoral Adam (Jihočeský) - Drahonice - - - - 0
OK Dovina Adam (Jihočeský) - SDH Zliv - - - - 0
OK Dudlíček Štěpán (Jihočeský) - Dolní Bukovsko - - - - 0
OK Fialka Daniel (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Fučík Jan (Jihočeský) - Třísov / HZS JčK - - - - 0
OK Helmich Václav (Praha) - Praha-Řepy - - - - 0
OK Hovorka Vít (Jihočeský) - Dolní Žďár - - - - 0
OK Janoušek Jiří (Jihočeský) - Homole - - - - 0
OK Jošt David (Jihočeský) - SDH Lom - - - - 0
OK Knotek Radim (Středočeský) - Střezimíř/HZS JHC - - - - 0
OK Kouba Josef (Jihočeský) - SDH Srubec - - - - 0
OK Lejsek Josef (Jihočeský) - Homole - - - - 0
OK Macho st. Tomáš (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Maršán Vladimír (Jihočeský) - Olešník - - - - 0
OK Matouš Michal (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Novotný Tomáš (Jihočeský) - SDH Jílovice - - - - 0
OK Nýdl Jakub (Jihočeský) - Borovany/HZS JHC - - - - 0
OK Orava Tomáš (Karlovarský) - Chodov - - - - 0
OK Šafář Jakub (Jihočeský) - Lišov - - - - 0
OK Švec Marek (Středočeský) - Líchovy/HZS hl. m. Prahy - - - - 0
OK Švehla Marek (Jihočeský) - Drahonice - - - - 0
OK Tomášek Martin (Jihočeský) - Borovany / HZS JHC - - - - 0
OK Vojta Erik (Středočeský) - SDH Březové Hory - - - - 0
OK Vojtíšek Petr (Jihomoravský) - Hodonice - - - - 0
OK Vrabec Vít (Středočeský) - SDH Plazy - - - - 0