Šedesátky Vysočiny
logo
Místo závodu:
Velké Meziříčí - Školní 2184/1
Začátek závodu:
16.06.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Andrea Dopitová 606757843
Propozice:
Popis:

Kategori přípravka pouze přes e-mail stanislav.kratochvil.vm@seznam.cz

Přihlášených jednotlivců:
215 z 400
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - starší
chlapci - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 37
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tichý Ondřej (Vysočina) (10) 1 Stará Říše 00:11.81 00:11.81 P 00:20.15 P - 0
2. OK Novák Jakub (Vysočina) (28) 1 Stará Říše 00:12.63 00:12.44 N 00:12.63 P - 0
3. OK Řezníček Martin (Vysočina) (35) 2 Pavlínov 00:12.64 00:13.38 P 00:12.64 P - 0
4. OK Navrkal Matěj (Vysočina) (2) 2 Budíkovice 00:13.15 00:13.29 P 00:13.15 P - 0
5. OK Mayer Adam (Vysočina) (8) 2 Dolní Cerekev 00:13.37 00:14.15 P 00:13.37 P - 0
6. OK Keller Libor (Vysočina) (32) 2 Buřenice 00:13.38 00:15.03 P 00:13.38 P - 0
7. OK Krátký Tomáš (Vysočina) (17) 2 SDH Uhelná Příbram 00:13.39 00:13.39 P 00:15.84 P - 0
8. OK Novák Jakub (Vysočina) (29) 2 Dolní Cerekev 00:13.60 00:16.35 P 00:13.60 P - 0
9. OK Sysel Marek (Vysočina) (36) 3 Pavlínov 00:13.83 00:14.80 N 00:13.83 P - 0
10. OK Pokorný Vojtěch (Vysočina) (30) 3 Rokytnice nad Rokytnou 00:13.96 00:13.96 P 00:19.62 P - 0
11. OK Šindelář Marek (Vysočina) (15) 3 Počátky 00:14.42 00:16.24 P 00:14.42 P - 0
11. OK Buňata Jan (Vysočina) (18) 3 Onšov 00:14.42 00:13.60 N 00:14.42 P - 0
13. OK Bažant Karel (Ústecký) (3) 3 Štrbice 00:14.58 00:22.77 P 00:14.58 P - 0
14. OK Munduch Martin (Vysočina) (7) 1 Luka nad Jihlavou 00:14.78 00:14.78 P 00:15.28 P - 0
15. OK Němeček Jiří (Vysočina) (25) 1 Luka nad Jihlavou 00:14.81 00:14.24 N 00:14.81 P - 0
16. OK Voříšek Jonáš (Plzeňský) (4) 1 Letkov SPORT 00:15.12 00:15.12 P 00:18.81 P - 0
17. OK Danihel Štěpán (Vysočina) (34) 1 Újezd 00:15.27 00:15.27 P 00:15.39 P - 0
18. OK Růžička Tomáš (Vysočina) (23) 2 Újezd 00:15.34 00:15.34 P 00:15.40 P - 0
19. OK Kalenda Lukáš (Vysočina) (22) 1 Panská Lhota 00:15.40 00:15.40 P 00:15.95 P - 0
20. OK Zabloudil Jakub (Vysočina) (5) 2 Nové Veselí 00:15.56 00:15.56 P 00:17.12 P - 0
21. OK Martének Tomáš (Vysočina) (26) 2 Šebkovice 00:15.95 00:17.54 P 00:15.95 P - 0
22. OK Hladík Tobiáš (Vysočina) (1) 1 SDH Pacov 00:15.97 00:16.19 P 00:15.97 P - 0
23. OK Kadlec Jan (Vysočina) (13) 1 Nové Veselí 00:16.52 00:17.81 N 00:16.52 P - 0
24. OK Kaman František (Vysočina) (31) 1 Lhotky sport 00:16.63 00:16.63 P 00:17.70 P - 0
25. OK Krátký Daniel (Vysočina) (14) 2 SDH Uhelná Příbram 00:17.22 00:17.34 P 00:17.22 P - 0
26. OK Podsedek Jakub (Vysočina) (21) 3 Lhotky sport 00:17.29 00:17.51 P 00:17.29 P - 0
27. OK Kasal Mikoláš (Vysočina) (20) 2 Nové Veselí 00:17.54 00:18.77 P 00:17.54 P - 0
28. OK Prokop Tomás (Vysočina) (12) 3 Lhotky sport 00:18.02 00:18.04 P 00:18.02 P - 0
29. OK Horký Tomáš (Vysočina) (37) 1 Nové Veselí 00:18.69 00:18.69 P 00:19.54 P - 0
30. OK Novotný Šimon (Vysočina) (11) 2 Nové Veselí 00:18.87 00:15.57 N 00:18.87 P - 0
31. OK Kovář Jakub (Vysočina) (16) 1 Luka nad Jihlavou 00:19.51 00:27.83 P 00:19.51 P - 0
32. OK Kalenda Pavel (Vysočina) (9) 3 Panská Lhota 00:21.22 00:21.22 P 00:15.91 N - 0
33. OK Šindelář Damian (Vysočina) (6) 3 Počátky 59:00.00 - 00:14.11 N - 0
DNS Franc Tomáš (Vysočina) (19) 1 SDH Litovany - - - - 0
DNS Urbánek Jakub (Vysočina) (24) 3 Onšov - - - - 0
DNS Ambrož Antonín (Vysočina) (27) 3 Újezd - - - - 0
DNS Novák Adam (Vysočina) (33) 3 SDH Litovany - - - - 0
dívky - starší
dívky - věk: 12 - 15
závodníků v kategorii: 66
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Konířová Adéla (Vysočina) (10) 1 Dolní Cerekev 00:12.01 00:12.01 P - - 0
2. OK Pavelková Lucie (Vysočina) (7) 1 Dolní Cerekev 00:12.10 00:12.33 P 00:12.10 P - 0
3. OK Persy Tereza (Vysočina) (50) 2 Dolní Cerekev 00:12.59 00:12.59 P 00:13.44 P - 0
4. OK Lustigová Justýna (Vysočina) (8) 2 Mrákotín 00:12.62 00:12.69 P 00:12.62 P - 0
5. OK Navrátilová Josefína (Vysočina) (28) 1 Panská Lhota 00:12.87 00:12.87 P 00:13.33 P - 0
6. OK Šuplerová Marie (Vysočina) (16) 1 Dolní Cerekev 00:12.90 00:12.90 P 00:16.52 P - 0
7. OK Šustáčková Anežka (Vysočina) (15) 3 Žďár nad Sázavou 2 - Zámek 00:13.19 00:13.51 P 00:13.19 P - 0
8. OK Chmelařová Viktorie (Vysočina) (31) 1 Dolní Cerekev 00:13.26 00:13.29 P 00:13.26 P - 0
9. OK Koudelová Radka (Vysočina) (13) 1 Šebkovice 00:13.27 00:47.37 P 00:13.27 P - 0
10. OK Plavcová Eliška (Vysočina) (25) 1 Počátky 00:13.31 00:13.34 P 00:13.31 P - 0
11. OK Cacková Andrea (Vysočina) (32) 2 Věcov 00:13.41 00:13.41 P 00:00.00 N - 0
12. OK Slámová Dominika (Vysočina) (56) 2 Žďár nad Sázavou 2 - Zámek 00:13.50 00:14.75 P 00:13.50 P - 0
13. OK Fendrychová Aneta (Vysočina) (44) 2 Rokytnice nad Rokytnou 00:13.67 00:14.08 P 00:13.67 P - 0
14. OK Milostná Michaela (Vysočina) (21) 3 Budíkovice 00:13.79 00:13.79 P 00:14.72 P - 0
15. OK Burešová Kristýna (Vysočina) (43) 1 Počátky 00:13.81 00:13.81 P 00:13.81 P - 0
16. OK Drlíčková Eliška (Vysočina) (47) 1 Žďár nad Sázavou 2 - Zámek 00:13.87 00:18.04 P 00:13.87 P - 0
17. OK Žáková Anna (Vysočina) (2) 2 Budíkovice 00:14.02 00:15.07 P 00:14.02 P - 0
18. OK Vacířová Valentýna (Vysočina) (36) 3 SDH Cetoraz 00:14.25 00:14.25 P 00:14.72 P - 0
19. OK Světelská Laura (Vysočina) (58) 1 SDH Oslavice 00:14.35 00:14.35 P 00:14.65 P - 0
20. OK Kotovicová Emily (Vysočina) (30) 3 Věcov 00:14.41 00:14.41 P - - 0
21. OK Urbánková Eliška (Vysočina) (60) 3 Onšov 00:14.58 00:15.28 P 00:14.58 P - 0
22. OK Milostná Karolína (Vysočina) (4) 1 Budíkovice 00:14.75 00:14.75 P 00:19.73 P - 0
23. OK Jurková Pavlína (Vysočina) (35) 2 Újezd 00:14.79 00:14.79 P 00:16.87 P - 0
24. OK Hobzová Sofie (Vysočina) (38) 2 Šebkovice 00:14.83 00:14.83 P 00:20.27 P - 0
25. OK Kopečná Michaela (Vysočina) (55) 1 Rokytnice nad Rokytnou 00:14.92 00:14.92 P 00:18.54 P - 0
26. OK Dědková Kateřina (Vysočina) (49) 1 Jámy 00:15.02 00:16.35 P 00:15.02 P - 0
27. OK Včelišová Viktorie (Vysočina) (5) 2 Stará Říše 00:15.03 00:15.03 P 00:18.04 P - 0
28. OK Novotná Aneta (Vysočina) (54) 3 Jámy 00:15.26 00:15.26 P 00:16.08 P - 0
29. OK Vacková Ema (Vysočina) (19) 1 Stará Říše 00:15.52 00:15.52 P 00:38.02 P - 0
30. OK Jelínková Zuzana (Vysočina) (41) 2 Onšov 00:15.56 00:19.11 P 00:15.56 P - 0
31. OK Muchová Anna (Vysočina) (48) 3 Šebkovice 00:15.70 00:16.76 P 00:15.70 P - 0
32. OK Málková Nikola (Vysočina) (3) 3 SDH Cetoraz 00:15.72 00:15.72 P 00:15.82 N - 0
33. OK Dědková Veronika (Vysočina) (45) 3 Jámy 00:15.91 00:15.91 P 00:16.73 P - 0
34. OK Ivancová Andrea (Vysočina) (11) 2 Šebkovice 00:16.02 00:16.02 P 00:17.64 P - 0
35. OK Šindelářová Katrin (Vysočina) (14) 2 Počátky 00:16.03 00:16.03 P 00:16.73 P - 0
36. OK Kočandrlová Justýna (Plzeňský) (17) 2 Letkov SPORT 00:16.07 00:16.93 P 00:16.07 P - 0
37. OK Prokopová Zuzana (Vysočina) (42) 3 Lipice 00:16.26 00:15.41 N 00:16.26 P - 0
38. OK Tvarůžková Michaela (Vysočina) (62) 2 Budíkovice 00:16.41 00:16.41 P 00:16.93 P - 0
39. OK Kučerová Eliška (Vysočina) (26) 2 SDH Uhelná Příbram 00:16.46 00:16.68 P 00:16.46 P - 0
40. OK Říhová Michaela (Vysočina) (33) 3 Onšov 00:16.63 00:16.67 P 00:16.63 P - 0
41. OK Marešová Adéla (Vysočina) (66) 3 Budíkovice 00:16.67 00:19.08 P 00:16.67 P - 0
42. OK Žáková Magda (Vysočina) (9) 3 Budíkovice 00:16.69 00:16.69 P 00:21.41 P - 0
43. OK Svobodová Ella (Vysočina) (53) 2 Budíkovice 00:16.74 00:16.74 P 00:36.02 P - 0
44. OK Bulíčková Sára (Vysočina) (61) 1 Šebkovice 00:16.99 00:16.99 P 00:18.05 P - 0
45. OK Beranová Kateřina (Vysočina) (20) 2 Luka nad Jihlavou 00:17.28 00:17.28 P 00:19.00 P - 0
46. OK Litomiská Anežka (Vysočina) (34) 1 Lipice 00:17.30 00:24.67 P 00:17.30 P - 0
47. OK Ficencová Zuzana (Vysočina) (37) 1 Újezd 00:17.36 00:19.44 P 00:17.36 P - 0
48. OK Břízová Natálie (Vysočina) (46) 1 Lipice 00:17.71 00:17.71 P 16:07.04 P - 0
49. OK Bencová Valérie (Vysočina) (51) 3 SDH Uhelná Příbram 00:17.90 00:16.87 N 00:17.90 P - 0
49. OK Krupičková Anna (Vysočina) (63) 3 SDH Uhelná Příbram 00:17.90 00:17.90 P 00:19.72 P - 0
51. OK Klementová Natálie (Vysočina) (59) 2 Jámy 00:18.03 00:18.46 P 00:18.03 P - 0
52. OK Kadičová Natálie (Vysočina) (40) 1 Dolní Cerekev 00:18.94 00:18.94 P 00:30.96 P - 0
53. OK Koubová Nella (Vysočina) (27) 3 Kejžlice 00:19.57 00:20.47 P 00:19.57 P - 0
54. OK Tichá Barbora (Vysočina) (22) 1 Stará Říše 00:19.89 00:34.35 P 00:19.89 P - 0
55. OK Matulová Anežka (Vysočina) (52) 1 Velké Meziříčí 00:20.96 00:24.08 N 00:20.96 P - 0
56. OK Trnková Alena (Vysočina) (57) 3 Bítovčice 00:27.10 00:27.10 P 00:00.00 N - 0
57. OK Uhlířová Valentýna (Vysočina) (64) 1 Šebkovice 59:00.00 00:20.63 N 00:00.00 N - 0
DNS Slámová Zuzana (Vysočina) (1) 2 Žďár nad Sázavou 2 - Zámek - - - - 0
DNS Suková Rozálie (Vysočina) (6) 3 Kejžlice - - - - 0
DNS Smrčková Julie (Vysočina) (12) 3 Cejle - - - - 0
DNS Kadeřábková Kristýna (Vysočina) (18) 3 Mrákotín - - - - 0
DNS Nováková Nikola (Vysočina) (23) 2 SDH Litovany - - - - 0
DNS Šebestová Magdaléna (Vysočina) (24) 3 Cejle - - - - 0
DNS Blažková Kristýna (Vysočina) (29) 2 Onšov - - - - 0
DNS Benešová Barbora (Vysočina) (39) 2 Lipice - - - - 0
DNS Vytisková Terezie (Vysočina) (65) 2 Lipice - - - - 0
chlapci - mladší
chlapci - věk: 6 - 11
závodníků v kategorii: 46
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novák David (Vysočina) (12) 3 Stará Říše 00:13.78 00:30.58 P 00:13.78 P - 0
2. OK Kalenda Vojtěch (Vysočina) (10) 1 Panská Lhota 00:15.23 00:15.23 P 00:00.00 N - 0
3. OK Sehnal Petr (Vysočina) (13) 1 Šebkovice 00:16.04 00:16.04 P 00:38.99 P - 0
4. OK Pavelka Kryštof (Vysočina) (30) 3 Dolní Cerekev 00:16.31 00:16.31 P 00:16.38 P - 0
5. OK Rybár Alexandr (Vysočina) (6) 3 Budíkovice 00:16.57 00:18.32 P 00:16.57 P - 0
6. OK Zelený Josef (Vysočina) (2) 2 Panská Lhota 00:16.96 00:16.96 P 00:17.15 P - 0
7. OK Čekal Adam (Vysočina) (1) 1 SDH Cetoraz 00:17.10 00:17.10 P 00:18.41 P - 0
8. OK Navrátil Radek (Vysočina) (33) 3 Kojetice 00:17.12 00:17.12 P 00:00.00 N - 0
9. OK Bobek Pavel (Vysočina) (40) 1 Markvartice 00:17.19 00:18.40 P 00:17.19 P - 0
10. OK Tišl Bořivoj (Vysočina) (26) 2 Panská Lhota 00:17.21 00:19.50 P 00:17.21 P - 0
11. OK Plavec Hynek (Vysočina) (32) 2 Počátky 00:17.58 00:00.00 N 00:17.58 P - 0
12. OK Lán Jaromír (Vysočina) (3) 3 Nové Veselí 00:17.62 00:18.54 P 00:17.62 P - 0
13. OK Kolář Michal (Vysočina) (15) 3 Dolní Cerekev 00:17.71 00:17.71 P 00:18.03 P - 0
14. OK Vláčil Florián (Vysočina) (25) 1 Dolní Cerekev 00:17.74 00:00.00 N 00:17.74 P - 0
14. OK Ficenc David (Vysočina) (31) 1 Újezd 00:17.74 00:17.78 P 00:17.74 P - 0
16. OK Dvořák Matěj (Vysočina) (43) 1 Dolní Cerekev 00:18.08 00:19.76 P 00:18.08 P - 0
17. OK Novák Jakub (Vysočina) (28) 1 Panská Lhota 00:18.12 00:18.28 P 00:18.12 P - 0
18. OK Navrátil Jiří (Vysočina) (24) 3 Panská Lhota 00:18.17 00:18.17 P 00:30.44 P - 0
18. OK Kasal Jonáš (Vysočina) (36) 3 Nové Veselí 00:18.17 00:18.22 P 00:18.17 P - 0
20. OK Souček Jan (Vysočina) (27) 3 Onšov 00:18.24 00:18.57 P 00:18.24 P - 0
21. OK Kovář Adam (Vysočina) (14) 2 Luka nad Jihlavou 00:18.82 00:19.89 P 00:18.82 P - 0
22. OK Dufek Dominik (Vysočina) (11) 2 Lhotky sport 00:19.40 00:24.58 P 00:19.40 P - 0
23. OK Kučera Adam (Vysočina) (7) 1 Lhotky sport 00:19.51 00:19.51 P 00:39.88 N - 0
24. OK Brychta Michal (Vysočina) (9) 3 Nové Veselí 00:20.07 00:20.07 P 00:35.18 P - 0
25. OK Krolop Jakub (Vysočina) (38) 2 Onšov 00:20.15 00:30.37 P 00:20.15 P - 0
26. OK Junek Matyáš (Vysočina) (19) 1 Čakovice 00:20.49 00:21.25 P 00:20.49 P - 0
27. OK Slavětínský Filip (Vysočina) (45) 3 Cejle 00:21.26 00:24.75 P 00:21.26 P - 0
28. OK Mucha Jindřich (Vysočina) (22) 1 Šebkovice 00:21.52 00:26.05 P 00:21.52 P - 0
29. OK Samec Petr (Vysočina) (37) 1 Čakovice 00:22.07 00:26.08 P 00:22.07 P - 0
30. OK Červenka Jaroslav (Vysočina) (29) 2 Onšov 00:22.54 00:00.00 N 00:22.54 P - 0
31. OK Hanzal Vítězslav (Vysočina) (17) 2 Onšov 00:23.04 00:26.89 P 00:23.04 P - 0
32. OK Vochyán Lukáš (Vysočina) (35) 2 SDH Uhelná Příbram 00:23.22 00:23.67 P 00:23.22 P - 0
33. OK Čekal Matyáš (Vysočina) (34) 1 Velká Chyška 00:23.42 00:23.42 P 00:25.83 P - 0
34. OK Suk Ondřej (Vysočina) (5) 2 Onšov 00:23.58 00:23.58 P 00:27.18 P - 0
35. OK Fiala Patrik (Vysočina) (42) 3 Nové Veselí 00:24.75 00:44.60 P 00:24.75 P - 0
36. OK Střecha Hynek (Vysočina) (20) 2 Velké Meziříčí 00:25.77 00:27.24 P 00:25.77 P - 0
37. OK Jedlička Jonáš (Vysočina) (4) 1 Slavice 00:26.38 00:26.38 P 00:29.74 P - 0
38. OK Chlád Jiří (Vysočina) (8) 2 Kejžlice 00:28.39 00:28.39 P 00:31.18 P - 0
39. OK Hagara Dominik (Vysočina) (44) 2 SDH Slavice 00:28.75 00:28.75 P 00:29.00 P - 0
40. OK Krejčí Eliáš (Vysočina) (41) 2 Kejžlice 00:30.41 00:32.97 P 00:30.41 P - 0
41. OK Vacek Šimon (Vysočina) (23) 2 Kejžlice 00:31.64 00:00.00 N 00:31.64 P - 0
42. OK Klimeš Richard (Vysočina) (46) 1 Otín 00:43.84 00:43.84 P 00:00.00 N - 0
43. OK Suk Vojtěch (Vysočina) (16) 1 Kejžlice 59:00.00 00:00.00 N 00:00.00 N - 0
43. OK Vencálek Martin (Vysočina) (18) 3 Újezd 59:00.00 00:00.00 N 00:00.00 N - 0
43. OK Kaman Miroslav (Vysočina) (21) 3 Lhotky sport 59:00.00 00:00.00 N 00:00.00 N - 0
43. OK Hort Jakub (Vysočina) (39) 3 Velké Meziříčí 59:00.00 00:00.00 N 00:00.00 N - 0
dívky - mladší
dívky - věk: 6 - 11
závodníků v kategorii: 66
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sehnalová Miroslava (Vysočina) (54) 3 Šebkovice 00:14.35 00:14.35 P 00:15.33 P - 0
2. OK Benáčková Tereza (Vysočina) (1) 1 Markvartice 00:14.62 00:14.79 P 00:14.62 P - 0
3. OK Šilhavá Gabriela (Vysočina) (32) 2 Markvartice 00:15.57 00:15.57 P 00:16.87 P - 0
4. OK Burdová Lea (Ústecký) (14) 2 Štrbice 00:15.77 00:15.77 P 00:16.27 P - 0
5. OK Koudelová Gita (Vysočina) (42) 3 Markvartice 00:15.91 00:16.18 P 00:15.91 P - 0
6. OK Suchá Tereza (Vysočina) (4) 1 Mrákotín 00:16.61 00:17.71 P 00:16.61 P - 0
7. OK Gruszkova Jasmína (Vysočina) (25) 1 Výčapy 00:16.73 00:17.44 P 00:16.73 P - 0
8. OK Žemličková Kateřina (Vysočina) (34) 1 Počátky 00:16.74 00:16.74 P 00:16.75 P - 0
9. OK Bartošová Mína (Vysočina) (13) 1 Mrákotín 00:17.36 00:21.91 P 00:17.36 P - 0
10. OK Česneková Sára (Vysočina) (9) 3 Panská Lhota 00:17.81 00:18.96 P 00:17.81 P - 0
11. OK Horčičková Valentýna (Vysočina) (40) 1 Kojetice 00:17.95 00:17.95 P 00:19.63 P - 0
12. OK Procházková Alžběta (Vysočina) (6) 3 Dolní Cerekev 00:18.07 00:18.07 P 00:18.74 P - 0
13. OK Pokorná Jolana (Vysočina) (66) 2 Otín 00:18.08 00:22.43 P 00:18.08 P - 0
14. OK Veselá Viktorie (Vysočina) (27) 3 Nové Veselí 00:18.19 00:19.25 P 00:18.19 P - 0
15. OK Voříšková Sofie (Plzeňský) (23) 2 Letkov SPORT 00:18.31 00:18.67 P 00:18.31 P - 0
16. OK Sochorová Aneta (Vysočina) (3) 3 Nové Veselí 00:18.38 00:00.00 N 00:18.38 P - 0
17. OK Šťávová Anežka (Vysočina) (46) 1 Panská Lhota 00:18.48 00:22.52 P 00:18.48 P - 0
18. OK Novotná Nela (Vysočina) (43) 1 Jámy 00:18.84 00:18.84 P 00:19.91 P - 0
19. OK Voříšková Samanta (Plzeňský) (16) 1 Letkov SPORT 00:19.19 00:00.00 N 00:19.19 P - 0
20. OK Růžičková Lenka (Vysočina) (19) 1 Újezd 00:19.70 00:22.45 P 00:19.70 P - 0
21. OK Šimková Anna (Vysočina) (12) 3 Cejle 00:19.98 00:22.33 P 00:19.98 P - 0
22. OK Tišlová Anna (Vysočina) (5) 2 Panská Lhota 00:20.04 00:20.64 P 00:20.04 P - 0
23. OK Novotná Kateřina (Vysočina) (10) 1 Nové Veselí 00:20.29 00:21.98 P 00:20.29 P - 0
24. OK Benáčková Eliška (Vysočina) (60) 3 Markvartice 00:20.73 00:21.66 P 00:20.73 P - 0
25. OK Horáčková Veronika (Vysočina) (45) 3 Bítovčice 00:20.85 00:20.85 P 00:21.82 P - 0
26. OK Horáčková Lenka (Vysočina) (57) 3 Bítovčice 00:20.95 00:20.95 P 00:18.03 N - 0
27. OK Tůmová Viktorie (Vysočina) (33) 3 Kojetice 00:21.84 00:21.84 P 00:21.93 P - 0
28. OK Kotenová Nela (Vysočina) (44) 2 Velké Meziříčí 00:21.91 00:24.15 P 00:21.91 P - 0
29.