Svatopolské šedesátky
logo
Místo závodu:
Svaté Pole https://mapy.cz/s/luvopozuco
Začátek závodu:
15.06.2024 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
sdhsvatepole@seznam.cz; 604518078; Josef Volf
Propozice:
Popis:

Jedná se o první závod 5. ročníku Brdsko-vltavských šedesátek.

Přihlášených jednotlivců:
234 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
Přípravka dívky
dívky - věk: 3 - 7
závodníků v kategorii: 35
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zemenová Alžběta (Plzeňský) (28) - Týnec u Horažďovic 00:23.65 00:24.01 P 00:23.65 P - 0
2. OK Strouhalová Eliška (Středočeský) (33) - Skryje 00:25.92 00:32.14 P 00:25.92 P - 0
3. OK Hrušková Karolína (Středočeský) (32) - Počepice 00:26.52 00:34.15 P 00:26.52 P - 0
4. OK Matouchová Adéla (Středočeský) (23) - Skryje 00:26.59 00:32.13 P 00:26.59 P - 0
5. OK Komárková Vilma (Středočeský) (13) - Skryje 00:26.63 00:26.63 P 00:26.85 P - 0
6. OK Trinerová Adéla (Středočeský) (27) - Nechvalice 00:27.30 00:27.30 P 00:27.43 P - 0
7. OK Všechovská Táňa (Středočeský) (18) - Petrovice 00:28.74 00:31.46 P 00:28.74 P - 0
8. OK Knížková Karolina (Středočeský) (25) - Svaté Pole 00:30.61 00:30.61 P 00:31.44 P - 0
9. OK Kordasová Meda (Středočeský) (31) - Chaloupky 00:32.69 00:35.07 P 00:32.69 P - 0
10. OK Hyková Malvína (Středočeský) (34) - Zdice 00:32.79 00:38.86 P 00:32.79 P - 0
11. OK Schneedörflerová Tina (Středočeský) (9) - Jíloviště 00:33.49 00:35.22 P 00:33.49 P - 0
12. OK Petříková Barbora (Středočeský) (19) - Jíloviště 00:33.54 00:33.54 P 00:34.38 P - 0
13. OK Humlová Anna (Středočeský) (16) - Zaječov 00:34.01 00:34.01 P 00:38.38 P - 0
14. OK Petáková Magdaléna (Středočeský) (10) - Suchodol 00:34.03 00:34.03 P 00:51.56 P - 0
15. OK Ševečková Anna (Středočeský) (22) - Podlesí 00:34.22 00:34.36 P 00:34.22 P - 0
16. OK Šoltisová Izabela (Středočeský) (26) - Zaječov 00:35.45 00:38.61 P 00:35.45 P - 0
17. OK Ličartovská Mia (Středočeský) (21) - Chaloupky 00:35.71 00:35.71 P 00:43.87 P - 0
18. OK Hanáková Adéla (Středočeský) (15) - Nechvalice 00:37.13 00:41.09 P 00:37.13 P - 0
19. OK Hrušková Markéta (Středočeský) (6) - Počepice 00:39.06 00:39.06 P 00:39.90 P - 0
20. OK Rejnartová Amálie (Středočeský) (12) - Podlesí 00:39.13 00:39.27 P 00:39.13 P - 0
21. OK Jůzová Marie (Jihočeský) (36) - Dobrošov 00:39.55 00:39.76 P 00:39.55 P - 0
22. OK Zoulová Mellisa (Středočeský) (35) - SDH Vysoký Chlumec 00:39.67 00:39.67 P 00:38.84 N - 0 nepřipojená proudnice
23. OK Macourková Anna (Středočeský) (11) - Chaloupky 00:46.61 00:59.92 P 00:46.61 P - 0
24. OK Havrdová Barbora (Středočeský) (14) - Zdice 00:47.33 00:47.33 P 00:54.13 P - 0
25. OK Školáková Šarlota (Středočeský) (8) - SDH Obořiště 00:48.94 01:31.67 P 00:48.94 P - 0
26. OK Soukupová Emily (Středočeský) (20) - Suchodol 00:50.29 00:50.29 P 00:53.83 P - 0
27. OK Vodňanská Anežka (Středočeský) (1) - Chaloupky 00:50.80 01:08.82 P 00:50.80 P - 0
28. OK Hlaváčková Rozálie (Středočeský) (3) - Skryje 00:55.37 00:55.37 P 01:16.31 P - 0
29. OK Dvořáková Agáta (Středočeský) (7) - Svaté Pole 01:02.80 01:04.82 P 01:02.80 P - 0
30. OK Hajzlerová Viktorie (Středočeský) (24) - SDH Obořiště 01:04.53 01:04.53 P 01:24.19 P - 0
31. OK Schmellerová Alžběta (Jihočeský) (4) - Dobrošov 01:05.75 01:05.75 P 01:10.38 N - 0 rozpojené hadice
32. OK Janoušková Šárka (Středočeský) (5) - Nechvalice 01:08.02 01:31.41 P 01:08.02 P - 0
33. OK Kašná Viktorie (Středočeský) (29) - Velká Hraštice 01:12.52 01:16.68 P 01:12.52 P - 0
34. OK Šlechtická Barbora (Středočeský) (17) - Svaté Pole 01:25.21 01:58.74 P 01:25.21 P - 0
35. OK Zíková Angelika (Středočeský) (30) - Rožmitál pod Třemšínem 02:53.76 02:53.76 P 03:03.63 P - 0
Přípravka chlapci
chlapci - věk: 3 - 7
závodníků v kategorii: 41
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Procházka Tomáš (Středočeský) (80) - Skryje 00:22.98 00:22.98 P 00:24.71 P - 0
2. OK Kozohorský Petr (Středočeský) (85) - Svaté Pole 00:28.59 00:28.59 P 00:31.09 P - 0
3. OK Cajthaml Adam (Středočeský) (75) - Zaječov 00:29.42 00:29.42 P 00:29.62 P - 0
4. OK Huml Radek (Středočeský) (81) - SDH 00:29.85 00:31.05 P 00:29.85 P - 0
5. OK Janoušek Vít (Středočeský) (78) - Nechvalice 00:30.80 00:30.80 P 00:38.18 P - 0
6. OK Chládek Lucas (Středočeský) (61) - Svaté Pole 00:30.90 00:32.74 P 00:30.90 P - 0
7. OK Hošek Jakub (Středočeský) (48) - Podlesí 00:31.03 00:33.62 P 00:31.03 P - 0
8. OK Hönig Jakub (Středočeský) (67) - Svaté Pole 00:31.23 00:31.23 P 00:32.72 P - 0
9. OK Krůta Kristian (Středočeský) (47) - Zaječov 00:33.03 00:38.32 P 00:33.03 P - 0
10. OK Větrovec Jan (Středočeský) (64) - Zdice 00:33.54 00:46.65 P 00:33.54 P - 0
11. OK Kovařík Karel (Středočeský) (50) - Březnice 00:33.78 00:33.78 P 00:33.89 P - 0
12. OK Procházka Jakub (Praha) (83) - SDH Obořiště 00:33.80 00:33.80 P 00:35.41 P - 0
13. OK Pekárek Jáchym (Středočeský) (46) - Počepice 00:33.96 00:34.95 P 00:33.96 P - 0
14. OK Brotánek Josef (Středočeský) (60) - Březnice 00:34.66 00:37.54 P 00:34.66 P - 0
15. OK Halík Adam (Středočeský) (87) - Rožmitál pod Třemšínem 00:35.75 00:35.75 P 00:38.41 P - 0
16. OK Hovorka Štěpán (Středočeský) (70) - Březnice 00:35.78 00:38.88 P 00:35.78 P - 0
17. OK Burian Václav (Středočeský) (54) - Suchodol 00:36.67 00:36.67 P 00:46.16 P - 0
18. OK Tábor Štěpán (Středočeský) (79) - Svaté Pole 00:37.38 00:37.38 P 00:38.04 P - 0
19. OK Schmeller Benedikt (Jihočeský) (74) - Dobrošov 00:37.50 00:39.74 P 00:37.50 P - 0
20. OK Šourek Pavel (Středočeský) (59) - Rožmitál pod Třemšínem 00:38.04 00:39.20 P 00:38.04 P - 0
21. OK Fiala Antonín (Středočeský) (62) - Podlesí 00:38.63 00:38.63 P 00:40.37 P - 0
22. OK Vitásek Albert (Středočeský) (63) - SDH Obořiště 00:38.71 00:39.27 P 00:38.71 P - 0
23. OK Šmíd Dominik (Středočeský) (57) - Zaječov 00:39.16 00:47.36 P 00:39.16 P - 0
24. OK Touš Martin (Středočeský) (58) - Chaloupky 00:39.53 00:50.72 P 00:39.53 P - 0
25. OK Šejba Daniel (Středočeský) (76) - Suchodol 00:39.54 00:39.54 P 00:43.05 P - 0
26. OK Suda David (Středočeský) (86) - Suchodol 00:39.73 00:44.17 P 00:39.73 P - 0
27. OK Roubíček Matěj (Středočeský) (55) - Svaté Pole 00:42.51 00:58.91 P 00:42.51 P - 0
28. OK Kleindienst Tobiáš (Středočeský) (49) - Svaté Pole 00:43.48 00:48.79 P 00:43.48 P - 0
29. OK Chadraba Daniel (Středočeský) (65) - Zaječov 00:44.52 00:52.04 P 00:44.52 P - 0
30. OK Zima Antonín (Středočeský) (82) - SDH Vysoký Chlumec 00:45.35 00:45.35 P 00:33.05 N - 0 nepřipojená proudnice
31. OK Robausch Jakub (Středočeský) (39) - Rožmitál pod Třemšínem 00:51.05 00:57.02 P 00:51.05 P - 0
32. OK Šedivý Matěj (Středočeský) (43) - Svaté Pole 00:51.08 00:57.05 P 00:51.08 P - 0
33. OK Neuman Jakub (Středočeský) (42) - Jíloviště 00:54.13 00:58.80 P 00:54.13 P - 0
34. OK Pyták David (Jihočeský) (56) - Dobrošov 00:56.76 00:56.76 P 00:55.29 N - 0 neproběhnutí cíle s proudnicí
35. OK Diab Matěj (Středočeský) (52) - Jíloviště 00:58.89 01:44.66 P 00:58.89 P - 0
36. OK Hasák Jindřich (Středočeský) (73) - Svaté Pole 00:59.98 00:59.98 P - - 0 Pád z kladiny
37. OK Schořovský Matyáš (Středočeský) (40) - Březnice 01:04.41 01:04.41 P 01:15.38 P - 0
38. OK Novotný Lukáš (Středočeský) (45) - SDH Obořiště 01:14.70 01:26.90 P 01:14.70 P - 0
39. OK Hlávka Michal (Středočeský) (38) - Chaloupky 01:20.57 01:20.57 P 01:35.35 P - 0
40. OK Špína Matouš (Středočeský) (37) - Svaté Pole 01:28.03 01:28.03 P 01:36.90 P - 0
41. OK Cajthaml David (Středočeský) (41) - Zaječov 01:37.97 01:37.97 P 01:43.80 P - 0
Mladší dívky
dívky - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 40
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Mikešová Eliška (Jihočeský) (126) - Nová Ves 00:15.84 00:17.24 P 00:15.84 P - 0
2. OK Frýzková Terezie (Plzeňský) (130) - Týnec u Horažďovic 00:16.82 00:16.82 P 00:16.87 P - 0
3. OK Lipertová Vanesa (Středočeský) (131) - Zaječov 00:17.01 00:17.72 P 00:17.01 P - 0
4. OK Kropáčková Viktorie (Středočeský) (115) - Zdice 00:17.61 00:19.51 N 00:17.61 P - 0 držení proudnice
5. OK Jedličková Julie (Středočeský) (124) - Skryje 00:18.26 00:31.01 P 00:18.26 P - 0
6. OK Hrabáková Nicol (Středočeský) (119) - Zaječov 00:18.38 00:18.38 P 00:19.54 P - 0
7. OK Mařatová Anna (Středočeský) (103) - Zdice 00:18.43 00:22.30 P 00:18.43 P - 0
8. OK Ličartovská Adéla (Středočeský) (129) - Chaloupky 00:19.52 00:19.36 N 00:19.52 P - 0 nespojené hadice
9. OK Šedivá Rozálie (Středočeský) (128) - Svaté Pole 00:20.60 00:25.11 P 00:20.60 P - 0
10. OK Laláková Viktorie (Středočeský) (110) - Nechvalice 00:20.66 00:20.67 P 00:20.66 P - 0
11. OK Vocová Anna (Středočeský) (98) - Nechvalice 00:20.94 00:27.88 P 00:20.94 P - 0
12. OK Podlipská Markéta (Středočeský) (100) - Hrabří 00:21.88 00:27.66 P 00:21.88 P - 0
13. OK Novotná Eliška (Středočeský) (112) - SDH Vysoký Chlumec 00:21.98 00:21.98 P 00:23.70 P - 0
14. OK Krůtová Natálie Věra (Středočeský) (101) - Zaječov 00:22.71 00:24.06 P 00:22.71 P - 0
15. OK Červenková Viktorie (Středočeský) (113) - Chaloupky 00:23.04 00:23.81 P 00:23.04 P - 0
16. OK Pekárková Anastázie (Středočeský) (96) - Počepice 00:24.13 01:25.14 P 00:24.13 P - 0
17. OK Pšenicová Amálie (Středočeský) (94) - SDH Obořiště 00:24.31 00:24.31 P 00:31.05 N - 0 držení hadice+proudnice v cíli
18. OK Šlosarová Karolína (Středočeský) (91) - Zaječov 00:24.43 00:23.85 N 00:24.43 P - 0 vedení
19. OK Toušová Justýna (Středočeský) (121) - Chaloupky 00:24.61 00:24.61 P 00:40.81 P - 0
20. OK Pánková Magdaléna (Jihočeský) (117) - Dobrošov 00:25.27 00:29.32 P 00:25.27 P - 0
21. OK Burešová Johana (Středočeský) (93) - Zdice 00:25.56 00:26.62 P 00:25.56 P - 0
22. OK Petráková Kristýna (Středočeský) (122) - Rožmitál pod Třemšínem 00:25.65 00:38.40 P 00:25.65 P - 0
23. OK Chadrabová Lucie (Středočeský) (111) - Zaječov 00:26.27 00:26.85 N 00:26.27 P - 0 rozdělovač napojen na jeden ozub
24. OK Humlová Lucie (Středočeský) (118) - SDH Tlustice 00:26.35 00:26.35 P 00:26.86 P - 0
25. OK Schneedörflerová Ella (Středočeský) (107) - Jíloviště 00:26.58 00:26.62 P 00:26.58 P - 0
26. OK Hošková Nikola (Středočeský) (106) - Podlesí 00:26.95 00:26.97 P 00:26.95 P - 0
27. OK Strouhalová Ema (Středočeský) (102) - Skryje 00:28.01 00:28.09 P 00:28.01 P - 0
28. OK Šťovíčková Alžběta (Středočeský) (92) - Kosova Hora 00:28.02 00:30.57 P 00:28.02 P - 0
29. OK Strnadová Tereza (Středočeský) (114) - SDH Obořiště 00:28.50 00:24.85 N 00:28.50 P - 0 nevyužití veškerého materiálu
30. OK Štěpánková Anna (Středočeský) (120) - Březnice 00:28.64 00:28.64 P 00:31.87 P - 0
31. OK Štemberková Anna (Středočeský) (116) - Počepice 00:29.02 00:29.02 P - - 0 pád na bariéře
32. OK Pytáková Adéla (Jihočeský) (95) - Dobrošov 00:29.66 00:30.15 P 00:29.66 P - 0
33. OK Kordasová Beáta (Středočeský) (105) - Chaloupky 00:31.51 00:31.51 P 00:33.13 P - 0
34. OK Divišová Veronika (Středočeský) (97) - Chaloupky 00:31.79 00:31.79 P 00:35.21 P - 0
35. OK Burianová Julie (Středočeský) (90) - Suchodol 00:33.38 00:37.37 P 00:33.38 P - 0
36. OK Vinšová Žaneta (Středočeský) (125) - Drahlovice 00:35.00 01:05.25 P 00:35.00 P - 0
37. OK Petáková Anna (Středočeský) (104) - Suchodol 00:35.14 00:34.38 N 00:35.14 P - 0 držení proudnice oběma rukama v cíli
38. OK Zittová Adéla (Středočeský) (123) - Láz 00:35.39 00:31.09 N 00:35.39 P - 0 držení proudnice oběma rukama v cíli
39. OK Hortová Elizabeth (Středočeský) (132) - Tlustice 00:37.16 00:37.47 P 00:37.16 P - 0
40. OK Zittová Veronika (Středočeský) (109) - Láz 00:39.03 01:01.55 N 00:39.03 P - 0 nedokončení pokusu s výstrojí
Mladší chlapci
chlapci - věk: 7 - 11
závodníků v kategorii: 51
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Sýkora Petr (Plzeňský) (152) - Vrčeň 00:16.17 00:16.66 P 00:16.17 P - 0
2. OK Schmeller Dominik (Jihočeský) (167) - Dobrošov 00:16.98 00:16.98 P 00:17.39 P - 0
3. OK Mištuna Adam (Středočeský) (173) - Svaté Pole 00:17.77 00:17.77 P 00:20.96 P - 0
4. OK Mikeš Matouš (Jihočeský) (170) - Nová Ves 00:17.90 00:19.75 P 00:17.90 P - 0
5. OK Šprungl Tobiáš (Středočeský) (161) - Svaté Pole 00:18.00 00:18.69 P 00:18.00 P - 0
6. OK Charvát Miroslav (Středočeský) (165) - Chaloupky 00:18.42 00:18.42 P 00:20.47 P - 0
7. OK Chvojka Pavel (Středočeský) (169) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží 00:18.45 00:18.45 P 00:19.03 P - 0
8. OK Komárek Hugo (Středočeský) (144) - Skryje 00:18.71 00:19.17 P 00:18.71 P - 0
9. OK Nausch Tomáš (Plzeňský) (172) - VRČEŇ 00:18.91 00:18.91 P 00:19.69 N - 0 vedení
10. OK Růžička Jan (Středočeský) (138) - Zaječov 00:19.14 00:19.97 P 00:19.14 P - 0
11. OK Harnoch Jiří (Středočeský) (160) - Drahlovice 00:19.30 00:19.30 P 00:19.94 N - 0 nezapojený rozdělovač
12. OK Hulan Matyáš (Středočeský) (156) - SDH Kvasejovice 00:19.45 00:19.45 P - - 0
13. OK Krejčík Štěpán (Středočeský) (185) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží 00:19.59 00:19.73 P 00:19.59 P - 0
14. OK Petřík Matyáš (Středočeský) (179) - Jíloviště 00:19.75 00:25.60 P 00:19.75 P - 0
15. OK Čáň Kryštof (Plzeňský) (184) - Týnec u Horažďovic 00:19.95 00:19.95 P 00:22.78 P - 0
16. OK Kortan Ondřej (Jihočeský) (151) - Dobrošov 00:20.18 00:20.18 P 00:21.83 P - 0
17. OK Vošahlík Antonín (Jihočeský) (159) - Dobrošov 00:20.28 00:25.42 P 00:20.28 P - 0
18. OK Novák Michal (Středočeský) (135) - Chaloupky 00:20.47 00:20.47 P 00:25.04 P - 0
19. OK Špína Kryštof (Středočeský) (149) - Svaté Pole 00:20.66 00:22.10 P 00:20.66 P - 0
20. OK Zbíral Matyáš (Středočeský) (142) - Kosova Hora 00:20.77 00:22.03 P 00:20.77 P - 0
21. OK Zbíral Lukáš (Středočeský) (176) - Kosova Hora 00:21.16 00:24.05 P 00:21.16 P - 0
22. OK Knížek František (Středočeský) (137) - Svaté Pole 00:21.31 00:21.31 P 00:25.30 P - 0
23. OK Hokuf Tadeáš (Středočeský) (155) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží 00:21.52 00:23.99 P 00:21.52 P - 0
23. OK Hrzal Matěj (Středočeský) (162) - Březnice 00:21.52 00:21.52 P 00:36.15 N - 0 nepřekonání kladiny s materiálem
23. OK Srch Pavel (Středočeský) (174) - Podlesí 00:21.52 00:24.47 P 00:21.52 P - 0
26. OK Svoboda Lukáš (Středočeský) (150) - Podlesí 00:22.66 00:26.35 N 00:22.66 P - 0 držení proudnice+hadice v cíli
27. OK Zíka Jakub (Středočeský) (154) - Rožmitál pod Třemšínem 00:22.93 00:28.11 N 00:22.93 P - 0 proudnice na jeden ozub
28. OK Vinš Miloslav (Středočeský) (182) - Drahlovice 00:23.74 00:26.33 P 00:23.74 P - 0
29. OK Přerost Vincent (Plzeňský) (168) - Týnec u Horažďovic 00:23.81 00:23.81 P 00:24.46 P - 0
30. OK Šust Čeněk (Středočeský) (177) - Chaloupky 00:23.88 00:23.88 P 00:24.73 P - 0
31. OK Šourek Jan (Středočeský) (166) - Rožmitál pod Třemšínem 00:24.25 00:24.25 P 00:21.69 N - 0 držení proudnice+hadice v cíli
32. OK Šimeček Michal (Jihočeský) (133) - Dobrošov 00:25.65 00:25.65 P 00:26.12 P - 0
33. OK Vacek David (Středočeský) (136) - SDH Rožmitál pod Třemšínem 00:25.66 00:29.31 P 00:25.66 P - 0
34. OK Čanda Jakub (Středočeský) (140) - Nechvalice 00:26.41 00:26.41 P 00:33.28 P - 0
35. OK Hlávka Martin (Středočeský) (145) - Chaloupky 00:26.75 00:26.75 P 00:27.87 P - 0
36. OK Šimeček Petr (Jihočeský) (175) - Dobrošov 00:26.94 00:26.94 P 00:27.39 P - 0
37. OK Pyták Ondřej (Jihočeský) (183) - Dobrošov 00:27.33 00:27.33 P 00:29.07 P - 0
38. OK Ličartovský Štěpán (Středočeský) (157) - Chaloupky 00:28.59 00:28.59 P 00:28.79 P - 0
39. OK Voců Jakub (Středočeský) (164) - Nechvalice 00:30.40 00:34.70 P 00:30.40 P - 0
40. OK Novotný Josef (Středočeský) (180) - SDH Obořiště 00:30.50 00:30.50 P 00:33.28 P - 0
41. OK Martinec Lukáš (Středočeský) (153) - Jíloviště 00:31.17 00:37.89 N 00:31.17 P - 0 vedení
42. OK Neuman Tomáš (Středočeský) (139) - Jíloviště 00:33.33 00:39.83 P 00:33.33 P - 0
43. OK Enžl Vilém (Středočeský) (143) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží 00:34.73 00:34.78 P 00:34.73 P - 0
44. OK Kořán David (Středočeský) (158) - Kosova Hora 00:35.83 00:35.83 P 00:42.65 P - 0
45. OK Češka Martin (Středočeský) (178) - Březnice 00:36.43 - 00:36.43 P - 0 pád z kladiny
46. OK Málek Jan (Jihočeský) (141) - Dobrošov 00:36.83 00:36.83 P 00:39.46 P - 0
47. OK Papež Ondřej (Středočeský) (147) - SDH Obořiště 00:37.15 00:37.90 P 00:37.15 P - 0
48. OK Obermajer David (Středočeský) (163) - Jíloviště 00:37.48 00:34.18 N 00:37.48 P - 0 držení hadice+proudnice v cíli
49. OK Zobal Ondra (Středočeský) (148) - Březnice 00:37.88 00:37.88 P 00:32.18 N - 0 držení hadice+proudnice v cíli
50. OK Faktor Jiří (Středočeský) (146) - SDH Vysoký Chlumec 00:45.28 00:45.28 P 00:53.56 P - 0
51. OK Štverák Petr (Středočeský) (134) - Suchodol 00:52.50 - 00:52.50 P - 0 zásah vedoucího
Starší dívky
dívky - věk: 11 - 15
závodníků v kategorii: 43
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hüttnerová Vanesa (Jihočeský) (220) - Nová Ves 00:12.82 00:13.03 P 00:12.82 P - 0
2. OK Eismannová Anna (Středočeský) (202) - Zaječov 00:14.12 00:14.12 P 00:14.34 P - 0
3. OK Hrubá Kristýna (Středočeský) (188) - Zaječov 00:14.17 00:14.23 P 00:14.17 P - 0
4. OK Šmejkalová Jolana (Středočeský) (191) - Hrabří 00:14.45 00:14.45 P 00:14.87 P - 0
4. OK Housková Barbora (Středočeský) (203) - Hrabří 00:14.45 00:15.49 P