TOHATSU CUP – 2. kolo – Dobroměřice
Místo závodu:
Dobroměřice
Začátek závodu:
28.04.2024 08:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
bude doplněn
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
Testovací přihláška přes online evidenci
Přihlášených jednotlivců v týmech:
85 z 500
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
Kategorie I. - 35 +
Název | Čas 1 (P/N) | Pozn. 1 | Čas 2 (P/N) | Pozn. 2 | Výsledný čas | Trest. body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavětín A (Louny) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Gustav Zedník | Petr Zedník | Miloš Mazoch | Martin Beneš | Jan Pöschl | David Zedník | Daniel Peterka | ||||||||
SDH Háj u Duchcova A (Teplice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Ladislav Zeman | Jana Nebeská | Eduard Halada | Petra Kuchaříková Faltusová | Pavel Hejl | Jaroslav Bláha | Michal Lewkowicz | ||||||||
Počedělice A (Louny) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Koštice (Louny) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Tereza Kubalová | Ivana Řezníčková | Eva Majarová | Helena Majarová | Michaela Kristková | Miroslav Majar | Jiří Novák |
Kategorie II - Bez omezení
Název | Čas 1 (P/N) | Pozn. 1 | Čas 2 (P/N) | Pozn. 2 | Výsledný čas | Trest. body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SDH Klapý B (Litoměřice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Matěj Prošek | Honza Pail | Matěj Pail | Petr Kryner | Patrik Krejčík | Filip Laube | František Němec | ||||||||
Hasičovo testovací 2 (Litoměřice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Petr Ivanovic | Martin Cvrček | ||||||||
Vědomice A (Litoměřice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Václav Sazeček | Štěpánka Pauzová | Zdeněk Sazeček | Pavel Novotný | Petr Novotný | Pavla Hauptvoglová | Daniela Vernerová | ||||||||
Vědomice B (Litoměřice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Zuzana Kropáčková | Jan Kropáček | Roman Kouba | Bárbora Bružová | Jan Šulc | Petr Novotný | Alexandra Němcová | Nikola Kubizňáková | ||||||||
SDH Háj u Duchcova C (Teplice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Martin Link | Eva Walterová | Jana Víchová | Lukáš Ličko | Robert Korn | Marie Štenclová | Jakub Pintér | ||||||||
SDH Háj u Duchcova M (Teplice) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||
Karolína Matasová | Jakub Šimek | Jaroslav Matas | Jaroslav Bláha | Michael Matas | Filip Hampl | Pavel Špringl | Michal Lewkowicz | ||||||||
Počedělice B (Louny) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 (P) | 00:00:00.00 | 0 | ||||