TFA Salašská rozhledna 2024
logo
Místo závodu:
Rozhledna Salaš
Začátek závodu:
20.07.2024 10:00
Kontakt na organizátora:
Michal Janováč - 774 875 704
Propozice:
Popis:

TFA Salašská rozhledna. Silově vytrvalostní hasičská soutěž v kouzelném prostředí místní rozhledny. Letos opět kvalifikační závod pro Zlínský kraj na MČR v TFA.

Přihlášených jednotlivců:
96 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
ženy - věk: 16 - 100
závodníků v kategorii: 30
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Kachlíková Kristýna (Jihomoravský) (1) - SDH Dražovice - - - 0
OK Doležalová Hana (Jihomoravský) (2) - SDH Velké Němčice - - - 0
OK Vodičková Kateřina (Vysočina) (3) - SDH Rokytnice nad Rokytnou - - - 0
OK Bůbelová Lucie (Zlínský) (4) - VESELÁ - - - 0
OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (8) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín - - - 0
OK Zavoralová Lucie (Pardubický) (9) - SDH Zderaz - - - 0
OK Olhová Lucie (Královehradecký) (10) - SDH Arnultovice - - - 0
OK Neubauerová Ester (Královehradecký) (11) - SDH Hostinné - - - 0
OK Rosenbergová Eliška (Zlínský) (12) - SDH Bojkovice - - - 0
OK Katrušáková Klára (Zlínský) (13) - SDH Janová - - - 0
OK Božiková Dominika (Česká hasičská jednota) (14) - DHZ Horné Obdokovce - - - 0
OK Flekrová Anežka (Pardubický) (15) - SDH Žamberk - - - 0
OK Kulíšková Eva (Jihomoravský) (16) - SDH Brumovice - - - 0
OK Šebelová Nora (Vysočina) (17) - Jaroměřice nad Rokytnou - - - 0
OK Hofírková Kristýna (Zlínský) (18) - SDH Salaš - - - 0
OK Vicianová Rebeka (Česká hasičská jednota) (19) - DHZ Čekovce SR - - - 0
OK Jurčová Markéta (Zlínský) (20) - Halenkov - - - 0
OK Popelková Karolína (Zlínský) (21) - SDH Šumice - - - 0
OK Pazderová Adéla (Zlínský) (22) - Lutopecny - - - 0
OK Malcová Karolína (Jihomoravský) (23) - Brněnské Ivanovice - - - 0
OK Kuřitková Monika (Jihomoravský) (24) - SDH Miroslav - - - 0
OK Mottlová Nela (Praha) (25) - Praha-Radotím - - - 0
OK Hrabinová Barbora (Moravskoslezský) (26) - SDH Budišov nad Budišovkou/Guntramovice - - - 0
OK Čičmancová Ivana (Slovensko) (27) - DHZ Kocurany - - - 0
OK Martynková Gabriela (Moravskoslezský) (28) - Stanislavice - - - 0
OK Lesniakova Monika (Moravskoslezský) (29) - SDH Lubno - - - 0
OK Maršounová Barbora (Moravskoslezský) (30) - SDH Horní Bludovice - - - 0
OK Škultetyová Nikola (Moravskoslezský) (31) - Staré Město - - - 0
OK Dostálová Anna (Zlínský) (32) - Zdounky - - - 0
OK Černucká Petra (Ústecký) (33) - SDH Lenešice - - - 0
muži - věk: 16 - 34
závodníků v kategorii: 40
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Juřík Matyáš (Zlínský) (1) - Veselá - - - 0
OK Janováč Michal () (2) - SDH Salaš - - - 0
OK Rybnikář Ondřej (Jihomoravský) (3) - SDH Blatnice pod Svatým Antonínkem - - - 0
OK Hověžák René (Zlínský) (4) - SDH Bojkovice - - - 0
OK Veselý Josef (Jihomoravský) (5) - SDH Násedlovice ❤️‍🔥 - - - 0
OK Neveselý Miroslav (Jihomoravský) (6) - SDH Mokrá - - - 0
OK Daněk Tomáš (Zlínský) (7) - SDH Salaš - - - 0
OK Bošeľa Maroš () (8) - OZ HASIČ POLOMKA - - - 0
OK Jakubec Michal (Jihomoravský) (9) - SDH Račice (u Vyškova) - - - 0
OK Borl Lukáš (Ústecký) (10) - SDH Cítoliby - - - 0
OK Drátovník Radek (Ústecký) (11) - SDH Klapý - - - 0
OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (12) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno - - - 0
OK Langer Lukáš (Zlínský) (13) - SDH Žeranovice - - - 0
OK Ševčík Ondřej (Zlínský) (14) - SDH Bojkovice - - - 0
OK Navrátil Vít (Jihomoravský) (15) - SDH Dražovice - - - 0
OK Latta Marek (Zlínský) (16) - SDH Jarcová - - - 0
OK Kužma Ondřej (Jihomoravský) (17) - SDH Kobylí - - - 0
OK Jaskulka Sebastian (Jihomoravský) (18) - MHJ HS Rajhrad - - - 0
OK Zámečník Petr (Pardubický) (19) - HZS Pak/ SDH Žamberk/ TFA Team Žamberk - - - 0
OK Frýbert Viktor (Jihomoravský) (20) - SDH Novosedly - - - 0
OK Krška Daniel (Vysočina) (21) - SDH Rokytnice nad Rokytnou - - - 0
OK Mečl Vojtěch (Olomoucký) (22) - Lipník nad Bečvou - - - 0
OK Humaj Matúš (Slovensko) (23) - DHZ Ráztočno - - - 0
OK Vaculík Radovan (Zlínský) (24) - SDH Kostelany - - - 0
OK Kopček Sebastian (Česká hasičská jednota) (25) - DHZ Urmince - - - 0
OK Janečka Adam (Zlínský) (26) - SDH Žeranovice - - - 0
OK Beníček Matěj (Zlínský) (27) - SDH Malenovice - - - 0
OK Liška Jan (Středočeský) (28) - SDH Vlašim - - - 0
OK Krchňáček Petr (Zlínský) (29) - SDH Uherský Brod - - - 0
OK Frýbert David (Praha) (30) - Praha - Kunratice - - - 0
OK Panák Miroslav (Moravskoslezský) (31) - Guntramovice - - - 0
OK Jablonka Pavol (Slovensko) (32) - DHZ Tesárske Mlyňany - - - 0
OK Pešek Petr (Vysočina) (33) - SDH Žďár nad Sázavou 2 - Zámek - - - 0
OK Dominik Martin (Jihomoravský) (34) - Blatnice pod Svatým Antonínkem - - - 0
OK Vacula Pavel (Moravskoslezský) (35) - Karviná - Hranice - - - 0
OK Šibal Samuel (Česká hasičská jednota) (36) - DHZ Morovno - - - 0
OK Vencl Libor (Středočeský) (37) - JSDH Časlav - - - 0
OK Slivinský Jakub (Moravskoslezský) (38) - DHZ Slovenská Ves - - - 0
OK Zelený Jakub (Zlínský) (39) - SDH Salaš - - - 0
OK Piškula Václav (Zlínský) (40) - SDH Lutopecny - - - 0
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 26
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
OK Fabián Ondřej (Moravskoslezský) (1) - SDH Petřvald - - - 0
OK Krajčír Filip (Olomoucký) (2) - SDH Žešov - - - 0
OK Bureš Robin (Ústecký) (3) - SDH Lenešice - - - 0
OK Máca Tomáš () (4) - SDH Brno Slatina - - - 0
OK Mikulica Václav (Jihomoravský) (5) - SDH Kobylí - - - 0
OK Mirvald Václav (Olomoucký) (6) - SDH Kojetín - - - 0
OK Michlovský Miroslav (Jihomoravský) (7) - Fire Lions / PinkFirefighters - - - 0
OK Halada Martin (Královehradecký) (8) - SDH Hostinné - - - 0
OK Loprais Petr (Středočeský) (9) - JSDH Mnichovo Hradiště, SDH Veselá - - - 0
OK Pipíška Michal (Slovensko) (10) - DHZ Ráztočno - - - 0
OK Budař Rostislav (Vysočina) (11) - SDH Třešť - - - 0
OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (13) - HZSp Elektrárna Počerady - - - 0
OK Plšek MartIn (Praha) (14) - HZS hl. m. Praha - - - 0
OK Řehulka David (Moravskoslezský) (15) - SDH Březová - - - 0
OK Gabrhelík Jaroslav (Zlínský) (16) - SDH Kostelany - - - 0
OK Hrabina Vlastislav (Zlínský) (17) - SDH Žeranovice - - - 0
OK Dlabka Ondřej (Pardubický) (18) - SDH Žamberk / TFA team Žamberk - - - 0
OK Prokeš Bronislav (Jihomoravský) (19) - SDH Brumovice na Moravě - - - 0
OK MERTA Norbert (Moravskoslezský) (20) - SDH Palkovice - - - 0
OK Januš Martin (Zlínský) (21) - SDH HALENKOV & HZS HS VSETÍN - - - 0
OK Sikora Štěpán (Moravskoslezský) (22) - Sdh Mosty u Jablunkova - - - 0
OK Kubinski Marek (Moravskoslezský) (23) - SDH Návsí - - - 0
OK Olenočin Milan (Slovensko) (24) - DHZ Rača Bratislava - - - 0
OK Pokorný Dušan (Zlínský) (25) - SDH Vigantice - - - 0
OK Hájek David (Praha) (26) - SDH Praha-Satalice - - - 0
OK Vojtík Martin (Zlínský) (27) - SDH Jankovice - - - 0