2. kolo 3. ročník poháru TFA mladých hasičů - Holčovice
logo
Místo závodu:
v hasičském areálu Holčovice (50.1575961N, 17.4859511E)
Začátek závodu:
15.06.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
davidsztyper@seznam.cz, tel.724 973 902
Propozice:
Popis:

SDH Holčovice ve spolupráci s KSH MSK  pořádá 1. kolo 3. ročníku poháru TFA mladých hasičů Holčovický Zekon

 

Přihlášených jednotlivců:
173 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Nawrat Matyáš (Moravskoslezský) (7) 1 Albrechtice 00:59.97 00:59.97 00:00.00 40
2. OK Zyder Adrian (Moravskoslezský) (12) 1 Horní Suchá 01:01.41 01:01.41 00:00.00 35
3. OK Kýta Filip (Moravskoslezský) (5) 1 Bobrovníky 01:03.13 01:03.13 00:00.00 32
4. OK Švarc David (Moravskoslezský) (13) 1 Albrechtice 01:05.75 01:05.75 00:00.00 29
5. OK Juhas Vojtěch (Moravskoslezský) (4) 1 Holčovice 01:19.91 01:19.91 00:00.00 27
6. OK Ondruf Štěpán (Moravskoslezský) (8) 1 SDH Štěpánkovice 01:25.28 01:25.28 00:00.00 25
7. OK Minář Adam (Moravskoslezský) (6) 1 SDH Hodslavice 01:32.22 01:22.22 00:10.00 24 schůdek
8. OK Rucký Tadeáš (Moravskoslezský) (9) 1 Albrechtice 01:34.25 01:34.25 00:00.00 23
9. OK Horsák Štěpán Hugo (Moravskoslezský) (3) 1 Staré Heřminovy 01:40.53 01:40.53 00:00.00 22
10. OK Žídek Theo (Moravskoslezský) (14) 1 Albrechtice 01:41.63 01:41.63 00:00.00 21
11. OK Beláček Kristián Alois (Moravskoslezský) (1) 1 Staré Heřminovy 01:44.44 01:44.44 00:00.00 20
12. OK Zabawski Matyáš (Moravskoslezský) (11) 1 Albrechtice 01:50.34 01:50.34 00:00.00 19
13. OK Dehner Tobiáš (Moravskoslezský) (2) 1 Bobrovníky 02:23.59 02:23.59 00:00.00 18
14. OK Veselý Patrik (Moravskoslezský) (10) 1 Horní Suchá 03:02.90 02:42.90 00:20.00 17 plyšák,schod
dívky - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 18
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tížková Daniela (Moravskoslezský) (14) 1 Bobrovníky 00:58.81 00:58.81 00:00.00 40
2. OK Šimíčková Karolína (Moravskoslezský) (19) 1 Bobrovníky 01:04.18 01:04.18 00:00.00 35
3. OK Malurková Veronika (Moravskoslezský) (9) 1 Bobrovníky 01:05.34 01:05.34 00:00.00 32
4. OK Ostárková Viktorie (Moravskoslezský) (10) 1 Bobrovníky 01:12.25 01:12.25 00:00.00 29
5. OK Daňková Sofie (Moravskoslezský) (5) 1 Albrechtice 01:14.00 01:14.00 00:00.00 27
6. OK Uvírová Štěpánka (Moravskoslezský) (15) 1 Albrechtice 01:15.53 01:15.53 00:00.00 25
7. OK Očvay Tamika (Moravskoslezský) (11) 1 Albrechtice 01:29.00 01:29.00 00:00.00 24
8. OK Brázdová Lucie (Moravskoslezský) (3) 1 Bobrovníky 01:32.06 01:32.06 00:00.00 23
9. OK Rašová Bára (Moravskoslezský) (12) 1 Horní Suchá 01:40.69 01:30.69 00:10.00 22 schody
10. OK Divišová Kateřina (Moravskoslezský) (6) 1 SDH Hodslavice 01:46.16 01:36.16 00:10.00 21 schod
11. OK Burová Viktorie (Moravskoslezský) (4) 1 Horní Suchá 01:51.03 01:51.03 00:00.00 20
12. OK Vybíralová Miriam (Moravskoslezský) (17) 1 Staré Heřminovy 01:54.91 01:44.91 00:10.00 19 hadice
13. OK Fukalová Marie (Moravskoslezský) (7) 1 Horní Suchá 02:02.25 02:02.25 00:00.00 18
14. OK Beláčková Izabela Anna (Moravskoslezský) (2) 1 Staré Heřminovy 02:17.72 02:07.72 00:10.00 17 hadice
15. OK Tomanová Adriana (Moravskoslezský) (13) 1 Horní Suchá 02:26.34 02:26.34 00:00.00 16
16. OK Bartková Josefína (Moravskoslezský) (1) 1 Bobrovníky 02:31.07 02:31.07 00:00.00 15
17. OK Veselá Pavla (Moravskoslezský) (16) 1 Horní Suchá 02:35.56 02:35.56 00:00.00 14
18. OK Herudková Barbora (Moravskoslezský) (8) 1 Staré Heřminovy 05:02.34 04:42.34 00:20.00 13 hadice a proudnice
muži - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 7
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Reinlein Ondřej (Moravskoslezský) (4) 2 Bobrovníky 01:07.31 01:07.31 00:00.00 40
2. OK Rusin Jan (Moravskoslezský) (5) 1 Albrechtice 01:19.79 01:19.79 00:00.00 35
3. OK Strnad Jan (Moravskoslezský) (6) 2 Holčovice 01:22.92 01:22.92 00:00.00 32
4. OK Kaisr Jan (Moravskoslezský) (3) 1 Holčovice 01:29.50 01:19.50 00:10.00 29 proudnice
5. OK Dihel David (Moravskoslezský) (1) 1 Bobrovníky 01:31.25 01:31.25 00:00.00 27
6. OK Jurga Šimon (Moravskoslezský) (2) 2 Raškovice 01:31.90 01:31.90 00:00.00 25
7. OK Vankát Pavel (Moravskoslezský) (7) 1 SH ČMS SDH Osoblaha 02:04.93 02:04.93 00:00.00 24
ženy - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 4
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kudlaczová Eliška (Moravskoslezský) (3) 1 Holčovice 01:20.60 01:20.60 00:00.00 40
2. OK Ferdinandová Nikola (Moravskoslezský) (1) 1 Holčovice 01:32.71 01:32.71 00:00.00 35
3. OK Stanichna Olena (Moravskoslezský) (4) 2 Albrechtice 01:40.75 01:40.75 00:00.00 32
4. OK Popalová Laura (Moravskoslezský) (2) 2 Albrechtice 01:44.46 01:44.46 00:00.00 29
chlapci - věk: 7 - 9
závodníků v kategorii: 27
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Malurek Adam (Moravskoslezský) (12) 2 Bobrovníky 01:02.58 01:02.58 00:00.00 40
2. OK Pudil Tadeáš (Moravskoslezský) (21) 1 Bobrovníky 01:16.59 01:16.59 00:00.00 35
3. OK Bartko Jonáš (Moravskoslezský) (1) 1 Bobrovníky 01:18.20 01:18.20 00:00.00 32
4. OK Vybíral Lukáš (Moravskoslezský) (27) 1 Staré Heřminovy 01:22.75 01:22.75 00:00.00 29
5. OK Papaj Marek (Moravskoslezský) (18) 2 Slezské Rudoltice 01:27.17 01:17.17 00:10.00 27 hadice v bedně
6. OK Lašák Jan (Moravskoslezský) (9) 1 Rýmařov 01:28.23 01:28.23 00:00.00 25
7. OK Miterko Dominik (Moravskoslezský) (15) 1 Albrechtice 01:30.32 01:30.32 00:00.00 24
8. OK Liolios Christos (Moravskoslezský) (10) 2 Holčovice 01:30.70 01:30.70 00:00.00 23
9. OK Sikora Viktor (Moravskoslezský) (22) 2 SDH Horní Žukov 01:30.95 01:20.95 00:10.00 22 příčka na žebříku
10. OK Tížek Martin (Moravskoslezský) (24) 1 Bobrovníky 01:32.03 01:32.03 00:00.00 21
11. OK Berky Michal (Moravskoslezský) (4) 2 Staré Heřminovy 01:33.49 01:33.49 00:00.00 20
12. OK Duda Adam (Moravskoslezský) (6) 2 SDH Horní Žukov 01:34.69 01:24.69 00:10.00 19 proudnice
13. OK Veselý Alex (Moravskoslezský) (25) 2 Horní Suchá 01:35.50 01:35.50 00:00.00 18
14. OK Goldenstein Lukáš (Moravskoslezský) (7) 1 Bobrovníky 01:39.05 01:39.05 00:00.00 17
15. OK Lyko Kryštof (Moravskoslezský) (11) 1 Háj ve Slezsku - Lhota 01:42.16 01:42.16 00:00.00 16
16. OK Markovič Luka (Moravskoslezský) (13) 1 Albrechtice 01:43.51 01:43.51 00:00.00 15
17. OK Behul Antonín (Moravskoslezský) (3) 1 Horní Bludovice 01:44.73 01:44.73 00:00.00 14
18. OK Bartoň Tomáš (Moravskoslezský) (2) 2 SDH Hodslavice 01:46.31 01:46.31 00:00.00 13
19. OK Onderek Filip (Moravskoslezský) (17) 1 Albrechtice 01:47.09 01:47.09 00:00.00 12
20. OK Toman Sebastian (Moravskoslezský) (23) 2 Horní Suchá 01:50.45 01:40.45 00:10.00 11 žebřík
21. OK Váhala Jonáš (Moravskoslezský) (26) 1 SDH Hodslavice 01:54.66 01:44.66 00:10.00 10 palety
22. OK Masác Petr (Moravskoslezský) (14) 2 Horní Suchá 02:02.71 02:02.71 00:00.00 9
23. OK Procházka Viktor (Moravskoslezský) (20) 2 SDH Hodslavice 02:02.99 01:52.99 00:10.00 8 palety
24. OK Dehner Kryštof (Moravskoslezský) (5) 1 Bobrovníky 02:03.52 02:03.52 00:00.00 7
25. OK Hamrla Daniel (Moravskoslezský) (8) 2 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Bludovice 02:14.36 02:04.36 00:10.00 6 proudnice
26. OK Pítr Daniel (Moravskoslezský) (19) 1 SDH Hodslavice 02:17.30 02:17.30 00:00.00 5
27. OK Mitrega Damian (Moravskoslezský) (16) 2 SDH Horní Žukov 02:27.22 02:17.22 00:10.00 4 rozpojená proudnice
dívky - věk: 7 - 9
závodníků v kategorii: 22
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Liolia Amália (Moravskoslezský) (13) 1 Holčovice 01:14.68 01:14.68 00:00.00 40
2. OK Hoferová Sabina (Moravskoslezský) (5) 1 Bobrovníky 01:24.00 01:24.00 00:00.00 35
3. OK Šustková Anna (Moravskoslezský) (16) 2 Holčovice 01:24.68 01:24.68 00:00.00 32
4. OK Bednářová Rozárka (Moravskoslezský) (2) 2 Bobrovníky 01:24.73 01:24.73 00:00.00 29
5. OK Nytrová Adéla (Moravskoslezský) (15) 1 Raškovice 01:26.64 01:26.64 00:00.00 27
6. OK Blahutová Štěpánka (Moravskoslezský) (3) 1 Raškovice 01:27.29 01:27.29 00:00.00 25
7. OK Zemanová Ellen (Moravskoslezský) (22) 2 Albrechtice 01:32.62 01:32.62 00:00.00 24
8. OK Babulíková Antonie (Moravskoslezský) (1) 1 Raškovice 01:34.35 01:34.35 00:00.00 23
9. OK Kusá Rozárie (Moravskoslezský) (11) 2 Bobrovníky 01:40.56 01:40.56 00:00.00 22
10. OK Lovaštíková Jana (Moravskoslezský) (14) 2 Bobrovníky 01:42.31 01:32.31 00:10.00 21
11. OK Kalusová Tereza (Moravskoslezský) (9) 1 Háj ve Slezsku - Lhota 01:43.36 01:43.36 00:00.00 20
12. OK Heinrichová Gabriela (Moravskoslezský) (4) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:48.61 01:38.61 00:10.00 19 žebřík příčka
13. OK Kučerová Leontýna (Moravskoslezský) (12) 1 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:49.22 01:49.22 00:00.00 18
13. OK Václavíková Tereza (Moravskoslezský) (20) 2 Raškovice 01:49.22 01:49.22 00:00.00 18
15. OK Jarošková Veronika (Moravskoslezský) (7) 1 Bobrovníky 01:53.83 01:53.83 00:00.00 16
16. OK Žáčková Eliška (Moravskoslezský) (21) 1 Raškovice 02:12.03 02:12.03 00:00.00 15
17. OK Svobodová Tereza (Moravskoslezský) (18) 2 SDH Hodslavice 02:32.05 02:22.05 00:10.00 14 kanistr mimo bednu
18. OK Švidraňová Rozálie (Moravskoslezský) (17) 1 SDH Hodslavice 02:44.37 02:14.37 00:30.00 13 hydrant, hadice, proudnice
19. OK Jarošková Barbora (Moravskoslezský) (8) 2 Bobrovníky 02:44.81 02:34.81 00:10.00 12 kanistr mimo bednu
20. OK Hopová Vanesa (Moravskoslezský) (6) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 02:46.95 02:36.95 00:10.00 11 vynechaná paleta
21. OK Turková Eliška (Moravskoslezský) (19) 1 SDH Hodslavice 02:47.05 02:37.05 00:10.00 10 hadice
22. OK Kotalová Rozálie (Moravskoslezský) (10) 2 SDH Hodslavice 02:50.15 02:50.15 00:00.00 9
chlapci - věk: 10 - 12
závodníků v kategorii: 26
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hofer Patrik (Moravskoslezský) (7) 1 Bobrovníky 01:00.07 01:00.07 00:00.00 40
2. OK Kudalcz Josef (Moravskoslezský) (11) 1 Holčovice 01:04.52 01:04.52 00:00.00 35
3. OK Vagner Michal (Moravskoslezský) (24) 1 Rýmařov 01:12.02 01:12.02 00:00.00 32
4. OK Šebesta Pavel (Moravskoslezský) (18) 1 Holčovice 01:12.37 01:02.37 00:10.00 29 palety
5. OK Guřan Patrik (Moravskoslezský) (6) 2 Bobrovníky 01:14.17 01:14.17 00:00.00 27
6. OK Janeček Adam (Moravskoslezský) (9) 1 Bobrovníky 01:14.47 01:14.47 00:00.00 25
7. OK Vysloužil Tomáš (Moravskoslezský) (26) 2 Ostrava - Heřmanice 01:15.44 01:15.44 00:00.00 24
8. OK Berky Petr (Moravskoslezský) (2) 2 Staré Heřminovy 01:23.15 01:23.15 00:00.00 23
9. OK Mička Tomáš (Moravskoslezský) (15) 1 Mořkov 01:23.16 01:23.16 00:00.00 22
10. OK Stanichnyi Maksym (Moravskoslezský) (19) 2 Albrechtice 01:24.65 01:14.65 00:10.00 21 hadice v bedně
11. OK Lyko František (Moravskoslezský) (14) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:26.43 01:16.43 00:10.00 20 palety
12. OK Rýchlik Michael (Moravskoslezský) (17) 2 Ostrava - Heřmanice 01:27.30 01:27.30 00:00.00 19
13. OK Jaworski Martin (Moravskoslezský) (10) 2 SDH Horní Žukovh 01:28.46 01:28.46 00:00.00 18
14. OK Tesár Michael (Moravskoslezský) (21) 2 Holčovice 01:29.08 01:19.08 00:10.00 17 hadice v bedně
15. OK Stratinský Vojtěch (Moravskoslezský) (20) 1 Horní Suchá 01:30.72 01:30.72 00:00.00 16
16. OK Vagner Jan (Moravskoslezský) (24) 2 Rýmařov 01:32.91 01:12.91 00:20.00 15 žebřík a hadice v bedně
17. OK Liška Jonáš (Moravskoslezský) (13) 2 Holčovice 01:34.04 01:24.04 00:10.00 14 hadice
18. OK Liška Šimon (Moravskoslezský) (12) 1 Holčovice 01:35.15 01:15.15 00:20.00 13 proudnice a hadice
19. OK Vybíral David (Moravskoslezský) (25) 1 Staré Heřminovy 01:37.98 01:27.98 00:10.00 12 žebřík
20. OK Bedrunka Patrik (Moravskoslezský) (1) 1 Bobrovníky 01:39.30 01:39.30 00:00.00 11
21. OK Tížek Tomáš (Moravskoslezský) (22) 1 Bobrovníky 01:40.15 01:40.15 00:00.00 10
22. OK Urban Matěj (Moravskoslezský) (23) 2 Mořkov 01:40.78 01:40.78 00:00.00 9
23. OK Berousek Václav (Moravskoslezský) (5) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:58.63 01:58.63 00:00.00 8
24. OK Muroň Vojtěch (Moravskoslezský) (16) 1 Horní Suchá 02:04.55 01:54.55 00:10.00 7 proudnice
25. OK Hon Daniel (Moravskoslezský) (8) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 02:20.04 02:20.04 00:00.00 6
26. OK Berousek Matěj (Moravskoslezský) (3) 1 Háj ve Slezsku - Lhota 02:40.05 02:30.05 00:10.00 5 žebřík
dívky - věk: 10 - 12
závodníků v kategorii: 26
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Guřanová Valerie (Moravskoslezský) (3) 1 Bobrovníky 01:05.97 01:05.97 00:00.00 40
2. OK Horsáková Antonie Josefína (Moravskoslezský) (8) 2 Staré Heřminovy 01:08.96 01:08.96 00:00.00 35
3. OK Haididei Kaťa (Moravskoslezský) (4) 2 Albrechtice 01:12.71 01:12.71 00:00.00 32
4. OK Bendová Aneta (Moravskoslezský) (5) 1 Háj ve Slezsku - Lhota 01:13.73 01:13.73 00:00.00 29
5. OK Lyková Alžběta (Moravskoslezský) (16) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:15.87 01:05.87 00:10.00 27 paleta
6. OK Pítrová Anežka (Moravskoslezský) (21) 1 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:17.23 01:17.23 00:00.00 25
7. OK Kučerová Gabriela (Moravskoslezský) (13) 1 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:18.76 01:18.76 00:00.00 24
8. OK Rýcová Josefína (Moravskoslezský) (22) 2 Mořkov 01:19.88 01:19.88 00:00.00 23
9. OK Hamrlová Charlotte (Moravskoslezský) (7) 1 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Bludovice 01:21.79 01:11.79 00:10.00 22 hadice v bedne
10. OK Jurgová Anna (Moravskoslezský) (10) 2 Raškovice 01:23.05 01:13.05 00:10.00 21 palety
11. OK Kučerová Veronika (Moravskoslezský) (12) 2 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:24.42 01:14.42 00:10.00 20 hadice v bedne
12. OK Kupková Barbora (Moravskoslezský) (14) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:25.16 01:15.16 00:10.00 19 paleta
13. OK Vagnerová Gabriela (Moravskoslezský) (6) 2 Rýmařov 01:25.33 01:25.33 00:00.00 18
14. OK Gerychová Ema (Moravskoslezský) (1) 1 Rýmařov 01:26.37 01:26.37 00:00.00 17
15. OK Gryz Vanessa (Moravskoslezský) (2) 2 Bobrovníky 01:26.39 01:16.39 00:10.00 16 hadice v bedne
16. OK Kusynová Florentýna (Moravskoslezský) (15) 1 Raškovice 01:27.31 01:27.31 00:00.00 15
17. OK Petržílková Monika (Moravskoslezský) (20) 2 Holčovice 01:27.55 01:27.55 00:00.00 14
18. OK Svorníková Amálie (Moravskoslezský) (26) 2 Horní Bludovice 01:33.03 01:33.03 00:00.00 13
19. OK Maňáková Natálie (Moravskoslezský) (17) 1 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:33.41 01:33.41 00:00.00 12
20. OK Mikulenková Barbora (Moravskoslezský) (19) 1 Ostrava - Heřmanice 01:35.64 01:35.64 00:00.00 11
21. OK Sikorová Nora (Moravskoslezský) (23) 1 Horní Bludovice 01:38.14 01:38.14 00:00.00 10
22. OK Sokolova Anastasia (Moravskoslezský) (24) 2 Raškovice 01:48.21 01:38.21 00:10.00 9 proudnice
23. OK Kijonková Zoe (Praha) (11) 1 Raškovice 02:04.41 01:44.41 00:20.00 8 proudnice a pneumatiky
24. OK Stratinská Adéla (Moravskoslezský) (25) 1 Horní Suchá 02:05.93 01:55.93 00:10.00 7 proudnice
25. OK Mičková Barbora (Moravskoslezský) (18) 2 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 02:11.62 02:11.62 00:00.00 6
26. OK Hrabcová Sabina (Moravskoslezský) (9) 1 Horní Bludovice 02:51.70 02:31.70 00:20.00 5 hadice a žebřík
chlapci - věk: 13 - 15
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Guřan Šimon (Moravskoslezský) (5) 1 Bobrovníky 01:03.62 01:03.62 00:00.00 40
2. OK Babík Vojtěch (Moravskoslezský) (1) 1 Holčovice 01:15.37 01:15.37 00:00.00 35
3. OK Krygiel Matyáš (Moravskoslezský) (11) 1 Horní Suchá 01:16.65 01:16.65 00:00.00 32
4. OK Onderek Martin (Moravskoslezský) (13) 1 Albrechtice 01:20.90 01:20.90 00:00.00 29
5. OK Kupka Filip (Moravskoslezský) (12) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:27.87 01:17.87 00:10.00 27 žebřík
6. OK Holínka Matyáš (Moravskoslezský) (7) 1 Holčovice 01:45.50 01:45.50 00:00.00 25
7. OK Kalus Martin (Moravskoslezský) (8) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 01:45.79 01:45.79 00:00.00 24
8. OK Ďuriš Tomáš (Moravskoslezský) (4) 2 Albrechtice 01:46.07 01:46.07 00:00.00 23
9. OK Rýchlik Martin (Moravskoslezský) (14) 2 Ostrava - Heřmanice 01:46.91 01:46.91 00:00.00 22
10. OK Ston Michal (Moravskoslezský) (15) 1 Háj ve Slezsku - Lhota 01:53.85 01:53.85 00:00.00 21
11. OK Hanzel Jonáš (Moravskoslezský) (6) 2 Albrechtice 02:00.40 01:50.40 00:10.00 20 odložení proudnice
12. OK Kolatek Tomáš (Moravskoslezský) (10) 2 Albrechtice 02:01.76 01:51.76 00:10.00 19 palety
13. OK Cága Kamil (Moravskoslezský) (2) 2 SH ČMS SDH Osoblaha 02:04.80 01:54.80 00:10.00 18 proudnice
14. OK Kleistner Rudolf (Moravskoslezský) (9) 1 SH ČMS SDH Osoblaha 02:16.94 01:56.94 00:20.00 17 proudnice a palety
15. OK Duda Jan (Moravskoslezský) (3) 1 Mořkov 02:23.98 02:13.98 00:10.00 16 žebřík
dívky - věk: 13 - 15
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Matýsková Markéta (Moravskoslezský) (8) 2 Holčovice 01:19.45 01:19.45 00:00.00 40
2. OK Kotajná Veronika (Moravskoslezský) (7) 1 Český Těšín - Město 01:34.38 01:34.38 00:00.00 35
3. OK Nováková Ivana (Moravskoslezský) (9) 1 Holčovice 01:37.17 01:37.17 00:00.00 32
4. OK Popalová Monika Nora (Moravskoslezský) (10) 2 Albrechtice 01:37.54 01:37.54 00:00.00 29
5. OK Chodurová Patricie (Moravskoslezský) (3) 1 Albrechtice 01:39.45 01:39.45 00:00.00 27
6. OK Vítková Viktorie (Moravskoslezský) (14) 2 SH ČMS SDH Osoblaha 01:48.99 01:38.99 00:10.00 25 žebřík
7. OK Bernaťáková Adéla (Moravskoslezský) (1) 1 SH ČMS SDH Osoblaha 01:50.90 01:40.90 00:10.00 24 žebřík
8. OK VITÁSKOVÁ Karolína (Moravskoslezský) (13) 1 SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vřesina u Hlučína 01:51.92 01:51.92 00:00.00 23
9. OK Gospošová Isabella (Moravskoslezský) (4) 2 SH ČMS SDH Osoblaha 01:53.64 01:33.64 00:20.00 22 palety a hadice bedna
10. OK Grichwaldszká Vanesa (Moravskoslezský) (5) 1 Horní Suchá 01:54.89 01:44.89 00:10.00 21 proudnice
11. OK Pospíšilová Klára (Moravskoslezský) (11) 1 Albrechtice 01:58.37 01:48.37 00:10.00 20 závaží mimo podložku
12. OK Svorníková Anna (Moravskoslezský) (12) 2 Horní Bludovice 01:59.42 01:59.42 00:00.00 19
13. OK Burdíková Adéla (Moravskoslezský) (2) 2 Háj ve Slezsku - Lhota 02:12.02 01:52.02 00:20.00 18 proudnice a smotání hadice do bedny
14. OK Jarošová Michaela (Moravskoslezský) (6) 2 Frýdlant nad Ostravicí 02:19.41 01:59.41 00:20.00 17 pneumatika a bedna