3. kolo 3. ročník poháru TFA mladých hasičů - Bobrovníky
logo
Místo závodu:
asfaltové hřiště u sportovní haly v Bobrovníkách
Začátek závodu:
22.06.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
tomasmalurek@seznam.cz, tel. 731 326 691
Propozice:
Popis:

SDH Bobrovníky ve spolupráci s KSH MSK  pořádá 3. kolo 3. ročníku poháru TFA mladých hasičů Bobrovnický železný hasič

 

Přihlášených jednotlivců:
172 z 300
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
chlapci - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zyder Adrian (Moravskoslezský) - Horní Suchá 01:03.89 01:03.89 P - 40
2. OK Švarc David (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:10.79 01:00.79 P 00:10.00 35 hadice
3. OK Kýta Filip (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:14.94 01:14.94 P - 32
4. OK Poledník Marek (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:18.17 01:18.17 P - 29
5. OK Slivka Matyas (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:27.02 01:27.02 P - 27
6. OK Ondruf Štěpán (Moravskoslezský) - SDH Štěpánkovice 01:30.97 01:30.97 P - 25
7. OK Žídek Theo (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:45.95 01:45.95 P - 24
8. OK Zabawski Matyáš (Moravskoslezský) - Albrechtice 02:07.56 02:07.56 P - 23
9. OK Hajduček Eduard (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:23.82 02:23.82 P - 22
10. OK Kmeť Daniel (Moravskoslezský) - Chotěbuz 02:28.00 02:18.00 P 00:10.00 21 hadice
11. OK Dehner Tobiáš (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:52.12 02:52.12 P - 20
dívky - věk: 4 - 6
závodníků v kategorii: 17
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Tížková Daniela (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:04.88 01:04.88 P - 40
2. OK Malurková Veronika (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:05.50 01:05.50 P - 35
3. OK Daňková Sofie (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:09.33 01:09.33 P - 32
4. OK Šimíčková Karolína (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:10.60 01:10.60 P - 29
5. OK Ostárková Viktorie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:18.20 01:18.20 P - 27
6. OK Bednářová Berta (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:20.15 01:20.15 P - 25
7. OK Brázdová Lucie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:28.30 01:28.30 P - 24
8. OK Urbanová Jindřiška (Moravskoslezský) - Ostrava - Heřmanice 01:28.37 01:28.37 P - 23
9. OK Šimánková Terezie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:32.66 01:32.66 P - 22
10. OK Bartková Josefína (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:38.95 01:38.95 P - 21
11. OK Očvay Tamika (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:38.98 01:38.98 P - 20
12. OK Fukalová Marie (Moravskoslezský) - Horní Suchá 01:48.28 01:48.28 P - 19
13. OK Burová Viktorie (Moravskoslezský) - Horní Suchá 01:54.03 01:54.03 P - 18
14. OK Puchká Isabel (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:54.32 01:54.32 P - 17
15. OK Tomanová Adriana (Moravskoslezský) - Horní Suchá 02:24.07 02:24.07 P - 16
16. OK Daňková Elena (Zlínský) - Janová 02:34.78 02:24.78 P 00:10.00 15 hadice
17. OK Andělová Amálie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:39.80 02:39.80 P - 14
muži - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 7
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Reinlein Ondřej (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:19.98 01:19.98 P - 40
2. OK Strnad Jan (Moravskoslezský) - Holčovice 01:41.50 01:41.50 P - 35
3. OK Jurga Šimon (Moravskoslezský) - Raškovice 01:45.17 01:45.17 P - 32
3. OK Rusin Jan (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:45.17 01:35.17 P 00:10.00 32 proudnice
5. OK Dihel David (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:02.38 02:02.38 P - 27
6. OK Vankát Pavel (Moravskoslezský) - SH ČMS SDH Osoblaha 02:06.31 02:06.31 P - 25
7. OK Dragoun Antonín (Moravskoslezský) - Albrechtice 02:53.60 02:53.60 P - 24
ženy - věk: 16 - 18
závodníků v kategorii: 4
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kudlaczová Eliška (Moravskoslezský) - Holčovice 01:36.27 01:36.27 P - 40
2. OK Popalová Laura (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:42.77 01:42.77 P - 35
3. OK Ferdinandová Nikola (Moravskoslezský) - Holčovice 01:51.14 01:51.14 P - 32
4. OK Stanichna Olena (Moravskoslezský) - Albrechtice 02:08.14 02:08.14 P - 29
chlapci - věk: 7 - 9
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Ston Ondřej (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:11.96 01:11.96 P - 40
2. OK Malurek Adam (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:13.90 01:13.90 P - 35
3. OK Toman Sebastian (Moravskoslezský) - Horní Suchá 01:23.43 01:23.43 P - 32
4. OK Poledník Vojtěch (Moravskoslezský) - Martinov 01:24.58 01:24.58 P - 29
5. OK Bartko Jonáš (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:25.43 01:25.43 P - 27
6. OK Lyko Kryštof (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:34.08 01:34.08 P - 25
7. OK Pudil Tadeáš (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:34.14 01:24.14 P 00:10.00 24 projudnice
8. OK Křížek Jan (Moravskoslezský) - Martinov 01:34.64 01:34.64 P - 23
9. OK Miterko Dominik (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:36.90 01:36.90 P - 22
10. OK Tížek Martin (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:38.04 01:38.04 P - 21
11. OK Liolios Christos (Moravskoslezský) - Holčovice 01:38.48 01:38.48 P - 20
12. OK Goldenstein Lukáš (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:42.58 01:42.58 P - 19
13. OK Onderek Filip (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:43.82 01:43.82 P - 18
14. OK Masác Petr (Moravskoslezský) - Horní Suchá 01:44.89 01:44.89 P - 17
15. OK Vysloužil Alexandr (Moravskoslezský) - Martinov 01:45.67 01:45.67 P - 16
16. OK Martinek Filip (Moravskoslezský) - Martinov 01:45.98 01:45.98 P - 15
17. OK Augustýnek Antonín (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:49.02 01:49.02 P - 14
18. OK Poledník Jakub (Moravskoslezský) - Martinov 01:50.30 01:50.30 P - 13
19. OK Dehner Kryštof (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:55.76 01:45.76 P 00:10.00 12 prodnice
20. OK Bartoň Tomáš (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 01:57.71 01:57.71 P - 11
21. OK Hatlapatka Filip (Zlínský) - Janová 01:58.13 01:58.13 P - 10
22. OK Váhala Jonáš (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 02:10.89 02:00.89 P 00:10.00 9 prodnice
23. OK Procházka Viktor (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 02:11.29 02:11.29 P - 8
24. OK Hruška Oliver (Moravskoslezský) - Darkovice 02:29.22 02:29.22 P - 7
dívky - věk: 7 - 9
závodníků v kategorii: 28
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Liolia Amália (Moravskoslezský) - Holčovice 01:18.08 01:18.08 P - 40
2. OK Bednářová Rozárka (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:21.77 01:21.77 P - 35
3. OK Žigová Amálie Žaneta (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:24.01 01:24.01 P - 32
4. OK Hoferová Sabina (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:32.02 01:32.02 P - 29
5. OK Koppová Eliška (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:35.12 01:35.12 P - 27
6. OK Zemanová Ellen (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:39.26 01:39.26 P - 25
7. OK Šimánková Marie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:39.34 01:39.34 P - 24
8. OK Blahutová Štěpánka (Moravskoslezský) - Raškovice 01:39.62 01:19.62 P 00:20.00 23 hadice, pneumatika
9. OK Jarošková Veronika (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:44.98 01:44.98 P - 22
10. OK Nytrová Adéla (Moravskoslezský) - Raškovice 01:46.05 01:36.05 P 00:10.00 21 proudnice
11. OK Kučerová Leontýna (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:50.03 01:50.03 P - 20
12. OK Hastíková Laura (Moravskoslezský) - Martinov 01:53.86 01:53.86 P - 19
13. OK Kalusová Tereza (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:55.54 01:55.54 P - 18
14. OK Babulíková Antonie (Moravskoslezský) - Raškovice 01:56.20 01:46.20 P 00:10.00 17 hydratn
15. OK Kusá Rozárie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:04.61 02:04.61 P - 16
16. OK Švidraňová Rozálie (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 02:06.51 02:06.51 P - 15
17. OK Heinrichová Gabriela (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:08.55 01:48.55 P 00:20.00 14 hydrant, hadice
18. OK Václavíková Tereza (Moravskoslezský) - Raškovice 02:16.08 02:06.08 P 00:10.00 13 proudnice
19. OK Žáčková Eliška (Moravskoslezský) - Raškovice 02:18.46 02:18.46 P - 12
20. OK Janečková Aneta (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:21.32 02:11.32 P 00:10.00 11 hydrant
21. OK Andělová Anna (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:21.36 02:11.36 P 00:10.00 10 hydrant
22. OK Hopová Vanesa (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:23.83 02:23.83 P - 9
23. OK Jarošková Barbora (Moravskoslezský) - Bobrovníky 02:26.65 02:16.65 P 00:10.00 8 prodnice
24. OK Svobodová Tereza (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 02:33.63 02:33.63 P - 7
25. OK Kotalová Rozálie (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 02:36.55 02:26.55 P 00:10.00 6 proudnice
26. OK Turková Eliška (Moravskoslezský) - SDH Hodslavice 02:39.71 02:39.71 P - 5
27. OK Poledníková Natálie (Moravskoslezský) - Albrechtice 03:05.18 03:05.18 P - 4
DNF Šustková Anna (Moravskoslezský) - Holčovice - - - 0
chlapci - věk: 10 - 12
závodníků v kategorii: 29
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hofer Patrik (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:05.15 01:05.15 P - 40
2. OK Vagner Michal (Moravskoslezský) - Rýmařov 01:05.27 01:05.27 P - 35
3. OK Kudalcz Josef (Moravskoslezský) - Holčovice 01:09.08 01:09.08 P - 32
4. OK Janeček Adam (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:11.43 01:11.43 P - 29
5. OK Šebesta Pavel (Moravskoslezský) - Holčovice 01:12.93 01:12.93 P - 27
6. OK Kopp Lukáš (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:14.81 01:14.81 P - 25
7. OK Vagner Jan (Moravskoslezský) - Rýmařov 01:18.23 01:18.23 P - 24
8. OK Guřan Patrik (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:18.31 01:18.31 P - 23
9. OK Lyko František (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:18.76 01:18.76 P - 22
10. OK Žiga Adrian (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:19.47 01:19.47 P - 21
11. OK Stanichnyi Maksym (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:20.80 01:20.80 P - 20
12. OK Mička Tomáš (Moravskoslezský) - Mořkov 01:24.56 01:24.56 P 00:00.00 19
13. OK Liška Šimon (Moravskoslezský) - Holčovice 01:25.23 01:25.23 P - 18
14. OK Rýchlik Michael (Moravskoslezský) - Ostrava - Heřmanice 01:28.16 01:28.16 P - 17
15. OK Tesár Michael (Moravskoslezský) - Holčovice 01:33.05 01:33.05 P - 16
16. OK Augustýnek Miroslav (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:33.12 01:33.12 P - 15
17. OK Hastík Antonín (Moravskoslezský) - Martinov 01:34.01 01:34.01 P - 14
18. OK Goldenstein Radek (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:36.60 01:26.60 P 00:10.00 13 proudnice
19. OK Běhunčík Marek (Moravskoslezský) - Martinov 01:37.52 01:37.52 P - 12
20. OK Muroň Vojtěch (Moravskoslezský) - Horní Suchá 01:40.49 01:40.49 P - 11
21. OK Bedrunka Patrik (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:41.99 01:31.99 P 00:10.00 10 hadice
22. OK Daněk Matěj (Zlínský) - Janová 01:43.29 01:33.29 P 00:10.00 9 žebřík
23. OK Tížek Tomáš (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:43.59 01:43.59 P - 8
24. OK Urban Matěj (Moravskoslezský) - Mořkov 01:43.74 01:43.74 P - 7
25. OK Volný Matěj (Moravskoslezský) - Raškovice 01:50.81 01:50.81 P - 6
26. OK Hon Daniel (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:11.11 02:11.11 P - 5
27. OK Liška Jonáš (Moravskoslezský) - Holčovice 02:11.76 02:11.76 P - 4
28. OK Musálek Jakub (Moravskoslezský) - Martinov 02:11.80 02:01.80 P 00:10.00 3 žebřík
29. OK Volný Marek (Moravskoslezský) - Raškovice 20:48.81 20:48.81 P - 2
dívky - věk: 10 - 12
závodníků v kategorii: 24
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Lyková Alžběta (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:06.34 01:06.34 P - 40
2. OK Jurgová Anna (Moravskoslezský) - Raškovice 01:07.51 01:07.51 P - 35
3. OK Guřanová Valerie (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:07.62 01:07.62 P - 32
4. OK Kučerová Veronika (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:09.46 01:09.46 P - 29
5. OK Bendová Aneta (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:10.72 01:10.72 P - 27
6. OK Gryz Vanessa (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:16.22 01:16.22 P - 25
7. OK Haididei Kaťa (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:16.83 01:16.83 P - 24
8. OK Kupková Barbora (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:18.40 01:18.40 P - 23
9. OK Petržílková Monika (Moravskoslezský) - Holčovice 01:19.84 01:19.84 P - 22
10. OK Rýcová Josefína (Moravskoslezský) - Mořkov 01:20.57 01:20.57 P - 21
11. OK Vagnerová Gabriela (Moravskoslezský) - Rýmařov 01:23.78 01:23.78 P - 20
12. OK Stonová Darina (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:26.82 01:26.82 P - 19
13. OK Reinleinová Adéla (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:27.81 01:27.81 P - 18
14. OK Pítrová Anežka (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:28.37 01:28.37 P - 17
15. OK Kučerová Gabriela (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:28.58 01:28.58 P - 16
16. OK Ficnarová Jana (Moravskoslezský) - Stonava 01:30.16 01:20.16 P 00:10.00 15 hadice
17. OK Sokolova Anastasia (Moravskoslezský) - Raškovice 01:30.31 01:30.31 P - 14
18. OK Kusynová Florentýna (Moravskoslezský) - Raškovice 01:33.99 01:33.99 P - 13
19. OK Václavíková Anna (Moravskoslezský) - Raškovice 01:36.38 01:36.38 P - 12
20. OK Hanzlíková Ema (Moravskoslezský) - Darkovice 01:40.25 01:40.25 P - 11
21. OK Maňáková Natálie (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 01:41.83 01:41.83 P - 10
22. OK Pelecháčová Adéla (Moravskoslezský) - Stonava 01:55.15 01:35.15 P 00:20.00 9 hydrant, žebřík
23. OK Výtisková Adéla (Moravskoslezský) - Darkovice 02:07.77 01:47.77 P 00:20.00 8 žebřík, hadice
24. OK Mičková Barbora (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov 02:09.85 02:09.85 P - 7
chlapci - věk: 13 - 15
závodníků v kategorii: 16
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Guřan Šimon (Moravskoslezský) - Bobrovníky 01:07.74 01:07.74 P - 40
2. OK Kupka Filip (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:18.83 01:18.83 P - 35
3. OK Babík Vojtěch (Moravskoslezský) - Holčovice 01:18.90 01:18.90 P - 32
4. OK Onderek Martin (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:23.79 01:23.79 P - 29
5. OK Holínka Matyáš (Moravskoslezský) - Holčovice 01:29.48 01:29.48 P - 27
6. OK Kleistner Rudolf (Moravskoslezský) - SH ČMS SDH Osoblaha 01:33.17 01:33.17 P - 25
7. OK Ďuriš Tomáš (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:34.12 01:34.12 P - 24
8. OK Hanzel Jonáš (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:36.60 01:36.60 P - 23
9. OK Kalus Martin (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:37.04 01:37.04 P - 22
10. OK Kolatek Tomáš (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:43.65 01:43.65 P - 21
11. OK Rýchlik Martin (Moravskoslezský) - Ostrava - Heřmanice 01:45.00 01:45.00 P - 20
12. OK Duda Jan (Moravskoslezský) - Mořkov 01:45.96 01:45.96 P - 19
13. OK Ston Michal (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:47.31 01:47.31 P - 18
14. OK Ston Richard (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 01:54.67 01:54.67 P - 17
15. OK Heinrich Šimon (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:03.77 01:53.77 P 00:10.00 16 proudnice
16. OK Namyslo Jakub (Moravskoslezský) - Hrabová 02:19.27 02:19.27 P - 15
dívky - věk: 13 - 15
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Matýsková Markéta (Moravskoslezský) - Holčovice 01:24.45 01:24.45 P - 40
2. OK Popalová Monika Nora (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:28.81 01:28.81 P - 35
3. OK Chodurová Patricie (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:33.40 01:33.40 P - 32
4. OK Gospošová Isabella (Moravskoslezský) - SH ČMS SDH Osoblaha 01:35.01 01:35.01 P - 29
5. OK Nováková Ivana (Moravskoslezský) - Holčovice 01:35.90 01:35.90 P - 27
6. OK Vítková Viktorie (Moravskoslezský) - SH ČMS SDH Osoblaha 01:40.88 01:40.88 P - 25
7. OK Bernaťáková Adéla (Moravskoslezský) - SH ČMS SDH Osoblaha 01:45.73 01:45.73 P - 24
8. OK VITÁSKOVÁ Karolína (Moravskoslezský) - SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vřesina u Hlučína 01:47.95 01:47.95 P - 23
9. OK Pospíšilová Klára (Moravskoslezský) - Albrechtice 01:52.55 01:52.55 P - 22
10. OK Minaříková Barbora (Moravskoslezský) - Hrabová 01:52.82 01:52.82 P - 21
11. OK Burdíková Adéla (Moravskoslezský) - Háj ve Slezsku - Lhota 02:13.32 02:13.32 P - 20
DQ Míčová Viktorie Sofia (Moravskoslezský) - Stonava 02:10.85 02:10.85 P - 0