TOHATSU CUP – 4. kolo - Libouchec
logo
Místo závodu:
Libouchec
Začátek závodu:
16.06.2024 09:00
Přihlásit do závodu je možné mezi:
13.06.2024 22:00  -  30.07.2024 16:00
Kontakt na organizátora:
Matěj Prošek 773 747 139
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

Testovací přihlášení, které běží současně s tím papírovým ;)

Přihlášených jednotlivců v týmech:
198 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 15 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
SDH Klapý B (Litoměřice) [2] 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Matěj Prošek [rozdělovač] | Matěj Pail [pravý proud] | Petr Kryner [béčka] | Alexandr Drobný [savice] | Patrik Krejčík [koš] | Filip Laube [levý proud] | František Němec [stroj]
SDH Kryry (Louny) [3] 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jan Jiří Pekárek [stroj] | Jakub Sláma [levý proud] | Jan Pekárek [béčka] | Vojtěch Škoda [pravý proud] | Jiří Němčák [rozdělovač] | Zdeněk Valenteje [koš]
Obrnice A (Most) [5] 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Miroslav Caba [--] | Matěj Caba [--] | Jaroslav Horyna [--] | Petr Kučera [--] | Jan Ladma [--] | Radek Němec [--] | Ondřej Caba [--]
Vědomice A (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Václav Sazeček [savice] | Štěpánka Pauzová [koš] | Zdeněk Sazeček [stroj] | Pavel Novotný [béčka] | Petr Novotný [rozdělovač] | Pavla Hauptvoglová [pravý proud] | Daniela Vernerová [levý proud]
Vědomice B (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Zuzana Kropáčková [--] | Jan Kropáček [--] | Bárbora Bružová [--] | Jan Šulc [--] | Petr Novotný [--] | Alexandra Němcová [--] | Nikola Kubizňáková [--]
SDH Vroutek B (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jaroslav Koza [béčka] | Aleš Jandík [rozdělovač] | Jan Denk [stroj] | Michaela Narovcová [koš] | Jakub Dlouhý [savice] | Jakub Svěrák [levý proud] | Tomáš Klik [pravý proud]
SDH Čížkovice (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Hasiči Strupčice - Tohatsu Cup (Chomutov) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Matěj Kovač [--] | Marie Bašková [--] | Barbora Houfková [--] | Tereza Dvořáková [--] | Petr König [--] | Petr König [--] | Tomáš Paul [--] | Tereza Mildorfová [--] | Kateřina Štědrá [--] | Petr Zeman [--] | Nicol Ivanynjuková [--] | Tomáš Pinkas [--] | Stanislav Kunc [--]
Jirkov B (Chomutov) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Ondřej Brožík [--] | Jan Brož [--] | Adéla Abrahamová [--] | Tomáš Stuchlý [--] | Dominik Hrdý [--] | Filip Dráb [--] | Katka Pavlíková [--]
Jirkov C (Chomutov) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Alexandra Theumerová [--] | Alexandr Vidím [--] | Martin Andrš [--] | Jakub Bureš [--] | Lukáš Košut [--] | Tomáš Pastyřík [--] | Vítek Dvořák [--] | Leontýna Zadáková [--] | Michal Babíček [--]
Počedělice B (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
tým smíšený - věk: 35 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
Obrnice B (Most) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Lucie Cabová [--] | Lukáš Cebe [--] | Jaroslav Horyna [--] | Renata Horynová [--] | Jitka Karpíšková [--] | Lenka Kremličková [--] | Ondřej Caba [--]
Slavětín A () 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Gustav Zedník [rozdělovač] | Petr Zedník [savice] | Lukaš Suchý [koš] | Miloš Mazoch [béčka] | Martin Beneš [levý proud] | David Zedník [stroj] | Jan Pöschl [--]
SDH Vroutek A (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jakub Braniš [pravý proud] | Jan Narovec [rozdělovač] | Josef Bulava [koš] | František Dlouhý [béčka] | Jaroslav Koza [stroj] | Karel Kraus [levý proud] | František Narovec [savice]
Koštice (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Ivana Řezníčková [--] | Eva Majarová [--] | Helena Majarová [--] | Michaela Kristková [--] | Miroslav Majar [--] | Jiří Novák [--] | Štěpánka Fryčová [--] | Tereza Kubalová [--] | Miroslava Plačková [--] | Pavel Kelich [--] | Miroslav Pova [--]
Jirkov A (Chomutov) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Veronika Hrdá [--] | Petr Hrdý [--] | Ondřej Stuchlý [--] | Tomáš Hauser [--] | Marek Zadák [--] | Martin Bartoň [--] | Gabriela Zadáková [--] | Jiří Říha [--]
Počedělice A (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Klapý "A" (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Miroslava Sunkovská [--] | Ilona Lubasová [--] | Petra Prošková [--] | Alexandra Němcová [--] | Petr Loukota [--] | Jitka Krynerová [--] | Jakub Zábranský [--] | Lenka Krajčovičová [--] | Iva Steinmetzová [--] | Kateřina Krajčovičová [--] | Anežka Berešová [--] | Pavla Hauptvoglová [--]
SDH Dobroměřice (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jiří Sailer [--] | Jarmila Burešová [--] | Miroslav Diviš st. [--] | Miroslav Diviš [--] | Jiří Novák [--] | Roman Jelen [--] | Aneta Pletichová [--] | Tomáš Rýdl [--]
Černouček (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jan Lipš [--] | Radek Hybel [--] | Marek Plachý [--] | Jan Korous [--] | Miloš Schamberger [--] | Patrik Ondrejčík [--] | Jaroslav Mareš [--] | Jan Lipš [--] | Zdeněk Karhan [--]