TOHATSU CUP – 6. kolo – Horní Podluží
logo
Místo závodu:
Horní Podluží
Začátek závodu:
13.07.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
...
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:

...

Přihlášených jednotlivců v týmech:
298 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 15 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
1. SDH Čížkovice (Litoměřice) [8] 00:00:31.65 00:00:31.65 (P) 00:00:31.44 (P) 0
Patrik Krebs [béčka] | František Klvač [savice] | David Machata [stroj] | Jindřich Machata [rozdělovač] | Jakub Hevák [levý proud] | Matěj Machata [pravý proud] | Josef Hevák [koš]
2. SDH Klapý B (Litoměřice) [7] 00:00:32.41 00:00:32.20 (P) 00:00:32.41 (P) 0
Matěj Prošek [rozdělovač] | Matěj Pail [pravý proud] | Petr Kryner [béčka] | Filip Laube [levý proud] | František Němec [stroj] | Alexandra Němcová [koš] | Petra Prošková [savice]
3. SDH Horní Podluží (Děčín) [5] 00:00:33.81 00:00:33.81 (P) 00:00:33.12 (P) 0
Jakub Chládek [béčka] | Karel Chládek [savice] | Marian Chládek [stroj] | Lukáš Kudla [levý proud] | Petr Laštůvka [rozdělovač] | Vojtěch Průša [koš] | Josef Průša [pravý proud]
4. Jirkov B (Chomutov) [2] 00:00:34.39 00:00:34.39 (P) 00:00:32.22 (P) 0
Ondřej Brožík [koš] | Jan Brož [stroj] | Adéla Abrahamová [levý proud] | Tomáš Stuchlý [béčka] | Dominik Hrdý [rozdělovač] | Filip Dráb [pravý proud] | Katka Pavlíková [savice]
5. Obrnice A (Most) [10] 00:00:37.31 00:00:37.31 (P) 00:00:34.88 (P) 0
Jan Ladma [savice] | Radek Němec [stroj] | Matěj Caba [levý proud] | Ondřej Caba [rozdělovač] | Jaroslav Horyna [béčka] | Petr Kučera [pravý proud] | Miroslav Caba [koš]
6. SDH Háj u Duchcova M (Teplice) [13] 00:00:37.67 00:00:37.67 (P) 00:00:36.52 (P) 0
Karolína Matasová [koš] | Jaroslav Matas [savice] | Eva Walterová [stroj] | Marie Štenclová [pravý proud] | Jaroslav Bláha [levý proud] | Lenka Chludilova [béčka] | Pavel Špringl [rozdělovač]
7. SDH Kryry (Louny) [11] 00:00:40.25 00:00:40.25 (P) 00:00:39.67 (P) 0
Jan Jiří Pekárek [stroj] | Jakub Sláma [pravý proud] | Zdeněk Valenteje [koš] | Jan Pekárek [béčka] | Matěj Krajc [levý proud] | Petr Hájek [savice] | Jiří Němčák [rozdělovač]
8. SDH OSEK A (Teplice) [4] 00:00:40.82 00:00:40.31 (P) 00:00:40.82 (P) 0
Miloš Civín [levý proud] | Barbora Kroupová [koš] | David Nocar [savice] | Jiří Štajer [pravý proud] | Jakub Zeman [stroj] | Radomír Mráček [rozdělovač] | Jan Fiala [béčka]
9. SDH Želenice 2 (Most) [6] 00:00:41.43 00:00:38.67 (P) 00:00:41.43 (P) 0
Michaela Hornychová [--] | Andrea Barešová [--] | aNNA Havlová [--] | Eva Bušo [--] | Jiří Ježek [--] | Harla Mráčková [--] | Davod Vítek [--] | Matěj Keller [--] | Martin Bušo [--]
10. Počedělice B (Louny) [1] 00:00:48.78 00:00:43.95 (P) 00:00:48.78 (P) 0
Tereza Pavlů [savice] | Karolína Kotoučová [koš] | Veronika Hanková [béčka] | Michael Růžek [rozdělovač] | Vladimíra Forgačová [levý proud] | Ivana Hauptvoglová [stroj] | Nicol Peterková [pravý proud]
11. Hasiči Strupčice - Tohatsu Cup (Chomutov) [14] 00:00:50.46 00:00:48.89 (P) 00:00:50.46 (P) 0
Marie Bašková [stroj] | Kateřina Štědrá [--] | Štěpán Panoška [rozdělovač] | Václav David [pravý proud] | Nicol Ivanynjuková [--] | Petr Zeman [levý proud]
12. Jirkov C (Chomutov) [3] 00:00:54.22 00:00:54.22 (P) 00:00:46.23 (P) 0
Alexandra Theumerová [béčka] | Martin Andrš [levý proud] | Vítek Dvořák [savice] | Leontýna Zadáková [pravý proud] | Radek Kuric [koš] | Matěj Rejzek [stroj]
13. Hora Svatého Šebestiána mladí (Chomutov) [12] 00:00:57.22 00:00:57.22 (P) 00:00:54.37 (P) 0
Tomáš Mittelbach [béčka] | Miroslav Mittelbach [--] | Pavel Vlk [--] | Andrea Mittelbachová [pravý proud] | Lukáš Vidoveněc [stroj] | Martin Vlk [--] | Petra Vidoveněcová [koš] | Kateřina Phamová [--] | Lenka Gadlová [--] | Valerij Kulacký [--] | Jiří Malecký [savice] | Petr Fork [--] | Pavel Demeter [rozdělovač] | Filip Moravec [--] | josef petr přibyl [--] | Vítězslav Slabý [levý proud]
14. SDH Vroutek B (Louny) [9] ----- 00:00:00.00 (N) 00:00:00.00 (N) 0
Jaroslav Koza [stroj] | Aleš Jandík [levý proud] | Michaela Narovcová [koš] | Jakub Dlouhý [savice] | Tomáš Klik [pravý proud] | Jan Denk [rozdělovač]
tým smíšený - věk: 35 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Trest. body
1. Slavětín A () [5] 00:00:32.60 00:00:32.39 (P) 00:00:32.60 (P) 0
Gustav Zedník [rozdělovač] | Petr Zedník [savice] | Lukaš Suchý [koš] | Miloš Mazoch [béčka] | Jan Pöschl [pravý proud] | David Zedník [stroj] | Josef Zedník [levý proud]
2. SDH Vroutek A (Louny) [9] 00:00:33.32 00:00:32.56 (P) 00:00:33.32 (P) 0
Jakub Braniš [pravý proud] | Jan Narovec [rozdělovač] | František Dlouhý [béčka] | František Narovec [savice] | Aleš Jandík [levý proud] | Jaroslav Koza [stroj] | Lenka Šáchová [koš]
3. Počedělice A (Louny) [10] 00:00:35.45 00:00:32.10 (P) 00:00:35.45 (P) 0
Lukáš Forgač [koš] | Petr Šašek [savice] | Michal Jindřich [rozdělovač] | Pavel Kotouč [pravý proud] | Ladislav Pavlů [levý proud] | Jana Kotoučová [béčka] | Ivana Hauptvoglová [stroj]
4. Klapy , C ' (Litoměřice) [8] 00:00:35.78 00:00:35.78 (P) 00:00:33.61 (P) 0
Šárka Kunertova [--] | Jakub Viceník [--] | Jiří Lubas [--] | Tomáš Vacek [--] | Ivana Zounova [--] | Monika Hodkova [--] | Tomáš Man [--]
5. Černouček (Litoměřice) [7] 00:00:37.32 00:00:37.12 (P) 00:00:37.32 (P) 0
Radek Hybel [--] | Zdeněk Karhan [--] | Jan Lipš [--] | Marek Plachý [--] | Patrik Ondrejčík [--] | Jan Lipš [--] | Miloš Schamberger [--]
6. SDH Želenice 1 (Most) [1] 00:00:40.27 00:00:40.27 (P) 00:00:39.47 (P) 0
Filip Keller [--] | Jana Jana Kellerová [--] | Pavel Ligoš [--] | Hana Kozáková [--] | Lucie Mráčková [--] | Petr Košičiár [--] | Jaroslav Mráček [--]
7. Jirkov A (Chomutov) [13] 00:00:41.91 00:00:39.90 (P) 00:00:41.91 (P) 0
Petr Hrdý [levý proud] | Ondřej Stuchlý [--] | Tomáš Hauser [béčka] | Marek Zadák [savice] | Gabriela Zadáková [koš] | Jiří Říha [rozdělovač] | Jaroslav Vlk [stroj] | Luboš Dvořák [pravý proud]
8. Bechlín A (Litoměřice) [4] 00:00:42.87 00:00:40.71 (P) 00:00:42.87 (P) 0
Martina Dědková [savice] | Přemysl Rous [stroj] | Jan Oplt [rozdělovač] | Roman Komárek [koš] | Matyáš Macek [levý proud] | Michal Laurich [béčka] | Matěj Rajnoha [pravý proud]
9. SDH OSEK B (Teplice) [12] 00:00:43.28 00:00:43.28 (P) 00:00:37.78 (P) 0
Jáchym Kebtr [koš] | Pavel Zemek [savice] | Stanislav Trojek [stroj] | Kamila Trojková [pravý proud] | Lucie Jiříková [levý proud] | Antonín Kroupa [rozdělovač] | Radomír Mráček [béčka]
10. Koštice (Louny) [3] 00:00:43.80 00:00:41.79 (P) 00:00:43.80 (P) 0
Helena Majarová [béčka] | Miroslav Majar [rozdělovač] | Štěpánka Fryčová [pravý proud] | Tereza Kubalová [levý proud] | Miroslava Plačková [savice] | Jiří Henc [stroj] | Eva Majarová [koš]
11. Obrnice B (Most) [6] 00:00:59.74 00:00:59.74 (P) 00:00:58.27 (P) 0
Lucie Cabová [koš] | Lukáš Cebe [béčka] | Jaroslav Horyna [stroj] | Renata Horynová [savice] | Jitka Karpíšková [levý proud] | Lenka Kremličková [pravý proud] | Ondřej Caba [rozdělovač]
12. SDH Háj u Duchcova A (Teplice) [2] 00:01:09.08 00:01:09.08 (P) 00:00:55.13 (P) 0
Eduard Halada [stroj] | Filip Hampl [rozdělovač] | Ladislav Zeman [koš] | Martin Dologa [savice] | Lenka Chludilova [béčka] | Jakub Pintér [pravý proud] | Lukáš Ličko [levý proud]
13. Klapý "A" (Litoměřice) [11] ----- 00:01:12.56 (N) 00:01:13.90 (N) 0
Miroslava Sunkovská [savice] | Jitka Krynerová [rozdělovač] | Ilona Lubasová [stroj] | Petra Prošková [pravý proud] | Anežka Berešová [béčka] | Pavla Hauptvoglová [levý proud] | Petr Loukota [koš]