TOHATSU CUP – závěrečné 7. kolo + SUPERFINÁLE – Chomutov
logo
Místo závodu:
Atletický stadion Chomutov
Začátek závodu:
28.09.2024 09:00
Přihlásit do závodu je možné mezi:
16.06.2024 00:00  -  27.09.2024 20:00
Kontakt na organizátora:
..
Propozice:
Nejsou k dispozici
Popis:
..
Přihlášených jednotlivců v týmech:
69 z 1000
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Týmy - výsledky
tým smíšený - věk: 15 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Levý proud - 2 (P/N) Pozn. 3 Pravý proud - 2 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
Vědomice A (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Václav Sazeček [--] | Štěpánka Pauzová [--] | Zdeněk Sazeček [--] | Pavel Novotný [--] | Petr Novotný [--] | Pavla Hauptvoglová [--] | Daniela Vernerová [--]
Vědomice B (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Zuzana Kropáčková [--] | Jan Kropáček [--] | Bárbora Bružová [--] | Jan Šulc [--] | Petr Novotný [--] | Alexandra Němcová [--] | Nikola Kubizňáková [--]
SDH Klapý B (Litoměřice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Matěj Prošek [--] | Honza Pail [--] | Jakub Viceník [--] | Matěj Pail [--] | Petr Kryner [--] | Alexandr Drobný [--] | Patrik Krejčík [--] | Filip Laube [--] | František Němec [--]
Hasiči Strupčice - Tohatsu Cup (Chomutov) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
SDH OSEK A (Teplice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jakub Šíp [--] | Jaromír Šíp [--] | Václav Šíp [--] | Jan Koldus [--] | Miloš Civín [--] | Matěj Bruk [--] | Michal Mertl [--] | Barbora Kroupová [--] | David Nocar [--] | Matěj Kokšal [--] | Jiří Večeře [--] | Ema Hankeová [--] | Klára Dudová [--] | Jiří Štajer [--] | Tomáš Nový [--] | Jakub Zeman [--] | Veronika Držková [--] | Jana Kroupová [--] | Radomír Mráček [--]
tým smíšený - věk: 35 - 100
Název Výsledný čas Levý proud - 1 (P/N) Pozn. 1 Pravý proud - 1 (P/N) Pozn. 2 Levý proud - 2 (P/N) Pozn. 3 Pravý proud - 2 (P/N) Pozn. 4 Trest. body
Slavětín A () 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Gustav Zedník [rozdělovač] | Petr Zedník [savice] | Lukaš Suchý [koš] | Miloš Mazoch [béčka] | Martin Beneš [levý proud] | Jan Pöschl [pravý proud] | David Zedník [stroj]
SDH OSEK B (Teplice) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Jáchym Kebtr [--] | Pavel Zemek [--] | Eva Zemková [--] | Stanislav Trojek [--] | Kamila Trojková [--] | Lucie Jiříková [--] | Dominik Bruk [--] | Jana Kroupová [--] | Antonín Kroupa [--] | Jiří Štajer [--] | Tomáš Nový [--] | Jiří Kokšál [--] | Markéta Kokšal [--] | Radomír Mráček [--] | Lukáš Soumar [--]
Koštice (Louny) 00:00:00.00 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 00:00:00.00 (P) 0
Ivana Řezníčková [--] | Eva Majarová [--] | Helena Majarová [--] | Michaela Kristková [--] | Miroslav Majar [--] | Jiří Novák [--] | Štěpánka Fryčová [--] | Tereza Kubalová [--] | Miroslava Plačková [--] | Pavel Kelich [--] | Miroslav Pova [--] | Jiří Henc [--]