3. ročník poháru TFA mladých hasičů MS kraje
logo ligy
Popis:

Pohár KSH MSK v TFA mladých hasičů je organizován Krajským sdružením hasičů Moravskoslezského kraje. Garantem soutěže je Krajská odborná rada mládeže ve spolupráci s pořadateli jednotlivých závodů.

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 4 - 6
1. Švarc David (Albrechtice)
104 - 104 [3 / 3 ]
[
40
29
35
]
2. Kýta Filip (Bobrovníky)
99 - 99 [3 / 3 ]
[
35
32
32
]
3. Ondruf Štěpán (SDH Štěpánkovice)
79 - 79 [3 / 3 ]
[
29
25
25
]
4. Zyder Adrian (Horní Suchá)
75 - 75 [2 / 3 ]
[
-
35
40
]
5. Dehner Tobiáš (Bobrovníky)
62 - 62 [3 / 3 ]
[
24
18
20
]
6. Minář Adam (SDH Hodslavice)
51 - 51 [2 / 3 ]
[
27
24
-
]
7. Žídek Theo (Albrechtice)
45 - 45 [2 / 3 ]
[
-
21
24
]
8. Hajduček Eduard (Bobrovníky)
44 - 44 [2 / 3 ]
[
22
-
22
]
9. Zabawski Matyáš (Albrechtice)
42 - 42 [2 / 3 ]
[
-
19
23
]
10. Nawrat Matyáš (Albrechtice)
40 - 40 [1 / 3 ]
[
-
40
-
]
11. Procházka Jakub (SDH Hodslavice)
32 - 32 [1 / 3 ]
[
32
-
-
]
12. Poledník Marek (Albrechtice)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
-
-
29
]
13. Juhas Vojtěch (Holčovice)
27 - 27 [1 / 3 ]
[
-
27
-
]
14. Slivka Matyas (Albrechtice)
27 - 27 [1 / 3 ]
[
-
-
27
]
15. Cigánek Matěj (Bobrovníky)
25 - 25 [1 / 3 ]
[
25
-
-
]
16. Rucký Tadeáš (Albrechtice)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
-
23
-
]
17. Skalík Simon (Bobrovníky)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
23
-
-
]
18. Horsák Štěpán Hugo (Staré Heřminovy)
22 - 22 [1 / 3 ]
[
-
22
-
]
19. Kmeť Daniel (Chotěbuz)
21 - 21 [1 / 3 ]
[
-
-
21
]
20. Beláček Kristián Alois (Staré Heřminovy)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
-
20
-
]
21. Veselý Patrik (Horní Suchá)
17 - 17 [1 / 3 ]
[
-
17
-
]
žena / věk: 4 - 6
1. Tížková Daniela (Bobrovníky)
120 - 120 [3 / 3 ]
[
40
40
40
]
2. Malurková Veronika (Bobrovníky)
102 - 102 [3 / 3 ]
[
35
32
35
]
3. Šimíčková Karolína (Bobrovníky)
96 - 96 [3 / 3 ]
[
32
35
29
]
4. Daňková Sofie (Albrechtice)
88 - 88 [3 / 3 ]
[
29
27
32
]
5. Brázdová Lucie (Bobrovníky)
65 - 65 [3 / 3 ]
[
18
23
24
]
6. Ostárková Viktorie (Bobrovníky)
56 - 56 [2 / 3 ]
[
-
29
27
]
7. Bartková Josefína (Bobrovníky)
53 - 53 [3 / 3 ]
[
17
15
21
]
8. Bednářová Berta (Bobrovníky)
50 - 50 [2 / 3 ]
[
25
-
25
]
9. Očvay Tamika (Albrechtice)
44 - 44 [2 / 3 ]
[
-
24
20
]
10. Šimánková Terezie (Bobrovníky)
42 - 42 [2 / 3 ]
[
20
-
22
]
11. Burová Viktorie (Horní Suchá)
38 - 38 [2 / 3 ]
[
-
20
18
]
12. Fukalová Marie (Horní Suchá)
37 - 37 [2 / 3 ]
[
-
18
19
]
13. Tomanová Adriana (Horní Suchá)
32 - 32 [2 / 3 ]
[
-
16
16
]
14. Andělová Amálie (Bobrovníky)
30 - 30 [2 / 3 ]
[
16
-
14
]
15. Komínková Laura (Albrechtice)
27 - 27 [1 / 3 ]
[
27
-
-
]
16. Uvírová Štěpánka (Albrechtice)
25 - 25 [1 / 3 ]
[
-
25
-
]
17. Nawratová Ema (SDH Horní Žukov)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
24
-
-
]
18. Barwiková Amalie (Petřvald)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
23
-
-
]
19. Urbanová Jindřiška (Ostrava - Heřmanice)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
-
-
23
]
20. Knapová Adéla (Ostrava - Heřmanice)
22 - 22 [1 / 3 ]
[
22
-
-
]
21. Rašová Bára (Horní Suchá)
22 - 22 [1 / 3 ]
[
-
22
-
]
22. Sobinovská Darina (Stonava)
21 - 21 [1 / 3 ]
[
21
-
-
]
23. Divišová Kateřina (SDH Hodslavice)
21 - 21 [1 / 3 ]
[
-
21
-
]
24. Slavická Barbora (Ostrava - Heřmanice)
19 - 19 [1 / 3 ]
[
19
-
-
]
25. Vybíralová Miriam (Staré Heřminovy)
19 - 19 [1 / 3 ]
[
-
19
-
]
26. Puchká Isabel (Bobrovníky)
17 - 17 [1 / 3 ]
[
-
-
17
]
27. Beláčková Izabela Anna (Staré Heřminovy)
17 - 17 [1 / 3 ]
[
-
17
-
]
28. Daňková Elena (Janová)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
-
-
15
]
29. Veselá Pavla (Horní Suchá)
14 - 14 [1 / 3 ]
[
-
14
-
]
30. Herudková Barbora (Staré Heřminovy)
13 - 13 [1 / 3 ]
[
-
13
-
]
muž / věk: 16 - 18
1. Reinlein Ondřej (Bobrovníky)
115 - 115 [3 / 3 ]
[
35
40
40
]
2. Rusin Jan (Albrechtice)
107 - 107 [3 / 3 ]
[
40
35
32
]
3. Strnad Jan (Holčovice)
94 - 94 [3 / 3 ]
[
27
32
35
]
4. Jurga Šimon (Raškovice)
79 - 79 [3 / 3 ]
[
22
25
32
]
5. Dihel David (Bobrovníky)
75 - 75 [3 / 3 ]
[
21
27
27
]
6. Kaisr Jan (Holčovice)
61 - 61 [2 / 3 ]
[
32
29
-
]
7. Vankát Pavel (SH ČMS SDH Osoblaha)
49 - 49 [2 / 3 ]
[
-
24
25
]
8. Hrabal Dalibor (Frýdlant nad Ostravicí)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
29
-
-
]
9. Zdráhal Michal (SDH Pavlovice u Přerova)
25 - 25 [1 / 3 ]
[
25
-
-
]
10. Mužík Pavel (SDH Pavlovice u Přerova)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
24
-
-
]
11. Dragoun Antonín (Albrechtice)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
-
-
24
]
12. Krompolc Ondřej (Frýdlant nad Ostravicí)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
23
-
-
]
13. Marek Jiří (Fulnek)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
20
-
-
]
14. Bělica Radim (Nové Sedlice)
19 - 19 [1 / 3 ]
[
19
-
-
]
15. Večeřa Jan (Fulnek)
18 - 18 [1 / 3 ]
[
18
-
-
]
žena / věk: 16 - 18
1. Kudlaczová Eliška (Holčovice)
115 - 115 [3 / 3 ]
[
35
40
40
]
2. Popalová Laura (Albrechtice)
104 - 104 [3 / 3 ]
[
40
29
35
]
3. Ferdinandová Nikola (Holčovice)
99 - 99 [3 / 3 ]
[
32
35
32
]
4. Stanichna Olena (Albrechtice)
86 - 86 [3 / 3 ]
[
25
32
29
]
5. Homolková Zuzana (Albrechtice)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
29
-
-
]
6. FRANCOVÁ Amálie (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vřesina u Hlučína)
27 - 27 [1 / 3 ]
[
27
-
-
]
7. Krainová Petra (Orlová Poruba)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
24
-
-
]
8. Kubíčková Eliška (SDH Hodslavice)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
23
-
-
]
muž / věk: 7 - 9
1. Malurek Adam (Bobrovníky)
115 - 115 [3 / 3 ]
[
40
40
35
]
2. Pudil Tadeáš (Bobrovníky)
88 - 88 [3 / 3 ]
[
29
35
24
]
3. Bartko Jonáš (Bobrovníky)
86 - 86 [3 / 3 ]
[
27
32
27
]
4. Ston Ondřej (Háj ve Slezsku - Lhota)
72 - 72 [2 / 3 ]
[
32
-
40
]
5. Tížek Martin (Bobrovníky)
59 - 59 [3 / 3 ]
[
17
21
21
]
6. Goldenstein Lukáš (Bobrovníky)
55 - 55 [3 / 3 ]
[
19
17
19
]
7. Lašák Jan (Rýmařov)
47 - 47 [2 / 3 ]
[
22
25
-
]
8. Miterko Dominik (Albrechtice)
46 - 46 [2 / 3 ]
[
-
24
22
]
9. Liolios Christos (Holčovice)
43 - 43 [2 / 3 ]
[
-
23
20
]
10. Toman Sebastian (Horní Suchá)
43 - 43 [2 / 3 ]
[
-
11
32
]
11. Lyko Kryštof (Háj ve Slezsku - Lhota)
41 - 41 [2 / 3 ]
[
-
16
25
]
12. Duda Adam (SDH Horní Žukov)
40 - 40 [2 / 3 ]
[
21
19
-
]
13. Bartoň Tomáš (SDH Hodslavice)
35 - 35 [3 / 3 ]
[
11
13
11
]
14. Beneš Ludvík (Smolkov)
35 - 35 [1 / 3 ]
[
35
-
-
]
15. Onderek Filip (Albrechtice)
30 - 30 [2 / 3 ]
[
-
12
18
]
16. Vybíral Lukáš (Staré Heřminovy)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
-
29
-
]
17. Poledník Vojtěch (Martinov)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
-
-
29
]
18. Markovič Luka (Albrechtice)
27 - 27 [2 / 3 ]
[
12
15
-
]
19. Papaj Marek (Slezské Rudoltice)
27 - 27 [1 / 3 ]
[
-
27
-
]
20. Masác Petr (Horní Suchá)
26 - 26 [2 / 3 ]
[
-
9
17
]
21. Prokop Karel (Petřvald)
25 - 25 [1 / 3 ]
[
25
-
-
]
22. Lexa Max (Palkovice)
24 - 24 [1 / 3 ]
[
24
-
-
]
23. Behul Antonín (Horní Bludovice)
24 - 24 [2 / 3 ]
[
10
14
-
]
24. Dehner Kryštof (Bobrovníky)
24 - 24 [3 / 3 ]
[
5
7
12
]
25. Benš Antonín (Opava-Suché Lazce)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
23
-
-
]
26. Křížek Jan (Martinov)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
-
-
23
]
27. Sikora Viktor (SDH Horní Žukov)
22 - 22 [1 / 3 ]
[
-
22
-
]
28. Šido Matthias (Petřvald)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
20
-
-
]
29. Berky Michal (Staré Heřminovy)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
-
20
-
]
30. Procházka Viktor (SDH Hodslavice)
19 - 19 [3 / 3 ]
[
3
8
8
]
31. Váhala Jonáš (SDH Hodslavice)
19 - 19 [2 / 3 ]
[
-
10
9
]
32. Lorko Matěj (Bobrovníky)
18 - 18 [1 / 3 ]
[
18
-
-
]
33. Veselý Alex (Horní Suchá)
18 - 18 [1 / 3 ]
[
-
18
-
]
34. Nawrat Kvido (SDH Horní Žukov)
16 - 16 [1 / 3 ]
[
16
-
-
]
35. Vysloužil Alexandr (Martinov)
16 - 16 [1 / 3 ]
[
-
-
16
]
36. Halfar Matyáš (Smolkov)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
15
-
-
]
37. Martinek Filip (Martinov)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
-
-
15
]
38. Sobinovský Jaromír (Stonava)
14 - 14 [1 / 3 ]
[
14
-
-
]
39. Augustýnek Antonín (Bobrovníky)
14 - 14 [1 / 3 ]
[
-
-
14
]
40. Herman Marek (Bobrovníky)
13 - 13 [1 / 3 ]
[
13
-
-
]
41. Poledník Jakub (Martinov)
13 - 13 [1 / 3 ]
[
-
-
13
]
42. Mitrega Damian (SDH Horní Žukov)
11 - 11 [2 / 3 ]
[
7
4
-
]
43. Hatlapatka Filip (Janová)
10 - 10 [1 / 3 ]
[
-
-
10
]
44. Škácha Ondřej (Český Těšín - Město)
9 - 9 [1 / 3 ]
[
9
-
-
]
45. Lorko Vojtěch (Bobrovníky)
8 - 8 [1 / 3 ]
[
8
-
-
]
46. Hruška Oliver (Darkovice)
7 - 7 [1 / 3 ]
[
-
-
7
]
47. Pítr Daniel (SDH Hodslavice)
6 - 6 [2 / 3 ]
[
1
5
-
]
48. Koch Patrik (Český Těšín - Město)
6 - 6 [1 / 3 ]
[
6
-
-
]
49. Hamrla Daniel (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Bludovice)
6 - 6 [1 / 3 ]
[
-
6
-
]
50. Stupeň Petr (SDH Milostovice)
4 - 4 [1 / 3 ]
[
4
-
-
]
51. Glac Teo (SDH Horní Žukov)
2 - 2 [1 / 3 ]
[
2
-
-
]
žena / věk: 7 - 9
1. Liolia Amália (Holčovice)
120 - 120 [3 / 3 ]
[
40
40
40
]
2. Bednářová Rozárka (Bobrovníky)
96 - 96 [3 / 3 ]
[
32
29
35
]
3. Hoferová Sabina (Bobrovníky)
89 - 89 [3 / 3 ]
[
25
35
29
]
4. Babulíková Antonie (Raškovice)
62 - 62 [3 / 3 ]
[
22
23
17
]
5. Žigová Amálie Žaneta (Albrechtice)
59 - 59 [2 / 3 ]
[
27
-
32
]
6. Kusá Rozárie (Bobrovníky)
57 - 57 [3 / 3 ]
[
19
22
16
]
7. Kalusová Tereza (Háj ve Slezsku - Lhota)
56 - 56 [3 / 3 ]
[
18
20
18
]
8. Šustková Anna (Holčovice)
55 - 55 [2 / 3 ]
[
23
32
0
]
9. Kučerová Leontýna (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov)
51 - 51 [3 / 3 ]
[
13
18
20
]
10. Heinrichová Gabriela (Háj ve Slezsku - Lhota)
50 - 50 [3 / 3 ]
[
17
19
14
]
11. Zemanová Ellen (Albrechtice)
49 - 49 [2 / 3 ]
[
-
24
25
]
12. Blahutová Štěpánka (Raškovice)
48 - 48 [2 / 3 ]
[
-
25
23
]
13. Nytrová Adéla (Raškovice)
48 - 48 [2 / 3 ]
[
-
27
21
]
14. Lovaštíková Jana (Bobrovníky)
45 - 45 [2 / 3 ]
[
24
21
-
]
15. Šimánková Marie (Bobrovníky)
45 - 45 [2 / 3 ]
[
21
-
24
]
16. Koppová Eliška (Bobrovníky)
43 - 43 [2 / 3 ]
[
16
-
27
]
17. Švidraňová Rozálie (SDH Hodslavice)
42 - 42 [3 / 3 ]
[
14
13
15
]
18. Jarošková Veronika (Bobrovníky)
38 - 38 [2 / 3 ]
[
-
16
22
]
19. Bedravová Barbora (Smolkov)
35 - 35 [1 / 3 ]
[
35
-
-
]
20. Václavíková Tereza (Raškovice)
31 - 31 [2 / 3 ]
[
-
18
13
]
21. Hopová Vanesa (Háj ve Slezsku - Lhota)
30 - 30 [3 / 3 ]
[
10
11
9
]
22. Svobodová Tereza (SDH Hodslavice)
30 - 30 [3 / 3 ]
[
9
14
7
]
23. Homolová Terezie (Smolkov)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
29
-
-
]
24. Žáčková Eliška (Raškovice)
27 - 27 [2 / 3 ]
[
-
15
12
]
25. Kotalová Rozálie (SDH Hodslavice)
23 - 23 [3 / 3 ]
[
8
9
6
]
26. Andělová Anna (Bobrovníky)
22 - 22 [2 / 3 ]
[
12
-
10
]
27. Jarošková Barbora (Bobrovníky)
20 - 20 [2 / 3 ]
[
-
12
8
]
28. Kucharczyková Nina (Český Těšín - Město)
20 - 20 [1 / 3 ]
[
20
-
-
]
29. Hastíková Laura (Martinov)
19 - 19 [1 / 3 ]
[
-
-
19
]
30. Slováčková Karolína (SDH Hodslavice)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
15
-
-
]
31. Turková Eliška (SDH Hodslavice)
15 - 15 [2 / 3 ]
[
-
10
5
]
32. Holušová Denisa (Opava-Suché Lazce)
11 - 11 [1 / 3 ]
[
11
-
-
]
33. Janečková Aneta (Bobrovníky)
11 - 11 [1 / 3 ]
[
-
-
11
]
34. Poledníková Natálie (Albrechtice)
4 - 4 [1 / 3 ]
[
-
-
4
]
muž / věk: 10 - 12
1. Hofer Patrik (Bobrovníky)
120 - 120 [3 / 3 ]
[
40
40
40
]
2. Kudalcz Josef (Holčovice)
102 - 102 [3 / 3 ]
[
35
35
32
]
3. Vagner Michal (Rýmařov)
99 - 99 [3 / 3 ]
[
32
32
35
]
4. Guřan Patrik (Bobrovníky)
77 - 77 [3 / 3 ]
[
27
27
23
]
5. Janeček Adam (Bobrovníky)
75 - 75 [3 / 3 ]
[
21
25
29
]
6. Šebesta Pavel (Holčovice)
70 - 70 [3 / 3 ]
[
14
29
27
]
7. Lyko František (Háj ve Slezsku - Lhota)
66 - 66 [3 / 3 ]
[
24
20
22
]
8. Vagner Jan (Rýmařov)
58 - 58 [3 / 3 ]
[
19
15
24
]
9. Tesár Michael (Holčovice)
55 - 55 [3 / 3 ]
[
22
17
16
]
10. Mička Tomáš (Mořkov)
47 - 47 [3 / 3 ]
[
6
22
19
]
11. Vysloužil Tomáš (Ostrava - Heřmanice)
47 - 47 [2 / 3 ]
[
23
24
-
]
12. Rýchlik Michael (Ostrava - Heřmanice)
43 - 43 [3 / 3 ]
[
7
19
17
]
13. Kopp Lukáš (Bobrovníky)
42 - 42 [2 / 3 ]
[
17
-
25
]
14. Stanichnyi Maksym (Albrechtice)
42 - 42 [3 / 3 ]
[
1
21
20
]
15. Žiga Adrian (Albrechtice)
41 - 41 [2 / 3 ]
[
20
-
21
]
16. Bedrunka Patrik (Bobrovníky)
34 - 34 [3 / 3 ]
[
13
11
10
]
17. Liška Šimon (Holčovice)
31 - 31 [2 / 3 ]
[
-
13
18
]
18. Hyrník Lukáš (SDH Horní Žukov)
29 - 29 [1 / 3 ]
[
29
-
-
]
19. Kubesa Martin (Komárov)
25 - 25 [1 / 3 ]
[
25
-
-
]
20. Berky Petr (Staré Heřminovy)
23 - 23 [1 / 3 ]
[
-
23
-
]
21. Tížek Tomáš (Bobrovníky)
18 - 18 [3 / 3 ]
[
0
10
8
]
22. Jaworski Martin (SDH Horní Žukovh)
18 - 18 [2 / 3 ]
[
0
18
-
]
23. Sonjarič Daniel (Komárov)
18 - 18 [1 / 3 ]
[
18
-
-
]
24. Muroň Vojtěch (Horní Suchá)
18 - 18 [2 / 3 ]
[
-
7
11
]
25. Liška Jonáš (Holčovice)
18 - 18 [2 / 3 ]
[
-
14
4
]
26. Wojcik Lukáš (SDH Horní Žukov)
16 - 16 [1 / 3 ]
[
16
-
-
]
27. Urban Matěj (Mořkov)
16 - 16 [2 / 3 ]
[
0
9
7
]
28. Stratinský Vojtěch (Horní Suchá)
16 - 16 [1 / 3 ]
[
-
16
-
]
29. Augustýnek Miroslav (Bobrovníky)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
-
-
15
]
30. Janků Daniel (Pavlovice u Přerova)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
15
-
-
]
31. Hastík Antonín (Martinov)
14 - 14 [1 / 3 ]
[
-
-
14
]
32. Goldenstein Radek (Bobrovníky)
13 - 13 [1 / 3 ]
[
-
-
13
]
33. Vepřovský Mikuláš (Orlová Poruba)
12 - 12 [1 / 3 ]
[
12
-
-
]
34. Vybíral David (Staré Heřminovy)
12 - 12 [1 / 3 ]
[
-
12
-
]
35. Běhunčík Marek (Martinov)
12 - 12 [1 / 3 ]
[
-
-
12
]
36. Hon Daniel (Háj ve Slezsku - Lhota)
11 - 11 [3 / 3 ]
[
0
6
5
]
37. Bolf Kristián (Holčovice)
11 - 11 [1 / 3 ]
[
11
-
-
]
38. Lacina Matěj (Mořkov)
10 - 10 [1 / 3 ]
[
10
-
-
]
39. Buček Aleš (SDH Milostovice)
9 - 9 [1 / 3 ]
[
9
-
-
]
40. Daněk Matěj (Janová)
9 - 9 [1 / 3 ]
[
-
-
9
]
41. Berousek Václav (Háj ve Slezsku - Lhota)
8 - 8 [1 / 3 ]
[
-
8
-
]
42. Sonjarič Nikolas (Komárov)
8 - 8 [1 / 3 ]
[
8
-
-
]
43. Volný Matěj (Raškovice)
6 - 6 [1 / 3 ]
[
-
-
6
]
44. Berousek Matěj (Háj ve Slezsku - Lhota)
5 - 5 [1 / 3 ]
[
-
5
-
]
45. Konečný Richard (Petřvald)
5 - 5 [1 / 3 ]
[
5
-
-
]
46. Jemelka Tadeáš (Pavlovice u Přerova)
4 - 4 [1 / 3 ]
[
4
-
-
]
47. Eduard Kaminski (Petřvald)
3 - 3 [1 / 3 ]
[
3
-
-
]
48. Musálek Jakub (Martinov)
3 - 3 [1 / 3 ]
[
-
-
3
]
49. Šido Lucas (Petřvald)
2 - 2 [1 / 3 ]
[
2
-
-
]
50. Volný Marek (Raškovice)
2 - 2 [1 / 3 ]
[
-
-
2
]
51. Orság Ondřej (Horní Bludovice)
0 - 0 [1 / 3 ]
[
0
-
-
]
52. Trávníček Filip (Smolkov)
0 - 0 [1 / 3 ]
[
0
-
-
]
53. Žurek František (Smolkov)
0 - 0 [1 / 3 ]
[
0
-
-
]
54. Bláha Sebastián (Petřvald)
0 - 0 [1 / 3 ]
[
0
-
-
]
žena / věk: 10 - 12
1. Lyková Alžběta (Háj ve Slezsku - Lhota)
107 - 107 [3 / 3 ]
[
40
27
40
]
2. Guřanová Valerie (Bobrovníky)
107 - 107 [3 / 3 ]
[
35
40
32
]
3. Jurgová Anna (Raškovice)
83 - 83 [3 / 3 ]
[
27
21
35
]
4. Kučerová Veronika (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov)
81 - 81 [3 / 3 ]
[
32
20
29
]
5. Haididei Kaťa (Albrechtice)
78 - 78 [3 / 3 ]
[
22
32
24
]
6. Kupková Barbora (Háj ve Slezsku - Lhota)
71 - 71 [3 / 3 ]
[
29
19
23
]
7. Bendová Aneta (Háj ve Slezsku - Lhota)
68 - 68 [3 / 3 ]
[
12
29
27
]
8. Gryz Vanessa (Bobrovníky)
66 - 66 [3 / 3 ]
[
25
16
25
]
9. Vagnerová Gabriela (Rýmařov)
61 - 61 [3 / 3 ]
[
23
18
20
]
10. Kučerová Gabriela (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov)
61 - 61 [3 / 3 ]
[
21
24
16
]
11. Pítrová Anežka (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov)
61 - 61 [3 / 3 ]
[
19
25
17
]
12. Petržílková Monika (Holčovice)
60 - 60 [3 / 3 ]
[
24
14
22
]
13. Rýcová Josefína (Mořkov)
44 - 44 [2 / 3 ]
[
0
23
21
]
14. Sokolova Anastasia (Raškovice)
41 - 41 [3 / 3 ]
[
18
9
14
]
15. Gerychová Ema (Rýmařov)
37 - 37 [2 / 3 ]
[
20
17
-
]
16. Kusynová Florentýna (Raškovice)
35 - 35 [3 / 3 ]
[
7
15
13
]
17. Horsáková Antonie Josefína (Staré Heřminovy)
35 - 35 [1 / 3 ]
[
-
35
-
]
18. Stonová Darina (Háj ve Slezsku - Lhota)
33 - 33 [2 / 3 ]
[
14
-
19
]
19. Maňáková Natálie (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov)
33 - 33 [3 / 3 ]
[
11
12
10
]
20. Hamrlová Charlotte (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Bludovice)
22 - 22 [1 / 3 ]
[
-
22
-
]
21. Mikulenková Barbora (Ostrava - Heřmanice)
21 - 21 [2 / 3 ]
[
10
11
-
]
22. Sikorová Nora (Horní Bludovice)
18 - 18 [2 / 3 ]
[
8
10
-
]
23. Svorníková Amálie (Horní Bludovice)
18 - 18 [2 / 3 ]
[
5
13
-
]
24. Reinleinová Adéla (Bobrovníky)
18 - 18 [1 / 3 ]
[
-
-
18
]
25. Škáchová Adéla (Český Těšín - Město)
17 - 17 [1 / 3 ]
[
17
-
-
]
26. Slížková Adriana (Smolkov)
16 - 16 [1 / 3 ]
[
16
-
-
]
27. Ficnarová Jana (Stonava)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
-
-
15
]
28. Červková Tereza (Fulnek)
15 - 15 [1 / 3 ]
[
15
-
-
]
29. Mičková Barbora (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mořkov)
13 - 13 [3 / 3 ]
[
0
6
7
]
30. Stupňová Gabriela (SDH Milostovice)
13 - 13 [1 / 3 ]
[
13
-
-
]
31. Václavíková Anna (Raškovice)
12 - 12 [1 / 3 ]
[
-
-
12
]
32. Hanzlíková Ema (Darkovice)
11 - 11 [1 / 3 ]
[
-
-
11
]
33. Pelecháčová Adéla (Stonava)
9 - 9 [1 / 3 ]
[
-
-
9
]
34. Benšová Kateřina (Opava-Suché Lazce)
9 - 9 [1 / 3 ]
[
9
-
-
]
35. Kijonková Zoe (Raškovice)
8 - 8 [1 / 3 ]
[
-
8
-
]
36. Výtisková Adéla (Darkovice)
8 - 8 [1 / 3 ]
[
-
-
8
]
37. Stratinská Adéla (Horní Suchá)
7 - 7 [1 / 3 ]
[
-
7
-
]
38. Hlaváčková Markéta (SDH Milostovice)
6 - 6 [1 / 3 ]
[
6
-
-
]
39. Hrabcová Sabina (Horní Bludovice)
5 - 5 [1 / 3 ]
[
-
5
-
]
40. Dudova Johana (SDH Horní Žukov)
4 - 4 [1 / 3 ]
[
4
-
-
]
41. Mertová Marie (SDH Palkovice)
3 - 3 [1 / 3 ]
[
3
-
-
]
42. Klosová Michaela (Orlová Poruba)
2 - 2 [1 / 3 ]
[
2
-
-
]
43. Holušová Viktorie (Opava-Suché Lazce)
1 - 1 [1 / 3 ]
[
1
-
-
]
muž / věk: 13 - 15
1. Babík Vojtěch (Holčovice)
107 - 107 [3 / 3 ]
[
40
35
32
]
2. Kupka Filip (Háj ve Slezsku - Lhota)
97 - 97 [3 / 3 ]
[
35
27
35
]
3. Onderek Martin (Albrechtice)
90 - 90 [3 / 3 ]
[
32
29
29
]
4. Guřan Šimon (Bobrovníky)
80 - 80 [2 / 3 ]
[
-
40
40
]
5. Ďuriš Tomáš (Albrechtice)
76 - 76 [3 / 3 ]
[
29
23
24
]
6. Holínka Matyáš (Holčovice)
75 - 75 [3 / 3 ]
[
23
25
27
]
7. Kalus Martin (Háj ve Slezsku - Lhota)
70 - 70 [3 / 3 ]
[
24
24
22
]
8. Rýchlik Martin (Ostrava - Heřmanice)
67 - 67 [3 / 3 ]
[
25
22
20
]
9. Hanzel Jonáš (Albrechtice)
43 - 43 [2 / 3 ]
[
-
20
23
]
10. Kleistner Rudolf