Brdsko-vltavské šedesátky 2024
logo ligy
Popis:

Brdsko – vltavské šedesátky jsou seriál soutěže pro mladé hasiče v disciplíně běh na 60 metrů s překážkami. Letošní termíny: 15.6.24 Svaté Pole 27.7.24 Počepice 11.8.24 Březnice 7.9.24 Podlesí 14.9.24 Zaječov

Propozice ligy: Propozice ke stažení
Jednotlivé závody ligy

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 7 - 11
1. Sýkora Petr (Vrčeň)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
0
0
-
-
]
2. Schmeller Dominik (Dobrošov)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
-
-
-
-
]
3. Mištuna Adam (Svaté Pole)
25 - 25 [1 / 5 ]
[
25
-
-
-
-
]
4. Mikeš Matouš (Nová Ves)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
0
0
-
-
]
5. Šprungl Tobiáš (Svaté Pole)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
21
-
-
-
-
]
6. Charvát Miroslav (Chaloupky)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
7. Chvojka Pavel (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
19 - 19 [1 / 5 ]
[
19
0
-
-
-
]
8. Komárek Hugo (Skryje)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
-
-
-
-
]
9. Nausch Tomáš (VRČEŇ)
17 - 17 [1 / 5 ]
[
17
0
0
-
-
]
10. Růžička Jan (Zaječov)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
11. Harnoch Jiří (Drahlovice)
15 - 15 [1 / 5 ]
[
15
-
-
-
-
]
12. Hulan Matyáš (SDH Kvasejovice)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
13. Krejčík Štěpán (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
13 - 13 [1 / 5 ]
[
13
-
-
-
-
]
14. Petřík Matyáš (Jíloviště)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
15. Čáň Kryštof (Týnec u Horažďovic)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
-
-
-
]
16. Kortan Ondřej (Dobrošov)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
0
-
-
-
]
17. Vošahlík Antonín (Dobrošov)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
18. Novák Michal (Chaloupky)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
19. Špína Kryštof (Svaté Pole)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
20. Zbíral Matyáš (Kosova Hora)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
-
-
-
-
]
21. Zbíral Lukáš (Kosova Hora)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
22. Knížek František (Svaté Pole)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
23. Hokuf Tadeáš (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
0
-
-
-
]
24. Srch Pavel (Podlesí)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
25. Hrzal Matěj (Březnice)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
26. Přerost Vincent (Týnec u Horažďovic)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
27. Neuman Tomáš (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Martinec Lukáš (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Obermajer David (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Enžl Vilém (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Svoboda Lukáš (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Kořán David (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Vinš Miloslav (Drahlovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Vacek David (SDH Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Šourek Jan (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Zíka Jakub (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Štverák Petr (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Zobal Ondra (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Češka Martin (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Šimeček Michal (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
41. Šimeček Petr (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
42. Pyták Ondřej (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
43. Málek Jan (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
44. Papež Ondřej (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
45. Novotný Josef (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
46. Ličartovský Štěpán (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
47. Šust Čeněk (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
48. Hlávka Martin (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
49. Čanda Jakub (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
50. Voců Jakub (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
51. Faktor Jiří (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
žena / věk: 7 - 11
1. Mikešová Eliška (Nová Ves)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
0
0
-
-
]
2. Frýzková Terezie (Týnec u Horažďovic)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
0
-
-
-
]
3. Lipertová Vanesa (Zaječov)
25 - 25 [1 / 5 ]
[
25
-
-
-
-
]
4. Kropáčková Viktorie (Zdice)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
-
-
-
-
]
5. Jedličková Julie (Skryje)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
21
-
-
-
-
]
6. Hrabáková Nicol (Zaječov)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
7. Mařatová Anna (Zdice)
19 - 19 [1 / 5 ]
[
19
-
-
-
-
]
8. Ličartovská Adéla (Chaloupky)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
-
-
-
-
]
9. Šedivá Rozálie (Svaté Pole)
17 - 17 [1 / 5 ]
[
17
0
-
-
-
]
10. Laláková Viktorie (Nechvalice)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
11. Vocová Anna (Nechvalice)
15 - 15 [1 / 5 ]
[
15
-
-
-
-
]
12. Podlipská Markéta (Hrabří)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
13. Novotná Eliška (SDH Vysoký Chlumec)
13 - 13 [1 / 5 ]
[
13
-
-
-
-
]
14. Krůtová Natálie Věra (Zaječov)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
15. Červenková Viktorie (Chaloupky)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
16. Pekárková Anastázie (Počepice)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
17. Pšenicová Amálie (SDH Obořiště)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
18. Šlosarová Karolína (Zaječov)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
19. Toušová Justýna (Chaloupky)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
20. Pánková Magdaléna (Dobrošov)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
0
-
-
-
]
21. Burešová Johana (Zdice)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
22. Petráková Kristýna (Rožmitál pod Třemšínem)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
23. Chadrabová Lucie (Zaječov)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
24. Humlová Lucie (SDH Tlustice)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
0
0
-
-
]
25. Schneedörflerová Ella (Jíloviště)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
26. Hortová Elizabeth (Tlustice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
0
-
-
]
27. Hošková Nikola (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Šťovíčková Alžběta (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Vinšová Žaneta (Drahlovice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Zittová Adéla (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Zittová Veronika (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Strouhalová Ema (Skryje)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Burianová Julie (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Petáková Anna (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Štěpánková Anna (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Pytáková Adéla (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
37. Strnadová Tereza (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Divišová Veronika (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Kordasová Beáta (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Štemberková Anna (Počepice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
muž / věk: 11 - 15
1. Lorenc Zbyněk (Svaté Pole)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
-
-
-
-
]
2. Polášek Mikoláš (Podlesí)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
-
-
-
-
]
3. Zemen Štěpán (Týnec u Horažďovic)
25 - 25 [1 / 5 ]
[
25
0
-
-
-
]
4. Berka Vojtěch (Svaté Pole)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
-
-
-
-
]
5. Grunt Jakub (Zaječov)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
21
-
-
-
-
]
6. Turek David (Počepice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
7. Berka Jiří (Svaté Pole)
19 - 19 [1 / 5 ]
[
19
-
-
-
-
]
8. Hüttner David (Nová Ves)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
0
-
-
]
9. Novák Matěj (Zdice)
17 - 17 [1 / 5 ]
[
17
-
-
-
-
]
10. Dolejš Kristián (Jíloviště)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
11. Král Filip (SDH Nechvalice)
15 - 15 [1 / 5 ]
[
15
-
-
-
-
]
12. Volf Šimon (Svaté Pole)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
-
-
-
]
13. Grygar Tomáš (SDH)
13 - 13 [1 / 5 ]
[
13
0
0
-
-
]
14. Karas Vítězslav (Láz)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
15. Zázvorka Adam (Zdice)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
16. Šust Antonín (Chaloupky)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
17. Mikota Kryštof (Nechvalice)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
18. Čermák Štěpán (Zaječov)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
19. Čermák Šimon (Zaječov)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
20. Jůza Jakub (Dobrošov)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
-
-
-
-
]
21. Ličartovský Jiří (Chaloupky)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
22. Milec Vojtěch (Láz)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
23. Vondruška Jakub (Rožmitál)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
24. Šajánek Tomáš (Rožmitál)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
-
-
-
-
]
žena / věk: 11 - 15
1. Hüttnerová Vanesa (Nová Ves)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
0
0
-
-
]
2. Eismannová Anna (Zaječov)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
-
-
-
-
]
3. Hrubá Kristýna (Zaječov)
25 - 25 [1 / 5 ]
[
25
-
-
-
-
]
4. Šmejkalová Jolana (Hrabří)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
-
-
-
-
]
5. Housková Barbora (Hrabří)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
-
-
-
-
]
6. Přerostová Elena (Týnec u Horažďovic)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
0
-
-
-
]
7. Chvojková Andrea (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
19 - 19 [1 / 5 ]
[
19
0
-
-
-
]
8. Šustrová Anna (Podlesí)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
-
-
-
-
]
9. Sedláčková Hana (Zaječov)
17 - 17 [1 / 5 ]
[
17
-
-
-
-
]
10. Volfová Žofie (Svaté Pole)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
-
-
-
]
11. Ksandrová Karolína (Drahlovice)
15 - 15 [1 / 5 ]
[
15
-
-
-
-
]
12. Jedličková Anna (Skryje)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
13. Vondrušková Petra (Rožmitál)
13 - 13 [1 / 5 ]
[
13
-
-
-
-
]
14. Jará Kristýna (Skalice)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
15. Ďurišová Barbora (Tlustice)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
0
-
-
]
16. Šourková Karolína (Rožmitál)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
17. Janečková Kateřina (Rožmitál)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
18. Šustrová Klára (Podlesí)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
19. Pechačová Pavla (Podlesí)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
20. Petráková Eliška (Rožmitál)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
-
-
-
-
]
21. Králová Anežka (Nechvalice)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
22. Srchová Kateřina (Podlesí)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
23. Dragounová Věra (Svaté Pole)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
0
-
-
-
]
24. Dušková Miroslava (Skalice)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
-
-
-
-
]
25. Vondrášková Julie (Podlesí)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
26. Červenková Barbora (SH ČMS - SDH Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
27. Votrubová Anna Marie (SH ČMS - SDH Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Korecká Karolína (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Kotlaříková Tereza (Rožmitál)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Havelková Eliška (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Burkhardtová Julie (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Tamchynová Veronika (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Krejčíková Kamila (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Ptáčková Natálie (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Záluží)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
35. Iblová Karolína (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Veselá Monika (Podlesí)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Carbochová Denisa (Kosova Hora)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Milcová Karolína (CZ06183816)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Jandová Denisa (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Turková Alžběta (Láz)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
41. Kšánová Lucie (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
42. Králová Tereza (Nechvalice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
43. Křenková Dora (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
muž / věk: 3 - 7
1. Procházka Tomáš (Skryje)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
-
-
-
-
]
2. Kozohorský Petr (Svaté Pole)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
0
-
-
-
]
3. Cajthaml Adam (Zaječov)
25 - 25 [1 / 5 ]
[
25
-
-
-
-
]
4. Huml Radek (SDH)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
0
0
-
-
]
5. Janoušek Vít (Nechvalice)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
21
-
-
-
-
]
6. Chládek Lucas (Svaté Pole)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
7. Hošek Jakub (Podlesí)
19 - 19 [1 / 5 ]
[
19
-
-
-
-
]
8. Hönig Jakub (Svaté Pole)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
-
-
-
-
]
9. Krůta Kristian (Zaječov)
17 - 17 [1 / 5 ]
[
17
-
-
-
-
]
10. Větrovec Jan (Zdice)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
11. Kovařík Karel (Březnice)
15 - 15 [1 / 5 ]
[
15
-
-
-
-
]
12. Procházka Jakub (SDH Obořiště)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
13. Pekárek Jáchym (Počepice)
13 - 13 [1 / 5 ]
[
13
-
-
-
-
]
14. Brotánek Josef (Březnice)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
15. Halík Adam (Rožmitál pod Třemšínem)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
16. Hovorka Štěpán (Březnice)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
17. Burian Václav (Suchodol)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
18. Tábor Štěpán (Svaté Pole)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
19. Schmeller Benedikt (Dobrošov)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
20. Šourek Pavel (Rožmitál pod Třemšínem)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
-
-
-
-
]
21. Fiala Antonín (Podlesí)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
22. Vitásek Albert (SDH Obořiště)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
23. Šmíd Dominik (Zaječov)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
24. Touš Martin (Chaloupky)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
-
-
-
-
]
25. Šejba Daniel (Suchodol)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
26. Šedivý Matěj (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
27. Kleindienst Tobiáš (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
28. Roubíček Matěj (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
29. Diab Matěj (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
30. Neuman Jakub (Jíloviště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
31. Hasák Jindřich (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
32. Robausch Jakub (Rožmitál pod Třemšínem)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
33. Cajthaml David (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
34. Chadraba Daniel (Zaječov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
35. Suda David (Suchodol)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
36. Schořovský Matyáš (Březnice)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
37. Pyták David (Dobrošov)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
38. Novotný Lukáš (SDH Obořiště)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
39. Hlávka Michal (Chaloupky)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
40. Špína Matouš (Svaté Pole)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
41. Zima Antonín (SDH Vysoký Chlumec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
-
-
-
-
]
žena / věk: 3 - 7
1. Zemenová Alžběta (Týnec u Horažďovic)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
0
-
-
-
]
2. Strouhalová Eliška (Skryje)
27 - 27 [1 / 5 ]
[
27
-
-
-
-
]
3. Hrušková Karolína (Počepice)
25 - 25 [1 / 5 ]
[
25
-
-
-
-
]
4. Matouchová Adéla (Skryje)
23 - 23 [1 / 5 ]
[
23
-
-
-
-
]
5. Komárková Vilma (Skryje)
21 - 21 [1 / 5 ]
[
21
-
-
-
-
]
6. Trinerová Adéla (Nechvalice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
7. Všechovská Táňa (Petrovice)
19 - 19 [1 / 5 ]
[
19
-
-
-
-
]
8. Knížková Karolina (Svaté Pole)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
-
-
-
-
]
9. Kordasová Meda (Chaloupky)
17 - 17 [1 / 5 ]
[
17
-
-
-
-
]
10. Hyková Malvína (Zdice)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
11. Schneedörflerová Tina (Jíloviště)
15 - 15 [1 / 5 ]
[
15
-
-
-
-
]
12. Petříková Barbora (Jíloviště)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
13. Humlová Anna (Zaječov)
13 - 13 [1 / 5 ]
[
13
-
-
-
-
]
14. Petáková Magdaléna (Suchodol)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
15. Ševečková Anna (Podlesí)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
16. Šoltisová Izabela (Zaječov)
10 - 10 [1 / 5 ]
[