STIMAX CUP 2023
logo ligy
Popis:

šedesátkování a stovkování Ústeckého kraje

Propozice ligy: Propozice ke stažení
Jednotlivé závody ligy
1. STIMAX CUP 2023 - 1. kolo 22.04.2023 09:00
2. STIMAX CUP 2023 - 2. kolo 13.05.2023 09:00
3. STIMAX CUP 2023 - 3. kolo 02.09.2023 09:00
4. STIMAX CUP 2023 - 4. kolo 30.09.2023 09:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, součet časů za nejlepší závody [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [časy v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 6 - 8
1. Štrupl Michal (Kly)
00:00:22.24 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:22.24
]
2. Tomáš Oliver (Praha Zličín)
00:00:22.44 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.44
-
-
]
3. Golasovský Herbert (Božtěšice)
00:00:22.82 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:22.82
]
4. Slavík Jakub (Telnice)
00:00:25.77 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.77
-
-
]
5. Novotný Oliver (Praha Zličín)
00:00:25.79 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.79
-
-
]
6. Fiala Ondřej (Boletice nad Labem)
00:00:31.09 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:31.09
]
7. Majdak Matyáš (SDH Karlovy Vary - Stará Role)
00:00:34.26 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:34.26
]
8. Podroužek Vojtěch (Byšice)
00:00:34.99 [1 / 4 ]
[
00:00:34.99
-
-
-
]
9. Weber Vilém (Chrastava)
00:00:45.01 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:23.31
00:00:21.70
]
10. Stuchlý Tobiáš (Hrobce)
00:00:57.72 [4 / 4 ]
[
00:00:22.23
00:00:21.56
00:00:18.46
00:00:17.70
]
11. Kindl Samuel (Brniště)
00:00:59.81 [2 / 4 ]
[
00:00:30.90
00:00:28.91
-
-
]
12. Hrubý Jakub (Obora)
00:01:01.69 [4 / 4 ]
[
00:00:25.15
00:00:21.37
00:00:20.12
00:00:20.20
]
13. Kouba Ondřej (Vědomice)
00:01:06.46 [3 / 4 ]
[
00:00:23.29
00:00:21.80
-
00:00:21.37
]
14. Pokorný Tomáš (Boletice nad Labem)
00:01:07.68 [2 / 4 ]
[
00:00:38.12
00:00:29.56
-
-
]
15. Vachulka Václav (Žitenice-Pohořany)
00:01:08.62 [3 / 4 ]
[
-
00:00:24.98
00:00:20.53
00:00:23.11
]
16. Vondráček Vojtěch (Tuhaň)
00:01:10.40 [4 / 4 ]
[
00:00:25.51
00:00:25.22
00:00:22.57
00:00:22.61
]
17. Daněk Tomáš (Boletice nad Labem)
00:01:11.30 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:36.86
00:00:34.44
]
18. Sechovec Jan (Brniště)
00:01:11.53 [4 / 4 ]
[
00:00:25.83
00:00:24.96
00:00:23.60
00:00:22.97
]
19. Dresler Vojtěch (Stradonice)
00:01:16.13 [3 / 4 ]
[
-
00:00:25.61
00:00:26.21
00:00:24.31
]
20. Pomichálek Ondřej (Boletice nad Labem)
00:01:16.47 [3 / 4 ]
[
00:00:27.83
00:00:24.81
00:00:23.83
-
]
21. Štoček Matěj (Telnice)
00:01:16.51 [4 / 4 ]
[
00:00:33.06
00:00:29.81
00:00:22.72
00:00:23.98
]
22. Kolařík Artur (SDH Nepomyšl)
00:01:19.62 [4 / 4 ]
[
00:00:26.51
00:00:27.34
00:00:25.77
00:00:27.40
]
23. Najman Andreas (Lenešice)
00:01:20.87 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:50.60
00:00:30.27
]
24. Bareš Slavomír (SDH Nepomyšl)
00:01:30.69 [3 / 4 ]
[
-
00:00:32.94
00:00:31.62
00:00:26.13
]
25. Dzurko Marek (Boletice nad Labem)
00:01:31.48 [3 / 4 ]
[
00:00:35.15
00:00:26.00
-
00:00:30.33
]
26. Křehlík Marek (Žitenice-Pohořany)
00:01:32.63 [4 / 4 ]
[
00:00:35.58
00:59:00.00
00:00:29.32
00:00:27.73
]
27. Šikl Tomáš (Lenešice)
00:01:35.41 [3 / 4 ]
[
-
00:00:29.96
00:00:35.47
00:00:29.98
]
28. Plaček Emil (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:01:44.01 [3 / 4 ]
[
00:00:35.70
00:00:39.73
-
00:00:28.58
]
29. Fuxa Jan (Žitenice-Pohořany)
00:01:44.72 [4 / 4 ]
[
00:00:39.34
00:00:40.36
00:00:38.67
00:00:26.71
]
30. Kovařík Matyáš (Boletice nad Labem)
00:02:00.14 [3 / 4 ]
[
-
00:00:36.65
00:00:50.68
00:00:32.81
]
31. Hodač Jakub (Boletice nad Labem)
00:02:38.33 [3 / 4 ]
[
00:01:08.75
-
00:00:52.99
00:00:36.59
]
32. Bareš Jan Kurt (SDH Nepomyšl)
00:03:00.66 [3 / 4 ]
[
-
00:01:38.34
00:00:35.78
00:00:46.54
]
33. Svoboda Matěj (Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov)
00:59:30.16 [2 / 4 ]
[
00:59:00.00
00:00:30.16
-
-
]
34. Štěpánek Matěj (Křešice)
00:59:38.78 [3 / 4 ]
[
00:59:00.00
-
00:00:19.42
00:00:19.36
]
35. Piksa Filip (Žitenice-Pohořany)
01:00:15.01 [3 / 4 ]
[
-
00:59:00.00
00:00:32.52
00:00:42.49
]
žena / věk: 6 - 8
1. Kociánová Barbora (Praha Zličín)
00:00:25.08 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.08
-
-
]
2. Dědičová Šarlota (Byšice)
00:00:27.92 [1 / 4 ]
[
00:00:27.92
-
-
-
]
3. Strachová Adéla (Vědomice)
00:00:28.36 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:28.36
]
4. Švecová Zora (Telnice)
00:00:31.54 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:31.54
-
]
5. Salamanková Isabela (Byšice)
00:00:39.34 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:39.34
-
]
6. Kozlerová Bára (Chlumec)
00:00:43.37 [1 / 4 ]
[
00:00:43.37
-
-
-
]
7. Bejčková Michaela (Telnice)
00:00:47.68 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:21.44
00:00:26.24
]
8. Paterová Mariana (Jirkov)
00:00:52.96 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:52.96
]
9. Kolísková Kristýna (Telnice)
00:00:53.52 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:25.19
00:00:28.33
]
10. Barchánková Kateřina (Tuhaň)
00:00:59.97 [4 / 4 ]
[
00:00:20.70
00:00:21.37
00:00:19.89
00:00:19.38
]
11. Řezáčová Věra (Křešice)
00:01:01.73 [4 / 4 ]
[
00:00:21.66
00:00:20.00
00:00:22.16
00:00:20.07
]
12. Voříšková Samanta (Letkov SPORT)
00:01:03.49 [4 / 4 ]
[
00:00:24.63
00:00:21.41
00:00:22.17
00:00:19.91
]
13. Mackeová Drahoslava (Obora)
00:01:03.56 [3 / 4 ]
[
00:00:21.65
00:00:21.28
00:00:20.63
-
]
14. Bartošová Viktorie (Žitenice-Pohořany)
00:01:03.65 [1 / 4 ]
[
-
-
00:01:03.65
-
]
15. Procházková Magdaléna (Kolešovice)
00:01:04.55 [2 / 4 ]
[
00:00:35.39
-
00:00:29.16
-
]
16. Dašková Karolína (Mojžíř)
00:01:06.05 [3 / 4 ]
[
00:00:20.63
-
00:00:23.52
00:00:21.90
]
17. Janáčkova Tereza (Byšice)
00:01:06.67 [2 / 4 ]
[
00:00:34.52
-
00:00:32.15
-
]
18. Voříšková Sofie (Letkov SPORT)
00:01:07.14 [4 / 4 ]
[
00:00:22.99
00:00:23.16
00:00:22.28
00:00:21.87
]
19. Humplová Elena (SDH Úžice)
00:01:13.41 [3 / 4 ]
[
00:00:25.97
-
00:00:23.47
00:00:23.97
]
20. Strejcová Sofie (Karlovy Vary - Stará Role)
00:01:14.10 [4 / 4 ]
[
00:00:24.27
00:00:25.22
00:00:24.61
00:00:30.12
]
21. Votavová Libuše (Vědomice)
00:01:14.32 [3 / 4 ]
[
-
00:00:25.39
00:00:23.89
00:00:25.04
]
22. Kocourková Gabriela (Telnice)
00:01:17.21 [3 / 4 ]
[
00:00:26.65
00:00:26.05
-
00:00:24.51
]
23. Žáková Františka (Lhenice)
00:01:18.26 [2 / 4 ]
[
00:00:41.15
00:00:37.11
-
-
]
24. Zindulková Klára (Lhenice)
00:01:19.07 [4 / 4 ]
[
00:00:33.67
00:00:31.30
00:00:25.50
00:00:22.27
]
25. Langová Karolína (Obora)
00:01:20.30 [4 / 4 ]
[
00:00:31.25
00:00:28.02
00:00:26.87
00:00:25.41
]
26. Švejdová Tereza (Telnice)
00:01:21.44 [4 / 4 ]
[
00:00:30.40
00:00:30.99
00:00:24.64
00:00:26.40
]
27. Reichmannová Veronika (Lhenice)
00:01:24.10 [4 / 4 ]
[
00:00:32.02
00:00:30.98
00:00:26.38
00:00:26.74
]
28. Vysoká Aneta (Telnice)
00:01:27.15 [3 / 4 ]
[
-
00:00:31.15
00:00:29.25
00:00:26.75
]
29. Horová Amálie (Lenešice)
00:01:31.43 [2 / 4 ]
[
-
00:00:54.28
-
00:00:37.15
]
30. Semerádová Lucie (SDH Nepomyšl)
00:01:33.22 [3 / 4 ]
[
00:00:28.85
-
00:00:37.16
00:00:27.21
]
31. Machová Laura (Mojžíř)
00:01:34.07 [4 / 4 ]
[
00:00:33.42
00:00:31.22
00:59:00.00
00:00:29.43
]
32. Hynková Hana (Telnice)
00:01:37.05 [3 / 4 ]
[
00:00:32.77
00:00:31.67
-
00:00:32.61
]
33. Kožená Stella (Lhenice)
00:01:42.34 [3 / 4 ]
[
00:00:37.19
00:00:33.85
00:00:31.30
-
]
34. Nachtigalová Veronika (Lenešice)
00:02:17.16 [3 / 4 ]
[
00:01:01.16
00:00:38.61
-
00:00:37.39
]
35. Paterová Rozálie (Jirkov)
00:59:00.00 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:59:00.00
]
36. Chaloupková Andrea (Koštice)
01:00:43.12 [3 / 4 ]
[
-
00:01:03.52
00:59:00.00
00:00:39.60
]
muž / věk: 9 - 11
1. Urbánek Luboš (OBORA, okr. Plzeň sever)
00:00:14.89 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:14.89
-
]
2. Popelář Karel (Kly)
00:00:19.83 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:19.83
-
]
3. Zahálka Daniel (SDH Klapý)
00:00:20.71 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:20.71
]
4. Otta Jakub (Křešice)
00:00:21.09 [1 / 4 ]
[
-
00:00:21.09
-
-
]
5. Klinkáček Pavel (Praha Zličín)
00:00:22.78 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.78
-
-
]
6. Tojnar Adam (Chlumec)
00:00:23.20 [1 / 4 ]
[
00:00:23.20
-
-
-
]
7. Morávek Adam (Podlesí)
00:00:23.85 [1 / 4 ]
[
-
00:00:23.85
-
-
]
8. Hammer Vojtěch (Telnice)
00:00:25.65 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.65
-
-
]
9. Čížek Matěj (Žitenice-Pohořany )
00:00:26.47 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:26.47
]
10. Benda Daniel (Lhenice)
00:00:28.37 [1 / 4 ]
[
00:00:28.37
-
-
-
]
11. Černý Michal (Stradonice)
00:00:28.46 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:28.46
]
12. Jaroš Tomáš (Kly)
00:00:29.47 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:29.47
]
13. Číla Jiří Václav (SDH Hřensko)
00:00:32.13 [1 / 4 ]
[
-
00:00:32.13
-
-
]
14. Komma Matyáš (Dolní Měcholupy)
00:00:34.53 [2 / 4 ]
[
00:00:16.94
-
-
00:00:17.59
]
15. Kliment Jan (Mezirolí)
00:00:34.62 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:16.96
00:00:17.66
]
16. Wasserbauer Václav (Cítoliby)
00:00:36.58 [2 / 4 ]
[
-
00:00:18.01
00:00:18.57
-
]
17. Janda Adam (Vědomice)
00:00:37.48 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:20.13
00:00:17.35
]
18. Žežulka Adam (Tuhaň)
00:00:39.11 [2 / 4 ]
[
00:00:18.81
-
00:00:20.30
-
]
19. Hrubý Štěpán (Obora)
00:00:42.31 [4 / 4 ]
[
00:00:14.55
00:00:14.78
00:00:14.22
00:00:13.54
]
20. Pešek Tomáš (Tuhaň)
00:00:42.90 [4 / 4 ]
[
00:00:18.47
00:00:14.72
00:00:14.14
00:00:14.04
]
21. Vávra Vojtěch (Obora)
00:00:42.96 [4 / 4 ]
[
00:00:15.02
00:00:14.64
00:00:14.16
00:00:14.16
]
22. Schveiger Vítek (Chrastava)
00:00:42.97 [3 / 4 ]
[
00:00:15.14
-
00:00:14.09
00:00:13.74
]
23. Konečný Václav (Výrava)
00:00:43.19 [3 / 4 ]
[
00:00:14.40
-
00:00:14.20
00:00:14.59
]
24. Bauhof Matyáš (Jirkov)
00:00:43.31 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:43.31
]
25. Voříšek Jonáš (Letkov SPORT)
00:00:43.43 [4 / 4 ]
[
00:00:14.83
00:00:14.58
00:00:14.36
00:00:14.49
]
26. Záhrobský Václav (Žitenice-Pohořany)
00:00:45.40 [2 / 4 ]
[
00:00:24.04
-
-
00:00:21.36
]
27. Slunečko Vít (Tuhaň)
00:00:45.72 [3 / 4 ]
[
00:00:15.13
-
00:00:15.77
00:00:14.82
]
28. Lebeda Václav (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:47.51 [3 / 4 ]
[
00:00:16.61
00:00:16.39
-
00:00:14.51
]
29. Prokop Josef (Telnice)
00:00:47.59 [2 / 4 ]
[
-
00:00:24.24
-
00:00:23.35
]
30. Poříz Jan (Božtěšice)
00:00:47.96 [2 / 4 ]
[
00:00:24.61
-
00:00:23.35
-
]
31. Zemanec Michal (Vědomice)
00:00:48.90 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:22.88
00:00:26.02
]
32. Karásek Tomáš (Svádov)
00:00:50.06 [2 / 4 ]
[
00:00:24.93
00:00:25.13
-
-
]
33. Paneš Patrik (Vědomice)
00:00:51.10 [4 / 4 ]
[
00:00:17.70
00:00:17.65
00:00:17.04
00:00:16.41
]
34. Vohradský Antonín (Srbice)
00:00:52.63 [3 / 4 ]
[
00:00:17.58
00:00:16.80
-
00:00:18.25
]
35. Jindrák Patrik (Vědomice)
00:00:52.65 [3 / 4 ]
[
00:00:18.81
00:00:17.65
00:00:16.19
-
]
36. Weber Jan (Chrastava)
00:00:54.45 [3 / 4 ]
[
00:00:18.03
-
00:00:17.74
00:00:18.68
]
37. Golasovský Vojtěch (Božtěšice)
00:00:55.13 [3 / 4 ]
[
00:00:18.56
-
00:00:18.92
00:00:17.65
]
38. Vávra Jan (Obora)
00:00:56.18 [4 / 4 ]
[
00:00:35.64
00:00:21.91
00:00:17.02
00:00:17.25
]
39. Dresler Jan (Stradonice)
00:00:56.35 [4 / 4 ]
[
00:00:20.99
00:00:22.46
00:00:17.32
00:00:18.04
]
40. Brhel Matěj (Lenešice)
00:00:56.94 [4 / 4 ]
[
00:00:18.66
00:00:19.12
00:00:19.16
00:00:20.43
]
41. Slášek Tadeáš (Slavětín)
00:00:59.54 [3 / 4 ]
[
00:00:20.71
00:00:18.83
-
00:00:20.00
]
42. Vlasák Matěj (Srbice)
00:00:59.73 [4 / 4 ]
[
00:00:22.22
00:00:22.12
00:00:19.60
00:00:18.01
]
43. Crhák Matyáš (Telnice)
00:01:00.14 [4 / 4 ]
[
00:00:21.17
00:00:20.91
00:00:19.87
00:00:19.36
]
44. Kocourek Dominik (Telnice)
00:01:01.20 [3 / 4 ]
[
00:00:23.09
00:00:19.77
-
00:00:18.34
]
45. Vostrý Daniel (Obora)
00:01:01.67 [4 / 4 ]
[
00:00:21.09
00:00:22.24
00:00:19.75
00:00:20.83
]
46. Hájek Robin (Slavětín)
00:01:03.65 [3 / 4 ]
[
00:00:20.71
00:00:22.36
-
00:00:20.58
]
47. Kaňa Teodor (Mírová)
00:01:07.18 [3 / 4 ]
[
00:00:21.14
00:00:25.35
-
00:00:20.69
]
48. Vorlíček Petr (SDH Jirkov)
00:01:07.36 [4 / 4 ]
[
00:00:23.68
00:00:21.50
00:00:23.15
00:00:22.71
]
49. Peřina Martin (Hrobce)
00:01:08.09 [3 / 4 ]
[
00:00:23.72
00:00:23.81
00:00:20.56
-
]
50. Mach Radek (Mojžíř)
00:01:08.34 [4 / 4 ]
[
00:00:24.65
00:00:25.68
00:00:22.88
00:00:20.81
]
51. Štrbík Ondřej Piers (Lhenice)
00:01:08.59 [4 / 4 ]
[
00:00:23.49
00:00:22.05
00:00:23.20
00:00:23.34
]
52. Jansche Jan (Telnice)
00:01:11.51 [4 / 4 ]
[
00:00:27.47
00:00:26.97
00:00:22.92
00:00:21.62
]
53. Vlček Zdeněk (Lenešice)
00:01:14.84 [3 / 4 ]
[
00:00:24.76
00:00:25.57
00:00:24.51
-
]
54. Fýsko Filip (Karlovy Vary - Stará Role)
00:01:16.84 [3 / 4 ]
[
00:00:27.17
-
00:00:25.79
00:00:23.88
]
55. Čížek Matěj (Žitenice-Pohořany)
00:01:20.72 [2 / 4 ]
[
00:00:47.27
-
00:00:33.45
-
]
56. Piksa David (Žitenice-Pohořany)
00:01:22.01 [3 / 4 ]
[
-
00:00:30.27
00:00:25.68
00:00:26.06
]
57. Kolda Tomáš (Žitenice-Pohořany)
00:01:22.88 [2 / 4 ]
[
00:00:53.61
-
00:00:29.27
-
]
58. Horáček Martin (Boletice nad Labem)
00:01:28.39 [4 / 4 ]
[
00:00:36.95
00:00:30.06
00:00:29.39
00:00:28.94
]
59. Pech Matěj (Mojžíř)
00:01:36.32 [3 / 4 ]
[
00:00:38.01
00:00:34.72
-
00:00:23.59
]
žena / věk: 9 - 11
1. Přerostová Elena (SDH Týnec u Horažďovic)
00:00:15.87 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:15.87
-
]
2. Bilzová Julie (Letkov)
00:00:18.77 [1 / 4 ]
[
00:00:18.77
-
-
-
]
3. Šedivá Barbora (Praha Zličín)
00:00:20.94 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.94
-
-
]
4. Průšová Karolína (Kly)
00:00:21.98 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:21.98
]
5. Slabochová Rozárie (Žitenice-Pohořany)
00:00:22.03 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:22.03
]
6. Jáhenová Amálie (SDH Klapý)
00:00:22.21 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:22.21
-
]
7. Tottová Eliška (Kly)
00:00:23.00 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:23.00
]
8. Urbanová Karla (SDH Nepomyšl)
00:00:23.55 [1 / 4 ]
[
00:00:23.55
-
-
-
]
9. Hatláková Adéla (Žitenice-Pohořany)
00:00:23.80 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:23.80
-
]
10. Šimáková Natálie (Chuderov)
00:00:24.81 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:24.81
-
]
11. Svobodová Tereza (Obora)
00:00:25.36 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:25.36
]
12. Průšová Natálie (Kly)
00:00:26.94 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:26.94
]
13. Kúhnová Viktorie (Žitenice-Pohořany)
00:00:27.21 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:27.21
]
14. Orgoníková Tereza (Praha Zličín)
00:00:27.63 [1 / 4 ]
[
-
00:00:27.63
-
-
]
15. Bejšovcová Ema (SDH Hřensko)
00:00:28.88 [1 / 4 ]
[
-
00:00:28.88
-
-
]
16. Schaukalová Klára (Boletice nad Labem)
00:00:31.44 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:31.44
-
]
17. Sladečkova Lea (Hora sv. Šebestiana)
00:00:33.70 [1 / 4 ]
[
-
00:00:33.70
-
-
]
18. Kozlerová Tereza (Chlumec)
00:00:35.25 [1 / 4 ]
[
00:00:35.25
-
-
-
]
19. Tintěrová Adéla (Mezirolí)
00:00:35.97 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:18.09
00:00:17.88
]
20. Albertova Nikol (Kly)
00:00:38.26 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:19.19
00:00:19.07
]
21. Burdová Lea (Štrbice)
00:00:39.07 [2 / 4 ]
[
00:00:19.47
00:00:19.60
-
-
]
22. Čečrdlová Adéla (Kolešovice)
00:00:40.16 [2 / 4 ]
[
00:00:19.97
-
00:00:20.19
-
]
23. Koubová Adéla (Vědomice)
00:00:43.68 [4 / 4 ]
[
00:00:15.43
00:00:14.81
00:00:14.03
00:00:14.84
]
24. Mertlová Alžběta (Lhenice)
00:00:43.82 [4 / 4 ]
[
00:00:15.56
00:00:15.04
00:00:14.31
00:00:14.47
]
25. Strachová Kateřina (Vědomice)
00:00:45.83 [3 / 4 ]
[
-
00:00:15.57
00:00:16.17
00:00:14.09
]
26. Langová Lilien (Obora)
00:00:46.30 [4 / 4 ]
[
00:00:16.22
00:00:16.45
00:00:15.14
00:00:14.94
]
27. Švingrová Simona (Stradonice)
00:00:46.57 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:22.84
00:00:23.73
]
28. Žáková Lucie (SDH Nepomyšl)
00:00:46.79 [4 / 4 ]
[
00:00:15.80
00:00:16.49
00:00:15.13
00:00:15.86
]
29. Adltová Julie (Kolešovice)
00:00:48.86 [2 / 4 ]
[
00:00:26.25
-
00:00:22.61
-
]
30. Kočandrlová Justýna (Letkov SPORT)
00:00:48.96 [3 / 4 ]
[
00:00:16.98
00:00:16.31
-
00:00:15.67
]
31. Spálová Zuzana (Srbice)
00:00:49.99 [4 / 4 ]
[
00:00:17.81
00:00:17.87
00:00:16.32
00:00:15.86
]
32. Koštialová Magdalena (Obora)
00:00:50.98 [4 / 4 ]
[
00:00:17.02
00:00:17.70
00:00:16.26
00:00:17.77
]
33. Barchánková Terezie (Tuhaň)
00:00:51.89 [3 / 4 ]
[
-
00:00:17.50
00:00:16.45
00:00:17.94
]
34. Hyšplerová Antonie (Vědomice)
00:00:52.23 [4 / 4 ]
[
00:00:17.89
00:00:18.27
00:00:16.47
00:00:17.87
]
35. Szappanosová Lucie (Karlovy Vary - Stará Role)
00:00:52.52 [3 / 4 ]
[
-
00:00:19.20
00:00:17.02
00:00:16.30
]
36. Savic´ Jovana (Srbice)
00:00:52.74 [3 / 4 ]
[
00:00:18.14
00:00:17.26
-
00:00:17.34
]
37. Vondráčková Karolína (Tuhaň)
00:00:53.16 [3 / 4 ]
[
00:00:17.90
-
00:00:17.71
00:00:17.55
]
38. Strunz Sophie (SDH Nepomyšl)
00:00:54.04 [4 / 4 ]
[
00:00:17.89
00:00:19.00
00:00:17.94
00:00:18.21
]
39. Strunzová Anna (SDH Nepomyšl)
00:00:54.13 [3 / 4 ]
[
00:00:18.30
-
00:00:18.27
00:00:17.56
]
40. Hadrabová Anežka (Lhenice)
00:00:54.75 [4 / 4 ]
[
00:00:18.71
00:00:18.13
00:00:18.55
00:00:18.07
]
41. Řezáčová Klára (Hrobce)
00:00:56.06 [4 / 4 ]
[
00:00:19.26
00:00:19.29
00:00:19.80
00:00:17.51
]
42. Kosmová Nikola (Stradonice)
00:00:56.27 [3 / 4 ]
[
-
00:00:19.00
00:00:17.88
00:00:19.39
]
43. Mackeová Daniela (Obora)
00:00:56.48 [3 / 4 ]
[
00:00:19.93
00:00:18.90
00:00:17.65
-
]
44. Artlová Anna (Lenešice)
00:00:56.95 [2 / 4 ]
[
00:00:28.82
00:00:28.13
-
-
]
45. Laube Lucie (Mojžíř)
00:00:57.82 [4 / 4 ]
[
00:00:20.44
00:00:33.06
00:00:20.03
00:00:17.35
]
46. Steklá Jana (Křešice)
00:00:58.21 [4 / 4 ]
[
00:00:22.17
00:00:20.46
00:00:18.92
00:00:18.83
]
47. Vávrová Simona (SDH Nepomyšl)
00:00:58.28 [4 / 4 ]
[
00:00:17.24
00:59:00.00
00:00:23.87
00:00:17.17
]
48. Kajzrová Viktorie (Mojžíř)
00:00:58.48 [4 / 4 ]
[
00:00:20.46
00:00:19.51
00:00:20.28
00:00:18.69
]
49. Kneřová Lucie (SDH Nepomyšl)
00:00:58.69 [3 / 4 ]
[
-
00:00:20.42
00:00:19.26
00:00:19.01
]
50. Bílková Adéla (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:59.01 [3 / 4 ]
[
00:00:20.53
00:00:21.16
-
00:00:17.32
]
51. Kurelová Izabela (Byšice)
00:01:00.14 [3 / 4 ]
[
-
00:00:22.31
00:00:20.34
00:00:17.49
]
52. Glončáková Lucie (SDH Nepomyšl)
00:01:00.60 [3 / 4 ]
[
00:00:20.27
-
00:00:20.70
00:00:19.63
]
53. Korpalová Anežka (Bechlín)
00:01:01.03 [4 / 4 ]
[
00:00:20.68
00:00:21.19
00:00:20.36
00:00:19.99
]
54. Prošková Emma (SDH Klapý)
00:01:05.36 [4 / 4 ]
[
00:00:24.54
00:00:22.12
00:00:21.77
00:00:21.47
]
55. Steklá Kateřina (Křešice)
00:01:05.77 [4 / 4 ]
[
00:00:23.25
00:00:22.72
00:00:21.49
00:00:21.56
]
56. Samcová Zuzana (Žitenice-Pohořany)
00:01:07.64 [4 / 4 ]
[
00:00:32.49
00:00:22.29
00:00:25.87
00:00:19.48
]
57. Gracová Adéla (Byšice)
00:01:08.19 [4 / 4 ]
[
00:00:37.42
00:00:25.97
00:00:22.73
00:00:19.49
]
58. Zemanová Jana (Žitenice-Pohořany)
00:01:08.50 [4 / 4 ]
[
00:00:36.96
00:00:24.19
00:00:20.81
00:00:23.50
]
59. Stříbrná Klaudie (Hrobce)
00:01:09.23 [3 / 4 ]
[
00:00:25.17
00:00:21.46
-
00:00:22.60
]
60. Kašová Kateřina (SDH Nepomyšl)
00:01:11.87 [3 / 4 ]
[
00:00:24.17
00:00:23.85
-
00:00:23.85
]
61. Baštová Kamila (Boletice nad Labem)
00:01:13.27 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:38.31
00:00:34.96
]
62. Zemanová Anna (Žitenice-Pohořany)
00:01:14.39 [4 / 4 ]
[
00:00:24.97
00:00:23.91
00:00:27.31
00:00:25.51
]
63. Nguyen Mai Phung (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:01:19.70 [3 / 4 ]
[
00:00:28.89
00:00:27.95
-
00:00:22.86
]
64. Dostálová Emma (Rotava)
00:01:22.77 [3 / 4 ]
[
00:00:30.65
-
00:00:27.98
00:00:24.14
]
65. Sedláčková Valerie (Žitenice-Pohořany)
00:01:23.46 [3 / 4 ]
[
-
00:00:27.09
00:00:27.07
00:00:29.30
]
66. Řezníčková Magdaléna (Tuhaň)
00:01:23.66 [4 / 4 ]
[
00:00:39.18
00:00:27.56
00:00:28.99
00:00:27.11
]
67. Kulhánková Karolína (Brniště)
00:01:23.94 [3 / 4 ]
[
-
00:00:30.08
00:00:28.57
00:00:25.29
]
68. Král'ová Klaudie René (Brniště)
00:01:24.35 [4 / 4 ]
[
00:00:28.14
00:00:29.78
00:00:31.70
00:00:26.43
]
69. Poliščuková Viktorie (Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov)
00:01:34.52 [3 / 4 ]
[
00:00:34.53
00:00:32.21
-
00:00:27.78
]
70. Raichová Miriam (Brniště)
00:01:38.56 [3 / 4 ]
[
00:00:37.66
-
00:00:29.98
00:00:30.92
]
71. Poborská Kristýna (Božtěšice)
00:01:39.44 [3 / 4 ]
[
00:00:22.09
-
00:00:21.21
00:00:56.14
]
72. Valentová Natálie (Brniště)
00:01:47.14 [4 / 4 ]
[
00:00:40.62
00:00:35.56
00:00:30.96
00:59:00.00
]
žena / věk: 13 - 16
1. Žylová Patricie (Kostelec nad Černými lesy)
00:00:19.14 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:19.14
]
2. Kučevová Veronika (Kšely)
00:00:19.85 [1 / 4 ]
[
-
-
-
00:00:19.85
]
3. Fousková Alexandra (Kostelec nad Černými lesy)
00:00:20.71 [1 / 4 ]
[
00:00:20.71
-
-
-
]
4. Kavůrová Dagmar (Kynšperk nad Ohří )
00:00:21.11 [1 / 4 ]
[
00:00:21.11
-
-
-
]
5. Jirásková Julie (Vesec)
00:00:21.49 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:21.49
-
]
6. Šmucrová Karolína (SDH Úžice)
00:00:21.59 [1 / 4 ]
[
00:00:21.59
-
-
-
]
7. Velíšková Tereza (Obora)
00:00:21.93 [1 / 4 ]
[
-
00:00:21.93
-
-
]
8. Fridmanová Magdaléna (DHZ ZŠ Šuňava)
00:00:22.18 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:22.18
-
]
9. Janská Daniela (Obora)
00:00:24.73 [1 / 4 ]
[
-
00:00:24.73
-
-
]
10. Frolíková Lucie (Vesec)
00:00:24.92 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:24.92
-
]
11. Jará Barbora (Chrastava)
00:00:25.30 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.30
-
-
]
12. Michálková Natálie (Chrastava)
00:00:25.42 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.42
-
-
]
13. Hrochová Sára (Vesec)
00:00:26.64 [1 / 4 ]
[
-
-
00:00:26.64
-
]
14. Bašková Marie (SDH Strupčice)
00:00:28.84 [1 / 4 ]
[
00:00:28.84
-
-
-
]
15. Plavčanová Bianka (DHZ ZŠ Šuňava)
00:00:39.58 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:19.82
00:00:19.76
]
16. Kafková Barbora (Obora)
00:00:42.30 [2 / 4 ]
[
00:00:21.51
-
-
00:00:20.79
]
17. Faitová Lucie (Letkov SPORT)
00:00:44.40 [2 / 4 ]
[
00:00:21.61
00:00:22.79
-
-
]
18. Šikolová Tereza (Vesec)
00:00:46.25 [2 / 4 ]
[
00:00:24.20
-
00:00:22.05
-
]
19. Suková Adéla (Vesec)
00:00:47.96 [2 / 4 ]
[
00:00:24.33
-
00:00:23.63
-
]
20. Kolaříková Ema (Blatno)
00:00:49.30 [2 / 4 ]
[
-
00:00:25.87
-
00:00:23.43
]
21. Šemberová Nikol (Blatno)
00:00:50.39 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:25.30
00:00:25.09
]
22. Vysoká Veronika (Telnice)
00:00:50.66 [2 / 4 ]
[
-
-
00:00:25.62
00:00:25.04
]
23. Adamová Adéla (SDH Úžice)
00:00:53.25 [2 / 4 ]
[
00:00:24.71
00:00:28.54
-
-
]
24. Ervová Eliška (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:55.73 [2 / 4 ]
[
00:00:28.08
00:00:27.65
-
-
]
25. Nováková Nikol (Tuhaň)
00:00:57.31 [3 / 4 ]
[
-
00:00:19.34
00:00:18.75
00:00:19.22
]
26. Švecová Kristyna (SDH Žlutice)
00:00:58.96 [4 / 4 ]
[
00:00:19.86
00:00:21.80
00:00:19.73
00:00:19.37
]
27. Žežulková Vanesa (Tuhaň)
00:00:59.58 [3 / 4 ]
[
00:00:19.75
00:00:19.88
-
00:00:19.95
]
28. Křížová Lucie (Chrastava)
00:00:59.99 [4 / 4 ]
[
00:00:20.21
00:00:20.25
00:00:20.20
00:00:19.58
]
29. Tušinská Petra (Lhenice)
00:01:03.10 [4 / 4 ]
[
00:00:20.48
00:00:20.67
00:00:21.95
00:00:22.81
]
30. Hauptvoglová Pavla (SDH Klapý)
00:01:04.08 [4 / 4 ]
[
00:00:24.30
00:00:23.05
00:00:20.41
00:00:20.62
]
31. Šponiarová Lucie (Cítoliby)
00:01:04.24 [3 / 4 ]
[
-
00:00:22.27
00:00:20.86
00:00:21.11
]
32. Kmochová Barbora (Žitenice-Pohořany )
00:01:04.31 [2 / 4 ]
[
00:00:33.16
00:00:31.15
-