TFA LIGA SEVERU 2024 JUNIOR!
logo ligy
Popis:

Druhý ročník ligy TFA ligy otevřený pro děti a mládež ve věku od 3 do 15 let Pro rok 2024 budou závodníci zařazeni do kategorií dle ročníku narození Nově bude vyhlášen i nejlepší kolektiv

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 3 - 5
1. Gipfl Matyáš (SDH Štrbice)
300 - 300 [3 / 5 ]
[
100
100
100
0
-
]
2. Pakosta Jan (SDH Štrbice)
280 - 280 [3 / 5 ]
[
95
90
95
0
-
]
3. Hajm Jakub (SDH Touchovice)
268 - 268 [3 / 5 ]
[
92
92
84
0
-
]
4. Kinčl Damián (Radešín)
266 - 266 [3 / 5 ]
[
90
86
90
0
-
]
5. Brzoň Andrej (SDH Štrbice)
250 - 250 [3 / 5 ]
[
84
80
86
0
-
]
6. Novák Ondřej (Touchovice)
244 - 244 [3 / 5 ]
[
78
74
92
0
-
]
7. Klas Richard (SDH Štrbice)
242 - 242 [3 / 5 ]
[
80
84
78
0
-
]
8. Bílek Jiří (Vědomice)
198 - 198 [3 / 5 ]
[
74
70
54
-
-
]
9. Rudl Vojtěch (SDH Touchovice)
190 - 190 [3 / 5 ]
[
56
62
72
0
-
]
10. Lodl Damian Tadeusz (Vědomice)
182 - 182 [3 / 5 ]
[
72
60
50
-
-
]
11. Klvač Ondřej (SDH Klapý)
176 - 176 [2 / 5 ]
[
88
-
88
-
-
]
12. Bolech Adam (SDH Klapý)
174 - 174 [2 / 5 ]
[
86
88
-
-
-
]
13. Báchor Kryštof (Křešice)
162 - 162 [2 / 5 ]
[
-
82
80
-
-
]
14. Tintěra Bořek (Křešice)
158 - 158 [3 / 5 ]
[
62
50
46
-
-
]
15. Prošek Tom (SDH Klapý)
146 - 146 [2 / 5 ]
[
-
78
68
-
-
]
16. Malíř Patrik (SDH Klapý)
136 - 136 [2 / 5 ]
[
-
66
70
-
-
]
17. Novotný Jakub (Radešín)
134 - 134 [2 / 5 ]
[
70
-
64
-
-
]
18. Johanovský Matyáš (Labská Stráň)
132 - 132 [2 / 5 ]
[
-
76
56
0
-
]
19. Karban Sebastian (SDH Touchovice)
130 - 130 [2 / 5 ]
[
-
68
62
0
-
]
20. Kinčl Sebastian (Radešín)
128 - 128 [3 / 5 ]
[
52
46
30
0
-
]
21. Novotný Jiří (Radešín)
126 - 126 [2 / 5 ]
[
66
-
60
-
-
]
22. Ečer Martin (Křešice)
116 - 116 [2 / 5 ]
[
58
58
-
-
-
]
23. Říha Jaroslav (Lukavec)
116 - 116 [2 / 5 ]
[
-
64
52
0
-
]
24. Robl Hynek (Hřivicice)
108 - 108 [2 / 5 ]
[
64
-
44
-
-
]
25. Frieser Martin (Lukavec)
102 - 102 [2 / 5 ]
[
-
54
48
0
-
]
26. Sechovec Matouš (Brniště)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
-
95
-
-
-
]
27. Maršálek Matyáš (Vědomice)
94 - 94 [2 / 5 ]
[
-
56
38
-
-
]
28. Rásl Šimon (Lukavec)
88 - 88 [2 / 5 ]
[
-
52
36
0
-
]
29. Pilný Tomáš (SDH Bílina)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
-
-
82
0
-
]
30. Vaněk Václav (Řehlovice)
82 - 82 [1 / 5 ]
[
82
-
-
-
-
]
31. Vlastník Matyáš (Křešice)
80 - 80 [2 / 5 ]
[
-
48
32
-
-
]
32. Severa Eliáš (SDH Touchovice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
-
-
0
-
]
33. Kadlec Martin (SDH Štrbice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
-
-
76
0
-
]
34. Fišer Filip (Boletice Nad Labem)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
-
-
74
-
-
]
35. Etčer Jakub (SDH Štrbice)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
-
72
-
0
-
]
36. Vinduška Jiří (Charvatce)
68 - 68 [1 / 5 ]
[
68
-
-
0
-
]
37. Fišer Rudolf (SDH Polepy)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
-
-
66
-
-
]
38. Aschenbrenner Kryštof (SDH Bílina)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
-
-
0
-
]
39. Zahrádka Max (SDH Polepy)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
-
-
58
-
-
]
40. Aschenbrenner Štěpán (SDH Bílina)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
-
-
0
-
]
41. Tomčala Jan (Lukavec)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
-
-
42
0
-
]
42. Tůma Jan (Lukavec)
40 - 40 [1 / 5 ]
[
-
-
40
0
-
]
43. Šedivý Kristian (Vědomice)
34 - 34 [1 / 5 ]
[
-
-
34
-
-
]
žena / věk: 3 - 5
1. Manová Leontýna (SDH Klapý)
280 - 280 [3 / 5 ]
[
100
92
88
-
-
]
2. Cibulková Leontýna (Křešice)
273 - 273 [3 / 5 ]
[
95
86
92
-
-
]
3. Lauermannová Klaudie (Křešice)
246 - 246 [3 / 5 ]
[
90
80
76
-
-
]
4. Žáková Sofia (Křešice)
236 - 236 [3 / 5 ]
[
80
72
84
-
-
]
5. Košková Markéta (Labská Stráň)
228 - 228 [3 / 5 ]
[
82
76
70
0
-
]
6. Zounová Magdalena (SDH Klapý)
208 - 208 [3 / 5 ]
[
78
68
62
-
-
]
7. Svobodová Apolena (SDH Klapý)
185 - 185 [2 / 5 ]
[
-
95
90
-
-
]
8. Karfilátová Elena (SDH Klapý)
185 - 185 [2 / 5 ]
[
-
90
95
-
-
]
9. Votavová Jindřiška (Vědomice)
182 - 182 [2 / 5 ]
[
-
100
82
-
-
]
10. Hyklová Viktorie (SDH Štrbice)
178 - 178 [2 / 5 ]
[
-
78
100
0
-
]
11. Jančovičová Alžběta (Řehlovice)
166 - 166 [2 / 5 ]
[
86
-
80
-
-
]
12. Nováková Veronika (Touchovice)
164 - 164 [3 / 5 ]
[
70
48
46
0
-
]
13. Kropáčková Veronika (Vědomice)
160 - 160 [2 / 5 ]
[
-
88
72
-
-
]
14. Vránová Adéla (SDH Štrbice)
160 - 160 [2 / 5 ]
[
-
82
78
0
-
]
15. Herczová Zoe (SDH Bílina)
158 - 158 [2 / 5 ]
[
84
-
74
0
-
]
16. Doktorová Adéla (Křešice)
156 - 156 [2 / 5 ]
[
-
70
86
-
-
]
17. Platilová Rozárie (Vědomice)
152 - 152 [3 / 5 ]
[
68
46
38
-
-
]
18. Řezáčová Zuzana (Křešice)
138 - 138 [2 / 5 ]
[
72
-
66
-
-
]
19. Kamenická Štěpánka (Labská Stráň)
138 - 138 [2 / 5 ]
[
-
74
64
0
-
]
20. Zimová Adéla (Srbice)
134 - 134 [2 / 5 ]
[
-
66
68
-
-
]
21. Halířová Klára (Labská Stráň)
132 - 132 [2 / 5 ]
[
76
56
-
0
-
]
22. Báchorová Rozálie (Křešice)
120 - 120 [2 / 5 ]
[
-
60
60
-
-
]
23. Sahulová Lucie (Labská Stráň)
114 - 114 [2 / 5 ]
[
-
64
50
0
-
]
24. Tůmová Viktorie (Lukavec)
102 - 102 [2 / 5 ]
[
-
54
48
0
-
]
25. Ptáčková Johana (SDH Klapý)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
26. Volencov Rozárie (Řehlovice)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
-
-
-
-
]
27. Jenšovská Barbora (Brniště)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
-
84
-
-
-
]
28. Steinbergerová Lea (SDH Bílina)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
-
-
0
-
]
29. Denglerová Ella (Řehlovice)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
-
-
-
-
]
30. Linhartová Anežka (Křešice)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
-
62
-
-
-
]
31. Bartošová Leontýna (Žitenice - Pohořany)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
-
58
-
-
-
]
32. Korolová Ema (SDH Polepy)
58 - 58 [1 / 5 ]
[
-
-
58
-
-
]
33. Grundová Valerie (Radešín)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
-
-
56
0
-
]
34. Kučerová Anna (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Boletice nad Labem)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
-
-
54
0
-
]
35. Stříbrná Ema (Řehlovice)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
-
-
52
-
-
]
36. Drobná Anna (Srbice)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
-
52
-
-
-
]
37. Bolechová Natálie (SDH Klapý)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
-
50
-
-
-
]
38. Kadlecová Vendula (SDH Štrbice)
44 - 44 [1 / 5 ]
[
-
-
44
0
-
]
39. Vyšatová Žofie (Řehlovice)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
-
-
42
-
-
]
40. Čížková Kateřina (Žitenice-Pohořany)
40 - 40 [1 / 5 ]
[
-
-
40
-
-
]
41. Gipflová Barbora (SDH Štrbice)
36 - 36 [1 / 5 ]
[
-
-
36
0
-
]
42. Zvolská Julie (Litoměřice)
34 - 34 [1 / 5 ]
[
-
-
34
-
-
]
muž / věk: 6 - 8
1. Prošek Max (SDH Klapý)
274 - 274 [3 / 5 ]
[
100
84
90
-
-
]
2. Drábek Ondřej (SDH Štrbice)
266 - 266 [3 / 5 ]
[
90
90
86
0
-
]
3. Vachulka Václav (Žitenice-Pohořany)
261 - 261 [3 / 5 ]
[
66
95
100
-
-
]
4. Kouba Ondřej (Vědomice)
236 - 236 [3 / 5 ]
[
86
74
76
-
-
]
5. Mařík Lukáš (Charvatce)
236 - 236 [3 / 5 ]
[
88
66
82
0
-
]
6. Puchmeltr Jindřich (Srbice)
222 - 222 [3 / 5 ]
[
80
64
78
-
-
]
7. Pakosta Václav (SDH Štrbice)
222 - 222 [3 / 5 ]
[
82
72
68
0
-
]
8. Polívka Lukáš (Labská Stráň)
195 - 195 [2 / 5 ]
[
-
100
95
0
-
]
9. Pomichálek Ondřej (Boletice nad Labem)
184 - 184 [2 / 5 ]
[
-
92
92
-
-
]
10. Štěpánek Matěj (Křešice)
177 - 177 [2 / 5 ]
[
95
82
-
-
-
]
11. Šnor Jakub (SDH Bílina)
172 - 172 [2 / 5 ]
[
84
-
88
0
-
]
12. Kamenický Daniel (Labská Stráň)
172 - 172 [3 / 5 ]
[
68
58
46
0
-
]
13. Košek Karel (Labská Stráň)
170 - 170 [3 / 5 ]
[
50
54
66
0
-
]
14. Turek Ondřej (Labská Stráň)
166 - 166 [2 / 5 ]
[
-
86
80
0
-
]
15. Měchýř Martin (SDH Štrbice)
164 - 164 [3 / 5 ]
[
78
46
40
-
-
]
16. Křehlík Marek (Žitenice-Pohořany)
164 - 164 [2 / 5 ]
[
-
80
84
-
-
]
17. Dzurko Marek (Boletice nad Labem)
162 - 162 [2 / 5 ]
[
-
88
74
-
-
]
18. Janeček Michael (Labská Stráň)
162 - 162 [3 / 5 ]
[
24
68
70
0
-
]
19. Pokorný Tomáš (Boletice nad Labem)
150 - 150 [2 / 5 ]
[
-
78
72
-
-
]
20. Ečer Roman (Křešice)
142 - 142 [3 / 5 ]
[
58
50
34
-
-
]
21. Milata Jakub (Vědomice)
140 - 140 [3 / 5 ]
[
52
36
52
-
-
]
22. Cibulka Štěpán (Křešice)
132 - 132 [3 / 5 ]
[
40
44
48
-
-
]
23. Otta Matěj (Křešice)
124 - 124 [3 / 5 ]
[
34
34
56
-
-
]
24. Šašek Lukáš (Srbice)
122 - 122 [2 / 5 ]
[
70
52
-
-
-
]
25. Novotný Adam (SDH Hřivice)
116 - 116 [3 / 5 ]
[
26
30
60
-
-
]
26. Drobný Václav (Srbice)
114 - 114 [2 / 5 ]
[
72
42
-
-
-
]
27. Kurtz Vít (Koštice)
108 - 108 [2 / 5 ]
[
46
62
-
0
-
]
28. Andres Milan (Malešov)
108 - 108 [2 / 5 ]
[
48
60
-
-
-
]
29. Kounický Kristián (SDH Brozany nad Ohří)
102 - 102 [2 / 5 ]
[
62
40
-
-
-
]
30. Laube Vít (SDH Klapý)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
31. Bíza Petr (Malešov)
92 - 92 [2 / 5 ]
[
44
48
-
-
-
]
32. Švejnoha Šimon (SDH Štrbice)
90 - 90 [2 / 5 ]
[
36
-
54
0
-
]
33. Pap Tobiáš (SDH Bílina)
88 - 88 [2 / 5 ]
[
38
-
50
0
-
]
34. Bárta Tobiáš (Sdh Nové Dvory)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
76
-
-
-
-
]
35. Bambásek Alexander (Vědomice)
76 - 76 [2 / 5 ]
[
18
-
58
-
-
]
36. Sechovec Jan (Brniště)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
-
76
-
-
-
]
37. Fuxa Jan (Žitenice-Pohořany)
74 - 74 [2 / 5 ]
[
30
-
44
-
-
]
38. Kořenský Jakub (Řehlovice)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
74
-
-
-
-
]
39. Hrzán Daniel (Radešín)
70 - 70 [2 / 5 ]
[
-
28
42
0
-
]
40. Zouna Alexandr (Lukavec)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
-
70
-
0
-
]
41. Piksa Filip (Žitenice-Pohořany)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
64
-
-
-
-
]
42. Bílý Matyáš (SDH Polepy)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
-
-
64
-
-
]
43. Vlastník Dominik (Křešice)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
-
-
62
-
-
]
44. Švácha Matěj (Malešov)
60 - 60 [2 / 5 ]
[
22
38
-
-
-
]
45. Černý Jiří (SDH Bílina)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
-
-
0
-
]
46. Hodač Jakub (Boletice nad Labem)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
-
56
-
-
-
]
47. Sviták Lukáš (Sdh Nové Dvory)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
56
-
-
-
-
]
48. Pudr David Jaromír (Lukavec)
56 - 56 [2 / 5 ]
[
-
26
30
0
-
]
49. Kořenský Adam (Řehlovice)
54 - 54 [1 / 5 ]
[
54
-
-
-
-
]
50. Vinduška Lukáš (Charvatce)
42 - 42 [1 / 5 ]
[
42
-
-
0
-
]
51. Szymandera Tobiáš (Řehlovice)
38 - 38 [1 / 5 ]
[
-
-
38
-
-
]
52. Mejta Štěpán (Litoměřice)
36 - 36 [1 / 5 ]
[
-
-
36
-
-
]
53. Kovařík Matyáš (Boletice nad Labem)
32 - 32 [1 / 5 ]
[
-
-
32
-
-
]
54. Volenec Matyáš (Řehlovice)
32 - 32 [1 / 5 ]
[
32
-
-
-
-
]
55. Pospíchal Richard (Lukavec)
32 - 32 [1 / 5 ]
[
-
32
-
0
-
]
56. Broft Antonín (Sdh Nové Dvory)
28 - 28 [1 / 5 ]
[
28
-
-
-
-
]
57. Valach Marek (Řehlovice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
58. Vobořil Ondra (Sdh Nové Dvory)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
59. Mecel Martin (Srbice)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
žena / věk: 6 - 8
1. Řezáčová Věra (Křešice)
290 - 290 [3 / 5 ]
[
100
95
95
-
-
]
2. Loukotová Adéla (SDH Klapý)
280 - 280 [3 / 5 ]
[
88
92
100
-
-
]
3. Šedivá Rozárka (Vědomice)
252 - 252 [3 / 5 ]
[
90
80
82
-
-
]
4. Janečková Šárka (Labská Stráň)
216 - 216 [3 / 5 ]
[
80
78
58
0
-
]
5. Vandasová Klára (Křešice)
200 - 200 [3 / 5 ]
[
72
58
70
-
-
]
6. Tintěrová Zora (Křešice)
196 - 196 [3 / 5 ]
[
74
62
60
-
-
]
7. Klasová Jitka (SDH Štrbice)
188 - 188 [2 / 5 ]
[
-
100
88
0
-
]
8. Votavová Libuše (Vědomice)
180 - 180 [2 / 5 ]
[
-
88
92
-
-
]
9. Strachová Adéla (Vědomice)
177 - 177 [2 / 5 ]
[
95
82
-
-
-
]
10. Karfilátová Laura (SDH Klapý)
176 - 176 [2 / 5 ]
[
-
90
86
-
-
]
11. Voitová Sabina (SDH Štrbice)
176 - 176 [2 / 5 ]
[
86
-
90
0
-
]
12. Zvěřinová Anděla (Labská Stráň)
174 - 174 [3 / 5 ]
[
70
54
50
0
-
]
13. Lochmanová Jaroslava (Malešov)
168 - 168 [2 / 5 ]
[
82
86
-
-
-
]
14. Hájková Alžběta (Vědomice)
146 - 146 [2 / 5 ]
[
-
68
78
-
-
]
15. Roblová Anežka (Hřivice)
144 - 144 [2 / 5 ]
[
76
-
68
-
-
]
16. Boháčová Aneta (Srbice)
140 - 140 [2 / 5 ]
[
-
60
80
-
-
]
17. Pánková Andrea (Křešice)
140 - 140 [2 / 5 ]
[
-
74
66
-
-
]
18. Chaloupková Andrea (Koštice)
138 - 138 [2 / 5 ]
[
68
70
-
0
-
]
19. Voitová Rozálie (SDH Štrbice)
132 - 132 [2 / 5 ]
[
78
-
54
0
-
]
20. Brabcová Zuzana (Koštice)
130 - 130 [2 / 5 ]
[
64
66
-
0
-
]
21. Kropáčková Lucie (Vědomice)
128 - 128 [2 / 5 ]
[
-
56
72
-
-
]
22. Juklová Amélie (Sdh Nové Dvory)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
23. Lochmanová Valérie (Malešov)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
84
-
-
-
-
]
24. Rožboudová Natálie (Mimoň)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
-
84
-
-
-
]
25. Vimrová Veronika (SDH Polepy)
84 - 84 [1 / 5 ]
[
-
-
84
-
-
]
26. Velentová Laura (Brniště)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
-
76
-
-
-
]
27. Vaňková Ema (Srbice)
76 - 76 [1 / 5 ]
[
-
-
76
-
-
]
28. Hollová Kateřina (SDH Polepy)
74 - 74 [1 / 5 ]
[
-
-
74
-
-
]
29. Vizínová Eliška (Malešov)
72 - 72 [1 / 5 ]
[
-
72
-
-
-
]
30. Nováková Eliška (Radešín)
66 - 66 [1 / 5 ]
[
66
-
-
-
-
]
31. Bartošová Viktorie (Žitenice-Pohořany)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
-
64
-
-
-
]
32. Stupková Lucie (Litoměřice)
64 - 64 [1 / 5 ]
[
-
-
64
-
-
]
33. Korpalová Josefína (Bechlín)
62 - 62 [1 / 5 ]
[
-
-
62
-
-
]
34. Pospíšilová Tereza (SDH Polepy)
56 - 56 [1 / 5 ]
[
-
-
56
-
-
]
35. Kotulanová Berenika (SDH Klapý)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
-
52
-
-
-
]
36. Mouchová Eliška (SDH Polepy)
52 - 52 [1 / 5 ]
[
-
-
52
-
-
]
37. Rybenská Barbora (Křešice)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
-
50
-
-
-
]
muž / věk: 9 - 11
1. Kounický Maxmilián (SDH Brozany nad Ohří)
278 - 278 [3 / 5 ]
[
78
100
100
-
-
]
2. Mařík Tomáš (Charvatce)
258 - 258 [3 / 5 ]
[
82
88
88
0
-
]
3. Homoláč Dominik (SDH Štrbice)
251 - 251 [3 / 5 ]
[
72
84
95
0
-
]
4. Tydlitát Pavel (Charvatce)
250 - 250 [3 / 5 ]
[
90
92
68
0
-
]
5. Zahálka Daniel (SDH Klapý)
243 - 243 [3 / 5 ]
[
84
95
64
-
-
]
6. Otta Jakub (Křešice)
228 - 228 [3 / 5 ]
[
80
70
78
-
-
]
7. Špulák Matěj (SDH Klapý)
222 - 222 [3 / 5 ]
[
42
90
90
-
-
]
8. Švanda Tobias (SDH Štrbice)
220 - 220 [3 / 5 ]
[
68
76
76
0
-
]
9. Holeček Tadeáš (Radešín)
218 - 218 [3 / 5 ]
[
60
74
84
0
-
]
10. Panocha Matěj (Malešov)
214 - 214 [3 / 5 ]
[
100
58
56
-
-
]
11. Šťastný Radim (Labská Stráň)
204 - 204 [3 / 5 ]
[
70
72
62
0
-
]
12. Toropov Štěpán (Řehlovice)
187 - 187 [2 / 5 ]
[
95
-
92
-
-
]
13. Janda Adam (Vědomice)
168 - 168 [2 / 5 ]
[
-
82
86
-
-
]
14. Majer Josef (SDH Štrbice)
168 - 168 [2 / 5 ]
[
-
86
82
0
-
]
15. Klain Martin (SDH Hřivice)
166 - 166 [2 / 5 ]
[
86
-
80
0
-
]
16. Paneš Patrik (Vědomice)
154 - 154 [2 / 5 ]
[
-
80
74
-
-
]
17. Janeček Petr (Labská Stráň)
138 - 138 [3 / 5 ]
[
44
54
40
0
-
]
18. Číla Jiří (Labská Stráň)
136 - 136 [2 / 5 ]
[
76
-
60
0
-
]
19. Vohradský Antonín (Srbice)
130 - 130 [2 / 5 ]
[
-
78
52
-
-
]
20. Zelinger Jakub (Labská Stráň)
126 - 126 [2 / 5 ]
[
62
64
-
0
-
]
21. Man Tomáš (SDH Klapý)
122 - 122 [2 / 5 ]
[
66
56
-
-
-
]
22. Lochman Vojtěch (Malešov)
118 - 118 [2 / 5 ]
[
50
68
-
-
-
]
23. Lukavský Jakub (Řehlovice)
114 - 114 [2 / 5 ]
[
56
-
58
-
-
]
24. Čížek Matěj (Žitenice-Pohořany )
112 - 112 [3 / 5 ]
[
32
42
38
-
-
]
25. Toropov Jiři (Řehlovice)
108 - 108 [2 / 5 ]
[
64
-
44
-
-
]
26. Bláha Patrik (Malešov)
100 - 100 [2 / 5 ]
[
48
52
-
-
-
]
27. Krajník Šimon (SDH Brozany)
92 - 92 [1 / 5 ]
[
92
-
-
-
-
]
28. Němec Adam (SDH Klapý)
88 - 88 [1 / 5 ]
[
88
-
-
-
-
]
29. Horáček Martin (Boletice nad Labem)
82 - 82 [2 / 5 ]
[
-
46
36
-
-
]
30. Fišer Ondřej (Žitenice-Pohořany)
82 - 82 [2 / 5 ]
[
38
44
-
-
-
]