O pohár starosty KSH JČK
logo ligy
Popis:

8.ročník seriálu závodů TFA v Jihočeském kraji

Propozice ligy: Propozice ke stažení
Jednotlivé závody ligy
1. Memoriál Z.Kubáleho TFA Běleč 22.06.2024 10:00
2. TFA Týn nad Vltavou 13.07.2024 11:00
3. TFA Klisinec 2024 27.07.2024 10:00
4. TFA Frymburk 03.08.2024 09:00
5. ŽELEZNÝ HASIČ SEDLICE 2024 31.08.2024 10:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Mareš Michal (Běleč)
200 - 200 [2 / 5 ]
[
100
100
0
0
-
]
2. Semrád Jakub (SDH Mladá Vožice)
180 - 180 [2 / 5 ]
[
85
95
0
0
-
]
3. Bureš Robin (SDH Lenešice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
-
-
-
-
]
4. Cihlář Petr (SDH Bojiště)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
-
-
-
-
]
5. Doušek František (SDH Sedlice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
-
90
0
0
-
]
6. Melena Jan (Mladá Vožice)
85 - 85 [1 / 5 ]
[
-
85
0
0
-
]
7. Loukota Petr (SDH Klapý)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
-
-
-
-
]
8. Blažek Branislav (Skočice)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
-
80
0
0
-
]
9. Růžička Lukáš (Mydlovary)
75 - 75 [1 / 5 ]
[
75
-
-
-
-
]
10. Bárta Martin (Hluboká nad Vltavou)
75 - 75 [1 / 5 ]
[
-
75
0
0
-
]
11. Moravec Tomáš (SDH Klisinec)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
-
0
-
-
]
12. Klimeš Cedrik (Hluboká nad Vltavou)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
-
70
-
-
-
]
muž / věk: 18 - 34
1. Mrzena Martin (SDH Bechyně/TFA team Bechyně)
195 - 195 [2 / 5 ]
[
95
100
0
0
-
]
2. Brousil Jakub (Lom)
190 - 190 [2 / 5 ]
[
100
90
-
-
-
]
3. Břenda Roman (SDH Běleč)
170 - 170 [2 / 5 ]
[
90
80
0
0
-
]
4. Drs Michal (Drunče)
170 - 170 [2 / 5 ]
[
85
85
-
-
-
]
5. Kvěch Václav (SDH Čestice)
155 - 155 [2 / 5 ]
[
80
75
-
-
-
]
6. Čapek Michal (SDH Dobrošov)
120 - 120 [2 / 5 ]
[
60
60
-
-
-
]
7. Völfl Jan (HZSp SŽ/SDH Rudolfov)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
-
95
0
-
-
]
8. Deré Martin (Vrcholtovice)
90 - 90 [2 / 5 ]
[
50
40
0
-
-
]
9. Blahož Vojtěch (Mladá Vožice)
75 - 75 [2 / 5 ]
[
45
30
0
0
-
]
10. Tomeček Jakub (SDH Smrkov)
75 - 75 [1 / 5 ]
[
75
-
-
-
-
]
11. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
70
-
-
-
-
]
12. Hrdinka Ondřej (SDH Kardašova Řečice)
70 - 70 [1 / 5 ]
[
-
70
0
0
-
]
13. Vondráček Tomáš (HZSp Sellier&Bellot, SDH Čechtice)
65 - 65 [1 / 5 ]
[
65
-
-
-
-
]
14. Bouška Ondřej (Týn nad Vltavou)
65 - 65 [1 / 5 ]
[
-
65
-
-
-
]
15. Křivský Tomáš (SDH Omlenice)
60 - 60 [2 / 5 ]
[
25
35
-
0
-
]
16. Koranda Michal (Michal Koranda)
55 - 55 [1 / 5 ]
[
55
-
-
-
-
]
17. Houdek Vojtěch (SDH Sudoměřice u Bechyně)
55 - 55 [1 / 5 ]
[
-
55
-
-
-
]
18. Kratochvíl Marek (SDH/JSDHO Komárov)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
-
50
-
-
-
]
19. Kouba Jindřich (HZSp SŽ/SDH Sedlice)
45 - 45 [1 / 5 ]
[
-
45
0
0
-
]
20. Kubíček Matyáš (SDH Klisinec)
40 - 40 [1 / 5 ]
[
40
-
0
-
-
]
21. Želivský Radim (SDH Mladá Vožice)
40 - 40 [2 / 5 ]
[
20
20
0
0
-
]
22. Kylberger Zdeněk (SDH Sedlice)
40 - 40 [2 / 5 ]
[
15
25
0
0
-
]
23. Žovinec Ondřej (SDH Cítoliby)
35 - 35 [1 / 5 ]
[
35
-
-
-
-
]
24. Svatek Pavel (Žádna)
30 - 30 [1 / 5 ]
[
30
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Dostál Petr (Hluboká nad Vltavou)
195 - 195 [2 / 5 ]
[
95
100
0
0
-
]
2. Procházka Filip (Mladá Vožice)
180 - 180 [2 / 5 ]
[
85
95
-
-
-
]
3. Viceník Jakub (SDH Klapý)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
-
-
-
-
]
4. Boudník Tomáš (SDH Čechtice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
-
-
-
-
]
5. Vachel Petr (Hluboká nad Vltavou)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
-
0
0
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
100 - 100 [1 / 5 ]
[
100
-
-
-
-
]
2. Pincová Edita (Mladá Vožice)
95 - 95 [1 / 5 ]
[
95
-
-
-
-
]
3. Holienková Kateřina (SDH Lenešice)
90 - 90 [1 / 5 ]
[
90
-
-
-
-
]
žena / věk: 18 - 100
1. Černá Lucie (SDH Hluboká nad Vltavou)
200 - 200 [2 / 5 ]
[
100
100
0
0
-
]
2. Marešová Žaneta (SDH Běleč)
190 - 190 [2 / 5 ]
[
95
95
0
0
-
]
3. Reichová Pavla (SDH Praha - Satalice (TFA tým Praha))
175 - 175 [2 / 5 ]
[
85
90
0
0
-
]
4. Švárová Jana (SDH Noskov)
175 - 175 [2 / 5 ]
[
90
85
0
0
-
]
5. Dolejšová Kateřina (SDH Sedlice)
150 - 150 [2 / 5 ]
[
70
80
0
0
-
]
6. Šimečková Sabina (SDH Choustník)
135 - 135 [2 / 5 ]
[
65
70
-
-
-
]
7. Nováková Kateřina (SDH Chlum - Křemže)
80 - 80 [1 / 5 ]
[
80
-
0
0
-
]
8. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
75 - 75 [1 / 5 ]
[
75
-
-
-
-
]
9. Melenová Lucie (Mladá Vožice)
75 - 75 [1 / 5 ]
[
-
75
0
0
-
]
10. Blažeková Zlata (Hluboká nad Vltavou)
65 - 65 [1 / 5 ]
[
-
65
0
0
-
]
11. Nikrmajerová Pavla (SDH Radkov)
60 - 60 [1 / 5 ]
[
60
-
-
-
-
]
12. Černucká Petra (SDH Lenešice)
55 - 55 [1 / 5 ]
[
55
-
-
-
-
]
13. Petršová Pavlína (SDH Mladá Vožice)
50 - 50 [1 / 5 ]
[
50
-
-
-
-
]
14. Koďousková Denisa (SDH Choustník)
45 - 45 [1 / 5 ]
[
45
-
-
-
-
]