MEMORIÁL JAROMÍRA HONSE O ŽELEZNÉHO HASIČE - 2. KOLO TFA LIGA SEVERU
logo
Místo závodu:
Hostomice, ulice Mlýnská
Začátek závodu:
27.04.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Jan Kapoun honza.kapoun@email.cz 774 663 954
Propozice:
Popis:

Propozice závodu jsou aktualizované a souhlas pro mladší 15 let!  (souhlas je na poslední straně dokumentu)

 

Orientační harmonogram:

Prezence ženy a dorostenci: 8:00 – 8:45 hodin

Zahájení ženy a dorostenci 09:00 hodin

Prezence muži: 10:00 – 10:45

Zahájení muži cca 11:00 hodin

Prohlídka tratě a instruktáž v průběhu prezence

 

 

Přihlášených jednotlivců:
133 z 150
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 47
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (175) 3 SDH Cítoliby 02:08.01 02:08.01 P - 50
2. OK Borl Lukáš (Ústecký) (174) 2 SDH Cítoliby 02:17.04 02:17.04 P - 47
3. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (173) 1 HZS Benátky n.J./SDH Bezno 02:24.05 02:24.05 P - 45
4. OK Lupínek Michal (Ústecký) (167) 2 JSDH Prackovice nad Labem 02:32.04 02:32.04 P - 42
5. OK Porubek Ondřej (Královehradecký) (168) 3 SDH Velichovky 02:37.02 02:37.02 P - 40
6. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (165) 3 SDH Lenešice 02:48.07 02:48.07 P - 38
7. OK Huja Miroslav (Ústecký) (166) 1 JSDH Prackovice nad Labem 02:50.00 02:50.00 P - 36
8. OK Latina Matěj (Ústecký) (161) 2 HZS Chomutov, JSDH Blatno 02:51.02 02:51.02 P - 34
9. OK Pazdera Jakub (Ústecký) (103) 3 SDH Lenešice 02:52.03 02:52.03 P - 32
10. OK Fiala Jiří (Ústecký) (152) 2 JSDH Polepy 02:57.09 02:57.09 P - 30
11. OK Karfilát Jiří (Ústecký) (160) 1 SDH Klapý 03:03.00 03:03.00 P - 28
12. OK Pail Matěj (Ústecký) (163) 1 SDH Klapý 03:09.02 03:09.02 P - 26
13. OK Šolín Jan (Ústecký) (153) 3 JSDH Most-Rudolice 03:12.09 03:12.09 P - 24
14. OK Sochor Martin (Ústecký) (155) 2 SDH Petrohrad 03:13.02 03:13.02 P - 22
15. OK Kamaryt Jakub (Ústecký) (136) 1 JSDH Prackovice nad Labem 03:14.08 03:14.08 P - 20
16. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (145) 1 SDH Cítoliby 03:15.08 03:15.08 P - 18
17. OK Červený Daniel (Ústecký) (171) 1 SDH Nepomyšl 03:21.01 03:21.01 P - 16
18. OK Machata Matěj (Ústecký) (157) 1 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:22.05 03:22.05 P - 14
19. OK Holan Vladimír (Ústecký) (135) 3 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:23.05 03:23.05 P - 12
20. OK Kryner Petr (Ústecký) (156) 3 SDH Klapý 03:24.02 03:24.02 P - 10
21. OK Urban Daniel (Ústecký) (144) 3 SDH Mojžíř 03:24.08 03:24.08 P - 9
22. OK Kocourek Ondřej (Vysočina) (158) 2 JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 03:25.04 03:25.04 P - 8
23. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (147) 3 SDH Radešín 03:30.02 03:30.02 P - 7
24. OK Sochor Petr (Ústecký) (164) 2 SDH Petrohrad 03:33.00 03:33.00 P - 6
25. OK Kejval Martin (Ústecký) (154) 1 Srbice 03:35.09 03:35.09 P - 5
26. OK Šíp Vojtěch (Ústecký) (170) 2 JSDH Most-Rudolice 03:43.01 03:43.01 P - 4
27. OK Vlasák Petr (Ústecký) (146) 2 SDH Cítoliby 03:43.04 03:43.04 P - 3
28. OK Růžička Jan (Ústecký) (141) 3 SDH LIBOCHOVICE 03:44.05 03:44.05 P - 2
29. OK Klement Samuel (Karlovarský) (140) 2 Nová Role 03:45.07 03:45.07 P - 1
30. OK Hrdlička Štěpán (Ústecký) (143) 2 HZS Chomutov, JSDH Blatno 03:46.06 03:46.06 P - 1
31. OK Špírek Michal (Ústecký) (150) 3 JSDH Proboštov/ HZS Děčín 03:49.05 03:49.05 P - 1
32. OK Krška Vít (Ústecký) (133) 1 SDH Verneřice 04:02.01 04:02.01 P - 1
33. OK Kubiš Ondřej (Ústecký) (159) 3 Srbice 04:06.03 04:06.03 P - 1
34. OK Žížek Martin (Ústecký) (134) 2 SDH Peruc 04:12.08 04:12.08 P - 1
35. OK Kašpárek Aleš (Středočeský) (138) 3 SDH Krty 04:30.01 04:30.01 P - 1
36. OK Frajt Dominik (Ústecký) (137) 2 SDH Černčice 04:35.02 04:35.02 P - 1
37. OK Fišer Josef (Ústecký) (132) 3 SDH Verneřice 04:42.07 04:42.07 P - 1
38. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (102) 2 SDH Jirkov 04:43.03 04:43.03 P - 1
39. OK Markevič Daniel (Ústecký) (169) 1 SDH Mojžíř 05:08.00 05:08.00 P - 1
40. OK Andrš Martin (Ústecký) (101) 1 SDH Jirkov 05:09.07 05:09.07 P - 1
41. OK Říha Václav (Ústecký) (149) 2 JSDH Boletice nad Labem 05:18.00 05:18.00 P - 1
42. OK Kloubský Marek (Ústecký) (172) 2 JSDH Polepy 06:43.03 06:43.03 P - 1
43. OK Zeman Miloslav (Ústecký) (139) 1 JSDH Libouchec 06:53.01 06:53.01 P - 1
44. OK Růžička Jakub (Ústecký) (142) 1 Sdh libochovice 07:32.09 07:32.09 P - 1
45. OK Jelen Roman (Ústecký) (151) 1 HZSp Elektrárna Počerady 08:42.08 08:42.08 P - 1
46. OK Pail Marek (Ústecký) (148) 1 SDH Libochovice 10:09.04 10:09.04 P - 1
OK Vocásek Petr (Ústecký) (162) 3 SDH Předonín / HZS Mělník - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 20
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Viceník Jakub (Ústecký) (60) 3 SDH Klapý 01:58.08 01:58.08 P - 50
2. OK Kořínek Ladislav (Liberecký) (41) 2 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:06.03 02:06.03 P - 47
3. OK Zapletal Tomáš (Plzeňský) (42) 3 SDH NEČTINY 02:15.06 02:15.06 P - 45
4. OK Troják Vojtěch (Liberecký) (46) 1 SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:28.03 02:28.03 P - 42
5. OK Baksalary Matyáš (Liberecký) (56) 2 SDH Rychnov u Jbc 02:28.09 02:28.09 P - 40
6. OK Fork Petr (Ústecký) (44) 2 Hora Svatého Šebestiána 02:29.00 02:29.00 P - 38
7. OK Kanty Oskar (Liberecký) (45) 3 SDH Rychnov u Jbc n/N 02:34.05 02:34.05 P - 36
8. OK Pintér Jakub (Ústecký) (52) 1 Háj u Duchcova 02:35.01 02:35.01 P - 34
9. OK Demeter Pavel (Ústecký) (49) 1 Hora Svatého Šebestiána 02:36.09 02:36.09 P - 32
10. OK Hauser Ivan (Ústecký) (58) 1 JSDH Prackovice nad Labem 02:41.08 02:41.08 P - 30
11. OK Stolín Petr (Vysočina) (47) 2 SDH Golčův Jeníkov 02:41.09 02:41.09 P - 28
12. OK Hajný Adam (Ústecký) (50) 2 Sdh Žitenice - Pohořany 02:47.06 02:47.06 P - 26
13. OK Toločko Ondřej (Liberecký) (48) 3 Vratislavice nad Nisou 02:51.03 02:51.03 P - 24
14. OK Urban Tomáš (Ústecký) (54) 3 SDH Nepomyšl 02:58.05 02:58.05 P - 22
15. OK Moravec Filip (Ústecký) (53) 2 Hora sv. Šebestiana 03:00.04 03:00.04 P - 20
16. OK Matyáš Lukáš (Ústecký) (59) 2 SDH Peruc 03:08.02 03:08.02 P - 18
17. OK Hampl Filip (Ústecký) (57) 3 SDH Háj u Duchcova 03:09.05 03:09.05 P - 16
18. OK Effenberger Adam (Ústecký) (51) 3 Dolní habartice 03:13.02 03:13.02 P - 14
19. OK Měrtl Jakub (Liberecký) (43) 1 Vratislavice nad Nisou 03:22.06 03:22.06 P - 12
20. OK Hrdlička Jan (Ústecký) (55) 1 JSDH Libouchec 03:24.02 03:24.02 P - 10
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (39) 3 SDH Klapý 02:51.05 02:51.05 P - 50
2. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (38) 2 Srbice 03:02.09 03:02.09 P - 47
3. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (34) 1 SDH Slavětín 03:03.08 03:03.08 P - 45
4. OK Hybnerová Hana (Vysočina) (35) 2 SDH Golčův Jeníkov 03:07.03 03:07.03 P - 42
5. OK Sochorová Hana (Ústecký) (37) 1 SDH Petrohrad 03:13.07 03:13.07 P - 40
6. OK Dabergotzová Rozálie (Ústecký) (30) 3 SDH Peruc 03:18.08 03:18.08 P - 38
7. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (36) 3 Sdh Dalešice 03:23.02 03:23.02 P - 36
8. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (33) 3 SDH Lenešice 03:24.04 03:24.04 P - 34
9. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (40) 1 Srbice 03:52.01 03:52.01 P - 32
10. OK Slezáková Veronika (Ústecký) (31) 1 JSDH Polepy 03:54.04 03:54.04 P - 30
11. OK Klabanová Andrea (Ústecký) (32) 2 SDH Dolní Habartice 04:47.07 04:47.07 P - 28
ženy - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 17
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (13) 1 SDH Cítoliby 02:32.01 02:32.01 P - 50
2. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) (14) 2 SDH Hostinné 02:46.08 02:46.08 P - 47
3. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (16) 1 SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:09.08 03:09.08 P - 45
4. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (20) 2 SDH Očihov 03:10.06 03:10.06 P - 42
5. OK Dohnalová Adéla (Královehradecký) (15) 3 SDH Velichovky 03:10.07 03:10.07 P - 40
6. OK Malá Kateřina (Ústecký) (18) 3 SDH Vědomice 03:18.04 03:18.04 P - 38
7. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (21) 3 JSDH Prackovice nad Labem 03:18.05 03:18.05 P - 36
8. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (19) 1 SDH Klapý 03:24.09 03:24.09 P - 34
9. OK Zupková Markéta (Ústecký) (17) 2 SDH Povrly 03:28.02 03:28.02 P - 32
10. OK Hauserová Andrea (Ústecký) (23) 2 JSDH Prackovice nad Labem 03:34.08 03:34.08 P - 30
11. OK Grejtovská Tereza (Ústecký) (22) 1 SDH Božtěšice 03:42.04 03:42.04 P - 28
12. OK Klofcová Kristýna (Ústecký) (24) 3 JSDH Libouchec 04:09.02 04:09.02 P - 26
13. OK Šofrová Eliška (Ústecký) (26) 2 SDH Libouchec 04:17.00 04:17.00 P - 24
14. OK Dudová Klára (Ústecký) (29) 2 SDH Modlany 04:44.05 04:44.05 P - 22
15. OK Soušková Michaela (Plzeňský) (25) 1 SDH Chotěšov 05:04.01 05:04.01 P - 20
16. OK Vlková Simona (Ústecký) (28) 1 SDH Lenešice 05:34.07 05:34.07 P - 18
OK Kouříková Barbora (Ústecký) (27) 3 SDH Dobroměřice - - - 0
ženy - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošková Petra (Ústecký) (12) 3 SDH Klapý 02:42.08 02:42.08 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (11) 2 SDH Příšovice 02:59.03 02:59.03 P - 47
3. OK Černucká Petra (Středočeský) (9) 3 SDH Lenešice 03:04.08 03:04.08 P - 45
4. OK Drábková Hana (Ústecký) (6) 3 SDH Štrbice 03:16.09 03:16.09 P - 42
5. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (10) 1 SDH Klapý 03:19.08 03:19.08 P - 40
6. OK Kárová Martina (Ústecký) (8) 2 JSDH Polepy 03:22.08 03:22.08 P - 38
7. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (2) 2 SDH Peruc 03:24.01 03:24.01 P - 36
8. OK Majarová Helena (Ústecký) (5) 2 SDH Koštice 03:51.03 03:51.03 P - 34
9. OK Kršková Soňa (Ústecký) (7) 1 SDH Klapý/ Hasičovo 04:11.01 04:11.01 P - 32
10. OK Kiefer Martina (Ústecký) (4) 1 SDH Koštice 04:32.02 04:32.02 P - 30
11. OK Göckertová Božena (Ústecký) (1) 1 SDH Libouchec 05:27.08 05:27.08 P - 28
12. OK Černucká Romana (Středočeský) (3) 3 Brázdim 05:37.07 05:37.07 P - 26
muži - věk: 35 - 44
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novák Pavel (Ústecký) (120) 3 SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 02:25.07 02:25.07 P - 50
2. OK Bureš Robin (Ústecký) (121) 1 SDH Lenešice 02:31.05 02:31.05 P - 47
3. OK Prošek Matěj (Ústecký) (123) 3 SDH Klapý 02:48.07 02:48.07 P - 45
4. OK Zapletal Karel (Plzeňský) (122) 2 SDH Nečtiny 02:53.00 02:53.00 P - 42
5. OK Brda Jan (Středočeský) (126) 3 SDH Krty 02:56.06 02:56.06 P - 40
6. OK Gregor Pavel (Ústecký) (124) 1 SDH Očihov 02:59.00 02:59.00 P - 38
7. OK Klofec Jan (Ústecký) (125) 2 JSDH Libouchec 03:06.03 03:06.03 P - 36
8. OK Žáček Petr (Ústecký) (130) 1 SDH Očihov 03:16.01 03:16.01 P - 34
9. OK Kafka Josef (Ústecký) (127) 1 JSDH Libouchec 04:06.07 04:06.07 P - 32
10. OK Urban Ondřej (Ústecký) (128) 2 SDH Nepomyšl 04:39.07 04:39.07 P - 30
11. OK Friedrich Lukas (Ústecký) (129) 3 SDH Libochovice 05:12.08 05:12.08 P - 28
12. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (131) 2 SDH Dobroměřice 05:31.09 05:31.09 P - 26
muži - věk: 45 - 100
závodníků v kategorii: 14
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (118) 1 Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:57.09 02:57.09 P - 50
2. OK Loukota Petr (Ústecký) (119) 2 SDH Klapý 03:04.03 03:04.03 P - 47
3. OK Machata Jindřich (Ústecký) (109) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:20.08 03:20.08 P - 45
4. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (117) 3 SDH Hájek 03:23.05 03:23.05 P - 42
5. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (111) 1 SDH Petrohrad 03:44.06 03:44.06 P - 40
6. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (106) 3 SDH Peruc 03:53.06 03:53.06 P - 38
7. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (116) 2 HZSp Elektrárna Počerady 03:56.03 03:56.03 P - 36
8. OK Slunečko Miloš (Ústecký) (110) 3 SDH Verneřice 04:11.09 04:11.09 P - 34
9. OK Lomňančik Martin (Ústecký) (115) 1 SDH kostomlaty pod Řípem 04:12.09 04:12.09 P - 32
10. OK Kejval Martin (Ústecký) (113) 3 Srbice 04:16.01 04:16.01 P - 30
11. OK Machata David (Ústecký) (112) 2 SDH Čížkovice, HZSp Spolana 04:21.01 04:21.01 P - 28
12. OK Link Martin (Ústecký) (107) 1 SDH Háj u Duchcova 04:25.00 04:25.00 P - 26
13. OK Duda Václav (Ústecký) (105) 2 SDH Modlany 04:47.03 04:47.03 P - 24
14. OK Dlouhý Jaroslav (Ústecký) (104) 1 SDH Peruc 09:26.06 09:26.06 P - 22
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 02:08.01 02:08.01 - - - -
2.(2) Borl Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 02:17.04 02:17.04 - - - -
3.(3) Podzimek Zdeněk (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 02:24.05 02:24.05 - - - -
4.(1) Novák Pavel (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 02:25.07 02:25.07 - - - -
5.(2) Bureš Robin (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Lenešice 02:31.05 02:31.05 - - - -
6.(4) Lupínek Michal (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 02:32.04 02:32.04 - - - -
7.(5) Porubek Ondřej (Královehradecký) Muži 18-34 let Královehradecký SDH Velichovky 02:37.02 02:37.02 - - - -
8.(6) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 02:48.07 02:48.07 - - - -
9.(3) Prošek Matěj (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Klapý 02:48.07 02:48.07 - - - -
10.(7) Huja Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 02:50.00 02:50.00 - - - -
11.(8) Latina Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 02:51.02 02:51.02 - - - -
12.(9) Pazdera Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 02:52.03 02:52.03 - - - -
13.(4) Zapletal Karel (Plzeňský) Muži 35-44 let Plzeňský SDH Nečtiny 02:53.00 02:53.00 - - - -
14.(5) Brda Jan (Středočeský) Muži 35-44 let Středočeský SDH Krty 02:56.06 02:56.06 - - - -
15.(10) Fiala Jiří (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Polepy 02:57.09 02:57.09 - - - -
16.(1) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 45+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 02:57.09 02:57.09 - - - -
17.(6) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Očihov 02:59.00 02:59.00 - - - -
18.(11) Karfilát Jiří (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 03:03.00 03:03.00 - - - -
19.(2) Loukota Petr (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Klapý 03:04.03 03:04.03 - - - -
20.(7) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký JSDH Libouchec 03:06.03 03:06.03 - - - -
21.(12) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 03:09.02 03:09.02 - - - -
22.(13) Šolín Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 03:12.09 03:12.09 - - - -
23.(14) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 03:13.02 03:13.02 - - - -
24.(15) Kamaryt Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 03:14.08 03:14.08 - - - -
25.(16) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 03:15.08 03:15.08 - - - -
26.(8) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Očihov 03:16.01 03:16.01 - - - -
27.(3) Machata Jindřich (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:20.08 03:20.08 - - - -
28.(17) Červený Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 03:21.01 03:21.01 - - - -
29.(18) Machata Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:22.05 03:22.05 - - - -
30.(19) Holan Vladimír (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 03:23.05 03:23.05 - - - -
31.(4) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 45+ Karlovarský SDH Hájek 03:23.05 03:23.05 - - - -
32.(20) Kryner Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 03:24.02 03:24.02 - - - -
33.(21) Urban Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř 03:24.08 03:24.08 - - - -
34.(22) Kocourek Ondřej (Vysočina) Muži 18-34 let Vysočina JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř) 03:25.04 03:25.04 - - - -
35.(23) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 03:30.02 03:30.02 - - - -
36.(24) Sochor Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 03:33.00 03:33.00 - - - -
37.(25) Kejval Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Srbice 03:35.09 03:35.09 - - - -
38.(26) Šíp Vojtěch (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Most-Rudolice 03:43.01 03:43.01 - - - -
39.(27) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 03:43.04 03:43.04 - - - -
40.(28) Růžička Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH LIBOCHOVICE 03:44.05 03:44.05 - - - -
41.(5) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Petrohrad 03:44.06 03:44.06 - - - -
42.(29) Klement Samuel (Karlovarský) Muži 18-34 let Karlovarský Nová Role 03:45.07 03:45.07 - - - -
43.(30) Hrdlička Štěpán (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 03:46.06 03:46.06 - - - -
44.(31) Špírek Michal (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Proboštov/ HZS Děčín 03:49.05 03:49.05 - - - -
45.(6) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Peruc 03:53.06 03:53.06 - - - -
46.(7) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 45+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 03:56.03 03:56.03 - - - -
47.(32) Krška Vít (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 04:02.01 04:02.01 - - - -
48.(33) Kubiš Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Srbice 04:06.03 04:06.03 - - - -
49.(9) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký JSDH Libouchec 04:06.07 04:06.07 - - - -
50.(8) Slunečko Miloš (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Verneřice 04:11.09 04:11.09 - - - -
51.(34) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 04:12.08 04:12.08 - - - -
52.(9) Lomňančik Martin (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH kostomlaty pod Řípem 04:12.09 04:12.09 - - - -
53.(10) Kejval Martin (Ústecký) Muži 45+ Ústecký Srbice 04:16.01 04:16.01 - - - -
54.(11) Machata David (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 04:21.01 04:21.01 - - - -
55.(12) Link Martin (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Háj u Duchcova 04:25.00 04:25.00 - - - -
56.(35) Kašpárek Aleš (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský SDH Krty 04:30.01 04:30.01 - - - -
57.(36) Frajt Dominik (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Černčice 04:35.02 04:35.02 - - - -
58.(10) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Nepomyšl 04:39.07 04:39.07 - - - -
59.(37) Fišer Josef (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Verneřice 04:42.07 04:42.07 - - - -
60.(38) Vidím Alexandr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Jirkov 04:43.03 04:43.03 - - - -
61.(13) Duda Václav (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Modlany 04:47.03 04:47.03 - - - -
62.(39) Markevič Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Mojžíř 05:08.00 05:08.00 - - - -
63.(40) Andrš Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Jirkov 05:09.07 05:09.07 - - - -
64.(11) Friedrich Lukas (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Libochovice 05:12.08 05:12.08 - - - -
65.(41) Říha Václav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Boletice nad Labem 05:18.00 05:18.00 - - - -
66.(12) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Dobroměřice 05:31.09 05:31.09 - - - -
67.(42) Kloubský Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Polepy 06:43.03 06:43.03 - - - -
68.(43) Zeman Miloslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec 06:53.01 06:53.01 - - - -
69.(44) Růžička Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Sdh libochovice 07:32.09 07:32.09 - - - -
70.(45) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 08:42.08 08:42.08 - - - -
71.(14) Dlouhý Jaroslav (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Peruc 09:26.06 09:26.06 - - - -
72.(46) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Libochovice 10:09.04 10:09.04 - - - -
73.() Vocásek Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Předonín / HZS Mělník OK - - - - -
Hasičárny - výsledky
1. SDH Lenešice 278 b. (Bureš 96 + Holienka 93 + Pazdera 89)
2. SDH Cítoliby 275 b. (Vrba 100 + Borl 99 + Žovinec 76)
3. JSDH Prackovice nad Labem 263 b. (Lupínek 95 + Huja 91 + Kamaryt 77)
4. SDH Klapý 257 b. (Prošek 92 + Karfilát 83 + Loukota 82)
5. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 217 b. (Machata 74 + Machata 72 + Holan 71)
6. SDH Petrohrad 203 b. (Sochor 78 + Sochor 65 + Sochor 60)
7. JSDH Libouchec 166 b. (Klofec 81 + Kafka 52 + Zeman 33)
8. Srbice 165 b. (Kejval 64 + Kubiš 53 + Kejval 48)
9. SDH Očihov 159 b. (Gregor 84 + Žáček 75 + 0)
10. HZS Chomutov, JSDH Blatno 148 b. (Latina 90 + Hrdlička 58 + 0)
11. SDH Verneřice 147 b. (Krška 54 + Slunečko 51 + Fišer 42)
12. JSDH Most-Rudolice 142 b. (Šolín 79 + Šíp 63 + 0)
13. SDH Peruc 136 b. (Havlík 56 + Žížek 50 + Dlouhý 30)
14. SDH LIBOCHOVICE 130 b. (Růžička 61 + Friedrich 37 + Růžička 32)
15. JSDH Polepy 120 b. (Fiala 86 + Kloubský 34 + 0)
16. SDH Nepomyšl 116 b. (Červený 73 + Urban 43 + 0)
17. SDH Mojžíř 107 b. (Urban 68 + Markevič 39 + 0)
18. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 97 b. (Novák 97 + 0 + 0)
19. HZSp Elektrárna Počerady 86 b. (Habáň 55 + Jelen 31 + 0)
20. SDH Jirkov 79 b. (Vidím 41 + Andrš 38 + 0)
21. SDH Radešín 66 b. (Zábranský 66 + 0 + 0)
22. JSDH Proboštov 57 b. (Špírek 57 + 0 + 0)
23. SDH kostomlaty pod Řípem 49 b. (Lomňančik 49 + 0 + 0)
24. SDH Háj u Duchcova 46 b. (Link 46 + 0 + 0)
25. SDH Černčice 44 b. (Frajt 44 + 0 + 0)
26. SDH Modlany 40 b. (Duda 40 + 0 + 0)
27. JSDH Boletice nad Labem 36 b. (Říha 36 + 0 + 0)
28. SDH Dobroměřice 35 b. (Rýdl 35 + 0 + 0)