CÍTOLIBY 3. KOLO TFA LIGY SEVERU
logo
Místo závodu:
Cítoliby
Začátek závodu:
15.06.2024 09:00
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
Eliška Vrbová eliska.vrbov@seznam.cz 720 352 184
Propozice:
Popis:

Čeká nás obdobný závod jako v roce 2023. Zároveň se jedná o jeden z nominačních závodů pro dobrovolné hasiče z Ústeckého kraje na MČR v TFA.

Přihlášených jednotlivců:
99 z 120
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 30
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrba Daniel (Ústecký) (10) - SDH Cítoliby 03:19.56 03:19.56 P - 50
2. OK Borl Lukáš (Ústecký) (9) - SDH Cítoliby 03:32.33 03:32.33 P - 47
3. OK Podzimek Zdeněk (Středočeský) (37) - HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:41.44 03:41.44 P - 45
4. OK Holienka Miroslav (Ústecký) (27) - SDH Lenešice 04:05.56 04:05.56 P - 42
5. OK Latina Matěj (Ústecký) (28) - HZS Chomutov, JSDH Blatno 04:15.23 04:15.23 P - 40
6. OK Huja Miroslav (Ústecký) (26) - JSDH Prackovice nad Labem 04:18.63 04:18.63 P - 38
7. OK Fiala Jiří (Ústecký) (12) - JSDH Polepy 04:21.68 04:21.68 P - 36
8. OK Pail Matěj (Ústecký) (25) - SDH Klapý 04:26.02 04:26.02 P - 34
9. OK Jelen Roman (Ústecký) (16) - HZSp Elektrárna Počerady 04:28.38 04:28.38 P - 32
10. OK Žovinec Ondřej (Ústecký) (8) - SDH Cítoliby 04:44.11 04:44.11 P - 30
11. OK Kloubský Marek (Ústecký) (19) - JSDH Polepy 05:24.67 05:24.67 P - 28
12. OK Sochor Martin (Ústecký) (24) - SDH Petrohrad 05:31.17 05:31.17 P - 26
13. OK Krejčí Kryštof (Ústecký) (29) - SDH Postoloprty 05:33.63 05:33.63 P - 24
14. OK Klement Samuel (Karlovarský) (32) - Nová Role 05:35.39 05:35.39 P - 22
15. OK Vlasák Petr (Ústecký) (13) - SDH Cítoliby 05:37.58 05:37.58 P - 20
16. OK Filipčuk Lukáš (Ústecký) (33) - SDH Peruc 05:43.49 05:43.49 P - 18
17. OK Rajnoha Matěj (Ústecký) (30) - Bechlín 05:44.70 05:44.70 P - 16
18. OK Růžička Jan (Ústecký) (17) - SDH LIBOCHOVICE 05:56.83 05:56.83 P - 14
19. OK Žížek Martin (Ústecký) (18) - SDH Peruc 05:58.89 05:58.89 P - 12
20. OK Kejval Martin (Ústecký) (22) - Srbice 06:04.42 06:04.42 P - 10
21. OK Zábranský Jakub (Ústecký) (23) - SDH Radešín 06:05.38 06:05.38 P - 9
22. OK Kryner Petr (Ústecký) (11) - SDH Klapý 06:17.91 06:17.91 P - 8
23. OK Hrdlička Štěpán (Ústecký) (31) - HZS Chomutov, JSDH Blatno 06:22.10 06:22.10 P - 7
24. OK Pail Marek (Ústecký) (15) - SDH Libochovice 06:24.28 06:24.28 P - 6
25. OK Tomek Martin (Ústecký) (21) - SDH Lenešice 06:24.34 06:24.34 P - 5
26. OK Vidím Alexandr (Ústecký) (14) - SDH Jirkov 06:27.06 06:27.06 P - 4
27. OK Červený Daniel (Ústecký) (36) - SDH Nepomyšl 06:40.79 06:40.79 P - 3
28. OK Andrš Martin (Ústecký) (20) - SDH Jirkov 08:37.39 08:37.39 P - 2
29. OK Richter Jaroslav (Ústecký) (35) - JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 09:16.15 09:16.15 P - 1
30. OK Růžička Jakub (Ústecký) (34) - Sdh libochovice 16:29.05 11:29.05 P 05:00.00 1 bariéra
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 15
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zapletal Tomáš (Plzeňský) (66) - SDH NEČTINY 02:25.61 02:25.61 P - 50
2. OK Viceník Jakub (Ústecký) (65) - SDH Klapý 02:28.89 02:28.89 P - 47
3. OK Měrtl Jakub (Liberecký) (70) - Vratislavice nad Nisou 02:41.02 02:41.02 P - 45
4. OK Baksalary Matyáš (Liberecký) (62) - SDH Rychnov u Jbc 02:44.77 02:44.77 P - 42
5. OK Hajný Adam (Ústecký) (71) - Sdh Žitenice - Pohořany 02:58.84 02:58.84 P - 40
6. OK Pintér Jakub (Ústecký) (61) - Háj u Duchcova 02:59.36 02:59.36 P - 38
7. OK Toločko Ondřej (Liberecký) (72) - Vratislavice nad Nisou 03:05.56 03:05.56 P - 36
8. OK Zach Jiří (Ústecký) (75) - Cítoliby 03:13.98 03:13.98 P - 34
9. OK Effenberger Adam (Ústecký) (167) - Dolní habartice 03:17.25 03:17.25 P - 32
10. OK Urban Tomáš (Ústecký) (76) - SDH Nepomyšl 03:21.49 03:21.49 P - 30
11. OK Kanta Tobiáš (Ústecký) (73) - Srbice 03:22.85 03:22.85 P - 28
12. OK Štěpánek Jan (Ústecký) (168) - SDH Dolní Habartice 03:30.15 03:30.15 P - 26
13. OK Matyáš Lukáš (Ústecký) (69) - SDH Peruc 03:31.83 03:31.83 P - 24
14. OK Houda Matěj (Ústecký) (77) - SDH Domoušice 03:44.05 03:44.05 P - 22
DNS Hrdlička Jan (Ústecký) (200) - JSDH Libouchec - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Kabátová Amálie (Ústecký) (84) - SDH Slavětín 02:53.34 02:53.34 P - 50
2. OK Nejedlá Ema (Ústecký) (78) - Srbice 03:01.83 03:01.83 P - 47
3. OK Hauptvoglová Pavla (Ústecký) (81) - SDH Klapý 03:07.96 03:07.96 P - 45
4. OK Holienková Kateřina (Ústecký) (80) - SDH Lenešice 03:29.70 03:29.70 P - 42
5. OK Sochorová Hana (Ústecký) (83) - SDH Petrohrad 03:31.88 03:31.88 P - 40
6. OK Mauleová Antonie (Ústecký) (82) - Srbice 03:35.20 03:35.20 P - 38
7. OK Hanyková Natalie (Liberecký) (79) - Sdh Dalešice 03:39.54 03:39.54 P - 36
8. OK Wágnerová Adéla (Ústecký) (86) - SDH Peruc 04:14.52 04:14.52 P - 34
9. OK Macková Rozálie (Ústecký) (87) - Bechlín 04:24.80 04:24.80 P - 32
10. OK Klabanová Andrea (Ústecký) (201) - SDH Dolní Habartice 04:40.10 04:40.10 P - 30
ženy - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Vrbová Eliška (Ústecký) (90) - SDH Cítoliby 02:55.29 02:55.29 P - 50
2. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) (5) - SDH Hostinné 03:23.97 03:23.97 P - 47
3. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) (7) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 03:37.56 03:37.56 P - 45
4. OK Alinčová Zuzana (Ústecký) (64) - SDH Čenčice 03:38.04 03:38.04 P - 42
5. OK Zupková Markéta (Ústecký) (92) - SDH Povrly 04:04.90 04:04.90 P - 40
6. OK Gubíková Kristýna (Ústecký) (89) - SDH Očihov 04:06.36 04:06.36 P - 38
7. OK Krajčovičová Kateřina (Ústecký) (91) - SDH Klapý 04:07.61 04:07.61 P - 36
8. OK Minnichová Barbara (Ústecký) (94) - JSDH Prackovice nad Labem 05:05.69 05:05.69 P - 34
9. OK Klofcová Kristýna (Ústecký) (93) - JSDH Libouchec 11:09.15 06:09.15 P 05:00.00 32 bariéra
10. OK Kouříková Barbora (Ústecký) (88) - SDH Dobroměřice 13:44.23 08:44.23 P 05:00.00 30 bariéra 5 min
ženy - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Prošková Petra (Ústecký) (4) - SDH Klapý 03:11.41 03:11.41 P - 50
2. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) (3) - SDH Příšovice 03:39.61 03:39.61 P - 47
3. OK Černucká Petra (Ústecký) (2) - SDH Lenešice 03:39.91 03:39.91 P - 45
4. OK Kantová Olga (Ústecký) (97) - Srbice 03:44.86 03:44.86 P - 42
5. OK Fukalová Lenka (Ústecký) (1) - SDH Klapý 03:50.32 03:50.32 P - 40
6. OK Měchýřová Tereza (Ústecký) (96) - SDH Štrbice 06:17.69 06:17.69 P - 38
7. OK Kárová Martina (Ústecký) (6) - JSDH Polepy 09:10.55 04:10.55 P 05:00.00 36 bariéra
8. OK Havlíková Vlasta (Ústecký) (98) - SDH Peruc 09:11.96 04:11.96 P 05:00.00 34 bariéra
9. OK Kiefer Martina (Ústecký) (63) - SDH Koštice 09:20.63 04:20.63 P 05:00.00 32 bariéra
10. OK Majarová Helena (Ústecký) (99) - SDH Koštice 10:01.95 05:01.95 P 05:00.00 30 bariéra
11. OK Černucká Romana (Středočeský) (95) - Brázdim 10:31.71 05:31.71 P 05:00.00 28 bariéra
12. OK Göckertová Božena (Ústecký) (100) - SDH Libouchec 14:19.30 09:19.30 P 05:00.00 26 bariéra
muži - věk: 35 - 44
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Novák Pavel (Ústecký) (41) - SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 03:38.45 03:38.45 P - 50
2. OK Bureš Robin (Ústecký) (42) - SDH Lenešice 04:03.70 04:03.70 P - 47
3. OK Prošek Matěj (Ústecký) (38) - SDH Klapý 04:17.77 04:17.77 P - 45
4. OK Klofec Jan (Ústecký) (40) - JSDH Libouchec 04:30.01 04:30.01 P - 42
5. OK Gregor Pavel (Ústecký) (43) - SDH Očihov 04:42.08 04:42.08 P - 40
6. OK Žáček Petr (Ústecký) (39) - SDH Očihov 04:51.97 04:51.97 P - 38
7. OK Janoušek Tomáš (Středočeský) (44) - SDH Mšec 04:58.12 04:58.12 P - 36
8. OK Kalík Vladimír (Ústecký) (49) - SDH Peruc 05:30.88 05:30.88 P - 34
9. OK Kafka Josef (Ústecký) (47) - JSDH Libouchec 06:19.21 06:19.21 P - 32
10. OK Rýdl Tomáš (Ústecký) (45) - SDH Dobroměřice 07:38.01 07:38.01 P - 30
11. OK Friedrich Lukas (Ústecký) (48) - SDH Libochovice 09:00.21 09:00.21 P - 28
12. OK Urban Ondřej (Ústecký) (46) - SDH Nepomyšl 17:38.72 07:38.72 P 10:00.00 26 bariéra, 1/2 figurína
muži - věk: 45 - 100
závodníků v kategorii: 10
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK MELICHAR Jiří (Liberecký) (59) - Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:30.32 04:30.32 P - 50
2. OK Drobný Alexandr (Ústecký) (51) - SDH Klapý 04:39.71 04:39.71 P - 47
3. OK Habáň Rosťislav (Ústecký) (56) - HZSp Elektrárna Počerady 05:03.04 05:03.04 P - 45
4. OK Machata Jindřich (Ústecký) (54) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:08.91 05:08.91 P - 42
5. OK Němeček Pavel (Karlovarský) (53) - SDH Hájek 05:24.35 05:24.35 P - 40
6. OK Loukota Petr (Ústecký) (52) - SDH Klapý 05:30.18 05:30.18 P - 38
7. OK Sochor Rudolf (Ústecký) (50) - SDH Petrohrad 05:54.68 05:54.68 P - 36
8. OK Havlík Jaromír (Ústecký) (58) - SDH Peruc 06:05.89 06:05.89 P - 34
9. OK Kejval Martin (Ústecký) (57) - Srbice 06:42.57 06:42.57 P - 32
DNS Klvač František (Ústecký) (55) - SDH Čížkovice, HZSp Spolana - - - 0
Muži bez rozdílu kategorie
1.(1) Vrba Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 03:19.56 03:19.56 - - - -
2.(2) Borl Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 03:32.33 03:32.33 - - - -
3.(1) Novák Pavel (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 03:38.45 03:38.45 - - - -
4.(3) Podzimek Zdeněk (Středočeský) Muži 18-34 let Středočeský HZS Benátky n.J./SDH Bezno 03:41.44 03:41.44 - - - -
5.(2) Bureš Robin (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Lenešice 04:03.70 04:03.70 - - - -
6.(4) Holienka Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 04:05.56 04:05.56 - - - -
7.(5) Latina Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 04:15.23 04:15.23 - - - -
8.(3) Prošek Matěj (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Klapý 04:17.77 04:17.77 - - - -
9.(6) Huja Miroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Prackovice nad Labem 04:18.63 04:18.63 - - - -
10.(7) Fiala Jiří (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Polepy 04:21.68 04:21.68 - - - -
11.(8) Pail Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 04:26.02 04:26.02 - - - -
12.(9) Jelen Roman (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 04:28.38 04:28.38 - - - -
13.(4) Klofec Jan (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký JSDH Libouchec 04:30.01 04:30.01 - - - -
14.(1) MELICHAR Jiří (Liberecký) Muži 45+ Liberecký Rychnov u Jablonce nad Nisou 04:30.32 04:30.32 - - - -
15.(2) Drobný Alexandr (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Klapý 04:39.71 04:39.71 - - - -
16.(5) Gregor Pavel (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Očihov 04:42.08 04:42.08 - - - -
17.(10) Žovinec Ondřej (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 04:44.11 04:44.11 - - - -
18.(6) Žáček Petr (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Očihov 04:51.97 04:51.97 - - - -
19.(7) Janoušek Tomáš (Středočeský) Muži 35-44 let Středočeský SDH Mšec 04:58.12 04:58.12 - - - -
20.(3) Habáň Rosťislav (Ústecký) Muži 45+ Ústecký HZSp Elektrárna Počerady 05:03.04 05:03.04 - - - -
21.(4) Machata Jindřich (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana 05:08.91 05:08.91 - - - -
22.(5) Němeček Pavel (Karlovarský) Muži 45+ Karlovarský SDH Hájek 05:24.35 05:24.35 - - - -
23.(11) Kloubský Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Polepy 05:24.67 05:24.67 - - - -
24.(6) Loukota Petr (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Klapý 05:30.18 05:30.18 - - - -
25.(8) Kalík Vladimír (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Peruc 05:30.88 05:30.88 - - - -
26.(12) Sochor Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Petrohrad 05:31.17 05:31.17 - - - -
27.(13) Krejčí Kryštof (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Postoloprty 05:33.63 05:33.63 - - - -
28.(14) Klement Samuel (Karlovarský) Muži 18-34 let Karlovarský Nová Role 05:35.39 05:35.39 - - - -
29.(15) Vlasák Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Cítoliby 05:37.58 05:37.58 - - - -
30.(16) Filipčuk Lukáš (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 05:43.49 05:43.49 - - - -
31.(17) Rajnoha Matěj (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Bechlín 05:44.70 05:44.70 - - - -
32.(7) Sochor Rudolf (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Petrohrad 05:54.68 05:54.68 - - - -
33.(18) Růžička Jan (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH LIBOCHOVICE 05:56.83 05:56.83 - - - -
34.(19) Žížek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Peruc 05:58.89 05:58.89 - - - -
35.(20) Kejval Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Srbice 06:04.42 06:04.42 - - - -
36.(21) Zábranský Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Radešín 06:05.38 06:05.38 - - - -
37.(8) Havlík Jaromír (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Peruc 06:05.89 06:05.89 - - - -
38.(22) Kryner Petr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Klapý 06:17.91 06:17.91 - - - -
39.(9) Kafka Josef (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký JSDH Libouchec 06:19.21 06:19.21 - - - -
40.(23) Hrdlička Štěpán (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký HZS Chomutov, JSDH Blatno 06:22.10 06:22.10 - - - -
41.(24) Pail Marek (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Libochovice 06:24.28 06:24.28 - - - -
42.(25) Tomek Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Lenešice 06:24.34 06:24.34 - - - -
43.(26) Vidím Alexandr (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Jirkov 06:27.06 06:27.06 - - - -
44.(27) Červený Daniel (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Nepomyšl 06:40.79 06:40.79 - - - -
45.(9) Kejval Martin (Ústecký) Muži 45+ Ústecký Srbice 06:42.57 06:42.57 - - - -
46.(10) Rýdl Tomáš (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Dobroměřice 07:38.01 07:38.01 - - - -
47.(28) Andrš Martin (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký SDH Jirkov 08:37.39 08:37.39 - - - -
48.(11) Friedrich Lukas (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Libochovice 09:00.21 09:00.21 - - - -
49.(29) Richter Jaroslav (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 09:16.15 09:16.15 - - - -
50.(30) Růžička Jakub (Ústecký) Muži 18-34 let Ústecký Sdh libochovice 16:29.05 11:29.05 - - - 05:00.00
51.(12) Urban Ondřej (Ústecký) Muži 35-44 let Ústecký SDH Nepomyšl 17:38.72 07:38.72 - - - 10:00.00
52.() Klvač František (Ústecký) Muži 45+ Ústecký SDH Čížkovice, HZSp Spolana DNS - - - - -
Hasičárny - výsledky
1. SDH Cítoliby 283 b. (Vrba 100 + Borl 99 + Žovinec 84)
2. SDH Klapý 269 b. (Prošek 93 + Pail 90 + Drobný 86)
3. SDH Lenešice 250 b. (Bureš 96 + Holienka 95 + Tomek 59)
4. SDH Peruc 214 b. (Kalík 76 + Filipčuk 71 + Žížek 67)
5. SDH LIBOCHOVICE 181 b. (Růžička 68 + Pail 60 + Friedrich 53)
6. HZSp Elektrárna Počerady 170 b. (Jelen 89 + Habáň 81 + 0)
7. JSDH Polepy 169 b. (Fiala 91 + Kloubský 78 + 0)
8. SDH Očihov 168 b. (Gregor 85 + Žáček 83 + 0)
9. HZS Chomutov, JSDH Blatno 155 b. (Latina 94 + Hrdlička 61 + 0)
10. JSDH Libouchec 150 b. (Klofec 88 + Kafka 62 + 0)
11. SDH Petrohrad 144 b. (Sochor 75 + Sochor 69 + 0)
12. Srbice 122 b. (Kejval 66 + Kejval 56 + 0)
13. SDH Jirkov 112 b. (Vidím 58 + Andrš 54 + 0)
14. SDH Nepomyšl 107 b. (Červený 57 + Urban 50 + 0)
15. SDH Česká Kamenice / HZS Děčín 98 b. (Novák 98 + 0 + 0)
16. JSDH Prackovice nad Labem 92 b. (Huja 92 + 0 + 0)
17. SDH Čížkovice, HZSp Spolana 80 b. (Machata 80 + 0 + 0)
18. SDH Postoloprty 74 b. (Krejčí 74 + 0 + 0)
19. Bechlín 70 b. (Rajnoha 70 + 0 + 0)
20. SDH Radešín 65 b. (Zábranský 65 + 0 + 0)
21. SDH Dobroměřice 55 b. (Rýdl 55 + 0 + 0)
22. JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem 52 b. (Richter 52 + 0 + 0)