TFA Rozálka - Žamberk
logo
Místo závodu:
Žamberk, Tyršova rozhledna
Začátek závodu:
16.06.2024 08:30
Přihlásit se do závodu lze pouze v období určeném pořadatelem.
Kontakt na organizátora:
zamecnik-petr@seznam.cz
Propozice:
Popis:

Soutěž v disciplínách TFA (simulace zásahové činnosti v zásahovém oděvu za použití dýchacího přístroje jako zátěže). Trať bude postavena na jeden úsek. To znamená, že soutěžící bude trať zdolávat od startu až do cíle (tlačítko STOP) na jeden zátah.

Přihlášených jednotlivců:
71 z 72
Uvedené časy jsou orientační a do finálního zveřejnění výsledků je vyhrazena možnost změny.
Jednotlivci - výsledky
muži - věk: 35 - 100
závodníků v kategorii: 12
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Pelikovský Michal (Pardubický) - HZS Žamberk 04:38.24 04:38.24 - - - - 100
2. OK Bureš Robin (Ústecký) - SDH Lenešice 04:54.44 04:54.44 - - - - 95
3. OK Šulc Roman (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 04:55.84 04:55.84 - - - - 90
4. OK Dlabka Ondřej (Pardubický) - SDH Žamberk / TFA team Žamberk 05:05.69 05:05.69 - - - - 85
5. OK Sochor Josef (Pardubický) - HZS PARDUBICKÉHO KRAJE 05:05.91 05:05.91 - - - - 80
6. OK Šmídek Ondrěj (Královehradecký) - TFA TEAM Ohnišťany 05:44.18 05:44.18 - - - - 75
7. OK Halada Martin (Královehradecký) - SDH Hostinné 06:04.45 06:04.45 - - - - 70
8. OK Snopko David (Královehradecký) - SDH OHNIŠŤANY 06:15.03 06:15.03 - - - - 65
9. OK Dědič František (Pardubický) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové 06:29.02 06:29.02 - - - - 60
10. OK Filipčík Alexander (Jihomoravský) - SDH Brno Starý Lískovec 08:17.17 08:17.17 - - - - 55
11. OK Černík Zdeněk (Pardubický) - SDH Lázně Bohdaneč 11:18.43 09:18.43 - - - 02:00.00 50
DNS MERTA Norbert (Moravskoslezský) - SDH Palkovice - - - - - - 0
muži - věk: 18 - 34
závodníků v kategorii: 22
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Zámečník Petr (Pardubický) - HZS Pak/ SDH Žamberk/ TFA Team Žamberk 04:34.58 04:34.58 - - - - 100
2. OK Munzar Roman (Královehradecký) - SDH Habřina 04:40.01 04:40.01 - - - - 95
3. OK Velič Štefan (Pardubický) - SDH Letohrad-Orlice / HZS Pak / TFA Team Žamberk 05:04.46 05:04.46 - - - - 90
4. OK Švadlák Michal (Královehradecký) - SDH Malé Svatoňovice 05:12.86 05:12.86 - - - - 85
5. OK Holienka Miroslav (Ústecký) - SDH Lenešice 05:16.44 05:16.44 - - - - 80
6. OK Poche Jan (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 05:16.61 05:16.61 - - - - 75
7. OK Bajer Adam (Královehradecký) - SDH Úbislavice 05:18.80 05:18.80 - - - - 70
8. OK Zecha Marek (Pardubický) - SDH Vranová Lhota 05:19.05 05:19.05 - - - - 65
9. OK Marek Jan () - SDH Horní Čermná 05:27.70 05:27.70 - - - - 60
10. OK Fabián Michal (Liberecký) - JSDH Těpeře; TFA tým Praha 06:26.62 06:26.62 - - - - 55
11. OK Hordoš Ladislav () - SDH knapovec 06:33.86 06:33.86 - - - - 50
12. OK Dušek Miroslav (Pardubický) - SDH Horní Čermná 07:00.27 07:00.27 - - - - 49
13. OK Vabroušek Vít () - SDH-Skuhrov 07:04.97 07:04.97 - - - - 48
14. OK Šrámek ml. Petr (Královehradecký) - JSDH Borohrádek 07:05.81 07:05.81 - - - - 47
15. OK Dobrovolný Jindřich (Pardubický) - JSDH Rohovládova Bělá 07:14.34 07:14.34 - - - - 46
16. OK Láslo Jiří (Pardubický) - Ústí nad Orlicí 08:51.75 06:51.75 - - - 02:00.00 45
17. OK Švanda Pavel (Liberecký) - SDH Jablonec nad Jizero 09:22.59 07:52.59 - - - 01:30.00 44
18. OK Kotyza Vladimír (Pardubický) - SDH Kameničná 09:54.06 07:54.06 - - - 02:00.00 43
19. OK Hutař Dominik (Pardubický) - SDH Kameničná 09:59.11 07:59.11 - - - 02:00.00 42
20. OK Pavliš Jan (Královehradecký) - Doudleby nad Orlicí 10:10.53 08:10.53 - - - 02:00.00 41
DNS Matouš Dominik (Liberecký) - HZS Libereckého kraje - - - - - - 0
DNS Völfl Jan (Jihočeský) - HZSp SŽ/SDH Rudolfov - - - - - - 0
dorostenci - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 11
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Rozsévač Matěj (Královehradecký) - SDH Ostroměř 04:16.50 04:16.50 - - - - 100
2. OK Jiřička Radek (Královehradecký) - SDH Velká Úpa - Pec pod Sněžkou 04:42.79 04:42.79 - - - - 95
3. OK Škoda Štěpán (Královehradecký) - Ohnišov 04:42.96 04:42.96 - - - - 90
4. OK Hušek Jakub (Liberecký) - SDH Bozkov 04:44.30 04:44.30 - - - - 85
5. OK Pour Adam (Královehradecký) - SDH Hořice 04:45.34 04:45.34 - - - - 80
6. OK Měrtl Jakub (Liberecký) - Vratislavice nad Nisou 05:04.24 05:04.24 - - - - 75
7. OK Žbánek Oldřich (Královehradecký) - SDH Javornice-obec 05:24.57 05:24.57 - - - - 70
8. OK Toločko Ondřej (Liberecký) - Vratislavice nad Nisou 05:36.82 05:36.82 - - - - 65
9. OK Faltejsek Dominik (Pardubický) - SDH Horní Čermná 05:53.94 05:53.94 - - - - 60
10. OK Taclík Matěj (Královehradecký) - SDH Arnultovice 06:33.99 06:33.99 - - - - 55
DNS Lesák David (Královehradecký) - SDH Dubenec - - - - - - 0
dorostenky - věk: 15 - 17
závodníků v kategorii: 5
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Munzarová Markéta (Královehradecký) - SDH Třebihošť 05:54.91 05:54.91 - - - - 100
2. OK Kabátová Amálie (Ústecký) - SDH Slavětín 06:01.56 06:01.56 - - - - 95
3. OK Drahá Viola (Královehradecký) - Hořice 07:02.69 07:02.69 - - - - 90
4. OK Paťavová Veronika (Královehradecký) - SDH Radvanice 07:07.46 07:07.46 - - - - 85
DNF Houserová Zuzana (Pardubický) - SDH Dětřichov u Moravské Třebové - - - - - - 0
ženy - věk: 18 - 29
závodníků v kategorii: 13
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Svědíková Klára (Královehradecký) - SDH Česká Metuje 05:43.62 05:43.62 - - - - 100
2. OK Flekrová Anežka (Pardubický) - SDH Žamberk 06:00.09 06:00.09 - - - - 95
3. OK Neubauerová Ester (Královehradecký) - SDH Hostinné 06:01.54 06:01.54 - - - - 90
4. OK Břízová Veronika (Pardubický) - SDH Líšnice 06:33.41 06:33.41 - - - - 85
5. OK Rábová Tereza (Pardubický) - SDH Knapovec 06:48.02 06:48.02 - - - - 80
6. OK Lukešová Viktorie (Středočeský) - SDH Škvorec / OSŠP Kolín 07:16.59 07:16.59 - - - - 75
7. OK Holubová Kristýna (Pardubický) - SDH Orlické Podhůří Říčky 08:00.47 08:00.47 - - - - 70
8. OK Nosková Lucie (Královehradecký) - SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany 08:30.50 08:30.50 - - - - 65
DNS Pospíšilová Tereza (Olomoucký) - SDH Petrov nad Desnou - - - - - - 0
DNS Pospíšilová Kristýna (Olomoucký) - SDH Jeseník - - - - - - 0
DNS Šnajdrová Anna (Olomoucký) - SDH Lipník nad Bečvou - - - - - - 0
DNF Zavoralová Lenka (Pardubický) - SDH Zderaz - - - - - - 0
DNF Zubričanová Nikola (Královehradecký) - SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice - - - - - - 0
ženy - věk: 30 - 100
závodníků v kategorii: 8
Poř. Výsl. Jméno Dráha SDH Výsl. čas Čas 1 Čas 2 Čas 3 Čas 4 Čas penalizace Body Důvod pen.
1. OK Dlasková Hoření Pavlína (Liberecký) - SDH Příšovice 06:11.77 06:11.77 - - - - 100
2. OK Zavoralová Lucie (Pardubický) - SDH Zderaz 06:26.21 06:26.21 - - - - 95
3. OK Šubrová Kristýna (Královehradecký) - SDH Šárovcova Lhota/TFA team Ohnišťany 06:36.20 06:36.20 - - - - 90
4. OK Černucká Petra (Ústecký) - SDH Lenešice 07:08.73 07:08.73 - - - - 85
5. OK Voborníková Adéla (Královehradecký) - SDH Čermná 08:35.26 08:35.26 - - - - 80
6. OK Olhová Lucie (Královehradecký) - SDH Arnultovice 09:16.71 09:16.71 - - - - 75
7. OK Divišková Eva (Pardubický) - SDH Žamberk 10:05.95 08:05.95 - - - 02:00.00 75
DNF Junková Jana (Pardubický) - Sdh Žamberk - - - - - - 0