Jihočeské stovky 2024
logo ligy
Popis:

Seriál závodů v běhu na 100m s překážkami.

Propozice ligy: Propozice ke stažení
Jednotlivé závody ligy
1. Ledenická stovka 2024 04.05.2024 11:40
2. Lišovská stovka 2024 21.07.2024 09:00
3. Bzučánská stovka 2024 28.07.2024 09:00
4. Krumlovská stovka 2024 01.09.2024 09:00
5. Borovanská stovka 2024 15.09.2024 09:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
žena / věk: 13 - 14
1. Hüttnerová Vanesa (Nová Ves)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
0
0
-
-
]
2. Pexová Barbora (SDH Dolní Bukovsko)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
-
-
-
]
3. Křížová Natálie (Dolní Bukovsko)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
0
-
-
]
4. Šmausová Natálie (Borovany)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
5. Vorlová Kateřina (Borovany)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
0
-
-
-
]
6. Velková Lucie (Nové Homole)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
7. Dudlíčková Martina (Dolní Bukovsko)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
0
0
-
-
]
8. Kněžínková Veronika (Mokré)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
0
0
-
-
]
9. Machová Alice (Mokré)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
10. Hantová Nella (Nové Homole)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
11. Matuljaková Anežka (SDH Adamov)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
-
-
-
-
]
12. Šnedorferová Lucie (Mokré)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
13. Šnedorferová Karolína (Mokré)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
14. Součková Michaela (Mokré)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
15. Míčková Klára (Zaliny)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
0
0
-
-
]
16. Velková Petra (Nové Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 16
1. Bužková Zuzana (Drahotěšice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
0
-
-
-
]
2. Vondrášková Lenka (Borovany)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
-
-
-
]
3. Vávrová Petra (Nedabyle)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
-
-
-
-
]
4. Hurtová Lucie (Miletín)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
-
-
-
]
5. Bastlová Karolína (Smrkov)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
6. Bužková Veronika (Drahotěšice)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
-
-
-
]
7. Klášterková Jana (Nepomuk)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
8. Adamcová Marie (Borovany)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
9. Zemanová Kristýna (Lišov)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
0
-
-
-
]
10. Sojková Aneta (Lišov)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
0
-
-
-
]
11. Danielová Denisa (Dolní Bukovsko)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
0
0
-
-
]
12. Primová Simona (SDH Dolní Bukovsko)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
0
-
-
]
13. Ksandrová Karolína (Drahlovice)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
14. Černá Natálie (Borovany)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
0
-
-
-
]
15. Grohmanová Rozálie (Radostice)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
-
-
-
-
]
16. Bicanová Lucie (Borovany)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
17. Koubová Šárka (Třísov)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
18. Fesslová Adéla (Nové Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
žena / věk: 17 - 18
1. Hlaváčová Kateřina (Lišov)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
0
-
-
-
]
2. Pašková Lenka (Homole)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
0
-
-
]
3. Křížová Lucie (Prostřední Svince)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
-
-
-
]
4. Nohavová Hana (Lišov)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
-
-
-
]
5. Škalová Magdaléna (Želčany)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
6. Lubinská Nikoleta (Lišov)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
-
-
-
]
7. Aichmajerová Pavla (SDH Lišov)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
0
-
-
-
]
8. Lacinová Nikola (Želčany)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
9. Kopřivová Nela (Dešenice)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
0
-
-
-
]
10. Kalná Štěpánka (SDH Bystřice nad Úhlavou)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
11. Machová Martina (Olešník)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
0
0
-
-
]
12. Šimečková Tereza (Homole)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
0
0
-
-
]
13. Hájíčková Adéla (Olešník)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
-
-
-
-
]
14. Šímová Tereza (Strážkovice)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
15. Pátá Ema (České Budějovice)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
-
0
-
-
]
muž / věk: 13 - 14
1. Macho ml. Tomáš (Olešník)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
0
0
-
-
]
2. Pangrác Adam (Borovany)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
-
-
-
]
3. Bužek Jan (Drahotěšice)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
-
-
-
]
4. Klika Stanislav (Dolní Bukovsko)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
0
-
-
]
5. Votřel Lukáš (Dolní Bukovsko)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
6. Hovorka Filip (Borovany)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 16
1. Neužil Vít (Svatá Maří)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
2. Novák Adam (Smrkov)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
-
-
-
-
]
3. Vlažný Ondřej (Drahotěšice)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
-
-
-
]
4. Vaněk Adam (Milavče)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
-
-
-
]
5. Lubinski Arpád (Lišov)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
0
-
-
-
]
6. Kašpárek Jan (Střížovice)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
-
-
-
]
7. Janda Filip (Milavče)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
0
-
-
-
]
8. Šafrata Martin (Zhoř u Tábora)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
0
0
-
-
]
9. Čermák Matyáš (Borovany)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
0
-
-
-
]
10. Novotný Jiří (Drahotěšice)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
11. Kubeš Antonín (Olešník)
6 - 6 [1 / 5 ]
[
6
0
-
-
-
]
12. Strolený Jindřich (SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vrčeň)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
13. Mrázek Vilém (Miletín)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
0
-
-
-
]
14. Pražák Štěpán (Nové Homole)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
-
-
-
-
]
15. Bořuta Jan (Dolní Bukovsko)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
0
0
-
-
]
16. Kašpírek Marian (Borovany)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
17. Velek Martin (SDH Nové Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
18. Buneš Lukáš (Olešník)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
0
-
-
]
19. Vorel Tomáš (Lišov)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
20. Vanda Martin (Miletín)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
21. Meškán David (Nové Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
muž / věk: 17 - 18
1. Kudibal Adam (SDH Bystřice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
2. Zoch Jan (Drahonice)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
-
-
-
]
3. Herda Vilém (Borovany)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
-
-
-
]
4. Talián David (Malechov)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
5. Mihál Mikoláš (SDH Tábor)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
0
0
-
-
]
6. Guňka Jakub (Nové Homole)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
7. Hubert Dušan (Chocenice)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
-
-
-
-
]
8. Hanzal Antonín (Nové Homole)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
0
-
-
-
]
9. Běl Daniel (Letiny)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
-
-
-
-
]
10. Macoun Jan (Drahlovice)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
muž / věk: 19 - 100
1. Novotný Tomáš (SDH Jílovice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
0
0
-
-
]
2. Knotek Radim (Střezimíř/HZS JHC)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
0
-
-
]
3. Švec Marek (Líchovy/HZS hl. m. Prahy)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
0
-
-
]
4. Zetek Petr (Úvaly)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
-
-
-
-
]
5. Völfel David (Strážkovice/HZS JHC)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
6. Sova Pavel (Nevřeň)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
-
-
-
-
]
7. Tomášek Martin (Borovany / HZS JHC)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
0
-
-
-
]
8. Pudil Lukáš (Holýšov)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
-
-
-
-
]
9. Nýdl Jakub (Borovany/HZS JHC)
8 - 8 [1 / 5 ]
[
8
0
-
-
-
]
10. Zoch Josef (Drahonice)
7 - 7 [1 / 5 ]
[
7
-
-
-
-
]
11. Rubeš Adam (SDH Křížkový Újezdec)
5 - 5 [1 / 5 ]
[
5
-
-
-
-
]
12. Vojta Erik (SDH Březové Hory)
4 - 4 [1 / 5 ]
[
4
0
-
-
-
]
13. Dudlíček Štěpán (Dolní Bukovsko)
3 - 3 [1 / 5 ]
[
3
0
0
-
-
]
14. Vimr Josef (Želčany)
2 - 2 [1 / 5 ]
[
2
-
-
-
-
]
15. Macho st. Tomáš (Olešník)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
0
-
-
]
16. Henzl Miloš (Nové Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
17. Lejsek Josef (Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
0
-
-
]
18. Benák Matěj (SDH Chotýšany)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
19. Maršán Vladimír (Olešník)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
20. Fučík Jan (Třísov / HZS JčK)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
21. Fialka Daniel (Lišov)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
-
-
-
]
22. Lubinski Dominik (SDH Vlkovice)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
-
-
-
-
]
23. Janoušek Jiří (Homole)
1 - 1 [1 / 5 ]
[
1
0
0
-
-
]
24. Kouba Josef (SDH Srubec)
0 - 0 [1 / 5 ]
[
0
0
-
-
-
]
žena / věk: 19 - 100
1. Šestáková Lenka (Ledenice)
20 - 20 [1 / 5 ]
[
20
-
-
-
-
]
2. Nekolová Pavlína (Dolní Bukovsko)
18 - 18 [1 / 5 ]
[
18
0
0
-
-
]
3. Švecová Sára (Homole)
16 - 16 [1 / 5 ]
[
16
0
0
-
-
]
4. Skalická Eliška (Nechvalice)
14 - 14 [1 / 5 ]
[
14
0
-
-
-
]
5. Šebková Terezie (Tomice II)
12 - 12 [1 / 5 ]
[
12
-
-
-
-
]
6. Ženíšková Viktorie (SDH Březové Hory)
11 - 11 [1 / 5 ]
[
11
0
-
-
-
]
7. Pašková Miluše (Homole)
10 - 10 [1 / 5 ]
[
10
0
0
-
-
]
8. Strnadová Pavlína (SDH Homole)
9 - 9 [1 / 5 ]
[
9
0
0
-
-
]