STIMAX CUP 2024
logo ligy
Popis:

Seriál je určen pro závodníky – jednotlivce, v kategoriích mladší a starší žáci, dorost, muži a ženy do 100 let. Běh na 60 m s překážkami proběhne v kategorii mladší žáci A ve věku 6 až 8 let, mladší žáci B ve věku 9 až 11 let a starší žáci. Pro kategorie dorost, muži a ženy do 100 let jde o běh na 100 m s překážkami.

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, součet časů za nejlepší závody [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [časy v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 6 - 8
1. Weber Vilém (Chrastava)
00:00:19.90 [1 / 4 ]
[
00:00:19.90
-
-
-
]
2. Tichý Jakub (Tuhaň)
00:00:23.85 [1 / 4 ]
[
-
00:00:23.85
-
-
]
3. Drábek Ondřej (SDH Štrbice)
00:00:26.86 [1 / 4 ]
[
-
00:00:26.86
-
-
]
4. Pakosta Václav (SDH Štrbice)
00:00:28.28 [1 / 4 ]
[
-
00:00:28.28
-
-
]
5. Daněk Tomáš (Boletice nad Labem)
00:00:30.45 [1 / 4 ]
[
00:00:30.45
-
-
-
]
6. Kovařík Matyáš (Boletice nad Labem)
00:00:33.00 [1 / 4 ]
[
-
00:00:33.00
-
-
]
7. Raich Daniel (Brniště)
00:00:34.61 [1 / 4 ]
[
00:00:34.61
-
-
-
]
8. Hrubý Jakub (Obora)
00:00:37.24 [2 / 4 ]
[
00:00:19.38
00:00:17.86
-
-
]
9. Vondráček Vojtěch (Tuhaň)
00:00:41.41 [2 / 4 ]
[
00:00:20.94
00:00:20.47
-
-
]
10. Kolařík Artur (SDH Nepomyšl)
00:00:43.64 [2 / 4 ]
[
00:00:23.01
00:00:20.63
-
-
]
11. Dresler Vojtěch (Stradonice)
00:00:46.09 [2 / 4 ]
[
00:00:22.65
00:00:23.44
-
-
]
12. Puchmeltr Jindřich (Srbice)
00:00:49.44 [2 / 4 ]
[
00:00:25.63
00:00:23.81
-
-
]
13. Milata Jakub (Vědomice)
00:00:50.26 [2 / 4 ]
[
00:00:26.08
00:00:24.18
-
-
]
14. Bareš Slavomír (SDH Nepomyšl)
00:00:51.17 [2 / 4 ]
[
00:00:22.61
00:00:28.56
-
-
]
15. Plaček Emil (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:51.42 [2 / 4 ]
[
00:00:24.86
00:00:26.56
-
-
]
16. Podaný Václav (Obora)
00:00:52.97 [2 / 4 ]
[
00:00:26.63
00:00:26.34
-
-
]
17. Hodač Jakub (Boletice nad Labem)
00:01:01.18 [2 / 4 ]
[
00:00:31.36
00:00:29.82
-
-
]
18. Macků Adam (Kostomlaty pod Milešovkou)
00:01:01.72 [2 / 4 ]
[
00:00:32.69
00:00:29.03
-
-
]
19. Pokorný Tomáš (Boletice nad Labem)
00:01:03.46 [2 / 4 ]
[
00:00:31.85
00:00:31.61
-
-
]
20. Bareš Jan Kurt (SDH Nepomyšl)
00:01:08.97 [2 / 4 ]
[
00:00:36.65
00:00:32.32
-
-
]
21. Jehlička Eliáš (Kostomlaty pod Milešovkou)
00:01:11.99 [2 / 4 ]
[
00:00:37.50
00:00:34.49
-
-
]
22. Funk Daniel (Obora)
00:01:17.91 [2 / 4 ]
[
00:00:40.28
00:00:37.63
-
-
]
23. Najman Andreas (Lenešice)
00:59:00.00 [1 / 4 ]
[
-
00:59:00.00
-
-
]
žena / věk: 6 - 8
1. Zindulková Klára (Lhenice)
00:00:23.08 [1 / 4 ]
[
-
00:00:23.08
-
-
]
2. Hájková Alžběta (Vědomice)
00:00:27.37 [1 / 4 ]
[
00:00:27.37
-
-
-
]
3. Horáková Klára (Dolní Měcholupy)
00:00:27.58 [1 / 4 ]
[
00:00:27.58
-
-
-
]
4. Hynková Hana (Telnice)
00:00:30.37 [1 / 4 ]
[
00:00:30.37
-
-
-
]
5. Bartošová Viktorie (Žitenice-Pohořany)
00:00:30.45 [1 / 4 ]
[
-
00:00:30.45
-
-
]
6. Skohoutilová Adéla (Obora)
00:00:32.73 [1 / 4 ]
[
00:00:32.73
-
-
-
]
7. Brabcová Zuzana (Koštice)
00:00:33.18 [1 / 4 ]
[
00:00:33.18
-
-
-
]
8. Tůmová Viktorie (Lhenice)
00:00:35.09 [1 / 4 ]
[
00:00:35.09
-
-
-
]
9. Valášková Maja (Lhenice)
00:00:35.47 [1 / 4 ]
[
00:00:35.47
-
-
-
]
10. Štruplová Alena (Kly)
00:00:35.71 [1 / 4 ]
[
-
00:00:35.71
-
-
]
11. Bryndová Michaela (SDH Nepomyšl)
00:00:36.95 [1 / 4 ]
[
-
00:00:36.95
-
-
]
12. Votavová Libuše (Vědomice)
00:00:38.43 [2 / 4 ]
[
00:00:19.84
00:00:18.59
-
-
]
13. Voříšková Samanta (Letkov SPORT)
00:00:40.11 [2 / 4 ]
[
00:00:20.37
00:00:19.74
-
-
]
14. Rytířová Šárka (Tuhaň)
00:00:43.06 [1 / 4 ]
[
-
00:00:43.06
-
-
]
15. Voříšková Sofie (Letkov SPORT)
00:00:47.20 [2 / 4 ]
[
00:00:20.55
00:00:26.65
-
-
]
16. Švejdová Tereza (Telnice)
00:00:49.01 [2 / 4 ]
[
00:00:24.50
00:00:24.51
-
-
]
17. Langová Karolína (Obora)
00:00:49.66 [2 / 4 ]
[
00:00:25.68
00:00:23.98
-
-
]
18. Strachová Adéla (Vědomice)
00:00:49.84 [2 / 4 ]
[
00:00:26.58
00:00:23.26
-
-
]
19. Vágnerová Ema (Mojžíř)
00:00:52.90 [1 / 4 ]
[
00:00:52.90
-
-
-
]
20. Vysoká Aneta (Telnice)
00:00:55.68 [2 / 4 ]
[
00:00:27.49
00:00:28.19
-
-
]
21. Semerádová Lucie (SDH Nepomyšl)
00:00:56.57 [2 / 4 ]
[
00:00:29.00
00:00:27.57
-
-
]
22. Šedivá Rozárka (Vědomice)
00:00:58.12 [2 / 4 ]
[
00:00:30.77
00:00:27.35
-
-
]
23. Kožená Stella (Lhenice)
00:01:03.23 [2 / 4 ]
[
00:00:33.58
00:00:29.65
-
-
]
24. Otáhalová Valerie (Tuhaň)
00:01:07.57 [2 / 4 ]
[
00:00:33.01
00:00:34.56
-
-
]
25. Ježková Emma (Obora)
00:01:07.81 [2 / 4 ]
[
00:00:33.33
00:00:34.48
-
-
]
26. Nachtigalová Veronika (Lenešice)
00:01:08.55 [2 / 4 ]
[
00:00:37.66
00:00:30.89
-
-
]
27. Hujová Eliška (Mojžíř)
00:01:11.59 [2 / 4 ]
[
00:00:35.44
00:00:36.15
-
-
]
28. Votavová Jindřiška (Vědomice)
00:01:12.73 [2 / 4 ]
[
00:00:38.60
00:00:34.13
-
-
]
29. Kropáčková Lucie (Vědomice)
00:01:13.00 [2 / 4 ]
[
00:00:39.77
00:00:33.23
-
-
]
30. Malevičová Tereza (SDH Hřensko)
00:01:17.32 [2 / 4 ]
[
00:00:38.29
00:00:39.03
-
-
]
31. Chaloupková Andrea (Koštice)
00:01:18.15 [2 / 4 ]
[
00:00:38.46
00:00:39.69
-
-
]
32. Kropáčková Veronika (Vědomice)
00:01:31.25 [2 / 4 ]
[
00:00:55.04
00:00:36.21
-
-
]
33. Kmeťová Nela (Jáchymov)
00:01:37.48 [2 / 4 ]
[
00:00:52.94
00:00:44.54
-
-
]
muž / věk: 9 - 11
1. Novák David (Stará Říše)
00:00:13.30 [1 / 4 ]
[
-
00:00:13.30
-
-
]
2. Komma Matyáš (Dolní Měcholupy)
00:00:15.60 [1 / 4 ]
[
00:00:15.60
-
-
-
]
3. Černý Daniel (Chodov)
00:00:15.71 [1 / 4 ]
[
-
00:00:15.71
-
-
]
4. Weber Jan (Chrastava)
00:00:16.57 [1 / 4 ]
[
00:00:16.57
-
-
-
]
5. Vostrý Daniel (Obora)
00:00:17.20 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.20
-
-
]
6. Vejtruba Dominik (Brniště)
00:00:17.25 [1 / 4 ]
[
00:00:17.25
-
-
-
]
7. Vachulka Václav (Žitenice-Pohořany)
00:00:17.53 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.53
-
-
]
8. Štrupl Michal (Kly)
00:00:17.67 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.67
-
-
]
9. Imryšek Tomáš (Dolní Měcholupy)
00:00:20.08 [1 / 4 ]
[
00:00:20.08
-
-
-
]
10. Peřina Martin (Hrobce)
00:00:20.11 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.11
-
-
]
11. Kaňa Teodor (Mírová)
00:00:21.51 [1 / 4 ]
[
00:00:21.51
-
-
-
]
12. Pallagy Petr (Dolní Měcholupy)
00:00:22.18 [1 / 4 ]
[
00:00:22.18
-
-
-
]
13. Hammer Vojtěch (Telnice)
00:00:22.40 [1 / 4 ]
[
00:00:22.40
-
-
-
]
14. Sechovec Jan (Brniště)
00:00:22.41 [1 / 4 ]
[
00:00:22.41
-
-
-
]
15. Jenšovský Marek (Brniště)
00:00:23.07 [1 / 4 ]
[
00:00:23.07
-
-
-
]
16. Fuxa Jan (Žitenice-Pohořany)
00:00:23.46 [1 / 4 ]
[
-
00:00:23.46
-
-
]
17. Materna Lukáš (Chlumec)
00:00:23.84 [1 / 4 ]
[
00:00:23.84
-
-
-
]
18. Pech Matěj (Mojžíř)
00:00:24.02 [1 / 4 ]
[
00:00:24.02
-
-
-
]
19. Zemanec Michal (Vědomice)
00:00:24.99 [1 / 4 ]
[
-
00:00:24.99
-
-
]
20. Dzurko Marek (Boletice nad Labem)
00:00:25.11 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.11
-
-
]
21. Vávra Jan (Obora)
00:00:31.60 [2 / 4 ]
[
00:00:15.72
00:00:15.88
-
-
]
22. Janda Adam (Vědomice)
00:00:34.45 [2 / 4 ]
[
00:00:18.02
00:00:16.43
-
-
]
23. Hoppe Ondřej (Chlumec)
00:00:35.47 [1 / 4 ]
[
00:00:35.47
-
-
-
]
24. Jindrák Patrik (Vědomice)
00:00:35.83 [2 / 4 ]
[
00:00:19.12
00:00:16.71
-
-
]
25. Nicek Jiří (Vědomice)
00:00:37.37 [2 / 4 ]
[
00:00:20.16
00:00:17.21
-
-
]
26. Crhák Matyáš (Telnice)
00:00:37.42 [2 / 4 ]
[
00:00:18.45
00:00:18.97
-
-
]
27. Brhel Matěj (Lenešice)
00:00:37.68 [2 / 4 ]
[
00:00:18.85
00:00:18.83
-
-
]
28. Kouba Ondřej (Vědomice)
00:00:38.37 [2 / 4 ]
[
00:00:19.19
00:00:19.18
-
-
]
29. Prokop Josef (Telnice)
00:00:38.62 [2 / 4 ]
[
00:00:20.35
00:00:18.27
-
-
]
30. Hájek Robin (Slavětín)
00:00:39.20 [2 / 4 ]
[
00:00:20.47
00:00:18.73
-
-
]
31. Stuchlý Tobiáš (Hrobce)
00:00:40.23 [2 / 4 ]
[
00:00:21.41
00:00:18.82
-
-
]
32. Štěpánek Matěj (Křešice)
00:00:40.51 [2 / 4 ]
[
00:00:19.36
00:00:21.15
-
-
]
33. Vorlíček Petr (SDH Jirkov)
00:00:41.06 [2 / 4 ]
[
00:00:21.79
00:00:19.27
-
-
]
34. Čenec Jakub (Chodov)
00:00:41.26 [2 / 4 ]
[
00:00:21.53
00:00:19.73
-
-
]
35. Mach Radek (Mojžíř)
00:00:42.11 [2 / 4 ]
[
00:00:19.17
00:00:22.94
-
-
]
36. Pomichálek Ondřej (Boletice nad Labem)
00:00:44.28 [2 / 4 ]
[
00:00:25.39
00:00:18.89
-
-
]
37. Michal Petr (Chodov)
00:00:45.04 [2 / 4 ]
[
00:00:23.48
00:00:21.56
-
-
]
38. Huja Dominik (Mojžíř)
00:00:46.80 [2 / 4 ]
[
00:00:25.30
00:00:21.50
-
-
]
39. Horáček Martin (Boletice nad Labem)
00:00:47.07 [2 / 4 ]
[
00:00:25.32
00:00:21.75
-
-
]
40. Vlček Zdeněk (Lenešice)
00:00:47.54 [2 / 4 ]
[
00:00:25.95
00:00:21.59
-
-
]
41. Poříz Jan (Božtěšice)
00:00:48.06 [2 / 4 ]
[
00:00:24.95
00:00:23.11
-
-
]
42. Pěnička Josef (Rotava)
00:00:48.90 [2 / 4 ]
[
00:00:24.66
00:00:24.24
-
-
]
43. Černý Michal (Stradonice)
00:00:50.63 [2 / 4 ]
[
00:00:26.93
00:00:23.70
-
-
]
44. Štoček Matěj (Telnice)
00:00:50.65 [2 / 4 ]
[
00:00:23.48
00:00:27.17
-
-
]
45. Křehlík Marek (Žitenice-Pohořany)
00:00:51.24 [2 / 4 ]
[
00:00:27.16
00:00:24.08
-
-
]
46. Karlik Radim (Kalek)
00:01:03.07 [2 / 4 ]
[
00:00:30.08
00:00:32.99
-
-
]
47. Bílek Jan (Jáchymov)
00:01:06.64 [2 / 4 ]
[
00:00:42.17
00:00:24.47
-
-
]
48. Fišnar Jakub (Lhenice)
00:01:09.73 [2 / 4 ]
[
00:00:35.77
00:00:33.96
-
-
]
49. Kocourek Dominik (Telnice)
00:59:00.00 [1 / 4 ]
[
00:59:00.00
-
-
-
]
50. Jansche Jan (Telnice)
00:59:21.52 [2 / 4 ]
[
00:00:21.52
00:59:00.00
-
-
]
žena / věk: 9 - 11
1. Řezáčová Klára (Hrobce)
00:00:17.07 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.07
-
-
]
2. Gracová Adéla (Byšice)
00:00:17.53 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.53
-
-
]
3. Tintěrová Adéla (Mezirolí)
00:00:17.85 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.85
-
-
]
4. Kurelová Izabela (Byšice)
00:00:17.96 [1 / 4 ]
[
-
00:00:17.96
-
-
]
5. Frydrychová Lucie (SDH Česká Lípa)
00:00:18.30 [1 / 4 ]
[
00:00:18.30
-
-
-
]
6. Albertova Nikol (Kly)
00:00:18.34 [1 / 4 ]
[
-
00:00:18.34
-
-
]
7. Valášková Anna (Lhenice)
00:00:18.51 [1 / 4 ]
[
00:00:18.51
-
-
-
]
8. Zemanová Jana (Žitenice-Pohořany)
00:00:18.61 [1 / 4 ]
[
-
00:00:18.61
-
-
]
9. Poliščuková Viktorie (Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov)
00:00:19.38 [1 / 4 ]
[
-
00:00:19.38
-
-
]
10. Steklá Kateřina (Křešice)
00:00:19.45 [1 / 4 ]
[
-
00:00:19.45
-
-
]
11. Švingrová Simona (Stradonice)
00:00:19.57 [1 / 4 ]
[
-
00:00:19.57
-
-
]
12. Poborská Kristýna (Božtěšice)
00:00:19.85 [1 / 4 ]
[
00:00:19.85
-
-
-
]
13. Krasová Tereza (Byšice)
00:00:20.00 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.00
-
-
]
14. Kašová Kateřina (SDH Nepomyšl)
00:00:20.03 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.03
-
-
]
15. Podsedníková Nela (Hrobce)
00:00:20.47 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.47
-
-
]
16. Průšová Karolína (Kly)
00:00:20.55 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.55
-
-
]
17. Urbanová Karla (SDH Nepomyšl)
00:00:21.79 [1 / 4 ]
[
00:00:21.79
-
-
-
]
18. Průšová Natálie (Kly)
00:00:22.09 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.09
-
-
]
19. Machová Hana (Česká Lípa)
00:00:22.45 [1 / 4 ]
[
00:00:22.45
-
-
-
]
20. Bejčková Michaela (Telnice)
00:00:22.49 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.49
-
-
]
21. Kulhánková Karolína (Brniště)
00:00:22.59 [1 / 4 ]
[
00:00:22.59
-
-
-
]
22. Nguyen Mai Phung (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:23.34 [1 / 4 ]
[
-
00:00:23.34
-
-
]
23. Kocourková Gabriela (Telnice)
00:00:23.44 [1 / 4 ]
[
00:00:23.44
-
-
-
]
24. Skřivánková Anna (SDH Nepomyšl)
00:00:24.95 [1 / 4 ]
[
-
00:00:24.95
-
-
]
25. Michalová Karolína (Chodov)
00:00:25.02 [1 / 4 ]
[
-
00:00:25.02
-
-
]
26. Hammerová Jana (Telnice)
00:00:25.39 [1 / 4 ]
[
00:00:25.39
-
-
-
]
27. Valentová Natálie (Brniště)
00:00:25.85 [1 / 4 ]
[
00:00:25.85
-
-
-
]
28. Sladečkova Lea (Hora sv. Šebestiana)
00:00:28.05 [1 / 4 ]
[
00:00:28.05
-
-
-
]
29. Leskotová Karolína (Chlumec)
00:00:28.55 [1 / 4 ]
[
00:00:28.55
-
-
-
]
30. Kozlerová Bára (Chlumec)
00:00:29.58 [1 / 4 ]
[
00:00:29.58
-
-
-
]
31. Raichová Miriam (Brniště)
00:00:30.26 [1 / 4 ]
[
00:00:30.26
-
-
-
]
32. Schaukalová Klára (Boletice nad Labem)
00:00:30.36 [1 / 4 ]
[
00:00:30.36
-
-
-
]
33. Spálová Zuzana (Srbice)
00:00:31.05 [2 / 4 ]
[
00:00:15.54
00:00:15.51
-
-
]
34. Burdová Lea (Štrbice)
00:00:32.06 [2 / 4 ]
[
00:00:16.00
00:00:16.06
-
-
]
35. Koštialová Magdalena (Obora)
00:00:33.44 [2 / 4 ]
[
00:00:16.03
00:00:17.41
-
-
]
36. Strunz Sophie (SDH Nepomyšl)
00:00:33.76 [2 / 4 ]
[
00:00:16.44
00:00:17.32
-
-
]
37. Vávrová Simona (SDH Nepomyšl)
00:00:34.10 [2 / 4 ]
[
00:00:16.42
00:00:17.68
-
-
]
38. Barchánková Terezie (Tuhaň)
00:00:34.36 [2 / 4 ]
[
00:00:18.33
00:00:16.03
-
-
]
39. Laube Lucie (Mojžíř)
00:00:34.55 [2 / 4 ]
[
00:00:18.28
00:00:16.27
-
-
]
40. Strunzová Anna (SDH Nepomyšl)
00:00:35.21 [2 / 4 ]
[
00:00:17.49
00:00:17.72
-
-
]
41. Bílková Adéla (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:35.37 [2 / 4 ]
[
00:00:18.46
00:00:16.91
-
-
]
42. Řezáčová Věra (Křešice)
00:00:35.58 [2 / 4 ]
[
00:00:17.40
00:00:18.18
-
-
]
43. Samcová Zuzana (Žitenice-Pohořany)
00:00:35.85 [2 / 4 ]
[
00:00:17.47
00:00:18.38
-
-
]
44. Vondráčková Karolína (Tuhaň)
00:00:36.13 [2 / 4 ]
[
00:00:18.46
00:00:17.67
-
-
]
45. Kajzrová Viktorie (Mojžíř)
00:00:36.87 [2 / 4 ]
[
00:00:18.33
00:00:18.54
-
-
]
46. Sedláčková Valerie (Žitenice-Pohořany)
00:00:37.41 [2 / 4 ]
[
00:00:18.97
00:00:18.44
-
-
]
47. Barchánková Kateřina (Tuhaň)
00:00:38.83 [2 / 4 ]
[
00:00:19.91
00:00:18.92
-
-
]
48. Glončáková Lucie (SDH Nepomyšl)
00:00:38.86 [2 / 4 ]
[
00:00:20.11
00:00:18.75
-
-
]
49. Mackeová Drahoslava (Obora)
00:00:39.11 [2 / 4 ]
[
00:00:19.41
00:00:19.70
-
-
]
50. Milsimerová Ella (Srbice)
00:00:39.54 [2 / 4 ]
[
00:00:22.00
00:00:17.54
-
-
]
51. Dostálová Emma (Rotava)
00:00:41.79 [2 / 4 ]
[
00:00:20.99
00:00:20.80
-
-
]
52. Prošková Emma (SDH Klapý)
00:00:43.02 [2 / 4 ]
[
00:00:22.43
00:00:20.59
-
-
]
53. Horová Amálie (Lenešice)
00:00:43.11 [1 / 4 ]
[
-
00:00:43.11
-
-
]
54. Dašková Karolína (Mojžíř)
00:00:44.53 [2 / 4 ]
[
00:00:24.54
00:00:19.99
-
-
]
55. Hatláková Adéla (Žitenice-Pohořany)
00:00:45.17 [2 / 4 ]
[
00:00:21.28
00:00:23.89
-
-
]
56. Strejcová Sofie (Karlovy Vary - Stará Role)
00:00:47.53 [2 / 4 ]
[
00:00:22.74
00:00:24.79
-
-
]
57. Rybová Eliška (Rotava)
00:00:49.37 [2 / 4 ]
[
00:00:25.10
00:00:24.27
-
-
]
58. Machová Laura (Mojžíř)
00:00:50.75 [2 / 4 ]
[
00:00:25.95
00:00:24.80
-
-
]
59. Kozlerová Mia (Chlumec)
00:00:53.95 [1 / 4 ]
[
00:00:53.95
-
-
-
]
60. Baštová Kamila (Boletice nad Labem)
00:00:59.19 [2 / 4 ]
[
00:00:31.14
00:00:28.05
-
-
]
61. Karliková Daniela (Kalek)
00:00:59.47 [2 / 4 ]
[
00:00:28.99
00:00:30.48
-
-
]
62. Švecová Zora (Telnice)
00:01:05.00 [2 / 4 ]
[
00:00:33.16
00:00:31.84
-
-
]
63. Malevičová Hana (SDH Hřensko)
00:01:05.55 [2 / 4 ]
[
00:00:37.15
00:00:28.40
-
-
]
64. Bucharová Nela (SDH Hřensko)
00:01:08.03 [2 / 4 ]
[
00:00:34.42
00:00:33.61
-
-
]
65. Kovářová Nela (SDH Hřensko)
00:01:14.75 [2 / 4 ]
[
00:00:38.79
00:00:35.96
-
-
]
66. Slabochová Rozárie (Žitenice-Pohořany)
00:01:40.06 [2 / 4 ]
[
00:01:17.37
00:00:22.69
-
-
]
67. Kolísková Kristýna (Telnice)
00:59:00.00 [1 / 4 ]
[
-
00:59:00.00
-
-
]
žena / věk: 13 - 16
1. Švecová Kristyna (SDH Žlutice)
00:00:19.62 [1 / 4 ]
[
00:00:19.62
-
-
-
]
2. Schveigerová Šárka (Chrastava)
00:00:19.65 [1 / 4 ]
[
00:00:19.65
-
-
-
]
3. Dorážková Denisa (Tuhaň)
00:00:19.98 [1 / 4 ]
[
-
00:00:19.98
-
-
]
4. Šikolová Tereza (Vesec)
00:00:20.92 [1 / 4 ]
[
00:00:20.92
-
-
-
]
5. Rejfková Julie (Dřísy)
00:00:21.15 [1 / 4 ]
[
-
00:00:21.15
-
-
]
6. Suková Adéla (Vesec)
00:00:21.60 [1 / 4 ]
[
00:00:21.60
-
-
-
]
7. Jirásková Julie (Vesec)
00:00:22.42 [1 / 4 ]
[
00:00:22.42
-
-
-
]
8. Baierová Jana (Vesec)
00:00:22.77 [1 / 4 ]
[
00:00:22.77
-
-
-
]
9. Vysoká Veronika (Telnice)
00:00:22.90 [1 / 4 ]
[
00:00:22.90
-
-
-
]
10. Paseková Karolína (SDH Hrádek nad Nisou)
00:00:23.27 [1 / 4 ]
[
00:00:23.27
-
-
-
]
11. Macháčková Leontýna (Byšice)
00:00:26.61 [1 / 4 ]
[
-
00:00:26.61
-
-
]
12. Nejedlá Ema (Srbice)
00:00:37.71 [2 / 4 ]
[
00:00:18.81
00:00:18.90
-
-
]
13. Čerepešová Eliška (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:39.16 [2 / 4 ]
[
00:00:20.02
00:00:19.14
-
-
]
14. Mecerová Alžběta (Křešice)
00:00:39.66 [2 / 4 ]
[
00:00:20.02
00:00:19.64
-
-
]
15. Šponiarová Lucie (Cítoliby)
00:00:40.02 [2 / 4 ]
[
00:00:20.12
00:00:19.90
-
-
]
16. Weinerová Eliška (Rybniště)
00:00:41.31 [2 / 4 ]
[
00:00:20.66
00:00:20.65
-
-
]
17. Bobková Anežka (Mojžíř)
00:00:42.08 [2 / 4 ]
[
00:00:20.63
00:00:21.45
-
-
]
18. Hauptvoglová Pavla (SDH Klapý)
00:00:42.45 [2 / 4 ]
[
00:00:21.41
00:00:21.04
-
-
]
19. Mauleová Antonie (Srbice)
00:00:42.45 [2 / 4 ]
[
00:00:22.83
00:00:19.62
-
-
]
20. Nguyen Thanh Mai (SH ČMS SDH Jáchymov)
00:00:42.52 [2 / 4 ]
[
00:00:21.99
00:00:20.53
-
-
]
21. Balcarová Daniela (Varnsdorf)
00:00:42.62 [2 / 4 ]
[
00:00:21.29
00:00:21.33
-
-
]
22. Skálová Lucie (SDH Kostomlaty pod Milešovkou)
00:00:42.96 [2 / 4 ]
[
00:00:21.86
00:00:21.10
-
-
]
23. Šimralová Eliška (Chodov)
00:00:43.63 [2 / 4 ]
[
00:00:22.14
00:00:21.49
-
-
]
24. Dabergotzová Rozálie (SDH Peruc)
00:00:47.43 [2 / 4 ]
[
00:00:24.46
00:00:22.97
-
-
]
25. Hubková Tereza (Varnsdorf)
00:00:48.30 [2 / 4 ]
[
00:00:24.72
00:00:23.58
-
-
]
26. Kupčeková Eliška (Lubenec)
00:00:49.47 [2 / 4 ]
[
00:00:27.33
00:00:22.14
-
-
]
27. Novotná Zuzana (SDH Nepomyšl)
00:00:49.63 [2 / 4 ]
[
00:00:25.32
00:00:24.31
-
-
]
28. Peteříková Magdalena (Sbor dobrovolných hasičů Jáchymov)
00:00:50.13 [2 / 4 ]
[
00:00:25.81
00:00:24.32
-
-
]
29. Čechová Natalie (Jáchymov)
00:00:50.41 [2 / 4 ]
[
00:00:23.82
00:00:26.59
-
-
]
žena / věk: 17 - 100
1. Šachová Kateřina (SDH Praha - Kolovraty)
00:00:18.72 [1 / 4 ]
[
00:00:18.72
-
-
-
]
2. Chlomková Vendula (Vesec)
00:00:19.02 [1 / 4 ]
[
00:00:19.02
-
-
-
]
3. Kovrzková Adéla (Řepy)
00:00:19.15 [1 / 4 ]
[
00:00:19.15
-
-
-
]
4. Dvořáková Radka (Tuhaň)
00:00:19.31 [1 / 4 ]
[
-
00:00:19.31
-
-
]
5. Dubová Karolína (Dolní Měcholupy)
00:00:19.31 [1 / 4 ]
[
00:00:19.31
-
-
-
]
6. Šťastná Václava (Tuhaň)
00:00:19.35 [1 / 4 ]
[
-
00:00:19.35
-
-
]
7. Vojtová Klára (Dolní Měcholupy)
00:00:19.38 [1 / 4 ]
[
00:00:19.38
-
-
-
]
8. Křížová Lucie (Chrastava)
00:00:20.31 [1 / 4 ]
[
00:00:20.31
-
-
-
]
9. Smyslová Hana (Bochov)
00:00:20.51 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.51
-
-
]
10. Dvořáková Lenka (Tuhaň)
00:00:20.54 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.54
-
-
]
11. Burešová Anna (Mojžíř)
00:00:20.64 [1 / 4 ]
[
00:00:20.64
-
-
-
]
12. Volfová Barbora (Žlutice)
00:00:20.76 [1 / 4 ]
[
00:00:20.76
-
-
-
]
13. Žežulková Vanesa (Tuhaň)
00:00:20.87 [1 / 4 ]
[
-
00:00:20.87
-
-
]
14. Sedláčková Petra (Vesec)
00:00:21.49 [1 / 4 ]
[
00:00:21.49
-
-
-
]
15. Kořínková Veronika (Žlutice)
00:00:22.02 [1 / 4 ]
[
00:00:22.02
-
-
-
]
16. Kubizňáková Nikola (Vědomice)
00:00:22.10 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.10
-
-
]
17. Pauzová Štěpánka (Vědomice)
00:00:22.27 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.27
-
-
]
18. Holubová Anna (Telnice)
00:00:22.36 [1 / 4 ]
[
-
00:00:22.36
-
-
]
19. Mikezová Ilona (SDH Vesec)
00:00:22.49 [1 / 4 ]
[
00:00:22.49
-
-
-
]
20. Štenclová Marie (Háj u Duchcova)
00:00:22.52 [1 / 4 ]
[
00:00:22.52
-
-
-
]
21. Kubizňáková Nikola (Křešice)
00:00:22.63 [1 / 4 ]
[
00:00:22.63
-
-
-
]
22. Frolíková Lucie (Vesec)
00:00:22.63 [1 / 4 ]
[
00:00:22.63
-
-
-
]
23. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
00:00:23.06 [1 / 4 ]
[
-
00:00:23.06
-
-
]
24. Kolaříková Ema (Blatno)
00:00:23.26 [1 / 4 ]
[
00:00:23.26
-
-
-
]
25. Šustrová Dominika (Telnice)
00:00:23.44 [1 / 4 ]
[
00:00:23.44
-
-
-
]
26. Čížková Adéla (Božtěšice)
00:00:25.78 [1 / 4 ]
[
00:00:25.78
-
-
-
]
27. Vosecká Dana (Karlovy Vary - Stará Role)
00:00:26.66 [1 / 4 ]
[
-
00:00:26.66
-
-
]
28. Vernerová Daniela (Cítoliby)
00:00:36.17 [2 / 4 ]
[
00:00:17.92
00:00:18.25
-
-
]
29. Opavová Tereza (Křešice)
00:00:36.37 [2 / 4 ]
[
00:00:18.22
00:00:18.15
-
-
]
30. Růžičková Tereza (SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY)
00:00:37.39 [2 / 4 ]
[
00:00:18.78
00:00:18.61
-
-
]
31. Prchlíková Natálie (SDH Dolní Měcholupy)
00:00:37.74 [2 / 4 ]
[
00:00:18.88
00:00:18.86
-
-
]
32. Hudcová Klára (Křešice)
00:00:37.86 [2 / 4 ]
[
00:00:18.96
00:00:18.90
-
-
]
33. Vojtová Kristýna (Dolní Měcholupy)
00:00:38.80 [2 / 4 ]
[
00:00:19.46
00:00:19.34
-
-
]
34. Plavčanová Bianka (DHZ ZŠ Šuňava)
00:00:39.54 [2 / 4 ]
[
00:00:20.09
00:00:19.45
-
-
]
35. Malá Kateřina (SDH Vědomice)
00:00:39.58 [2 / 4 ]
[
00:00:19.94
00:00:19.64
-
-
]
36. Kociánová Markéta (Rumburk)
00:00:39.67 [2 / 4 ]
[
00:00:19.88
00:00:19.79
-
-
]
37.