TFA Liga Královéhradecký kraj 2024
logo ligy
Popis:

3. Ročník ligy TFA, www.tfaligahk.cz https://www.facebook.com/tfaligahk Před přihlášením do konkrétního závodu si prosím pozorně přečtěte propozice, případné dotazy směřujte na info@tfaligahk.cz

Jednotlivé závody ligy
1. TFA Miletínská Troska 29.03.2024 08:30
2. TFA Arnultovice 13.04.2024 07:30
3. TFA O Lhoteckou Cihlu 27.04.2024 07:30
4. TFA pod "Kouřovou horou" 18.05.2024 07:00
5. TFA Ohnišťany 25.05.2024 07:30
6. TFA Rozálka - Žamberk 16.06.2024 08:30
7. Žernovský bejk 29.06.2024 07:00
8. Vysocký Ironman 17.08.2024 08:30
9. Hradecký Combat challenge - junioři 21.09.2024 07:00
10. Hradecký Combat challenge - dospělí 21.09.2024 08:00

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 35 - 100
1. Dlabka Ondřej (SDH Žamberk / TFA team Žamberk)
645 - 645 [7 / 10 ]
[
90
95
90
95
100
85
90
-
-
0
]
2. Šulc Roman (TFA TEAM Ohnišťany)
555 - 555 [6 / 10 ]
[
95
0
95
85
95
90
95
0
-
0
]
3. Bureš Robin (SDH Lenešice)
550 - 550 [6 / 10 ]
[
85
90
-
90
90
95
100
0
-
0
]
4. Pelikovský Michal (HZS Žamberk)
500 - 500 [5 / 10 ]
[
100
100
100
100
-
100
-
-
-
-
]
5. Šmídek Ondrěj (TFA TEAM Ohnišťany)
485 - 485 [6 / 10 ]
[
70
85
85
-
85
75
85
0
-
-
]
6. Halada Martin (SDH Hostinné)
465 - 465 [6 / 10 ]
[
75
80
-
80
80
70
80
0
-
0
]
7. Snopko David (SDH OHNIŠŤANY)
435 - 435 [6 / 10 ]
[
65
75
80
-
75
65
75
-
-
0
]
8. Paťava Jaroslav (SDH Radvanice)
190 - 190 [3 / 10 ]
[
50
-
-
70
70
-
0
-
-
0
]
9. Pišta Jan (SDH Rožnov)
135 - 135 [2 / 10 ]
[
-
60
75
-
-
-
0
-
-
0
]
10. Sochor Josef (HZS PARDUBICKÉHO KRAJE)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
80
-
-
-
0
]
11. Sedláček Jan (Meziměstí JSDH)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
12. Macháček Jan (SDH Jistebsko)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
-
-
75
-
-
-
-
-
0
]
13. Skalník Jaroslav (SDH Kardašova Řečice)
70 - 70 [1 / 10 ]
[
-
70
-
-
-
-
-
-
-
-
]
14. Filipčík Alexander (Brno - Starý Lískovec)
65 - 65 [1 / 10 ]
[
-
-
-
65
-
-
-
-
-
-
]
15. Janda Pavel (SDH Čermná)
65 - 65 [1 / 10 ]
[
-
65
-
-
-
-
-
-
-
-
]
16. Dědič František (SDH Dětřichov u Moravské Třebové)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
60
-
-
-
-
]
17. MELICHAR Jiří (Rychnov u Jablonce nad Nisou)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
60
-
-
-
-
-
-
0
-
-
]
18. Břiza Petr (Líšnice)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
-
-
60
-
-
-
-
-
-
]
19. Filipčík Alexander (SDH Brno Starý Lískovec)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
55
-
-
-
0
]
20. Trutnovský Jiří (Skřivany)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
55
-
-
-
-
-
-
-
-
0
]
21. Černík Zdeněk (SDH Lázně Bohdaneč)
50 - 50 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
50
-
0
-
-
]
muž / věk: 18 - 34
1. Zámečník Petr (HZS Pak/ SDH Žamberk/ TFA Team Žamberk)
665 - 665 [7 / 10 ]
[
90
90
100
95
95
100
95
-
-
0
]
2. Velič Štefan (SDH Letohrad-Orlice / HZS Pak / TFA Team Žamberk)
575 - 575 [7 / 10 ]
[
75
80
85
80
85
90
80
-
-
0
]
3. Švadlák Michal (SDH Malé Svatoňovice)
500 - 500 [6 / 10 ]
[
65
0
95
85
70
85
100
0
-
0
]
4. Poche Jan (SDH Česká Metuje)
415 - 415 [5 / 10 ]
[
-
85
90
-
75
75
90
-
-
0
]
5. Munzar Roman (SDH Habřina)
395 - 395 [4 / 10 ]
[
100
100
-
-
100
95
-
-
-
-
]
6. Bajer Adam (SDH Úbislavice)
380 - 380 [5 / 10 ]
[
70
70
-
90
80
70
-
-
-
0
]
7. Matouš Dominik (HZS Libereckého kraje)
270 - 270 [3 / 10 ]
[
-
-
-
100
90
0
80
-
-
-
]
8. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
215 - 215 [3 / 10 ]
[
-
65
-
-
65
-
85
-
-
0
]
9. Völfl Jan (HZSp SŽ/SDH Rudolfov)
190 - 190 [2 / 10 ]
[
95
95
-
-
0
0
-
-
-
-
]
10. Perný Ladislav (SDH Arnultovice)
185 - 185 [3 / 10 ]
[
50
-
-
75
60
-
-
-
-
-
]
11. Šrámek ml. Petr (JSDH Borohrádek)
167 - 167 [3 / 10 ]
[
50
-
-
-
-
47
70
0
-
-
]
12. Lacko Jiří (Sloupno)
130 - 130 [2 / 10 ]
[
50
-
80
-
-
-
-
-
-
0
]
13. Pavliš Jan (Doudleby nad Orlicí)
106 - 106 [2 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
41
65
-
-
-
]
14. Matouš Dominik (HZS Libereckého kraje)
85 - 85 [1 / 10 ]
[
85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
15. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
80
-
-
-
-
]
16. Keller Jan (SDH Lužany /Střední škola Semily/TFA Team Ohnišťany/)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
80
-
-
-
-
-
0
-
-
-
]
17. Hilscher Martin (Česká Metuje)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
75
-
-
-
-
-
-
-
-
]
18. Zecha Marek (SDH Vranová Lhota)
65 - 65 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
65
-
-
-
-
]
19. Marek Jan (SDH Horní Čermná)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
60
-
-
-
-
]
20. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
21. Kalina Jan (SDH Kardašova Řečice)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
60
-
-
-
-
-
-
-
-
]
22. Medek Jakub Maxmilián (SDH Tuř)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
60
-
-
0
]
23. Fabián Michal (JSDH Těpeře; TFA tým Praha)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
55
-
-
-
-
]
24. Hrdinka Ondřej (SDH Kardašova Řečice)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
-
55
-
-
-
-
-
-
-
-
]
25. Fendrych Vojtěch (Těptín)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
26. Brož ONDŘEJ (Stolín)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
55
-
-
-
]
27. Hordoš Ladislav (SDH knapovec)
50 - 50 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
50
-
-
-
-
]
28. Podzimek Lukáš (SDH Nová Paka)
50 - 50 [1 / 10 ]
[
-
50
-
-
-
-
-
-
-
-
]
29. Srdínko Jan (SDH Hořiněves)
50 - 50 [1 / 10 ]
[
50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
30. Lifka Michal (JSDH Borohrádek)
50 - 50 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
50
-
-
-
]
31. Suchánek Matěj (Ohnišov)
49 - 49 [1 / 10 ]
[
-
49
-
-
-
-
-
-
-
-
]
32. Dušek Miroslav (SDH Horní Čermná)
49 - 49 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
49
-
-
-
-
]
33. Vabroušek Vít (SDH-Skuhrov)
48 - 48 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
48
-
-
-
-
]
34. Dobrovolný Jindřich (JSDH Rohovládova Bělá)
46 - 46 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
46
-
0
-
-
]
35. Láslo Jiří (Ústí nad Orlicí)
45 - 45 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
45
-
-
-
-
]
36. Švanda Pavel (SDH Jablonec nad Jizero)
44 - 44 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
44
-
-
-
-
]
37. Kotyza Vladimír (SDH Kameničná)
43 - 43 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
43
-
-
-
-
]
38. Hutař Dominik (SDH Kameničná)
42 - 42 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
42
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Hušek Jakub (SDH Bozkov)
635 - 635 [7 / 10 ]
[
90
90
90
95
95
85
90
0
0
-
]
2. Jiřička Radek (SDH Velká Úpa - Pec pod Sněžkou)
615 - 615 [7 / 10 ]
[
85
80
95
90
90
95
80
0
0
-
]
3. Pour Adam (SDH Hořice)
440 - 440 [5 / 10 ]
[
80
95
100
-
0
80
85
-
0
-
]
4. Rozsévač Matěj (SDH Ostroměř)
400 - 400 [4 / 10 ]
[
-
100
-
100
100
100
-
-
0
-
]
5. Slovák Jindřich (SDH Arnultovice)
355 - 355 [5 / 10 ]
[
65
65
75
85
-
-
65
-
0
-
]
6. Lesák David (SDH Dubenec)
320 - 320 [4 / 10 ]
[
-
70
85
80
85
0
-
-
-
-
]
7. Škoda Štěpán (Ohnišov)
275 - 275 [3 / 10 ]
[
-
85
-
-
-
90
100
0
0
-
]
8. Žbánek Oldřich (SDH Javornice-obec)
260 - 260 [3 / 10 ]
[
95
-
-
-
-
70
95
-
-
-
]
9. Taclík Matěj (SDH Arnultovice)
250 - 250 [4 / 10 ]
[
60
55
80
-
-
55
-
-
-
-
]
10. Kodeš Michal (SDH Ostroměř)
193 - 193 [3 / 10 ]
[
-
48
70
75
-
-
-
-
-
-
]
11. Pokorný Martin (SDH Hořice)
100 - 100 [1 / 10 ]
[
100
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
12. Špalek David (Ohnišov)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
75
-
-
-
-
-
-
-
-
]
13. Měrtl Jakub (Vratislavice nad Nisou)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
75
-
-
-
-
]
14. Klapal Vojtěch (SDH Hořiněves)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
75
-
-
-
-
-
-
-
0
-
]
15. Jiroušek Michal (Lhota za Červeným Kostelcem)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
75
-
-
-
]
16. Hrbek Matěj (SDH Braškov)
70 - 70 [1 / 10 ]
[
70
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
17. Kašpárek Jiří (Lhota za Červeným Kostelcem)
70 - 70 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
70
-
-
-
]
18. Toločko Ondřej (Vratislavice nad Nisou)
65 - 65 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
65
-
-
-
-
]
19. Lučický Jan (SDH Sovětice)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
60
-
-
-
-
-
-
-
-
]
20. Faltejsek Dominik (SDH Horní Čermná)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
60
-
-
-
-
]
21. Semerák Dominik (SDH Lhota za Červeným Kostelcem)
60 - 60 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
60
-
-
-
]
22. Teichman Patrik (Lhota za Červeným Kostelcem)
55 - 55 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
55
-
-
-
]
23. Baculák Šimon (Čermná)
50 - 50 [1 / 10 ]
[
-
50
-
-
-
-
-
-
-
-
]
24. Festa Vítek (Sovětice)
49 - 49 [1 / 10 ]
[
-
49
-
-
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Paťavová Veronika (SDH Radvanice)
620 - 620 [7 / 10 ]
[
90
90
95
85
90
85
85
-
0
-
]
2. Munzarová Markéta (SDH Třebihošť)
590 - 590 [6 / 10 ]
[
95
95
-
100
100
100
100
-
0
-
]
3. Drahá Viola (Hořice)
455 - 455 [5 / 10 ]
[
-
-
100
80
95
90
90
-
0
-
]
4. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
280 - 280 [3 / 10 ]
[
-
-
-
90
-
95
95
0
0
-
]
5. Kadečková Petra (SDH Šárovcova Lhota / TFA Ohnišťany)
200 - 200 [2 / 10 ]
[
100
100
0
-
-
-
-
-
0
-
]
6. Holienková Kateřina (SDH Lenešice)
95 - 95 [1 / 10 ]
[
-
-
-
95
-
-
0
-
-
-
]
7. Korfová Eliška (Zvíkovec)
85 - 85 [1 / 10 ]
[
85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
8. Heltová Klára (Čermná)
85 - 85 [1 / 10 ]
[
-
85
-
-
-
-
-
-
-
-
]
9. Drahá Viola (Hořice)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
80
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
10. Bejnová Pavla (SDH Kardašova Řečice)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
-
80
-
-
-
-
-
-
-
-
]
11. Škrabálková Natálie (Pletený Újezd)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
75
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
12. markova Anna (SDH Kardašova Řečice)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
75
-
-
-
-
-
-
-
-
]
13. Hanyková Natalie (Sdh Dalešice)
70 - 70 [1 / 10 ]
[
70
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 18 - 29
1. Neubauerová Ester (SDH Hostinné)
645 - 645 [7 / 10 ]
[
95
90
90
95
90
90
95
0
-
0
]
2. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
600 - 600 [6 / 10 ]
[
-
100
100
100
100
100
100
-
-
0
]
3. Břízová Veronika (SDH Líšnice)
520 - 520 [6 / 10 ]
[
85
80
85
90
95
85
-
-
-
0
]
4. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
320 - 320 [4 / 10 ]
[
80
85
80
-
0
75
0
-
-
0
]
5. Zavoralová Lenka (SDH Zderaz)
300 - 300 [4 / 10 ]
[
60
-
70
-
80
0
90
-
-
-
]
6. Nosková Lucie (SDH Rohoznice/TFA team Ohnišťany)
210 - 210 [3 / 10 ]
[
70
-
75
-
-
65
0
-
-
-
]
7. Flekrová Anežka (SDH Žamberk)
190 - 190 [2 / 10 ]
[
-
-
95
-
-
95
-
-
-
-
]
8. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
180 - 180 [2 / 10 ]
[
-
95
-
-
85
-
0
-
-
-
]
9. Zubričanová Nikola (SDH Radvanice/ TFA tým Radvanice)
130 - 130 [2 / 10 ]
[
65
-
65
-
0
0
-
-
-
-
]
10. Cempírková Nikola (SDH Svratka)
100 - 100 [1 / 10 ]
[
100
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
11. Tarantová Marie (SDH Dalešice/TFA tým Praha)
90 - 90 [1 / 10 ]
[
90
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
12. Rábová Tereza (SDH Knapovec)
80 - 80 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
80
-
-
-
-
]
13. Nováková Kateřina (SDH Chlum - Křemže)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
75
-
-
-
-
-
-
-
-
-
]
14. Holubová Kristýna (SDH Orlické Podhůří Říčky)
70 - 70 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
70
-
-
-
-
]
žena / věk: 30 - 100
1. Zavoralová Lucie (SDH Zderaz)
665 - 665 [7 / 10 ]
[
95
90
100
95
95
95
95
-
-
-
]
2. Černucká Petra (SDH Lenešice)
600 - 600 [7 / 10 ]
[
85
95
80
85
85
85
85
0
-
0
]
3. Dlasková Hoření Pavlína (SDH Příšovice)
590 - 590 [6 / 10 ]
[
100
100
-
100
100
100
90
-
-
0
]
4. Voborníková Adéla (SDH Čermná)
575 - 575 [7 / 10 ]
[
80
85
90
80
80
80
80
0
-
0
]
5. Olhová Lucie (SDH Arnultovice)
400 - 400 [6 / 10 ]
[
0
80
95
75
-
75
75
0
-
0
]
6. Šubrová Kristýna (SDH Šárovcova Lhota/TFA team Ohnišťany)
370 - 370 [4 / 10 ]
[
-
-
-
90
90
90
100
0
-
0
]
7. Svobodová Marcela (SDH Miletín / TFA team Ohnišťany)
175 - 175 [2 / 10 ]
[
90
-
85
-
-
-
-
-
-
0
]
8. Junková Jana (Sdh Žamberk)
150 - 150 [2 / 10 ]
[
75
-
-
-
75
0
-
-
-
-
]
9. Divišková Eva (SDH Žamberk)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
75
-
-
-
-
]
10. Brožová Blanka (Stolín)
75 - 75 [1 / 10 ]
[
-
-
-
-
-
-
75
-
-
-
]