TFA LIGA SEVERU 2024
logo ligy
Popis:

Termíny i nové kategorie jsou tu ;) Pro ročník 2024 se počítá se 7 koly + jedno nebodované kolo, který bude další ročník charitativního běhu Upřímných srdcí. O celkovém pořadí jednotlivců rozhodnou body, které každý závodník nasbírá v 5 svých nejlepších závodech. V případě shodného počtu bodů mezi závodníky rozhodne pořadí z posledního závodu 05.10.2024 V roce 2024 nám zasáhne do ligy MČR TFA dobrovolných hasičů, které se bude konat nejspíše 12.10.2024 v Brně( budeme doufat, že nedojde znovu k posunu). První 4 závody budou pro zástupce z řad dobrovolných hasičů Ústeckého kraje nominační. Rozšíříme ale kategorie dle domluvy ;) Kategorie Hasičáren bude letos beze změn a bude znovu nejvýše honorovaná a budou zde nejzajímavější ceny! Budou se počítat body třem nejlepším mužům bez rozdílu věku od 18 let! Tedy je zde jiná bodová hodnota, než v kategorii jednotlivců… Kategorie hasičáren platí i letos pouze pro sbory z Ústeckého kraje (hlavní ceny dodává Ústecký kraj) Prosím používejte stejný login pro všechna kola, jinak se vám nebudou správně sčítat body. A zkontrolujte si také, že máte vyplněný správně kraj (pro kategorii hasičárny Ústeckého kraje)

Propozice ligy: Propozice ke stažení

Pořadí jednotlivců
Výsledky se zobrazují
pořadí, jméno, body za nejlepší závody - body celkem [počet absolvovaných závodů / počet všech závodů] [body v jednotlivých závodech].
Tučně označené body znamenají, že závodník byl do závodu přihlášen jako člen HZS/HZSp.
zobrazit tabulky pouze s účastníky, kteří splnili minimalní počet účastí
muž / věk: 18 - 34
1. Vrba Daniel (SDH Cítoliby)
200 - 200 [4 / 7 ]
[
50
50
50
50
0
-
-
]
2. Borl Lukáš (SDH Cítoliby)
188 - 188 [4 / 7 ]
[
47
47
47
47
0
-
-
]
3. Podzimek Zdeněk (HZS Benátky n.J./SDH Bezno)
180 - 180 [4 / 7 ]
[
45
45
45
45
0
-
-
]
4. Holienka Miroslav (SDH Lenešice)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
30
38
42
38
0
-
-
]
5. Huja Miroslav (JSDH Prackovice nad Labem)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
34
36
38
40
0
-
-
]
6. Lupínek Michal (JSDH Prackovice nad Labem)
120 - 120 [3 / 7 ]
[
36
42
-
42
-
-
-
]
7. Pail Matěj (SDH Klapý)
112 - 112 [4 / 7 ]
[
24
26
34
28
0
-
-
]
8. Pazdera Jakub (SDH Lenešice)
100 - 100 [3 / 7 ]
[
32
32
-
36
0
-
-
]
9. Latina Matěj (HZS Chomutov, JSDH Blatno)
94 - 94 [3 / 7 ]
[
20
34
40
-
0
-
-
]
10. Žovinec Ondřej (SDH Cítoliby)
81 - 81 [4 / 7 ]
[
1
18
30
32
0
-
-
]
11. Porubek Ondřej (SDH Velichovky)
78 - 78 [2 / 7 ]
[
38
40
-
-
-
-
-
]
12. Fiala Jiří (JSDH Polepy)
75 - 75 [4 / 7 ]
[
3
30
36
6
0
-
-
]
13. Karfilát Jiří (SDH Klapý)
74 - 74 [3 / 7 ]
[
16
28
-
30
0
-
-
]
14. Sochor Petr (SDH Petrohrad)
68 - 68 [3 / 7 ]
[
28
6
-
34
0
-
-
]
15. Sochor Martin (SDH Petrohrad)
63 - 63 [4 / 7 ]
[
7
22
26
8
0
-
-
]
16. Zábranský Jakub (SDH Radešín)
43 - 43 [4 / 7 ]
[
1
7
9
26
0
-
-
]
17. Šolín Jan (JSDH Most-Rudolice)
42 - 42 [2 / 7 ]
[
18
24
-
-
-
-
-
]
18. Umlauf Josef (HZS Chomutov)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
42
-
-
-
-
-
-
]
19. Klement Samuel (Nová Role)
41 - 41 [3 / 7 ]
[
-
1
22
18
0
-
-
]
20. Poche Jan (SDH Česká Metuje)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
21. Jelen Roman (HZSp Elektrárna Počerady)
40 - 40 [4 / 7 ]
[
2
1
32
5
0
-
-
]
22. Kejval Martin (Srbice)
35 - 35 [4 / 7 ]
[
6
5
10
14
0
-
-
]
23. Filipčuk Lukáš (SDH Peruc)
34 - 34 [2 / 7 ]
[
-
-
18
16
-
-
-
]
24. Vlasák Petr (SDH Cítoliby)
33 - 33 [4 / 7 ]
[
1
3
20
9
0
-
-
]
25. Pail Marek (SDH Libochovice)
30 - 30 [4 / 7 ]
[
1
1
6
22
0
-
-
]
26. Kloubský Marek (JSDH Polepy)
29 - 29 [2 / 7 ]
[
-
1
28
-
-
-
-
]
27. Kryner Petr (SDH Klapý)
27 - 27 [4 / 7 ]
[
8
10
8
1
-
-
-
]
28. Záruba Lukáš (HZS Letiště Praha)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
26
-
-
-
-
-
-
]
29. Krejčí Kryštof (SDH Postoloprty)
26 - 26 [3 / 7 ]
[
1
-
24
1
-
-
-
]
30. Bečka Oldřich (SDH Verneřice)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
-
-
-
24
-
-
-
]
31. Machata Matěj (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
23 - 23 [2 / 7 ]
[
9
14
-
-
-
-
-
]
32. Vocásek Petr (SDH Předonín / HZS Mělník)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
22
0
-
-
-
-
-
]
33. Hrdlička Štěpán (HZS Chomutov, JSDH Blatno)
21 - 21 [4 / 7 ]
[
1
1
7
12
-
-
-
]
34. Kamaryt Jakub (JSDH Prackovice nad Labem)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
20
-
-
-
-
-
]
35. Katrenčík Filip (SDH Bezno)
20 - 20 [1 / 7 ]
[
-
-
-
20
-
-
-
]
36. Kocourek Ondřej (JSDH Golčův Jeníkov / HZS kraje Vysočina (HS Chotěboř))
18 - 18 [2 / 7 ]
[
10
8
-
-
-
-
-
]
37. Růžička Jan (SDH LIBOCHOVICE)
17 - 17 [3 / 7 ]
[
1
2
14
-
-
-
-
]
38. Žížek Martin (SDH Peruc)
16 - 16 [3 / 7 ]
[
-
1
12
3
0
-
-
]
39. Červený Daniel (SDH Nepomyšl)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
16
-
-
-
-
-
]
40. Rajnoha Matěj (Bechlín)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
-
16
-
0
-
-
]
41. Roller Rostislav (HZS Most)
14 - 14 [1 / 7 ]
[
14
-
-
-
-
-
-
]
42. Kubiš Ondřej (Srbice)
13 - 13 [2 / 7 ]
[
12
1
-
-
-
-
-
]
43. Holan Vladimír (SDH Čížkovice, HZSp Spolana)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
-
12
-
-
-
-
-
]
44. Richter Jaroslav (JSDH Libouchec / HZSp Správa Železnic Ústí nad labem)
12 - 12 [3 / 7 ]
[
1
-
1
10
0
-
-
]
45. Urban Daniel (SDH Mojžíř)
10 - 10 [2 / 7 ]
[
1
9
-
-
-
-
-
]
46. Krška Vít (SDH Verneřice)
9 - 9 [3 / 7 ]
[
1
1
-
7
0
-
-
]
47. Šíp Vojtěch (JSDH Most-Rudolice)
9 - 9 [2 / 7 ]
[
5
4
-
-
-
-
-
]
48. Vidím Alexandr (SDH Jirkov)
7 - 7 [4 / 7 ]
[
1
1
4
1
0
-
-
]
49. Tomek Martin (SDH Lenešice)
5 - 5 [1 / 7 ]
[
-
-
5
-
-
-
-
]
50. Drátovník Radek (SDH Klapý)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
4
-
-
-
-
-
-
]
51. Červený Daniel (SDH Nepomyšl)
4 - 4 [2 / 7 ]
[
1
-
3
-
0
-
-
]
52. Šimánek Pavel (SHD - Boletice nad Labem)
4 - 4 [1 / 7 ]
[
-
-
-
4
0
-
-
]
53. Špírek Michal (JSDH Proboštov/ HZS Děčín)
3 - 3 [3 / 7 ]
[
1
1
-
1
0
-
-
]
54. Říha Václav (JSDH Boletice nad Labem)
3 - 3 [3 / 7 ]
[
1
1
-
1
0
-
-
]
55. Andrš Martin (SDH Jirkov)
3 - 3 [2 / 7 ]
[
0
1
2
-
0
-
-
]
56. Růžička Jakub (Sdh libochovice)
3 - 3 [3 / 7 ]
[
1
1
1
-
-
-
-
]
57. Markevič Daniel (SDH Mojžíř)
2 - 2 [2 / 7 ]
[
-
1
-
1
-
-
-
]
58. Helebrant Ondřej (HZS Litoměřice/ SDH Stebno)
2 - 2 [2 / 7 ]
[
1
-
-
1
0
-
-
]
59. Holienka Petr (SDH Lenešice)
2 - 2 [1 / 7 ]
[
-
-
-
2
-
-
-
]
60. Fišer Josef (SDH Verneřice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
1
-
-
-
-
-
]
61. Suchý Lukáš (SDH Božtešice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
62. Sikyta Adam (SDH Nepomyšl)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
63. Průša Dominik (JSDH Prackovice nad Labem)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
64. Frajt Dominik (SDH Černčice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
1
-
-
-
-
-
]
65. Pavlas Josef (JSDH Libouchec)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
66. Šťastný Václav (Labská Stráň)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
67. Kašpárek Aleš (SDH Krty)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
1
-
-
-
-
-
]
68. Markevič Daniel (Mojžíř)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
69. Beseda David (HZS Teplice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
70. Klein Daniel (SDH Telnice)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
1
-
-
-
-
-
-
]
71. Zeman Miloslav (JSDH Libouchec)
1 - 1 [1 / 7 ]
[
-
1
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 15 - 17
1. Zapletal Tomáš (SDH NEČTINY)
189 - 189 [4 / 7 ]
[
47
45
50
47
0
-
-
]
2. Viceník Jakub (SDH Klapý)
147 - 147 [3 / 7 ]
[
-
50
47
50
0
-
-
]
3. Měrtl Jakub (Vratislavice nad Nisou)
142 - 142 [4 / 7 ]
[
45
12
45
40
-
-
-
]
4. Baksalary Matyáš (SDH Rychnov u Jbc)
137 - 137 [4 / 7 ]
[
10
40
42
45
0
-
-
]
5. Toločko Ondřej (Vratislavice nad Nisou)
128 - 128 [4 / 7 ]
[
32
24
36
36
-
-
-
]
6. Troják Vojtěch (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
122 - 122 [3 / 7 ]
[
38
42
-
42
0
-
-
]
7. Fork Petr (Hora Svatého Šebestiána)
112 - 112 [3 / 7 ]
[
42
38
-
32
0
-
-
]
8. Demeter Pavel (Hora Svatého Šebestiána)
100 - 100 [3 / 7 ]
[
30
32
-
38
0
-
-
]
9. Kořínek Ladislav (SDH Rychnov u Jablonce nad Nisou)
97 - 97 [2 / 7 ]
[
50
47
-
-
0
-
-
]
10. Pintér Jakub (Háj u Duchcova)
92 - 92 [3 / 7 ]
[
20
34
38
-
-
-
-
]
11. Hajný Adam (Sdh Žitenice - Pohořany)
90 - 90 [3 / 7 ]
[
24
26
40
-
0
-
-
]
12. Urban Tomáš (SDH Nepomyšl)
86 - 86 [4 / 7 ]
[
16
22
30
18
0
-
-
]
13. Kanty Oskar (SDH Rychnov u Jbc n/N)
76 - 76 [2 / 7 ]
[
40
36
-
-
-
-
-
]
14. Effenberger Adam (Dolní habartice)
68 - 68 [3 / 7 ]
[
22
14
32
-
-
-
-
]
15. Matyáš Lukáš (SDH Peruc)
66 - 66 [3 / 7 ]
[
-
18
24
24
0
-
-
]
16. Stolín Petr (SDH Golčův Jeníkov)
64 - 64 [2 / 7 ]
[
36
28
-
-
-
-
-
]
17. Moravec Filip (Hora sv. Šebestiana)
58 - 58 [3 / 7 ]
[
18
20
-
20
0
-
-
]
18. Kanta Tobiáš (Srbice)
56 - 56 [2 / 7 ]
[
28
-
28
-
0
-
-
]
19. Dufek Jan (SDH Kralovice)
56 - 56 [2 / 7 ]
[
26
-
-
30
0
-
-
]
20. Houda Matěj (SDH Domoušice)
50 - 50 [2 / 7 ]
[
-
-
22
28
0
-
-
]
21. Štěpánek Jan (SDH Dolní Habartice)
48 - 48 [2 / 7 ]
[
-
-
26
22
0
-
-
]
22. Kosma Pavel (Stradonice)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
-
34
0
-
-
]
23. Zach Jiří (Cítoliby)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
-
-
34
-
-
-
-
]
24. přibyl josef petr (Hora sv. Šebestiana)
34 - 34 [1 / 7 ]
[
34
-
-
-
0
-
-
]
25. Hauser Ivan (JSDH Prackovice nad Labem)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
-
30
-
-
-
-
-
]
26. Hesoun Josef (Cítoliby)
26 - 26 [1 / 7 ]
[
-
-
-
26
0
-
-
]
27. Hrdlička Jan (JSDH Libouchec)
24 - 24 [2 / 7 ]
[
14
10
0
-
-
-
-
]
28. Hampl Filip (SDH Háj u Duchcova)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
-
16
-
-
-
-
-
]
29. Sahula Jan (Labská Stráň)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
12
-
-
-
-
-
-
]
30. Frömmel Petr (Labská Stráň)
9 - 9 [1 / 7 ]
[
9
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 15 - 17
1. Hauptvoglová Pavla (SDH Klapý)
182 - 182 [4 / 7 ]
[
47
50
45
40
0
-
-
]
2. Kabátová Amálie (SDH Slavětín)
178 - 178 [4 / 7 ]
[
36
45
50
47
0
-
-
]
3. Sochorová Hana (SDH Petrohrad)
172 - 172 [4 / 7 ]
[
42
40
40
50
0
-
-
]
4. Holienková Kateřina (SDH Lenešice)
152 - 152 [4 / 7 ]
[
34
34
42
42
0
-
-
]
5. Hanyková Natalie (Sdh Dalešice)
144 - 144 [4 / 7 ]
[
40
36
36
32
0
-
-
]
6. Mauleová Antonie (Srbice)
130 - 130 [3 / 7 ]
[
45
47
38
-
0
-
-
]
7. Nejedlá Ema (Srbice)
129 - 129 [3 / 7 ]
[
50
32
47
-
0
-
-
]
8. Klabanová Andrea (SDH Dolní Habartice)
128 - 128 [4 / 7 ]
[
32
28
30
38
0
-
-
]
9. Wágnerová Adéla (SDH Peruc)
98 - 98 [3 / 7 ]
[
30
-
34
34
-
-
-
]
10. Dabergotzová Rozálie (SDH Peruc)
83 - 83 [2 / 7 ]
[
-
38
-
45
0
-
-
]
11. Hybnerová Hana (SDH Golčův Jeníkov)
80 - 80 [2 / 7 ]
[
38
42
-
-
-
-
-
]
12. Stanková Helena (SDH Stebno)
64 - 64 [2 / 7 ]
[
28
-
-
36
0
-
-
]
13. Slezáková Veronika (JSDH Polepy)
56 - 56 [2 / 7 ]
[
26
30
-
-
-
-
-
]
14. Macková Rozálie (Bechlín)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
32
-
0
-
-
]
žena / věk: 18 - 34
1. Vrbová Eliška (SDH Cítoliby)
200 - 200 [4 / 7 ]
[
50
50
50
50
0
-
-
]
2. Neubauerová Ester (SDH Hostinné)
186 - 186 [4 / 7 ]
[
45
47
47
47
0
-
-
]
3. Lukešová Viktorie (SDH Škvorec / OSŠP Kolín)
171 - 171 [4 / 7 ]
[
36
45
45
45
0
-
-
]
4. Zupková Markéta (SDH Povrly)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
34
32
40
42
-
-
-
]
5. Gubíková Kristýna (SDH Očihov)
146 - 146 [4 / 7 ]
[
28
42
38
38
0
-
-
]
6. Minnichová Barbara (JSDH Prackovice nad Labem)
132 - 132 [4 / 7 ]
[
26
36
34
36
0
-
-
]
7. Klofcová Kristýna (JSDH Libouchec)
116 - 116 [4 / 7 ]
[
18
26
32
40
0
-
-
]
8. Krajčovičová Kateřina (SDH Klapý)
100 - 100 [3 / 7 ]
[
30
34
36
-
0
-
-
]
9. Dohnalová Adéla (SDH Velichovky)
82 - 82 [2 / 7 ]
[
42
40
-
-
-
-
-
]
10. Kouříková Barbora (SDH Dobroměřice)
71 - 71 [3 / 7 ]
[
9
0
30
32
0
-
-
]
11. Malá Kateřina (SDH Vědomice)
70 - 70 [2 / 7 ]
[
32
38
-
-
-
-
-
]
12. Soušková Michaela (SDH Chotěšov)
68 - 68 [3 / 7 ]
[
14
20
-
34
0
-
-
]
13. Hauserová Andrea (JSDH Prackovice nad Labem)
50 - 50 [2 / 7 ]
[
20
30
-
-
0
-
-
]
14. Grejtovská Tereza (SDH Božtěšice)
50 - 50 [2 / 7 ]
[
22
28
-
-
-
-
-
]
15. Tomková Zuzana (SDH Velešín)
47 - 47 [1 / 7 ]
[
47
-
-
-
-
-
-
]
16. Alinčová Zuzana (SDH Čenčice)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
42
-
-
-
-
]
17. Svědíková Klára (SDH Česká Metuje)
40 - 40 [1 / 7 ]
[
40
-
-
-
-
-
-
]
18. Tarantová Marie (SDH Dalešice/TFA tým Praha)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
38
-
-
-
-
-
-
]
19. Šofrová Eliška (SDH Libouchec)
34 - 34 [2 / 7 ]
[
10
24
-
-
-
-
-
]
20. Kunertova Šárka (SDH Klapý)
24 - 24 [1 / 7 ]
[
24
-
-
-
-
-
-
]
21. Dudová Klára (SDH Modlany)
22 - 22 [1 / 7 ]
[
-
22
-
-
-
-
-
]
22. Vlková Simona (SDH Lenešice)
18 - 18 [1 / 7 ]
[
-
18
-
-
0
-
-
]
23. Říhová Šárka Kristýna (SDH Libochovice)
16 - 16 [1 / 7 ]
[
16
-
-
-
-
-
-
]
24. Mikešová Kateřina (Chlumec)
12 - 12 [1 / 7 ]
[
12
-
-
-
-
-
-
]
25. Štenclová Marie (Háj u Duchcova)
8 - 8 [1 / 7 ]
[
8
-
-
-
-
-
-
]
žena / věk: 35 - 100
1. Prošková Petra (SDH Klapý)
200 - 200 [4 / 7 ]
[
50
50
50
50
0
-
-
]
2. Dlasková Hoření Pavlína (SDH Příšovice)
188 - 188 [4 / 7 ]
[
47
47
47
47
0
-
-
]
3. Černucká Petra (SDH Lenešice)
177 - 177 [4 / 7 ]
[
42
45
45
45
0
-
-
]
4. Fukalová Lenka (SDH Klapý)
165 - 165 [4 / 7 ]
[
45
40
40
40
0
-
-
]
5. Kárová Martina (JSDH Polepy)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
38
38
36
36
0
-
-
]
6. Kiefer Martina (SDH Koštice)
132 - 132 [4 / 7 ]
[
32
30
32
38
0
-
-
]
7. Majarová Helena (SDH Koštice)
128 - 128 [4 / 7 ]
[
34
34
30
30
0
-
-
]
8. Kršková Soňa (SDH Klapý/ Hasičovo)
110 - 110 [3 / 7 ]
[
36
32
-
42
0
-
-
]
9. Černucká Romana (Brázdim)
110 - 110 [4 / 7 ]
[
28
26
28
28
0
-
-
]
10. Havlíková Vlasta (SDH Peruc)
104 - 104 [3 / 7 ]
[
-
36
34
34
0
-
-
]
11. Drábková Hana (SDH Štrbice)
82 - 82 [2 / 7 ]
[
40
42
-
-
-
-
-
]
12. Göckertová Božena (SDH Libouchec)
54 - 54 [2 / 7 ]
[
-
28
26
-
-
-
-
]
13. Kantová Olga (Srbice)
42 - 42 [1 / 7 ]
[
-
-
42
-
-
-
-
]
14. Měchýřová Tereza (SDH Štrbice)
38 - 38 [1 / 7 ]
[
-
-
38
-
-
-
-
]
15. Králová Lenka (SDH Velvary)
32 - 32 [1 / 7 ]
[
-
-
-
32
0
-
-
]
16. Steinmetzová Iva (SDH Klapý)
30 - 30 [1 / 7 ]
[
30
-
-
-
-
-
-
]
muž / věk: 35 - 44
1. Novák Pavel (SDH Česká Kamenice / HZS Děčín)
194 - 194 [4 / 7 ]
[
47
50
50
47
-
-
-
]
2. Bureš Robin (SDH Lenešice)
189 - 189 [4 / 7 ]
[
45
47
47
50
0
-
-
]
3. Prošek Matěj (SDH Klapý)
166 - 166 [4 / 7 ]
[
38
45
45
38
0
-
-
]
4. Gregor Pavel (SDH Očihov)
148 - 148 [4 / 7 ]
[
30
38
40
40
0
-
-
]
5. Klofec Jan (JSDH Libouchec)
130 - 130 [4 / 7 ]
[
18
36
42
34
0
-
-
]
6. Zapletal Karel (SDH Nečtiny)
124 - 124 [3 / 7 ]
[
40
42
-
42
0
-
-
]
7. Kafka Josef (JSDH Libouchec)
102 - 102 [4 / 7 ]
[
14
32
32
24
0
-
-
]
8. Urban Ondřej (SDH Nepomyšl)
86 - 86 [4 / 7 ]
[
8
30
26
22
0
-
-
]
9. Rýdl Tomáš (SDH Dobroměřice)
84 - 84 [3 / 7 ]
[
0
26
30
28
0
-
-
]
10. Halada Martin (SDH Hostinné)
79 - 79 [2 / 7 ]
[
34
-
-
45
0
-
-
]
11. Brda Jan (SDH Krty)
76 - 76 [3 / 7 ]
[
10
40
-
26
0
-
-
]
12. Žáček Petr (SDH Očihov)
72 - 72 [2 / 7 ]
[
-
34
38
-
0
-
-
]
13. Kalík Vladimír (SDH Peruc)
64 - 64 [2 / 7 ]
[
-
-
34
30
0
-
-
]
14. Janoušek Tomáš (SDH Mšec)
64 - 64 [2 / 7 ]
[
28
-