Nadcházející závody

27.07.2024 10:00
TFA
TFA Klisinec 2024
Klisinec
27.07.2024 10:00
Běh na 60/100m překážek
Počepické šedesátky
Počepice - fotbalové hřiště
27.07.2024 10:30
TFA
TFA KOBYLÍ
Hasičské cvičiště Kobylí
28.07.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Bzučánská stovka 2024
Lišov
03.08.2024 09:00
TFA
TFA Rokytnické galeje
Hasičská dráha na koupališti
03.08.2024 09:00
TFA
TFA Frymburk
Školní hřiště u pláže
04.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Přibyslavské šedesátky 2024 speciál
Sportovní hřiště města Přibyslav
10.08.2024 08:00
TFA
TFA Doubravice nad Svitavou
Doubravice nad Svitavou
10.08.2024 10:00
Běh na 60/100m překážek
Manětínské kilo
Manětín
11.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Březnický pohár v 60m s překážkami
Hasičské sportoviště u Černého kříže
17.08.2024 08:30
TFA
Vysocký Ironman
Areál rozhledny Milíř
24.08.2024 08:00
TFA
3 ročník TFA O nejtvrdší Hořickou trubičku
Hořice
24.08.2024 09:00
TFA
IX. ROČNÍK SOUTĚŽE O SRDCE KAMENNÉ DÁMY - 5. KOLO TFA LIGA SEVERU
Děčínský Sněžník
24.08.2024 10:00
TFA
Přeštický hasič
Přeštice
31.08.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 3. kolo - Děčín
Děčín
31.08.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Bítovčice
Bítovčice
31.08.2024 10:00
TFA
ŽELEZNÝ HASIČ SEDLICE 2024
Hasičská zbrojnice SDH Sedlice
01.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Krumlovská stovka 2024
Kaplice
07.09.2024 07:30
Věže
O pohár starosty města Podbořany ve výstupu na cvičnou věž
Městský stadion Podbořany
07.09.2024 08:00
Běh na 60/100m překážek
PODLESKÉ ŠEDESÁTKOVÁNÍ 2024
Podlesí
07.09.2024 08:00
TFA
Sloupenská mordovačka
Sloupno - hřiště
07.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Sedlejov
Sedlejov
08.09.2024 09:00
TFA
LIBOČANY - XIV. ROČNÍK ZÁVODU OCELOVÝ HASIČ - 6. KOLO TFA LIGA SEVERU
Fotbalové hřiště Libočany
08.09.2024 09:00
TFA
Bojišťský Železňák
Bojiště ( Ledeč nad Sázavou)
08.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Panská Lhota
Panská Lhota
14.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Pohár zakladatelů SDH Kvaň
Zaječov
14.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Dolní Cerekev
Dolní Cerekev
14.09.2024 13:00
TFA
Horažďovický železný hasič
Horažďovice
15.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Borovanská stovka 2024
Borovany
15.09.2024 10:00
Požární útok
Liga MH Vysoké Studnice
Vysoké Studnice
21.09.2024 07:00
TFA
Hradecký Combat challenge - junioři
Hradec Králové - Stadion HZS
21.09.2024 08:00
TFA
Dětské TFA Rajhrad 2024
ulice Klášter, Rajhrad
21.09.2024 08:00
TFA
Hradecký Combat challenge - dospělí
Hradec Králové - Stadion HZS
21.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Mistrovství ČR v běhu na 60 m
Ústí nad Labem
22.09.2024 09:00
TFA
Charvatce - 4. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Hřiště v Martiněvsi
28.09.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
STIMAX CUP 2024 - 4. kolo - Chomutov
Chomutov - atletický stadion - Mostecká 5886
28.09.2024 09:00
Požární útok
TOHATSU CUP – závěrečné 7. kolo + SUPERFINÁLE – Chomutov
Atletický stadion Chomutov
05.10.2024 08:00
TFA
HAZMBURSKÝ HASIČ JUNIOR - 5. KOLO TFA LIGY SEVERU JUNIOR
Parkoviště pod hradem Hazmburk (Klapý)
05.10.2024 09:00
TFA
Závěrečné kolo TFA ligy SEVERU – VI. ročník Hazmburský hasič
Parkoviště pod hradem Hazmburk
05.10.2024 10:00
TFA
TFA MH Hodějice
Hasičské hřiště v Hodějicích
19.10.2024 09:00
Štafety
Zimní Halové Kvarteto Gliwice
Centrum sportowo - kulturalne Labedž Partyzantow 25, Glivice
23.11.2024 09:00
Běh na 60/100m překážek
Halové mistrovství ČR v běhu na 60 m s překážkami
Ostrava

Proběhlé závody

17.06.2023 09:00
Cítoliby 3. kolo TFA ligy SEVERU
Cítoliby
17.06.2023 09:00
TFA Rozálka
Žamberk , rozhledna...
17.06.2023 09:00
TFA mladých hasičů k 130. výročí založení SDH Mojžíř
Mojžíř
11.06.2023 08:00
O nejtvrdší Hořickou trubičku II. ročník TFA
Hořice Erbenova 1081
10.06.2023 10:00
Den s Kozlem
Velké Popovice
03.06.2023 10:00
Písnický dvojboj
50°0'26.772"N, 14°26...
28.05.2023 11:00
JČHL - Třísov
Třísov
27.05.2023 13:00
JČHL - Chlum
Chlum u Křemže
27.05.2023 12:00
MEMORIÁL J. ROHLENY
Městský stadion Ústí...
27.05.2023 09:00
Memoriál V. Linharta 1. kolo TFA logy SEVERU JUNIOR
Křešice
20.05.2023 13:00
JČHL - Ledenice
Ledenice
20.05.2023 09:00
O pohár starosty obce Zastávka
Zastávka
20.05.2023 07:00
TFA pod "Kouřovou horou" Radvanice 2023
Radvanice
14.05.2023 10:00
2. ROČNÍK SILOVÉ VYTRVALOSTNÍ SOUTĚŽE ŽELEZNÝ HASIČ ZÁHOROVIC
Záhorovice areál „Za...
14.05.2023 09:00
Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - dospělí
Březina u Tišnova, U...
13.05.2023 09:00
Okresní přebor MHJ Brno - požární sport - mládež
Březina u Tišnova, U...
13.05.2023 09:00
STIMAX CUP 2023 - 2. kolo
Meziboří - atletický...
08.05.2023 11:40
Ledenická stovka
Ledenice
08.05.2023 07:50
Ledenická šedesátka
Ledenice
07.05.2023 08:00
Olešnický Železňák
Olešnice